מפגש פונדקאים בשבועות יוצא לדרך
אבל ראשית צריך לקבוע איפה הוא יתרחש, לאחר שהמפגש הקודם היה בתל-אביב אך היו גם הצעות לירושלים, העלנו סקר בנושא: מפגש!.
הצביעו והשפיעו!

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 21:04

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
״למען האמת, אני מבין יותר טוב מכולם, בסופו של דבר, אני בדיוק כמוהם״ אומר יאס-אראק ומחייך עם שיניים חדות ועיניים אדומות כדם ״אך לראות את הצבא שלהם ייתן לי ידע על מה מגיע לכאן בדיוק, ויש לי יצור מושלם למשימה״ אומר מג הריקבון.

״היה שלום, ארכון. אתה יודע כיצד למצוא אותי״ אומר יאס-אראק והולך לחפש את אותו האיש. ׳סמ״ר׳, מהו הכינוי המוזר הזה? איזה כינויים המציאו האבירים באלף השנים שעברו?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אפריל 2018, 21:07

יאס ומליק
ספוילרהצג
יאס נכנס לחדר בו נמצא הסמ"ר האחראי על הגגשים. בדיוק כאשר מליק מדבר איתו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 21:13

יאס-אראק ומליק-
ספוילרהצג
IN
״מליק״ אומר יאס-אראק בחיוך, ״וראש הגששים״ פונה יאס-אראק לאביר וחיוכו נעלם. ״מה אתם עושים כאן?״ הוא דורש לדעת, לא מצווה כלל, אך חולק למליק מספיק חברותיות בשביל לא לקטוע את שיחותיו בגסות- מחווה נדירה מיאס-אראק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 22:11

יאס ומליק
ספוילרהצג
"אני מתכוון לצאת למשימת יחיד כדי לגרום נזק ולראות את כוחות האויב." מליק אומר ליאס ומופנה את מבטו חזרה לגשש. "אני מבין, אבל בכל אופן בטוח יש לך כיוון כללי כלשהו? אתה אומר לי שאין לך אנשים בשטח שמעבירים עידכונים?" הוא מוסיף ומפנה אל דבריו אל הגשש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אפריל 2018, 22:18

יאס ומליק
ספוילרהצג
"כולם החוזרו חזרה בפוקדת לאפייט," אומר הגשש. "ידוע לנו הכיוון הכללי שלהם, אבל אני מניח שסירין מצפה שנשלח סיור, והיא תהיה מוכנה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 אפריל 2018, 22:35

יאס-אראק ומליק-
ספוילרהצג
IN
״אבל אתה יודע היכן הם״ אומר יאס-אראק ״אתה אמור להכיר את האזור טוב יותר מכולם, ויכוח להעריך יותר טוב מכולם מה הדרך שהם יבחרו מבחינת נוחות. ולכן, אתה גם תוכל לתאר לי היכן הם נמצאים כרגע״ אומר יאס-אראק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 22:53

יאס ומליק
ספוילרהצג
"אני מצטרף לשאלה של ידידי כאן. אינך יכול להמר היכן הם? ייתכן ואם תראה לי את מיקומם הידוע האחרון אני אוכל לנסות לנחש בעצמי בעזרת מפה של תוואי השטח." מליק אומר -אמנם עבר זמן רב, אבל התפיסה שלו בנושא תכנון מסלול תמיד הייתה טובה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 אפריל 2018, 23:00

יאס מליק
ספוילרהצג
הוא מצביע על המפה. "כן הם היו בפעם האחרונה שראינו אותם." הוא אומר,מרחק של ימים מכם, "אבל אין לי דרך לדעת לאן הלכו. אם היו בני אנוש, וודאי שהייתי אומר שהם הולכים בשביל הנחלים, בשביל למצוא מים, אבל באותה דרך הם יכלו ללכת דרך לב הצלקת המתה, או אפילו להתעלם מכל השבילים ולנוע." הוא אומר. "אלא אם כן יש לכם קסם שיראה איפה הם, אני יכול רק לנחש היכן הם יהיו במקרה הטוב."
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 23:07

מליק ויאס
ספוילרהצג
מליק בוחן את המפה בעיון וחושב בקול. "לאור העובדה שהם אל מתים, מזון, מים ועייפות הכוח אינם רלוונטיים למשוואה. בנוסף, ניתן להעריך כי הם ימשיכו לנוע יום וליל מבלי לעצור שכן הם אינם זקוקים לשינה. לכן אני מניח כי הם ינסו לנוע בנתיב המהיר ביותר בלי להתחשב בגורמים מעבר לזמן שיידרש לעבור את תוואי השטח." הוא אומר ולבסוף מצביע על נקודה." לדעתי שווה לבדוק את האיזור הזה - יאס, יש לך דרך לבדוק את זה מרחוק? " הוא שואל.
Meta
ידע גיאוגרפיה: 20+15=35
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 אפריל 2018, 07:40

מליק ויאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
״יש לי דרך, אבל אני לא רוצה לבזבז אותה על הימור. אתה הוא ראש הגששים, ואתה אומר לי שאתה לא יודע מהיכן תהיה ההתקפה למרות שאתה מכיר את השטח כמו את כף ידך?״ שואל יאס-אראק בכעס. ״אבירים...״ הוא מקלל מתחת לעורו המת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 אפריל 2018, 17:59

יאס מליק
ספוילרהצג
מליק יודע לזהת את השביל הכי קצר מהנקודה במפה.
"סירין יודעת שאנחנו מכירים את השטח, והיא תמצא לדרך לנצל את זה, אני יכול לשער היכן הם נמצאים, ואני יכול להגיד לך אפילו איזה צמחים פורחים שם, אבל להתחייב לך שהם גם יהיו שם? מעבר ליכולתי ללא קסם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 אפריל 2018, 18:53

יאס-אראק ומליק-
ספוילרהצג
IN
"הם לא הלכו כול כך הרבה, ואני בטוח שאתה מכיר את השטח יותר טוב מזה בשביל לעשות ניחוש מושכל. זה, או שהבשר שלך שווה לי יותר מהמידע שברשותך" אומר יאס-אראק בארסיות ונשמע כאילו הוא באמת הולך להרוג את האיש הזה.

"עכשיו תעבוד. אני רוצה שתמצא לי כמה שפחות מיקומים שאתה מנחש שהם נמצאים בהם, אבל אני רוצה שתצביע על מספיק מיקומים ככה שיהיה בטוח שהם נמצאים באחד מהמקומות האלו. אני אראה מה הלחשים שלי מסוגלים לעשות, אבל אתה תיתן לי את המידע שאני דורש, ותעשה את העבודה שלך. או שאני מבטיח לך שגם אם תשרוד את ההתקפה של סירין, היא לא תהיה הדאגה האחרונה שלך."
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 אפריל 2018, 19:02

יאס-אראק ומליק-
ספוילרהצג
לאחר בחינה חוזרת במפה, הוא מסמל 3 נקוודת.
"או שהם הולכים בנתיב הקצר ביותר, ואז הם יהיו בנקודה הזו. או שהם לוקחים נתיב מעורפל כדי למתוח את הסבלנות שלנו, ואז הם יהיו פה." הוא בוחן את הנקודה השלישית. "זו ירייה באפלה, אבל זה שטח שבו נשארו אל מתים פראיים, יכול להיות שהיא תנסה לגייס אותם." הוא מסמל נקודה שלישית.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
איש קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 אפריל 2018, 19:24

יאס-אראק ומליק-
ספוילרהצג
IN
לאחר מכן, יאס-אראק דורש תיאור מדויק של תוואי השטח, לכול הפרטים. מספיק בשבילו כדי שהוא יוכל להשתגר אל המקום, אולי אפילו מעט יותר מכך.

"מליק, אתה יכול להילחם באויב בלתי נראה?" שואל יאס-אראק את הרעגי שלצידו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 אפריל 2018, 19:31

יאס-אראק ומליק-
ספוילרהצג
הסייר מסוגל לתאר את שני המקמות הראשונים כראוי, המקום השלישי, בתור "איזור מוות בטוח" הוא איזור שהוא פחות היה בו ויודע לתאר אותו בצורה מדויקות, יאס יכול להשתגר לשם אבל יש סיכוי גדול יותר שהשיגור יקח אותו למקום לא נכון
שלח תגובה