מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מרץ 2018, 13:11

מיילו אינו מצליח להיזכר בדבר בעל משמעות, אבירי אלתוס לא צעדו צפונה מעבר לצלקת מזה שנים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 13 מרץ 2018, 22:34

מיילו מניד בראשו לשלילה "שום דבר, מצטער. בכל מקרה, לדעתי עלינו לחזור לסנטה וולטה במהירות האפשרית לפאייט אמר לי שעלי להגיע לשם, ושם תהיה לי הזדמנות חוזרת לדבר עם אמי" הוא מסיים את המשפט בשקט "והפעם לא אכשל"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 11:31

יאס-אראק מסתכל על מיילו, ״אנחנו לא הולכים לבזבז את הביקור הזה כאן. למקרה שקירה תשלח הודעה שהיא בצרה, אנחנו צריכים גישה לדרך אליה״ הוא מצביע על הכיוון בו הוא מרגיש את הפורטל ״זו הדרך אליה למקרה שהעלמה במצוקה צריכה את ׳האביר׳ והפסיכופתים״ צוחק יאס-אראק.

״בינתיים, תבחרו לאן אתם רוצים ללכת. מצודת האבירים, סנטה וולטה, או אפילו מקומות אחרים. היכן שיש לנו מה לעשות״ אומר יאס-אראק.

לאחר מכן, הוא מנצל את השעה הקרובה בלימוד המקום, למקרה שירצה לחזור אליו, וחיפוש אחר כול סימן מעניין למשהו שנמצא כאן.

Meta
חיפוש: 11+9=20.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 14 מרץ 2018, 13:27

''מה? מוות בטוח? בקרבתי? מה זאת אומרת??"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 15:50

״החברה שלך לא אוהבת לפרט, אבל המסר שלה היה ברור. אם אתה והיא כרגע שניכם תתאחדו, אתם תמותו, פשוט עד כדי כך. היפרדו לזמן מה, ויהיה לכם סיכוי לחיות״ אומר יאס-אראק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 14 מרץ 2018, 19:45

מיילו מניד בראשו בבלבול "אני לא מבין...ואני בספק שאתה מספר לי את כל מה שאתה יודע, אני לא חושב שהיית מוותר על פיסה כזו של ידע מעניין. עכשיו, תספר לי הכל. אני לא הולך להתנהג כמו אידיוט ולסכן את כולנו, אבל אני צריך לדעת מה המצב"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 מרץ 2018, 19:59

בעוד אתם עומדים ומדברים, אתם לא יכולים שלא להרגיש שהצינה באיזור התחזקה, הקור לא מספיק כדי להציק לכם, אבל הוא אתם כן מרגישים את הירדיה החזקה במזג האוויר.

נראה שחיים מחוץ לשטחי ההרים לא בדיוק מכינים אתכם להבנה שהשטח שאתם עומדים עליו, אותו איזור תחום בין שני הרים, אינו בדיוק אדמה מוצקה, השלג לא מספיק עמוק כדי להפריע לצעוד עליו כמו שצריך, אבל הוא כן היה מספיק עמוק כדי להסתיר את הקרח.

מליק הראשון לשמוע את הרעש המוזר, סופת השלג מקשה עליכם לראות קדימה, אבל אתם כן יכולים להבין שהשלג נערם מהר מידי. יאס מרגיש בקסם לא ברור באוויר, משהו מחזק את השלג באיזור, מעצב אותו.
משב רוח חזק נושב שוב, אתם כמעט שומעים צחוק לגלגני, כמעט צחוק של ילד. השלג מפסיק לרדת באותו הרגע, אבל השלג שירד? הוא כבר התעצב במהירות, הופך לחמות של קירח שחסומות את המשך הדרך.
מתוך חומת הקרח הקרובה אליכם, אתם יכולים להבחין בתנועה, זוג ידיים, רגילם, גוף עשוי קרח. היצור הזה פשוט יוצא מתוך הקרח כאילו היה מדובר במים, לוקח שנייה להביט בו שוב כדי להבין שגולם הקרח הזה, בתוכו ישנה גופה אנושית, והקרח הירוק המקיף אותה, מקנה לה מגננה לא ברורה.
לא רחוק מקדימה, אתם מבחנים בעוד שני יצורים כאלה יוצאים להם מתוך חומות הקרח, הם לא קרובים כמו הראשון, אבל הם פונים לכיוון שלכם. גופם הכבד היה אמור לשבור בוודאות את הקרח שאתם עומדים עליו, אבל נראה שהם מחלקים עליו כאילו היה אוויר.

META
גלגלו יוזמה בבשה
let it go - Google Sheets

חוקים מיוחדים-
משבצת אפורה היא חומה של קרח, אתם לא יכולים לעבור דרכה והיא בגובה של 3 מ' של קרח.
האדמה שאתם עומדים עליה, כאמור הפכה לה איכשהו לאגם קפוא, אין לכם את הידע לדעת כמה הקרח הזה יכול להחזיק, ואין לכם את הידע לדעת מתי וכמה הוא ישבר, אבל ברור שתנועת פתאומיות הולכות לסכן אתכם.
בנוסף, הקרקע חלקה, יצור בלי חופש תנועה אשר מבצע פעולת תנועה בתוך המפה חייב לנוע את כל המהירות שלו, וחייב לנוע אותה באותו כיוון, אלא אם כן יש משהו שהוא יכול להשתמש בו בתור מעצור (אויב,קיר,חבר). אתכם יכולים לעצור את עצמכם לפני בפעולה רגילה (אשר תדרוש איזה תיאור נחמד של איך אתם מפסיקים להחליק). ברגע שעצרתם, אתם לא יכולים להמשיך ולנוע במסגרת פעולת התנועה הזו. עם עברתם רק 2 משבצות והצלחתם לעצור, אתם צריכים פעולת תנועה נוספת כדי להמשיך ולהתקדם, באותם חוקים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 14 מרץ 2018, 20:12

מיילו שולף את חרבו, שבוערת באש כסופה. הוא פונה ליאס במבט זועף "אנחנו נמשיך עם הוויכוח הזה אחר כך" ומפנה את עיניו הבוהקות אל גלמי הקרח, מכין את עצמו להתקפה.
meta
יוזמה
[dice seed=13183 secure=b1bcabda_0]1d20+2[/dice]
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 14 מרץ 2018, 21:34

"מצויין. הזדמנות לבדוק את הלהב לפני שיהיה משהו בעייתי מדי." מליק אומר בחיוך ושולף את נשקיו.
Meta
יוזמה:20+8=28
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 22:24

יאס-אראק מניף את ידו ושואב את הכוח מליבו ״זהו לא ויכוח, אלו העובדות. ואם אתה מוכן לרוץ אל קירה גם כשזה אומר שהיא תמות ביחד איתך בעקבות זאת, אתה גורם לי בושה בכך שראיתי אותך בו ברית״.

META
יוזמה: 5+4=9 (תוסף זריזות 4+)
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 15 מרץ 2018, 23:39

מליק שולח את ידו לכיוון החגורה ומזמן את כוחה. הוא מרגיש אנרגיה זורמת בגופו ומאיצה אותו ומשתמש בה כדי להתקדם את המרחק הקצר לכיוון האויב הקרוב. הקרח לא מרגיש לו מחליק כלל והוא מתקדם בקלות. "כוח מספר 1 של החרב - נבדק." הוא ממלמל לעצמו. במהלך התנועה הוא מתרכז ומצית את נשקיו באש, ובמילה מפעיל את הכוח החדש של המגל בעודו מכבה את הקסם המוכר שבו. כשהוא מגיע לאויב הוא תוקף אותו עם שני נשקיו במהירות הבזק, מרגיש שהחרב נועדה לידו.
Meta
משתמש במטען מהחגורה (נותרו שניים) בשביל פעולת תנועה.
משתמש בפעולת התנועה כדי לנוע שתי משבצות קדימה, יש חופש תנועה עקב כוח פסיבי של להב הסתיו
תוקף התקפה מלאה את הגולם.
התקפה 1 (חרב): 19+19=38
נזק: 4+11=15 חותך ועוד 2 אש.
התקפה 2 (מגל): 10+15=25
נזק אם פגע: 7 חותך, 2 חומצה ו4 אש
התקפה 3 (חרב): 2+9=11
התקפה 4 (מגל): 1+5=6
התקפה 5 (חרב): 18+9=27
נזק אם פגע: 5+11=16 חותך ו2 אש
התקפה 6 (מגל): 3-5=1...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מרץ 2018, 09:48

החרבות של מליק ננעצות במהירות ביצור, חום האש קטלני לו, אבל קטלני גם לאדמה., האיזור שמסביב מליק משמיע רעשי שבירה, והקרח נסדק ונשבר, חושף את המיים תחתיו.

מליק נופל למים בותרו צריך להצליח בבדיקת שחייה. במידה והוא הצליח, זו פעולה רגילה להוציא את עצמו מהקרח, דמות אחרת יכולה לנצל פעולה רגילה כדי להוציא אותו.
שימו לב שחלק מהמפה הפך למים.

תור יאס (שלא על המפה....)
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 מרץ 2018, 16:13

יאס-אראק מניף את ידיו, ומרגיש את הלב החדש שלו פועם ביחד עם הלחש שהוא מטיל, בעוד העיניים שלו בוערות בעוצמה. הוא לוחש את מילות הלחש, אך הפעם, כאשר הוא מטיל את הלחשים, מיילו ומליק שמים לב להבדל. העולם מתמלא בצללים אפלוליים, שכאילו מרצדים ועוברים להם בין קרחון לקרחון. מאחורי איש הקרח, דוב קוטב גדול מימדים ובעל הילה שמימית יוצא, אך הוא נראה שיוצא מן הצללים. הוא נראה מלכותי, יפה, ורב עוצמה, ועם זאת העיניים השחורות שלו ושבע הצללים שיוצאים ממנו מראים כיצד הקסם של יאס-אראק טימא גם אותו. כאשר הוא מניף את כפו, הוא מכה באיש הקרח שמולו, ואז שואג ואוחז בו בעוצמה.

META
פעולה רגילה- זימון מפלצת 6
יאס-אראק מזמן דוב קוטב שמימי צל.
הדוב מקבל את היכולות המיוחדות של תוסף מזל 2+ לגלגולי הצלה וריפוי מהיר 2.

פעולה רגילה לדוב- התקפה כנגד איש קרח 3
מאגף עם מליק. משתמש בהכאת רוע.
התקפה: 7+15=22 נגד דרג"ש (נטוע אני חושב, כי הוא עדיין לא פעל, אבל לא בטוח בנושא הזה).
פגיעה: 6+10=16 נזק חודר, חותך וקסום, ועוד 8 נזק אם איש הקרח מרושע.

בדיקת שחייה, אם יש צורך: 19+18=37 או 45 אם זה נחשב לתוואי שטח מיוחד.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 מרץ 2018, 19:57

התקפתו של הדוב מחליקה על הקרח, בדיוק ברגע שמשקל גופו מכריע את עוצמת הקרח עליה הדוב נמצא, וזה שוקע לתוך שלולית מים.

שני אנשי הקרח נעים לתוך הקירות, חודרים דרכם כאילו היו לא יותר מרוחות רפאים החומקות דרך קירות מוצקים. לא נשאר מעבר מאחרויהם או רמז לכך שהם נעו, ואתם לא רואים אותם בתוך הקרח.

יציר הקרח האחרון נע מעט הצידה, שולח שני מכות לעבר מליק מנסה לחבוט בו בעוצמה
התקפה ראשנה
[dice seed=29138 secure=0a0810ba_0]1d20+15[/dice]
אם פגע
[dice seed=51704 secure=5a1d5cc0_1]2d6+8[/dice] ועוד
[dice seed=44542 secure=15fe09ae_8]2d6[/dice] קור
וניסיון היאבקות
[dice seed=390 secure=64f562dd_2]1d20+20[/dice]
אם מצליח
גלגל בבקשה בדיקת קשיחות ד"ק 19, בכישלון
[dice seed=22956 secure=0256360c_3]2d4[/dice] נזק זריזות
חצי בהצלה

התקפה שנייה
[dice seed=37242 secure=4245cc70_4]1d20+15[/dice]
אם פגע
[dice seed=59648 secure=98c30e8e_5]2d6+8[/dice] ועוד
[dice seed=5588 secure=6acdfd68_9]2d6[/dice] קור
קור
וניסיון היאבקות (לא רבנטי עם כבר בהיאקבות...)
[dice seed=8494 secure=4634ae6c_6]1d20+20[/dice]
אם מצליח
גלגל בבקשה בדיקת קשיחות ד"ק 19, בכישלון
[dice seed=30964 secure=a3012117_7]2d4[/dice] נזק זריזות
חצי בהצלה

תור מיילו
yds

שליחה על ידי yds » 17 מרץ 2018, 21:46

בעוד להבות כסופות מזנקות ממיילו למליק, מגנות עליו, ואז קופצות שוב למיילו, הוא מחליק קדימה לאורך הקרח, נעצר באי יציבות בצידו של האיש הקפוא ומצליף בחרבו פעם אחת, משסף אותו בלהב הפניקס
meta
נע את כל המהירות שלי (20 רגל)
divine power על עצמי
מגונן אדאמנטייט על מליק (-5 נזק)
התקפה-
[dice seed=12974 secure=55ff6e00_0]1d20+24[/dice]
נזק
[dice seed=35460 secure=d0f2de91_1]1d8+25[/dice]
(6 נזק אש)
זהב!!!
שלח תגובה