מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 מרץ 2018, 17:36

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
״כיצד הפרת את הקיום שלי?״ שואל יאס-אראק, נראה זועם, אך חייב תשובה לשאלה. ״זה לא אמור להיות אפשרי, להחליש את כוחי, לשנות את מהותי, ולמרות זאת- עשית זאת, לקחת ממני מה שלא שייך לך
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מרץ 2018, 17:52

עמוד 400 חברה, כמה זמן יקח להגיע ל500?

יאס
ספוילרהצג
"אתה ממשיך לדבר על כוח כאילו הוא מוגבל לחוקים שהאלים שלך יצרו, אבל כבר הוכחתי לך שאין זה כך, שכוח הוא כוח, גם הוא הוא כוח חי, וגם הוא מת."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 07 מרץ 2018, 17:54

מ"מ
ספוילרהצג
" אני מציע שנלך לחפש מי עוד חיפש את קירה. זה לא נשמע כמו סימן טוב. אולי אלה פיות מחצר אחרת שרוצות ללכוד אותה מסיבה כלשהי. " מליק אומר למיילו ונשמע מעודד מהאפשרות שאלה פיות. הוא רוצה לבחון את הלהב לפני שיהיה בו צורך קריטי.
yds

שליחה על ידי yds » 07 מרץ 2018, 18:59

מ"מ
ספוילרהצג
מיילו מהנהן באישור "בוא נזוז". הוא שואל את האנשים שאמרו על מי שחיפש את קירה, שואל אותם למראם, וממשיך בחיפושים. הפעם ממוקד במטרות חדשות, וליבו מלא חשש
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 מרץ 2018, 09:33

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
״אל תתני לי תשובות שלא נותנות לי כלום״ אומר האלמת בזעם וכמעט אוכל את היונה שקירה מדברת דרכה. ״אם את רוצה את העזרה שלי, את תעני על השאלה שלי, תשובה ברורה וישירה״ הוא אומר ועיניו האדומות בוערות בזעם מאיים ורעב.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 מרץ 2018, 16:40

מ"מ
ספוילרהצג
בכל פעם שאתם שואלים מישהו, הוא מתאר אדם אחר. למעשה... כשאחד מכם בטעות שואל את אותו אדם פעמיים, הוא מתאר שני אנשים שונים לחלוטין
יאס
ספוילרהצג
"אני נותנת לך תשובות שאתה מסוגל לעקל.." עונה היונה. "אתה מוגבל בחשיבה שלך, וכל עוד תישאר מגובל בה, לא תוכל להבין שמוות וחיים זה אותו דבר, זה כוח. והסיבה היחידה שאתה מפריד בינהם, היא כי ככה אמרו לך שצריך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 08 מרץ 2018, 17:49

מ"מ
ספוילרהצג
" נראה לי שמכאן לא תגיע הישועה. אני מציע שנעבוד הפוך - בוא נפיץ שמועה שאנחנו יודעים איפה קירה ושנתן את המידע תמורת תשלום במקום מפגש מסויים בעוד זמן מה. במקום שהח'ליף יבוא אל ההר,
ההר יבוא אל הח'ליף. " מליק מציע למיילו.
yds

שליחה על ידי yds » 08 מרץ 2018, 19:25

מ"מ
ספוילרהצג
מיילו מהנהן במבט מודאג "הייתי אומר שזה נוק, אבל אם מישהו תיאר אותו אדם פעמיים...כנראה שמדובר בקסם שמשפיע על הזיכרון או החשיבה. העצה שלך טובה. בוא נתחיל לעבוד"
meta
מה לגלגל?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 מרץ 2018, 20:49

YDS
איסוף מידע...
yds

שליחה על ידי yds » 08 מרץ 2018, 21:04

מ"מ
ספוילרהצג
מיילו מסתובב בעיר, מפיץ את השמועה בין האנשים, לא לפני שהוא הופך את גלימתו לצידה הפנימי ומסתיר את סמלי אלת'וס שעליה
meta
[dice seed=7477 secure=97663c19_0]1d20+5[/dice]
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 מרץ 2018, 21:11

מ"מ
ספוילרהצג
אתם נמצאים בחדר שלכם בפונדק, הפצתם את השמועה וכעת הזמן להמתין.
עוברות להם כמה שעות של שקט, אתם כמעט מרגישים את עצמכם נרדמים משעמום.
אתם חושבים באיזה שלב שאתם שומעים רעש, אבל זו סתם הייתה יונה שנקשה על החלון שלכם.
משום מה יש לכם תחושה שאתם מבזבזים זמן.
padron

שליחה על ידי padron » 08 מרץ 2018, 22:17

מ"מ
ספוילרהצג
" אוקיי, זה... לא עבד כמו שציפיתי. בוא ננסה משהו אחר. אני יכול לנסות לחפש את קירה אבל זה יהיה טריקי בעיר. יותר מדי ריחות, במיוחד עם הקרב.
בוא נלך למקום האחרון שראיתי אותה. נראה אם יש משהו. אלא אם ראית אותה אחרי הקרב? "מליק מציע.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 מרץ 2018, 00:52

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
"את מדברת עם מפלצת שיכולה לפרוס לעצמה את המוח פיזית אם היא תרצה בכך. את לא הולכת להתחמק מלתת לי תשובה שאני יכול להשתמש בה בנושא הזה" אומר לה יאס-אראק.

"אבל לכרגע, הדברים שאמרת הספיקו לי. מהי בקשתך, מטמאת?" שואל יאס-אראק לבסוף באנחה, מוצא כינוי חדש לקירה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 מרץ 2018, 01:04

יאס
ספוילרהצג
"צייד מחצר החורף נשלח." היא אומרת, "שליח מסוכן של נסיך החורף. ואני חוששת שהוא נשלח להחזיר אותי, ולחסל את מיילו." היא מסבירה. "כשנפגשנו, סיפרתי לכם כי חצר החרוף מאמינה כי אין להתערב במצבו של העולם, נראה שבאלקאן, נסיך החורף קיבל את ההחלטה שאני מהווה התערבות בעולמכם, וכי התערבותה של גבירת הקיץ בשינוי שעשתה במיילו... גם הוא חריג. אם אני מכירה את החצר, ואני מכירה. סביר להניח שהדרך בה הצייד "יתקן" את ההתערבות היא בהרג מסיבי. או בכל דרך שבה החצר תראה לנכון לתקן התערבות ולהחזיר את העולם למסלולו. אתה חייב להביא את מיילו למקום בטוח. חייב"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 מרץ 2018, 01:13

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
"ולמה חצר הקיץ לא עושה דבר? נותנת לכם לעמוד כצאן לטבח?" שואל יאס-אראק את היונה. "יותר מכך, אני בטוח שאת יודעת מהו המקום שפיות לא מסוגלות להיכנס אליו אחרי כול כך הרבה זמן איתנו. את לא נראית לי טיפשה, והסתובבת מספיק קרוב בשביל להרגיש את זה. למה את לא פשוט מובילה אותו לשם? לא נראה לי שאת מאושרת לפנות אליי, גם אם אני לא מומחה בקריאת רגשות דרך יונים" הוא אומר בעוקצנות נוטפת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה