מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 פברואר 2018, 10:18

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
יאס-אראק מסתכל אל עבר המאסטר שלו, מסתובב. על פניו נראה כעס, זעם מודחק, אבל הוא לא מתפרץ. בידיו, הוא מהדק את האבנים הפסיוניות. "כן מאסטר" הוא עונה בצייתנות, אבל מסכים עם כול מילה- יש להם הרבה עבודה לעשות כעת.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 פברואר 2018, 10:22

עוג
ספוילרהצג
המאסטר מהנהן, "עבר זמן מאז שחזרת, כוחך מתעצם עם הזמן, וזה טוב. "הוא אומר, "אבל רדיסוס ודיוואש מנסים לתעל כוח לא להם, ועל הדרך להרוס לנו הרבה תוכניות, אני אזדקק לעזרה ממך... כוח הקסם שלי... לא מה שהיה פעם, אחרת לא הייתי צריך להיעזר בך כדי לחזור לעולם הזה, קדימה. יש לנו מישהו לפגוש." הוא אומר. ומכה במטהו על הרצפה, פותח שער. אתה מזהה את לשכתו מהצד השני, לא היית בה שנים, אבל אתה תמיד תזכור את המראה שלה. "אנחנו צריכים לפתוח מחדש את שערי הכאוס."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 פברואר 2018, 10:25

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
"שערי הכאוס... גריאן?" שואל יאס-אראק, מסתכל עם תחושה נוסטלגית בלבו אל עבר המשרד. אך למרות שהמאסטר שלו אומר לו שהוא מתחזק, יאס-אראק מרגיש רק חלש יותר. הוא הרגיש כה עוצמתי לצד לאטימר, כאילו לא היה ניתן לעצור אותם יחדיו, כוח המחשבה וכוח הקסם יחדיו- כעת, הוא מרגיש כול כך ריק... האם הוא יספיק למאסטר שלו? הוא בספק גדול.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 פברואר 2018, 10:32

יאס
ספוילרהצג
"לא" אומר המאסטר בעודו עובר את השער, אתה אחריו.
הלשכה נראית מסודרת, לא אופייני למאסטר שלך, אבל נראה שהוא לא לבד פה.
את האלף השני לא ראית בחיים, סמל דרקספלל מצוייר על הגלימות שלו, ועוצמתו מרגישה שווה לעוצמת המאסטר שלך.
"ולרודאין" אומר האלף למאסטר שלך. "וזה התלמיד שלך, אני מנחש." הוא מוסיף
המאסטר שלך פותר אותו בהינף יד "יאס-אראק, זהו טאלין, אני מניח ששמעת עליו." הוא מוסיף בחצי מילה.

נראה שטאלין עומד לפתוח בשיחה, אבל המאסטר שלך קוטע אותו. "אין לנו זמן לזה." הוא אומר. "עכשיו יאס, מה אתה יודע על התקופה שבה חייתי מתחת לאדמה?" הוא שואל, "מה אתה יודע על אנדר-גארד?"
"הסיפור הישן הזה?" שואל טאלין, כאילו לא מאמין שהמאסטר שלך מבזבז על זה את הזמן.
"כן!" הוא אומר בכעס, "אני צריך לדעת שהוא יודע בפני מה אנחנו עומדים." הוא מוסיף. "אז אני שואל שוב, מה אתה יודע על התקופה בה אחמד ווסיני הגיעו למפתן דלתי?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 02 פברואר 2018, 10:33

מיילו, מליק קירה
ספוילרהצג
מיילו מביט במקום שבו נעלם יאס אראק ונאנח ''אנחנו מתפרקים מאוד מהר...צריך לסיים את זה ולחזור לגלקוס, לסיים את המאבק הזה. מאחר שטיפלנו בתולעי המוח, אני מציע שנחזור למעלה,
ונתכנן משם מה עושים. מבחינתי, אנחנו יוצאים מפה דקה אחרי שהערתי את צבא החול, אבל אני מניח שלך יהיו תכניות אחרות...מה אתה אומר?" מיילו מסיים את דבריו בשאלה למליק.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 פברואר 2018, 10:36

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
יאס-אראק זוכר שהמאסטר שלו הציג את עצמו בתור הגנרל הראשון של אנדר-גארד. וטריסטן... לא טריסטן המזויף, טריסטן האמתי... הוא הזכיר את שירותו של המאסטר, שהוא פיקד על לגיונות על כאוס במה שהוא קרא לו "העיר האפלה". יאס-אראק מנסה להיזכר בעוד, אבל הראש שלו, כול כך כואב...

META
גלגול ידע (היסטוריה): 8+20=28.
גלגול ידע (מאגיה): 1+20=21.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 פברואר 2018, 10:37

יאס
ספוילרהצג
מעבר למה שהוא זוכר שטריסטן אמר, ומעבר לאותו תפקיד שהמאסטר ניהל, הוא לא זוכר. הוא כן מניח שאנדר-גארד זו העיר האפלה. איכשהו
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 פברואר 2018, 11:01

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
״קראת לעצמך הגנרל הראשון כשנפגשנו, מאסטר״ עונה יאס-אראק, ״והמשרת של גריאן, הוא הזכיר את אנדר-גארד בעצמו, כשניסה לשכנע אותי לצודד בו.״
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 פברואר 2018, 11:09

יאס
ספוילרהצג
"בחיים אחרים, לפני זמן, שירתתי כראשון המאגים, הגנרל הראשון מתוך 4 של הכאוס, של "המלך" של אנדרגארד, ישות של כאוס, משרת מלא של אביו של גריאן, לימים גם ויסני שירתה אותו, שלא מרצונה." הוא מסביר. "אבל אחמד הביס את אלכסנדר, מפקד הצבא של העיר, וזו התפרקה, שערי הכאוס, הדרך להגיע לעיר התת-קרקעית נחתמו." הוא מדבר בנסטולגיה קלה, "חיילי השד עדיין שם, אבל... גם שאריות היכל המלכים." הוא אומר.

"לעזזאל ולרודאין." אומר טאלין. "הקשב לנו יאס." הוא אומר לך, "היכל המלכים מכיל עתקים נדירים שנשכחו מהעולם, אוצרות של הכאוס שנשמרו בהסתר, גם מפני כוחות הרוע, וגם מפני כוחות הטוב. אנחנו חושבים שיש חפץ שיסייע לנו לעצור את רדיסוס. וגם חפץ שישמר את הצלקת."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 פברואר 2018, 11:15

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
"אביו של גריאן, מיהו? והצלקת הזו... ה'אביר', מיילו, הזכיר אותה רבות- וצפיתי בגנרלית של הצלקת ומשרתיה בעבר, אבל היא נפתחה לאחר המוות שלי. אני צריך... עוד ידע" הוא מדבר לטאלין, שואל אותו. אל המאסטר הוא ידבר באפילו יותר כבוד, כמובן, אך הוא מעדיף לשמוע על הצלקת ממי שפתח אותה בעצמו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 פברואר 2018, 11:28

יאס
ספוילרהצג
"קביד" עונה המאסטר. "אל, אחד החזקים, אבל הוא עשה מספיק טעויות, ואחמד השתמש בטקס עתיק כדי לחתום אותו."
טאלין מתפרץ "שני גיבורים, צייד, חוטא צדיק, מכשף, ואל" הוא מצוטט. "לך תפרשן את זה, אבל הצירוף הזה יכול לחתום כל אל, לגרש אותה. וזה מה שקרא לקביד, אבל הקוסם מת, החוטא הצדיק נרצח, והגיבורים עזבו... גריאן יכול לנטרל את הכלא של אביו, הוא רק צריך את הציוד הנכון." הוא מסביר. "אם לא דרך להב הפניקס, אז הוא ימצא את הכפפות של אבא שלו, אשר גם הן נעולות בהיכל המלכים."

"ולכן" אומר המאסטר, "אנחנו במרוץ נגד הזמן, כי בניגוד אלינו, לגיראן יש את פזוזו שעוזר לו, הכאוס יודע למה..." הוא מוסיף.

טאלין מחייך. "הצלקת שלי. טוב, זו חומה." הוא אומר, "יש יצורים של חיים בעולם הזה, והם לא יכולים לעמוד במקום בו אין חיים, הצלקת תחסום אותם מלחצות את גלקוס כאשר יגיע העת, כמובן שבמקור היא הייתה אמורה להיות פחות הרסנית, אבל האבירים של אלתוס ניסו לחסל אותי לפני שהספקתי להכין את הקסם במלואו, התוצאה הייתה פיצוץ שהרס את גבול הצפון, ויצר את הצלקת, אם היה לי יותר זמן, הייתי מרעיל רק את האדמה, וזה היה חוסך את השערים לגהנום ואת האל מתים, אבל אני מניח שלכל דבר יש יתרון." הוא מחייך שוב. "אירוני לא? אלתוס יצר את איום האל מתים הגדול ביותר ביבשת. ועכשיו החיילים שלו עומדים לבצע רצח עם."
padron

שליחה על ידי padron » 02 פברואר 2018, 11:37

(לפני שיאס הולך)
כשמליק רואה את לאטימר המת הוא מצדיע לו בנשקיו. "קורבנך לא יישכח ידידי. לא ידעתי עליך הרבה, אולם אני נשבע לך שעד קץ הימים שמך ייזכר ברעגיה כאדם שהציל את הממלכה מאיום גדול. ואני מקבל את דבריך - אני אנהיג את רעגיה וסייריה עד שהעולם יהפוך לצודק יותר" הוא אומר בשקט.
מליק, מיילו, קירה
ספוילרהצג
"אני מתכוון להנניג את הממלכה לעולם טוב יותר אבל זה לא יוכל לקרות לפני שנטפל באויבינו בגלקוס. דעתי היא שלא נחזור מייד לאחר צבא החול -
לבד הוא לא יספיק. אנחנו נחזור בראש צבא משולב של אנשי החרק והסיירים. שכנוע הסיירים לעזוב יהיה קל יותר לאחר שיהיה ברור שאיום אנשי החרק טופל. אני אקח את השלטון כאן ואמצא ממלא מקום -
האמת היא שאני שוקל למנות את הח'ליף למנהיג בפועל עד שאחזור - הוא פחות או יותר היחיד שאני סומך עליו כרגע. "מליק עונה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 פברואר 2018, 11:44

יאס-אראק-
ספוילרהצג
IN
"יצורי החיים האלו... הפיות? האילית'דים? העולם הזה מלא בכול כך הרבה איומים שאני כבר מפסיק לעקוב."

"והנקרופוליטנים... ככה הם קראו לעצמם, כן... מי הם? כיצד הצלקת שלך יצרה אותם?"
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 פברואר 2018, 11:53

יאס-אראק-
ספוילרהצג
"אכן." אומר טאלין, "סירונה יכולה לצעוק, יכולה לבכות, והיא יכולה גם לשבור את האדמה, אבל את הצלקת שלי היא לא עוברת. לא כל עוד המקום נשאר מת כמו שהוא." הוא מסביר. "הנקרופוליטנים הם תופעה, כנראה הצלקת כל כך מתה, שכל מי שמת בה, החיים שלו נשאבים לתוכה, ואז גופם יכול להמשיך להתקיים, כאל מת."
yds

שליחה על ידי yds » 02 פברואר 2018, 11:59

ממ''ק
ספוילרהצג
מיילו מהנהן בקשר לחליף ''אני מסכים. אז אני אנסה לחלץ מעט מידע בקשר לאופן ההשתלטות על אנשי החרק, ויצא לביקור אצלם. אחרי שנחזור בראש צבא, זה יתן לאנשים עוד סיבה להקשיב לך. ביחד עם מה שכבר עשית עד כה..מה שנשאר זו בעית השינוע. לנייד כמות גדולה של חיילים זה בעייתי במקרה הטוב, ואנחנו צריכים לעבור אוקיינוס שלם ולהנחית אותם באמצע טריטוריית אויב...נקווה שקיילי או החליף ידעו מה לעשות.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
שלח תגובה