ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#5731 » 04 פברואר 2018, 16:03

ממ"ק
ספוילר
"שחכת שאנשינו סולדים מקסם?" שואל החל'יף. "תטיל לחש, והם יטענו שרימת אותם לאורך כל הדרך, כל עוד מליק יהיה נקי מקסם, הדבר ייטיב לו."

עוג
ספוילר
יאס מוצא מספר רונות בשפה עתיקה, הוא לא בטוח שהוא יודע לקרוא אותן.
גלגל מאגיה/היסטוריה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

yds

הודעה#5732 » 04 פברואר 2018, 16:21

ממ''ק
ספוילר
מיילו מרים גבה ''גם מכוחות הקודש? בכל מקרה, צריך למצוא דרך כלשהי לשכנע אותם שאין סיכוי שלא אמר אמת.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

padron

הודעה#5733 » 04 פברואר 2018, 18:18

ממ"ק
ספוילר
" אני בספק אם נוכל למצוא דרך האמת.
פשוט נתמודד עם המכשול הזה. " מליק אומר ומושך בכתפיו.

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#5734 » 04 פברואר 2018, 18:52

יאס-אראק-
ספוילר
IN
יאס-אראק מנסה להשתמש בידע שלו על מאגיה על מנת לנסות לפענח את הכתבים הללו, משחזר את כול שלמד- ובעיקר הידע החדש שהוא גילה, זה שהוא למד ממקור שאינו המאסטר שלו.

Meta
ידע (מאגי): 17+21=38.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#5735 » 04 פברואר 2018, 21:11

ממ"ק
ספוילר
אתם נותנים את ההוראה, ובצהרי היום למחרת, אתם כבר עומדים ברחבת הסיירם, המקום בו נלחמתם בבחודר.

הסיירים מחולקים, עומדים בצמוד למנהיגים שלהם. מחנהו של קיש, סגנו של בחדור נמצא בצד שמאל, בעוד מחנה סאלאד נמצא בצד ימין.

החליף ואתם עומדים על במה מוגבהת, בעוד זה מתקדם קדימה "זוהי העת לבחור מנהיג לסיירים" הוא אומר בקול. "מי מבין הנחכים מציע עצמו?" הוא שואל

סאלאד מתקדם, "אני, סאלאד איבן-לא-אחד, בנם של אף אדם ואישה, מציע עצמי למנהיגות הסיירים."
קול תשועות נשמע מאוחריו.

קיש מתקדם, "הנני, קיש איבן סלימאן, מציע עצמי למנהיגות הסיירים." קולות תמיכה מעטים נשמעים בו, אבל בעוד בסאלסד תמכו האספסוף, נראה שבקיש תומכים קצינים רמים יותר.

"האם יש אדם נוסף?" שואל החלי'ף?

עוג
ספוילר
יאס מבין שיש צורך להשקיע הרבה קסם כדי לפתוח את הדלת, מי שיפעיל את הלחש, יאבד כוח קבוע מהקסם שלו, מבטו פונה למאסטר, זוהי ההזדמנות לוודא שזה לעולם לא יוכל עוד להתנשא מעליו. מצד שני, טאלין נחשב לאשף החזק ביותר בתקופה, אם הוא יאבד מכוחו, בתוך שהמאסטר יוכל לגבור עליו.
או, אולי יאס צריך לקחת את הקורבן, כדי ששני הקוסמים יעמדו נגד דיוואש ורדיסוס?

במה הוא בוחר?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them

padron

הודעה#5736 » 04 פברואר 2018, 21:28

ממ"ק
ספוילר
מליק לוקח נשימה עמוקה וצועד קדימה.
בידיו הוא מחזיק דבר מרובע מכוסה בד שנראה כמו תיבה." אני, מליק בן וג'די לשושלת איסלם, מציע את עצמי למנהיגות הסיירים. "הוא קורא בקול.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#5737 » 04 פברואר 2018, 21:40

ממ"ק
ספוילר
קולות פליאה נשמעים ברקע, מליק נשבע שהוא יכול לראות את מחמת' מכה בראשו, סאלאד צועד קדימה. "כבר סבלנו מעריצות איסלם, אחיך הוביל אותנו למלחמת אחים, באיזו זכות, אתה חושב שיש לך היכולת להנהיג אותנו?"

קיש נשאר בשקט, בנתיים

padron

הודעה#5738 » 04 פברואר 2018, 22:12

ממ"ק
ספוילר
" באיזו זכות? לתשובה על כך יש שלושה חלקים. "מליק מתחיל לדבר. הוא מחזיק לרגע את החפץ העטוף ביד אחת ושולף את הסימיטר שלו בידו השניה. הוא מרים את הסימיטר ביד אחת ומציג אותו בפני הקהל.
" ראשית, אני מאמין שהוכחתי בצורה חד משמעית שאני אינני אחי. הלהב הזה הוא הלהב באמצעותו אחי הוצא להורג על ידי בהתאם לחוק הרעגי - אחי רצח את כל משפחתנו ומרד בח'ליף. על כך יכולתי לדון אותו למוות בשם נקמת הדם. אחי גרם לאסון ברעגיה -
ועל כן לאחר שהרגתי אותו נשבעתי לא להשתמש יותר בלהב שחולל על ידי דמו הטמא. הריגתו פקחה את עיני לזוועות שניתן לחולל כשהולכים בדרך ההרג. זו הסיבה שהחלפתי את נשקי לפטיש - נשק שהינו כלי עבודה בבסיסו, נשק שמהווה תזכורת מתמדת לכך שאני נלחם לא כדי להשמיד אלא כדי לבנות. "
מליק מסיים את דבריו בנעיצת הסימיטר באדמה.
" הנקודה השנייה שלי היא זו - אני בספק אם תמצא אנשים רבים שעשו עבור רעגיה דברים רבים כל כך בפרק זמן קצר כל כך: בימים הספורים מאז המדיקאן שוחררה ואחי חוסל אני ועמיתי לנשק חיסלנו מספר איומים על רעגיה. ראשית, מייד לאחר שבחאדור ובני בריתו הובסו התמודדנו מול אדונו האפל - אדם שהינו יותר שד מאדם, משרת הכאוס. הצלחנו לגרום לו לנוס ולעזוב את רעגיה במנוחה לבינתיים. לאחר מכן, ירדנו עמוק אל מתחת לאדמה, אל הקטקומבות העתיקות של הח'ליפים שם חיסלנו תועבה אפילה נוספת - שד אל-מת אשר היה כבול במשך מי יודע כמה מאות שנים ממש מתחת לעיר על ידי חותם שנשבר כשמאגר האבקה פוצץ. לבסוף, ממש אתמול - ירדנו למערות מתחת לעיר היכן שהבסנו את אחת מבעלות בריתו של נוק אשר השתמשה הטקס אפל כדי להתאחד עם תועבות שאין כמותן בטבע - אילית'ידים. בקרב זה נפל לאטימר, שלחם לצדי כנגד סכנות רבות במהלך החודשים האחרונים. אם כך תאמינו לי, שאין דבר שחשוב לי כמו בטיחותה של רעגיה ושגשוגה. "
בשלב זה מליק מסיר את הבד וחושף את קופסת העץ הקטנה אותה הוא מחזיק.
" לבסוף, ונקודה זו מתקשרת לקודמת, אני מאמין כי קיבלנו סימן משמיים כי נועדתי להנהיג בזמן קשה זה ולתקן את מה שאחי המטורף הרס. בזמן שהיינו בקטקומבות הקדומות, התגלתה בפנינו רוח ראשון ח'ליפי רעגיה. הוד מעלתו המנוח ראה לנכון להפקיד בידי את החפץ האגדי, הקדוש בחפצי הקודש של ממלכתנו, שנחשב לאבוד במשך דורות רבים.
הרשו לי לחשוף בפניכם את הענח' האבוד של הח'ליפים אותו אחזיר עתה לח'ליף על מנת שהוא יחזור למקומו הטבעי בידי מורנו הרוחני. " מליק מכריז בחגיגיות ופותח את הקופסה. הענח' מוצג לעיני כל בעוד מליק צועד לקראת הח'ליף ומציג לו את הקופסה הפתוחה בטקסיות.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#5739 » 04 פברואר 2018, 23:22

ממ"ק
ספוילר
"זה נפלא" מתפרץ קיש, מתקדם קדימה. "נפלא, ואני שמח לשמוע שהסיפור שלכם מאומת על ידי סיירים נוספים." הוא אומר. "לא?" הוא שואל לפתע. "הי סאלאד, מליק מספר שהוא חיסל תואבות מקודשות, לא סיפרת לו איך אני ואתה חזרנו בדיוק מהגהנום, הרגנו את השטן ושחררנו את נשמות המתים?" הוא שואל בסרקזם. "מליק ידידי, אתה מספר לנו הרבה דברים, אנחנו מקבלים את זה שהרגת את אחיך, אבל שד? ישות עתיקה מתחת לקברים? מצליפי מוח? אתה מספר סיפורים יפים נערי, רק חבל שפרט לחבריך אין איש שיאשש את העובודת הללו." הוא מסתבוב ומתקדם קדימה "ואז אתה מנופף באיזה חפצק עתיק, נשבע שהוא לא פחות מהענ'ח הקדוש, אני חושב שבילת יותר מידי זמן בגלקוס ילד, והקסמים שם עירפלו את מחשבתיך, אתה לא היית כאן, אתה לא פיקדת על איש מימך, עשה טובה וסיים את הבדיחה הזו, תן למבוגרים לדון במי יפקד עלינו."

padron

הודעה#5740 » 04 פברואר 2018, 23:33

ממ"ק
ספוילר
" יש סמכות שיכולה לאשר שאכן זה הענח' -
הח'ליף יזהה מייד אם מדובר בזיוף. או שמא גם מילתו מוטלת בספק? האם זה זיוף אדוני? ולגבי סיפורי כמו שקיש קורא להם - האם אתה והגבירה קיילי לא שלחתם אותנו להאבק במקור תולעי המוח לפני שנמשיך הלאה? "מליק שואל את הח'ליף ומייד ממשיך." ותן לי לשאול אותך חזרה קיש - אתם שניכם הייתם שניים לראשי שני הפלגים במלחמת האזרחים. מי מכם שייבחר יעבור ישר לסגירת חשבונות עם הצד השני. האם מישהו מבין הנוכחים פה רוצה באמת שאחד משני אלה שהובילו את רעגיה לאסון יקבל את מושכות השלטון? האם לא הגיע הזמן לדם חדש? אתם שואליםבאיזו זכות אני חושב שמגיעה לי ההנהגה? אני שואל אותך חזרה - למה שהאנשים יסמכו על מישהו משניכם כשיש סיכוי שתובילו אותנו חזרה למלחמת אזרחים? אתה אומר שאני אתן למבוגרים להחליט? למה? מאחר ועד היום הם עשו עבודה כל כך טובה? אני אומר שהגיע הזמן לשינוי.
קפאנו על שמרינו במשך שנים רבות מדי - זה מה שקורה כשנותנים רק למבוגרים - כמו שאתה קורא לזה - לשלוט. זה הזמן לדם חדש. לדור הצעיר לקבל את ההזדמנות שלו. "

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#5741 » 05 פברואר 2018, 11:50

ממ"ק

ספוילר
"כבוד הח'ליף" מתחיל קיש, "אלה נשמעים כמו איומים נוראיים, אתה יכול בבקשה לספר לנו כיצד הם התגלו לכך?" הוא שואל, החליף מביט במליק במבט מתוסכל לרגע, "מליק וחבריו עדכנו אותנו בזה." הוא אומר
"נוח" צועק קיש, "נוח שכל פעולה שנעשתה עד כה לטובתנו, נעשתה ללא יודעין וללא עדים. מה עוד מליק? האם חיסלת את הג'ין? האם מלכת אנשי החרק הפכה להיות פילגשך? אני שומע סיפורים מופלאים אודותיך, אבל... הם רק סיפורים. מישהו מוכן לתת לי עובדות? מליק מנופף בחפץ מקודש לנו, שהוא טרח לשמור לעצמו עד רגע הבחירות!" הוא צועק, והרבה אנשים מבטים בו כמעט בהערצה. "אתה מאשים אותנו באחריות המפקדים שלנו, אבל קרא לכלב בשמו!" הוא ממשיך. "באחדור, אחיך בגד בכולנו, הוא הונה את הסגנים שלו אחד אחד, אבל אנשי יודעים שהתנגדתי לו, אומנם לא בגלוי, אומנם לא יכולתי לפעול נגדו, אבל פעלתי למתן אותו, אני הייתי זה שמנע ממנו לטבוח בשבויים, אני הייתי זה שמנע ממנו להוציא להורג את הח'ליף. ואני אהיה זה שאוביל את רעגיה לדרך הנכונה."

סאלאד נוחר, "ידידי רוצה עובדות, נזכיר לו שזאלה, אחיינתו של הח'ליף עצמו יצאה למתקפה נגד באחדור, וזו הייתה אחותו לנשק, ואף יותר. "הוא עוקץ לרגע, "וזה בגד בה, בגד בנו, ובגד בכל משפחתו. היכן היה קיש כאשר זו חיפשה בני ברית? נשאר תחת כנפי באחדור. והיכן הוא היה כאשר התקפנו את המדיכאן כדי להחזיר עטרה ליושנה? חייליו לחמו בנו עד האחרון, הייתה לנו מנהיגה, היא יכלה להוביל אותנו לגדולה, היא ידעה לקבל החלטות קשות, ואז." סאלאד מתקדם מצביע על מליק, "הוא וחבריו רצחו אותה בדם קר, מיד בסוף הקרב, באמצעות קסם ותחבולות, מבלי לתת לה אפילו יכולת להגן על עצמה כראוי." הוא צועק, והקהל משתנק.

מילו מרגיש משיכה קטנה בצד, קירה עומדת לצידו לוחשת לו משהו

YDS
ספוילר
"מיילו" היא לוחשת, קולה חלש. "הבחור הזה... אני הבנתי מה מרגיש לי לא טוב בו" היא מסבירה. ."לא הבנתי למה הוא מכסה את העייינים עד עכשיו.

ממ"ק (אחרי הספוילר למיילו)
ספוילר
"ואם לא די בכך" צועק סאלאד, "מליק הביא הנה לא רק כופרים באל האחד, לא רק בעלי קסם ואוב, ולא רק מערפלי מחשבה שיובילו אותו לשלטון כפוי עלינו." הוא מתקדם קדימה, מוריד את כיסוי הפנים שלו, ואצבעו מצביעה על מיילו בתביעה. אשר בדיוק מסיים לשמוע את סוף המסר מקירה.
"מיילו" היא לוחשת שוב. "הוא...."

פניו של סאלאד נראות רגילות עד אשר מביטים מעל לאפו, במקום שבו לאדם אמורות להיות זוג עיניים, לסאלאד אין כלום, עורו נקי ומתוך, ללא כל מקום שבו היו אמורות להיות עיניים, ברור לכול שהוא נולד ככה, עיניו לא נלקחו ממנו."
אצבעו של סאלאד כוונת על מיילו וקירה ביחד, ושניהם אומרים את אותה המילה ובאותו רגע:
"פיה"

padron

הודעה#5742 » 05 פברואר 2018, 12:32

ממ"ק
ספוילר
" עכשיו נזכרתי מאיפה אתה מוכר לי סאלאד.
התכריכים הזכירו לי משהו אבל לא הצלחתי להיזכר מה. איך היתה גלקוס? הפצת עוד מגיפות מאז?
" מליק שואל בקור." וכן, קירה היא פיה. אולם מה אתה בדיוק? ואיך אתה יודע את זה אלא אם כן אתה פיה בעצמך? היא טוענת שגם אתה פיה. "הוא מוסיף.

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#5743 » 05 פברואר 2018, 12:43

יאס-אראק-
ספוילר
IN
״ידעתם, הלא כן?״ שואל יאס-אראק, קולו מהדהד במערה העתיקה, ״הבאתם אותי לכאן על מנת להיות האחד שיעשה את הקורבן.״
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#5744 » 05 פברואר 2018, 12:48

ממ"ק
ספוילר
"פעלתי בשם המפקדת שלי, אתה מוזמן להאשים אותי בנאמנות, ביכולת לקחת אחריות, ובמלחמה." אומר סאלאד, "ומה אגיד לך, אחרי שהפיות חוטפות אותך לאחת הערים שלהן, ואתה מוחזק שם 300 שנה, אתה לומד לפתח להם שנאה, גם אם הם משנות אותך. אז קדימה מליק, תאשים אותי בעוד פשעים שלא ביצעתי."

יאס
ספוילר
"ידענו מה?" שואלים שניהם כמעט באותו רגע, "איזה קורבן?"

yds

הודעה#5745 » 05 פברואר 2018, 15:15

ממ''ק
ספוילר
מיילו לוחש לקירה ''את מזהה אותו? או לפחות איזה...סוג פיה הוא? את יודעת מה הוא רוצה?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 4 אורחים