גיבורי הסערה - ספר חדש בעברית לפאת'פיינדר
הצטרפו לגיבורי הסערה, ספר ההרחבה הראשון בעברית לפאת'פיינדר, של הפונדק הוצאה לאור! תמכו בנו בפרויקט בקישור: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9789
פרטים נוספים על הספר בפרויקט עצמו, לשאלות כאן: גיבורי הסערה יוצא לדרך - ביחד איתכם!.

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (5/5)- עץ משחק

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#4771 » 06 אוקטובר 2017, 14:14

"רסנו את האלמת." אומר גריאן, "אני הייתי יריב שקול למלאכים וראשוני הדרואדים של אלור גאנה, ורק אחדים מהם נשארו בסוף הקרב, אל תחשוב ולא לרגע שאתם מסוגלים להרוג אותי, או לגרש אותי." הוא ממשיך. "אני למדתי מטעויות העבר, וכעת גופו ונשמתו של טריסטן מחוברות אל מהותו של פאזוזו, כל עוד זה קיים, לא ניתן באמת לחסל את הגוף הזה. אני מציע את הדרך הקלה, לא רק לי אלא גם לכם, אתם יכולים לתת לי את החרב ואת הלוח, ותתוגמלו בברכתו של אבי, או שאתם יכולים לסרב, ואני אקח אותם מהגוויות הקרות שלכם."
just let me hunt

yds

הודעה#4772 » 06 אוקטובר 2017, 14:18

''טוב, בקשר לזה, אני די בטוח שיש אל שיקשיב לנו.....אתה מבין, אם עוקבת אחרינו, אתה יודע שאלת'וס סייע לנו בקרב וראה את הלוח. ומאחר שאלף שנה הן כפעימת לב לכל, אני די משוכנע שהוא יזכור אותנו. אז כן, אני לא רואה שום סיבה למה אנחנו צריכים להקשיב לך''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#4773 » 06 אוקטובר 2017, 14:20

"אני חשבתי שאנחנו כנים כאן, מר גריאן. אתה יודע מה יקרה לנו שתהרוג אותנו, תיארת זאת הרגע, ואני שואל מה יקרה לך. ברור לי שלא נוכל לחסל אותך, אני רוצה לדעת מה יקרה."

"וזה מעט מאכזב שאין לך דבר להציע לנו. אתה מציע לתת לך את מה שעבדנו קשה להשיג, מה שיחזיר אל בכול כוחו לעולם הזה, בתמורה... לאולי זה שנקבל טובה בעתיד?" אומר יאס-אראק באכזבה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#4774 » 06 אוקטובר 2017, 14:29

"מיילו, התום שלך מרגש אותי לפעמים." אומר גריאן, "לא תהית מדוע העבר לא השנתה אחרי שפעלתם? כל מה שעשיתם התרחש במקום אחר ובזמן אחר, אף ישות לא יודעת למה התרחש פרט לנו והפיות שעקבו אחריכם. למעשה אלתוס עצמו ציין לך שהוא לא יכול לדעת שהוא עזר לך, ושהוא יודע על הלוח, אז כל מה שיש לך זה מילים חסרות תועלת, ופריט שיכול להוכיח את הטענה שלך, אבל למי? היכן תוכל לנקוש על דלתות האלים? אם כבר, האל היחידי שתוכל לדון איתו יהיה אבי, ודע לך שאת טרקאך הוא אינו מחבב."

"נראה שהשמיעה שלך נפגעה במותך." אומר גריאן. "אתה לא יכול להרוג אותי, כל עוד המהות של פזוזו קיימת, גופי מתחדש." וכאילו כדי להמחיש זאת, הוא נושך את אצבעו, פציעה נוצרת ודם זורם ממנה, אבל כעבור רגע הוא נעלם, והפצע נסגר. "אז אל לנו לדון בלא אפשרי, או שאתה רוצה גם לדון ביכולת שלך לזמן את כל אלי המרום לכאן?"

"מילתי נשאר בעינה, תתוגמלו על ידי אבי, אבל הוא אינו שד בזוי אשר יבטיח משאלות לב בתמורה לנשמותכים, לכשיחזור, ואם תסייעו בחזרתו, תהיה לכם ההזדמנות לשיחת אחד על אחד עם אל, מה שתצא מהשיחה הזו? רק הזמן ידע."
just let me hunt

yds

הודעה#4775 » 06 אוקטובר 2017, 16:21

מיילו לא מוסיף מילה, עיניו נעוצות בטריסטן במבט יוקד, עוצר את עצמו בקושי מלהסתער על טריסטן לפני דחבריו יקבלו את החלטתם, ומחשבותיו סוערות שקרן, רוצח, מעוות
Out
עריכה-סיימתי לדבר
נערך לאחרונה על ידי yds ב 06 אוקטובר 2017, 16:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!

סמל אישי של המשתמש
מירטוקן

הודעה#4776 » 06 אוקטובר 2017, 16:41

"אני לא סומך עליך. או על אביך. אני דוגל בחופש, בלי ספק, אך כאוס הוא עיוות של החופש. ואתה באמת חופשי כשאתה מפסיק להיות תלוי בגורמים חזקים ממך, כשאתה בעצמך מספיק חזק להתמודד מול האתגרים ולהגיע ליעדים שניצבים בדרכך. אני מוכן להילחם בך, אם אין ברירה, ואם אני לא אנצח, כנראה הייתי טיפש לחשוב שאוכל, אך ארגיש טיפש עד אחרית ימיי אם אלך איתך", הילה צבעונית אופפת אותו, ורוחות קלות מתחילות לנשוב סביבו, ליצור מערבולת קלה.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#4777 » 06 אוקטובר 2017, 17:14

OUT
מי שסיים לדבר והחליט סופית מה תשובותו, בבקשה לרשום את זה. (ואת התשובה בצורה ברורה).
just let me hunt

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#4778 » 07 אוקטובר 2017, 16:13

"אם הייתי פוגש אותך או את אביך לפני המאסטר שלי, יכול להיות שכעת הייתי עובד איתכם, עובד את הכאוס ושואף אליו, אך אתה לא מציע דבר. אני רוצה לשתף איתך פעולה, בעיניים המתות שלי אתה נראה כמו לפיד של עוצמה שאנו נרוויח מלסייע לו- אך אתה לא מעניק לנו דבר, כול מה שאתה עושה זה דורש, וטובה עתידית מאל שיכול להיות שיזרוק אותנו הצידה אם יתחשק לו היא כלום בעיניי" עונה יאס-אראק.

OUT
נגד שיתוף פעולה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#4779 » 07 אוקטובר 2017, 19:18

"היהירות שלך תהיה לך למפלה, אל מת." אומר טריסטן, "אם כך נשארנו רק עם מליק ואלטון, מה תשובתכם הסופית? בהניתן כך שתקבלו ממני את אשר ביקשתם."
just let me hunt

סמל אישי של המשתמש
yellow_acid

הודעה#4780 » 07 אוקטובר 2017, 23:22

"ספר לנו עוד על אביך. את זה שהוא אל שמסוגל לשלוט בכאוס ומעוניין לנקום באלים האחרים אני כבר מבין, אבל מדוע כלאו אותו? למה שיצליח בכלל להביס את האלים האחרים שכלאו אותו פעם אחת, היום שהוא עומד בלי מאמינים? והכי חשוב, מה הוא? יש אלים של טבע ושל מוות, של אש ושל קרח, אלים שמוגדרים בידנו בני התמותה כטובים וכאלו שמוגדרים כרעים, כיצד הינו מגדירים את אביך?"
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#4781 » 07 אוקטובר 2017, 23:28

"אבי הוא הסערה, הוא הכוח שיש בטבע, והוא עתיק, עתיק יותר מהאלים החדשים שזקוקים למאמינים כדי להתקיים, נכון, אל בעל מאמנים הוא חזק יותר, אבל הכוח שתמון בידיו של אבי שווה ערך להם, רק השלושה העתיקים-גליס,קריוס וגמר עתיקים כמוהו. וגם הם לא עמדו בכוחו, היה ניתן לכלוא אותו רק בהסכמה של רוב האלים, ובטקס עתיק שהיה אמור להיות לא ניתן לביצוע." הוא מסביר.

"איפה עוד תמצא חוטא טהור, גיבור אבוד, מכשף רב עוצמה, אל צעיר ובן אלמוות." שואל קולו של גריאן בתסכול קל, "יש דברים שהתחרשו בעבר, ולא יתרחשו שוב. הסיכוי שעוד פעם יצליחו לחתום אותו אפסי."

"ובעניין המאמינים." אומר טריסטן, "יש לאל לפעמים יותר משם אחד, טרקאך מקבל תפילות וקורבנות של האל האחד, אבי יכול לקבל את הקורבנות שנעשים בשם הכאוס, מאחר והוא נעול מחוץ לעולם, הכוח הזה חסר בעלים. רק מחכה שהאדון שלו יחזור לקחת אותו."
just let me hunt

סמל אישי של המשתמש
yellow_acid

הודעה#4782 » 08 אוקטובר 2017, 19:57

"אתה מציע עתיד אידיאלי, אך במחיר של לשחרר אל שילחם באלים האחרים.
מה יהיו ההשלכות של המלחמה הזאת? האם היא תיהיה שווה את השינוי שאתה מדבר עליו? העולם שלנו בכלל יצליח לשרוד מלחמה כזאת?
הסיכון גדול מידי. כן היו מלחמות ותמיד יהיו, היו פילוגים ותמיד יהיו, אבל ההיסטוריה הוכיחה שהעולם מתמודד עם כל זה. מי יכול לחזות איך הוא יראה אחרי מלחמה בין אלים?"
אלטון זורק לחלל האוויר את כל השאלות האלו, אך לא מצפה לתשובה.
"ההגיון אומר שהדבר הנכון לעשות הוא להתנגד לך ולקוות שיהיה אפשר לעצור את כל המלחמות האלו בדרכים אחרות.
אמרת בעצמך שהגורם להכל הוא הכאוס, ושלכאוס יש אדון חדש, הרצון החופשי. ובכן, האדון הזה בחר בי להיות שליחו בעולם ואעשה כל שביכולתי להפיץ את הבשורה.
אני מקווה שעולם שמאפשר את הבחירה החופשית לכל בן תמותה באשר הוא, יהיה עולם שבו הכאוס בא לידי ביטוי בצורה בונה, ולא בצורת מלחמות ומוות.
כן, אני יודע שזאת תקווה נאבית שמבוססת על משאלת לב ותו לא, אך מה האפשרות השניה? מלחמה בין האלים?"
הוא נד בראשו לשלילה. זאת אינה אופציה עבורו.
"אולי נעשה עוול לאביך, אבל אני לא זה שיחפש את הצדק עבורו, אני בסך הכל בן תמותה. מה לי ולסיכסוכים בין אלים?
לא אסייע לך..."
אלטון מפנה את מבטו אל חבריו, ומסתכל עליהם בחשש.
"כאשר קיבלנו את החיזיון שהפך אותי לפיה, עמדו בפני שתי אפשריות, שתיהן היו גרועות, אז בחרתי באפשרות השלישית, ניסיתי להרוג את מלכת הפיות בעצמה. היום שאני מבין קצת יותר מה היא, אני מבין כמה הניסיון הזה היה טיפשי, ואכן נהרגתי בו במקום, אבל גם אם היתי יודע אז את מה שאני יודע היום הבחירה לא היתה משתנה, היתי מוכן לעמוד מול מוות כמעט בטוח עבור מה שאני מאמין בו."
הוא לוקח נשימה עמוקה.
"דברים השתנו מאז. כשדוויאש איים עלינו במדבר, הוא כמעט שבר אותי. הוא איים להרוג את המשפחה שלי!
אני יכול להקריב את חיי, אך לא את חייהם של אחרים, לא את חייהם של היקרים לי, האנשים שגדלתי איתם כל חיי.
כבר חשבתי לעזוב הכל ולחזור אל נווה המידבר שלי, להשאיר אותכם להתמודד לבד, אבל אז עלה לי רעיון. ביקשתי מהמאסטר של יאס הגנה עבורם, והוא הסכים, בתמורה לנשמה שלי.
ואני הסכמתי.
הסכמתי לוותר על חי הנצח שמחכים לי לאחר המוות, בשביל שאוכל להמשיך ולהלחם לצידכם. אבל זה גם שינה אותי. אני כבר לא יכול להרשות לעצמי להסתכן במוות, במיוחד לא עבור דבר שאיני בטוח בו, יש לי יותר מידי מה להפסיד.
לא אעזור לטריסטן לקחת ממכם את הלוח והחרב, אבל גם לא אנגד לו."
הוא פוסע אחור מספר צעדים.
"אם היתי בטוח שמה שהוא עושה זה רע, אולי הדברים היו שונים, אבל אני לא בטוח, ואני לא יכול להרשות לעצמי קרבות שאני לא בטוח במאה אחוז שהם הכרחיים, במיוחד לא נגד יריבים עוצמתיים שכאלו, לא נגד בן של אל.
אסור לי למות.
אני מפחד.
סליחה."

OUT
לא מביא לו את הלוח, אבל גם לא מונע ממנו לקחת אותו.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#4783 » 08 אוקטובר 2017, 22:44

"מקובל." אומר טריסטן, "אז מליק ואלטון, אתם מוזמנים לשבת בצד ולצפות, אני אסיים עם החברים שלכם מהר ונמשיך לדרכנו, וכל אחד מכם יתוגמל בהתאם." טריסטן מביט לתקרה. "עכשיו." הוא אומר

העורבים חוזרים לקרוא בקול חזק, הם מתחילים לעוף בחדר, מסתחררים יחדיו במערבולת של נוצות שחורות, הן מעוורת את כל הנוחכים בחדר לרגע, ואז בבת אחת הן משתתקות.

לא כל העורבים עזבו את החדר, אבל קל לראות שהם חסרים.
מה שעוד קל להבחין הוא בשני דמוי האדם שהופיעו לצד טריסטן, אשר נראים כמו הכאלה מוזרה של אדם וציפור, הם מחזיקים בחרבות דו ידניות, ולהק קטן של בעלי כנף מקיפים אותם, "נהדר." אומר טריסטן, שולף חרב ארוכה מבין הגלימות שלו, וחושף שריון כבד, ולדיו מתחבר במהירות שריון מתחת כבד. "אל תתערבו." הוא מורה למליק ואלטון, "מספיק רק שאחשוד שאתם מנסים להרפיע לי, ואני רואה בכם אויבים."

"ולפני שתגידו שאני תוקף אתכם כאשר אתם פצועים." אור אפל מקיף אתכם, אתם מריגשים שיש בו כדי לרפא את הפצעים שלכם, אבל באיזה מחיר?

זוג אנשי הציפור שואגים.

תמונה של אנשי הציפור
ספוילר
תמונה

אתם יכולים לבחור לחזור לנק"פ מלא, אני מדגיש-לבחור

גלגלו יוזמה, מליק ואלטון, החלטה שלכם מה אתם עושים, ואם אתם לוקחים חלק בקרב, בכל צורה שהיא.

מפה
כאן ייחתמו גורלות - Google Sheets
just let me hunt

סמל אישי של המשתמש
מירטוקן

הודעה#4784 » 09 אוקטובר 2017, 14:57

"סוף סוף נגמרו כל הקישקושים. בוא נראה מה אתה שווה, חלאה", הוא מעיף מבט במליק ואלטון, מעט מאוכזב, אך הוא יודע כי הוא לא יכול להכריח אותם לפעול נגד רצונם. הוא רק מקווה שהשלושה יכולים להתמודד מול התפלץ.

META
יוזמה:
1ק20 + 1 = 20
מרפא נק"פ למלא:
נק"פ: 44/44
נ"כ: 21/62
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking

yds

הודעה#4785 » 09 אוקטובר 2017, 17:44

מיילו מטלטל את ראשו ''ממך? לעולם לא!" הוא מעיף מבט במליק ובאלטון, פותח את פיו, וסוגר אותו. הוא חוזר להביט בטריסטן, והאש שלו מהבהבת באור מאיים זה באשמתו, הכל באשמתו, כל הבגידות, השקרים, שובל הדם, זה הכל הוא הוא צועק ''זה בשביל אמא שלי, נבלה מטונפת!" ומסתער קדימה, נקמה בוערת בעיניו.
Out
קוביות: 1d20+2
תוצאות הגלגול: 20, 2. סך-הכל: 22

לא מרפא את עצמי.
זהב!!!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד