רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds

שליחה על ידי yds » 11 מרץ 2018, 13:29

מיילו מחייך ''טוב, תודה על העז...'' ואז הוא מעכל את שארית דבריו של יאס ''מטמאת שלי? אתה מתכוון לקירה? איפה היא?? בדיוק הלכנו לחפש אותה בהרים!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 11 מרץ 2018, 23:48

"רחוק ממך, 'האביר על הסוס הלבן'" אומר יאס-אראק, "אבל על פי הסיפור שלה, אתם צריכים לדאוג לחיים שלכם הרבה יותר. במיוחד אתה" הוא שם טופר דוקר במרכז המצח של מיילו "שכן אתה הוא המטרה שלהם, ובתור לוחם בשריון כבד אתה לא מטרה שקשה לפגוע בה" הוא אומר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 12 מרץ 2018, 21:02

מיילו מתקרב ליאס אראק בצעד חד, ונראה שזעם נבנה בתוכו...ואז הוא נעצר. ''טוב, כל עוד היא בטוחה...תעדכן אותי אחר כך. בכל מקרה, בדיוק עמדנו ללכת אל ההרים, מליק אמר שהוא הצליח לזהות שהיא כנראה הלכה לשם.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מרץ 2018, 21:28

אתם צועדים אחרי מליק, אשר מצליח לעקוב אחרי ריחה הייחודי של קירה, אתם ממשיכים צפונה, אל מקום בו לא חיים עוד אנשים, טירת שלג מאחוריכם, המושבה הצפונית ביותר של גלקוס, ואתם נכנסים על הטונדרה הקפואה.
את מגיעים למעבר בין 2 הרים, הריח של קירה נפסק במקום הזה, ואם לא די בך, שלג כבד מתחיל לרדת.

לשמחתכם, האפשרות היחידה היא להתקדם קדימה, שכן העקבות שלה לא יכולים להמשיך אחורה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 מרץ 2018, 21:52

יאס-אראק מסמן לעצור, במהלך הדרך הוא מנסה לחשוב על כול מה שהוא זוכר או אי פעם קרא על הצפון הרחוק. אגדות, סיפורים, כול דבר שכדאי למצוא כאן. בזמן שהוא חושב, העצמות שלו מתמלאות בקרח עליהן, ובעוד שהוא לא מרגיש קור, הוא נאבק בהן שלא יתפרקו או שהמפרקים שלו יקפאו וימנעו ממנו לזוז.

"ועכשיו, לעצור" הוא אומר כאשר הם מגיעים אל המעבר בין 2 ההרים. "קירה ביקשה שלא נפגוש אותה כעת, ואנחנו הולכים לכבד את הבקשה שלה. אבל, כמו שאתם רואים, כרגע אין לנו לאן ללכת. גם עם עתקים בידיים שלנו, ניקולאי הוא יריב חזק מידי, אמא שלך נעלמה, רעגיה לא מקבלת אותנו, וצבא החול לא מתקדם לשום מקום. ולכן, אנחנו נמצאים כאן, בקצה של העולם, ואנחנו לא מחפשים קירה- מליק ומיילו. אנחנו מחפשים אחר כוח נוסף נגד האויבים הרבים שלנו, או אחר אויב שיש להשמיד כאן ונסתר עד כה מעיני העולם. בסופו של דבר, החלק הזה של הצפון הוא המקום הכי טוב להתחבא בו בעולם, ללא אף נפש חיה."

הוא מסתכל על פסגת ההרים. "עכשיו, אמרו לי כול מה שאתם יודעים על המקום שכוח האל הזה" הוא אומר, משתמש בכינוי בחיבה רבה הרבה יותר מהשימוש הנפוץ בו.

META
ידע (היסטוריה): 7+21=28.
ידע (מאגי): 15+21=36.
ידע (מקומי): 3+21=24.
תורת הלחשים: 15+28=43.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מרץ 2018, 22:15

יאס לא מכיר הרבה דברים על האיזור, הוא יודע שהוא חסר יישוב.
מה שהוא כן מרגיש, זה עיוות של המרחב באוויר, יש שער היכן שהוא באיזור. והוא קרוב
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 12 מרץ 2018, 22:55

מליק מתבונן בשלג סביבו. הוא לא מחבב את הקור - זה גרוע בדיוק כמו חום המדבר מבחינתו. הוא מנסה לחשוב על מה שהוא למד אודות ההרים והטונדרה בקרב הסיירים הגלקוסים.
Meta
ידע (גאוגרפיה): 18+14=32
ידע (טבע): 8+4=12
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מרץ 2018, 23:01

מליק חושב שהוא שמע על כמה סכנות בשלג, הוא מניח שזה שלג, והוא מניח שיש סכנות בו. כמו כן, הוא יודע שיש שלג בהרים, המקום בו הוא נמצא.
padron

שליחה על ידי padron » 12 מרץ 2018, 23:05

מליק ממלמל כמה מילים ברעגית שנשמעים כמו בקשה לטבע שיבוא לעזרתו.
Meta
גילוי קסם.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מרץ 2018, 23:12

בשטח הקרוב למליק אין קסם נפרד לקסם שבוקע מכם. יש עקבות של קסם, זה כן
padron

שליחה על ידי padron » 12 מרץ 2018, 23:20

"יאס, תציץ רגע בספקטרום הקסום. יש עקיבות של משהו אבל אין לי את ההכשרה כדי להבין מה אני רואה."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 מרץ 2018, 23:38

"ומדוע, מליק? הלוא אמרתי לכם. אנחנו לא הולכים לעקוב אחר קירה, והסיבה היחידה שעקבותיה ייעלמו בדיוק באותו המקום בו ניתן להרגיש שער למישור אחר, היא שקירה עברה מישור" אומר יאס-אראק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 12 מרץ 2018, 23:44

"מה זה משנה? אולי זה משהו חשוב אחר? זה לא שזה לוקח לך יותר משבריר שנייה במילא. אחרי זה - אם מיילו מוכן אני אפסיק את המרדף."
yds

שליחה על ידי yds » 13 מרץ 2018, 07:25

מיילו מסתכל סביב, ואז נועץ ביאס אראק עיניים כסופות ''אם אתה אומר שקירה בטוחה, אני סומך עליך, אבל אם יתגלה שמשהו קרה לה ואנחנו יכולנו למנוע זאת....דמך בראשך''. הוא ממלמל משהו לא ברור, ואז שוב פעם מרים את עיניו, הפעם הן חדות וממוקדות. הוא מנסה להיזכר במה שלמד מהקודקס על הרי הצפון
Meta
גלגול ידע (דת)
[dice seed=41489 secure=77418838_0]1d20+16[/dice]
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 מרץ 2018, 07:42

"לא אמרתי שהיא בטוחה, מיילו" אומר יאס-אראק, "האם מישהו בכלל יכול להיות מוגן בעולם מלא הסכנות הזה? זה מושג יותר מידי... פנטסטי למקום הזה" הוא אומר ומנקה את הקרח שהצטבר על הגרון שלו. "אבל איתך, אתה תבטיח את מותה בבירור, והיא בבירור ביקשה שלא תראה אותה כעת. לא בטוח אם זה במנהגים הרעגיים, אבל לפני אלף שנים נהגנו לכבד את בקשתה של גברת אחריה חיזרנו" אומר יאס-אראק.

הוא נזכר שפעם הייתה לו משפחה.
מעניין, וכול כך חסר משמעות. הוא לא בטוח שכדאי לו להשקיע בכלל תנועת מוח על המחשבה מה קרה איתם בכלל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה