מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds

שליחה על ידי yds » 03 פברואר 2018, 21:31

ממ''ק
ספוילרהצג
הפה של מיילו נפער בתדהמה ''א..אבא שלי אחז בחרב? אבל הוא היה רק חרש חרבות של האבירים...לא?''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 פברואר 2018, 21:33

ממ"ק
ספוילרהצג
"מיילו," אומרת קיילי. "אבא שלך זה ניקולאי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 03 פברואר 2018, 21:38

ממ''ק
ספוילרהצג
מיילו מביט בהלם בקיילי 'מה?! זה....זה לא יכול להיות! איך זה הגיוני בכלל? אבא שלי...מה לעזאזל הולך כאן!?" מיילו תובע לדעת בצעקה, העיט שעל מצחו נהיה בוהק יותר ויותר עם כל מילה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 פברואר 2018, 21:44

ממ"ק
ספוילרהצג
"סרין וניקואלי הכירו במסדר, לשניהם היה חבר משותף, לאפייט. חבר ילדות של ניקולאי, והמפקד של סירין לימים. הוא הכיר בין השניים. והוא האחרון לראות את הטרגדיה." מסבירה קיילי. "השמועות על הבגדיה של אבא שלך הכו חזק במסדר, סירין העדיפה לא לקחת סיכוי, היא ביקשה מחבר קרוב שלה לקחת אותך לעיר הבירה, היא אמרה לו שהיא תחזור לקחת אותך. בפועל זה לא קרה. כמו שאתה וודאי יודע...
בקרב האחרון, ניקלאי בגד באברים, הוא הנהיג את צבא קורט לקרב בו שניהם נהרגו.
ניקואלי פגש בלאפייט בשדה הקרב, ושני החברים נלחמו, אבל איש לא היה מסוגל להתמודד עם ניקואלי, ולאפייט מצא את מותו. אתה בטח מכיר את הסיפור, ויודע שהדרקונית של לאפייט, גלורי, הייתה זו ששרפה באש זועמת את ניקולאי, הרגה אותו בכך.

ובצד השני של שדה הקרב, אמך נלחמה באל מתים של רדיסוס. גם את הקרב ההוא אתה מכיר, ויודע איך הוא הסתיים.
והיום, רצה הגורל ושניהם חזרו, שניהם אל-מתים, האחד בשם פולך, השניה בשמה של ג'ן."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 03 פברואר 2018, 22:07

ממ''ק
ספוילרהצג
מיילו טומן את ראשו בין כפות ידיו ''כן,
אני מכיר את הסיפורים, אבל אף פעם לא חשבתי....'' קולו גווע והוא משתתק לרגע. כשהוא פותח את פיו שוב פעם, הוא מדבר בקול חלול וריק ''טוב, אז התכנית נכשלה. בלי ניקולאי, אין את צבא החול. בלי צבא החול, לא נוכל להביס את הצבא בצלקת. בלי שנביס אותם, האבירים לא יוכלו לעזור לנו...'' מיילו מביט בקיילי ואומר בקול חנוק ''מצטער, אילו פחות שני צבאות שיעזרו לנו...'' הוא חוזר לטמון את ראשו בין כפות ידיו, ממלמל משהו שנשמע כמו ''ניקולאי...לא...לא יכול להיות''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 פברואר 2018, 22:30

ממ"ק
ספוילרהצג
"זה אומר שלא הגיע הזמן להעיר את צבא החול." אומרת קיילי. "אתה יודע היכן הוא, אתה יודע כיצד למצוא אותו, כרגע נשאר לך רק לדעת כיצד להעיר אותו ולחזור." היא ממשיכה. "האבירים מפוצלים בדעותהיים מיילו, הוא נלחמים בקרב אין סופי נגד הצקלת, הגיע הזמן לכוון אותם, לחזור ולהראות להם את הדרך, או לפחות לסיים את העימות אחת ולתמיד."
padron

שליחה על ידי padron » 03 פברואר 2018, 22:33

ממ"ק
ספוילרהצג
מליק (שעמד עד רגע זה בשקט בצד) נאנח למשמע הדברים ולמראה תגובת מיילו." שום דבר לא יכול להיות פשוט" הוא ממלמל לעצמו בשקט. הוא ניגש אל מיילו ומרים את ראשו אליו." תקשיב לי רגע.
אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להישבר עכשיו - יאס הלך השד יודע לאן וזה רק שנינו. מאיפה הגעת לא משנה. תראה אותי - אבי היה פוליטיקאי ואמי היתה אשתו הזוטרה ביותר. לעזאזל, בחאדור אחי רצח את כל המשפחה פרט אליי - האם זה משנה משהו כרגע?
עד כה שרדתי בעזרת מזל ובעזרת זה שמצאתי אתכם - ומבין אלה מאיתנו שהתחילו בעגלה רק אתה חי. אני לא עומד לתת לך להתפרק לי לחתיכות עכשיו, הבנת אותי? אז תיקח נשימה עמוקה ונמצא פתרון למצב. רק אנחנו נוכל לפתור את זה. " הוא אומר בקול נוקשה.
yds

שליחה על ידי yds » 03 פברואר 2018, 22:48

ממ''ק
ספוילרהצג
מיילו מביט במחיר במבט ריקני לרגע,
ואז מהנהן ''כן...בסדר גמור, מליק, תודה.'' הוא לרגע מביט בו, מנסה להכניס את מה שהוא גילה עליו הרגע לתמונה של מליק שהוא מכיר, ואז הוא מעביר את מבטו אל קיילי ''בצוואתה, אימי אמרה שכדי לסיים את המאבק בצלקת נצטרך את צבא החול, וזה לפני שהיא הפכה לאבירת מוות...מאבק ישיר הוא לא הפתרון. אני איאלץ לדבר עם אמי. אולי...נשאר מתוכה משהו, אולי אצליח לשכנע אותה לעזור לנו.
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 03 פברואר 2018, 22:53

ממ"ק
ספוילרהצג
" הח'ליף, שאלה - האם תסכים לדחות את הבחירות? או שהן יישארו במועדן על אף מה שקורה?
אני רוצה להתמודד על ההנהגה - אולם נראה כי עליי לנדוד עם מיילו מחוץ לגבולות רעגיה לתקופה הקרובה. גם אם תסכים להקדים אותן זה משהו מבחינתי -
יש לי כאן משהו שיספיק כדי להביא לי את הניצחון בתמיכתך." מליק אומר לח'ליף בשקט ומראה לו את הענח'.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 פברואר 2018, 23:00

ממ"ק
ספוילרהצג
"אי אפשר להשאיר את הסיירים ללא מנהיג, ואי אפשר להתעכב, אם תרצה, ערוך אותן כעת, אבל אל תעקב אותן."
padron

שליחה על ידי padron » 03 פברואר 2018, 23:14

ממ"ק
ספוילרהצג
" אם כך בוא נקדים אותן. הענח' לדעתי יספיק כדי שאוכל לנצח את הבחירות האלה." מליק אומר לחל'יף
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 פברואר 2018, 23:22

ממ"ק
ספוילרהצג
"ומה תעשה נגד הטענה של סגנה של זאלה? זה שטוען שאתם רצחתם אותה?"
padron

שליחה על ידי padron » 03 פברואר 2018, 23:24

ממ"ק
ספוילרהצג
"מה אפשר לעשות נגד זה? זה לא שיש לי דרך להוכיח אחרת. אני מוכן להישבע שאף אחד מאלה שכאן כרגע לא נגע בה בשם כל מה שהוא ירצה.
"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 פברואר 2018, 00:40

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
"התעסקות במהות הקסם עצמו... לא חשבתי שהעניין עד כדי כך גדול" ממלמל לעצמו יאס-אראק. "ובמערה ההיא... יש משהו שיכול לשמר את המערך הקיים?" שואל יאס-אראק, ובו בזמן מציית למאסטר שלו ומתחיל לחפש על העמודים האלו סימן למה מפעיל אותם.

META
חיפוש: 16+9=25.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 04 פברואר 2018, 16:00

ממ''ק
ספוילרהצג
מיילו חושב לרגע ''האם יש דרך כלשהי לגרום למישהו לומר את האמת בעזרת קסם? נוכל להטיל אותה עליך מול כולם, ותישבע קבל עם ועדה שלא אתה רצחת את זאלה''
זהב!!!
שלח תגובה