מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 - OOC

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (0/5)- OOC

שליחה על ידי yellow_acid » 14 נובמבר 2017, 23:07

אז למה חיכית 48 שעות להגיד את זה?
לא משנה, זה רק אומר שאני צריך הלוואה יותר גדולה XD
פחות 500 לכל אחד מהמכירה של באל, אני עורך עכשיו.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 33
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 23 נובמבר 2017, 13:31

טוב, יאס-אראק לוקח בסוף את טבעת הלחשים (יש לי תוסף די מטורף לתורת הלחשים מסתבר), ואת החגורה של הכיסים חשבתי שכתבתי שלקחתי כבר ברגע שחולק. כול השאר מצידי שיימכר.

השרביט ברקים, אם לא נמכר, לא יכול להיות אצל יאס-אראק. הוא אשף יצירה, אז הוא לא יכול להשתמש בזה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 נובמבר 2017, 15:52

טוב, בתור שחקן שברוב הקבוצות שבהן הוא שיחק, היה PVP אחד גדול של בגידות/סכינים בגב, ופיצולים בקבוצה. אני שהקבוצה הזו שברה אפילו את השיא האישי שלי באי הסכמה קבוצתית.

יש דעות שונות, סבבה. אבל כל רגע כמעט המשחק מתעכב על שחקן אחד או יותר, שכמעט כאילו עושים זאת בתורונת ומכניסים את הקבוצה לדיון אין סופי, שכמעט ברור שהדרך היחידה שבה היא תסתיים, זה בדרך שלו/הם או שלא תסתיים אף פעם.

עד כה, עוד אמרתי שאני מקבל את זה, אנשים בוגרים, דיונים ערים, הכל טוב. ברגע ששחקן מלין בפני שהדבר מוריד לו את כל הכיף והוא שוקל לפרוש, אז מבחינתי זה הרגע להתערב.
לי נראה כרגע שאין דבר וחצי דבר שמחזיק את הקבוצה הזו יחד, המצב מרגיש לי כל כך נפיץ שיש לי תחושה שמספיק שיציעו לאחד מכם מטבע נחושת בשביל לבגוד בשאר הקבוצה, והוא יעשה את זה בתוך רגע. בעוד סביר שדמות אחרת לא תרצה בכלל להשיאר עם יתר הקבוצה.

אנחנו חוזרים לאותו מקרה שקרה עשרות פעמים במשחק הזה, "מה עשוים עם זאלה?" " "מה עושים עם המבריח," "מה עושים עם קירה".... בכל פעם זה נסגר ב"עובדות בשטח" של דמות אחת, ו/או בוויותר של דמות אחרת.

אז אני מעביר את הכדור לידיים שלכם- איך מחזיקים את הקבוצה הזו ביחד? לפני שהמשחק הזה יהפוך ל5 ספוילרים של 5 דמויות, שאף אחת לא תפגוש יותר אחת את השנייה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 23 נובמבר 2017, 15:55

אוקיי, אני אגיד את זה ישר. אני מת עליכם כשחקנים ואני אשמח להמשיך לשחק, אבל אני לא חושב שמיילו מתאים לקבוצה הזו. בכלל. הוא צריך לדחוף כל הזמן את האידיאלים שלו לכל מקום, וכמו שלמדתי IRL לאחרונה, אידיאלים זה לא דבר טוב לכל קבוצה. אז אני מת על מיילו כדמות, אבל אני לא מתכנן לדפוק לכל הקבוצה את המשחק בגלל זה. מה אתם אומרים?
ליאור-בקשר להודעה שלך, הבעיה פה היא אינטרסים שמתנגשים, אבל מאוד. אני רואה בעיקר את הבעיה של מיילו מול השאר אבל אולי יש עוד בעיות
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 23 נובמבר 2017, 15:59

חבר'ה, בואו נשים את הקלפים על השולחן. הקבוצה הזאת לא מתפקדת, מהרבה סיבות. העיקרית שבהן היא שאין לנו תיאום ציפיות. אחד בונה דמות נאיבית וטהורה, אחר אל-מת צמא דם, סייר פסיכופת...אין לנו גורם מאחד בשיט.
ונמאס לי שכל פעם שיש התלבטות קבוצתית, כל אחד מנסה לקחת את הקבוצה למקום אחר בלי להתפשר, עד שעוברים ימים שהמשחק נתקע ואז מבינים שאין ברירה. זה כבר לא כיף ככה. אין שום סיבה שלא יהיו מחלוקות ingame, אבל אין שום סיבה שיהיו ריבים שגם גולשים לout (וכן, גם אם הם נשארים in מרגישים אותם בout).
זה סתם מתסכל ולאף אחד לא כיף.
זה לא שמיילו הוא הבעיה, אלא כולנו. אף אחד פה לא מתאים לאף אחד.
אני לא אוהב סתם להעלות בעיה בלי לתת לה גם פתרון, אז הנה הפתרון שאני מציע:
נבנה דמויות חדשות. כולנו. נמחק את הקבוצה הקודמת, ליאור יכניס אותה לרשומות או ישליך אותה לפח ונתחיל דף חדש, עם דמויות חדשות. נתאם בינינו ציפיות כדי שיהיה כיוון ברור שאליו הקבוצה, הקמפיין והמשחק האלה הולכים אליו, ולכולנו יהיה יותר כיף.

מסכימים?
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
yds

שליחה על ידי yds » 23 נובמבר 2017, 16:01

אני לא יודע אם צריך למחוק את כל הקבוצה....אבל אין לי בעיה עם זה בהנחה שנגיע עד שם.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 23 נובמבר 2017, 16:12

אני דווקא אוהב את מיילו, והבעיה בדיון פה ברצינות היא קירה, שלא שיתפה פעולה באף שלב ולא נתנה סיבות לסמוך עליה. לא מיילו, מיילו הוא היחיד שבגללו יש דיון בכלל אם לצרף אותה- אחרת היא הייתה כבר גופה מלאת נצנצים.

לא, אני לא חושב שצריך להחליף את מיילו, הוא דמות טובה שתורמת ומאוד מובילה את החבורה. הסיפור הוא בגדול מאוד עליו- להב הפניקס, אלתוס, הפיות, אפילו לאלמתים יש קשר אליו- הקיום של מיילו הוא חלק משמעותי מהקבוצה, וזה בכלל בלי לדבר על המעשים שלו.

הדיון על הגופה של זאלה הוכיח שאפשר להתפשר. אני רציתי אלמתה, אתם רציתם גופה להראות, מצאנו עמק השווה. גם פה אפשר, בתגובה (שכרגע נמחקה) הצעתי לקירה לומר לי את כול החולשות שלה ושל חצרות הפיות (מידע שאין לנו אחרת) ובתמורה היא יכולה להסתובב איתנו. זו נשמעת לי כמו עסקה טובה- אנחנו מסכנים את עצמנו למענך, תסכני את עצמך למענינו ותעניקי לנו מידע שאנחנו צריכים. עמק השווה.

אני חושב שהקבוצה הזו מתפקדת ועוד איך. יש לנו הרבה דיונים, והבעיה היא הפסים שהדיונים האלו מגיעים אליהם (אני חושב שהאמירה שלך ידס ש״הקבוצה חושבת שמיילו טיפש אז הם עושים לו דווקא״ היא שיא הלא נכונה, אם לא היה אכפת לנו ממיילו למה היה דיון בכלל?). צריך להירגע קצת עם זה, ולא למות עם הדעה שלך- התפשרות.

לכול דמות יש מטרות, אבל כולם משתפים פעולה. אלטון קיבל את נקמתו בזאלה ובכללי כרגע אנחנו נגד הפיות- שהן אויבות שלו. מליק השתלט על הממלכה בעזרה של כולם. יאס-אראק קיבל את הגופה של זאלה, שזה היה מניע שלו, ואנחנו עוזרים למיילו נגד גריאן ועם להב הפניקס כבר המון זמן. רק ללאטימר אין הרבה מטרות, וזו לדעתי בעיה, אבל מירטוקן לא זמין הרבה אז אני חושב שזו הסיבה.

ונ.ב. אם יאס-אראק יוצא אני לא אבנה דמות חדשה. לא עניין של דווקא, אלא שעד שאני מגיע לסדיר בצבא (אני כרגע בקורסים לקראת תפקיד) אני לא הולך ליצור עוד דמויות למשחקי פורום- לא משנה כמה בא לי להיות בהם- בשביל שלא יהיו לי *עוד* מקומות עם האחריות להגיב בהם. כולל כאן.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 23 נובמבר 2017, 16:20

אני מסכים עם רוב מה שעוג אמר (חוץ מהקטע לגבי קירה ספציפית) - אני מחבב את מיילו כדמות וחושב שהוא עשה התקדמות משמעותית מההתחלה שלו. אני מודה שמליק התחיל כדמות מאוד בעייתית, אבל ככל שהמשחק מתקדם - ובעיקר בהתרחשויות האחרונות - אני ממתן אותו למצב שלדעתי הוא יכול להסכים לפחות עם חלק מהשאר ולא להיות דעת יחיד ברוב הויכוחים.
הבעיה היא שאנשים חייבים להבין שלא יכול להיות שכל ויכוח מה עושים יגיע למצב שיש מישהו שמבחינתו רק הדרך שלו אפשרית. חייבים להתחיל להתפשר - המקרה של זאלה והגופה היא דוגמא טובה לדעתי לפשרה שמקובלת על כולם.
אני לא חושב שיש מקום למחוק את כולם ולהתחיל מחדש - זה מרגיש לי קיצוני מדי.
yds

שליחה על ידי yds » 23 נובמבר 2017, 16:20

עוג-אני לא אומר שהקבוצה עושה דווקא למיילו. אני חושב שמבחינתם יש להם סיבות לא לבטוח בו. אני פשוט לא חושב שאלו סיבות נכונות. ומיילו תורם, זה נכון, אבל רק לכיוון שלו. אם הקבוצה כקבוצה רוצה כיוון אחר, מיילו פוגע בעיקר. אפשר להפוך אותו לדב''ש, שילך חזרה צפונה והקבוצה תמצא Beatstick/מרפא אחר. הוא ישאר כחלק משפיע מהעלילה אבל לא יפריע לקבוצה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 23 נובמבר 2017, 17:16

שוב- חצי מהעלילה ממוקדת על מיילו. להוציא אותו זה פשוט לדפוק את העלילה לדעתי. לאיזה כיוון הקבוצה מושכת שמיילו לא? לרצוח את החצר של סלין? להתנגד לניקולאי? להשתלט על רעגיה? כולם מניעים שמקובלים על כולם. מה נמנע ממיילו?
ניצחון! ועוד ניצחון!
yds

שליחה על ידי yds » 23 נובמבר 2017, 17:27

זה לא המניעים.....זו הדרך. מיילו הוא אידיאליסט ואופטימי ובוטח והקבוצה לא. ויש להם סיבה מצוינת, אבל זה לדפוק את הראש בקיר שוב ושוב. אז אם אנחנו לא מוציאים את מיילו הוא יאלץ להשתנות בצורה דרסטית. אם זה מקובל על כולכם, אני אשנה אותו כי זו הדרך הכי טובה והכי פחות בעייתית לסיים את זה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 23 נובמבר 2017, 17:42

אבל זה העניין, מיילן כן משפיע מאוד על הקבוצה, חצי מהעלילה שלנו עד עכשיו היא בזכותו. הבעיה היא שכשיש דיון הוא מתדרדר מאוד מהר.
זה לגיטימי שמיילו אידיאליסט ותמים ויאס-אראק לא, כל עוד מוצאים את האיזון ומצליחים להתפשר.
נכון, הגענו להרבה הישגים, אבל לכל אחד מהם לקח לנו יותר מדי זמן כדי להחליט ולפעול, והדיון בהם הפך למלחמה מהר מאוד. זה הורס לי את הכיף, ואין לי כוח לזה.
אם נוכל להסתדר מעכשיו ולהחליט יותר מהר ובענייניות אני אשמח, אבל אם לא, אני חוזר להצעה המקורית שלי.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 23 נובמבר 2017, 20:10

אני לא עוקב אחרי המשחק בצורה ישירה, אבל אם יורשה למתבונן מהצד לתת עצה:

תרגיעו. נשמע שכל דיון מתפתח הרבה מעבר לאין גיים, שזה בכלל מוזר לי. אם כבר, השאלה מחוץ למשחק אמורה להיות "איך פותרים את זה?" במקום "מי צודק?".

ועוד אחת:

תמצאו או תמציאו מטרות משותפות. אני בעד ניגוד דעות בקבוצה, הבעיה היא בדמויות/שחקנים שלא מוכנים לוותר. מחוץ למשחק אתם מצדיקים את הישארות הקבוצה קבוצה כדי להמשיך לשחק. תמצאו/תמציאו סיבות אין גיים לקבוצה להמשיך יחדיו. גם האדם העקשן ביותר יוותר אם בזכות זה יוכל להגשים את "המטרה הגדולה".
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 24 נובמבר 2017, 10:48

אני מודה שזה אמלק רציני אז לא קראתי הכל בריכוז, אבל אלו שני הסנט שלי -

אנחנו קבוצה, והגיוני שיהיו חילוקי דעות. אנחנו חמש אנשים, אז תמיד יכול להיות רוב ומתקדמים הלאה. אם אנשים היו פעילים בדיון על זאלה ואומרים מה דעתם, זה היה נסגר מהר מאד. במקום זה אני חזרתי על עצמי בוויכוחי סרק עם החליף שלא הצלחתי לצאת עם הרגשה אחרת מאשר שהוא סתם מטריל אותי.
הגיוני ששחקנים יעמדו על שלהם, אבל עוד לא קרה פעם אחת בקמפיין שהיה רוב לפעולה מסוימת ומישהו קם ואמר "פאק דיס או שמקשיבים לי או שתחפפו."
מפריע לכם שהדיונים האלו לוקחים זמן? תיהיו יותר פעילים ותגידו את דעתכם באופן ברור. הינו יכולים לחסוך שתים או שלוש עמודים של חפירה מול החליף אם אנשים היו אומרים מהר יותר "תהרוג אותה עכשיו." או "כן היא מרושעת אבל נהרוג אותה אחר כך".
אין דרך אחרת לפתור את זה מבחינתי. כל עוד אכפת לי מהמשחק אני אחשוב על החלטות ברצינות ואציג את דעתו של אלטון בכל פרשת דרכים שלא תיהיה, אחרת מבחינתי זה פשוט להפוך לדמות אפתית שלא אכפת לה מהעולם סביבה שזה לא מעניין.
אני משתדל לפחות תגובה ביום, בזמנים יותר חופשיים אני מספיק הרבה יותר.
חילוקי דעות זה חלק מהחיים, ועד היום פתרנו אותם יופי בעזרת רוב. (חוץ מהמקרה של המבריח, אבל תודו שזה היה משעשע).

במיקרה הזה ספיציפי, אם מישהו אשם זה ליאור.
אתה בא, זורק עלינו איזה דב"ש מפונפן, ומצפה שנעבוד איתו או נעשה משהו בלי שנדע עליו שום דבר כי המטאפלוט שלך כל כך מגניבה שאסור לשחקנים לדעת עליה כלום (חוץ ממילו שכרת ברית עם השטן).
אתה לא רוצה שנדע שום דבר על הפיות? סבבה. אז אל תגלה על הפיות הכל לאחד מהשחקנים האחרים ותצפה שכולם ילכו אחריו בעיניים עצומות, ואל תכניס אותנו לסצינה שבה אנחנו מנסים לברר עליהן מידע בזמן לא מתאים (כמו למשל שרוצים לצאת לסיפריה וכולם מתעצבנים שזה מעכב.)
והנה עכשיו אחרי חפירה כל כך ארוכה הואלת בטובך לגרום לפיה המעצבנת הזאת לדבר מספיק ברור ככה שנוכל לסמוך עליה. אם מיילו לא היה נעלב ויוצא החוצה, הינו מתקדמים.
למה לא עשית את זה לפני יומיים שלוש? למה אני צריך לבזבז כל כך הרבה זמן ממשחק בשביל להוציא מהפיה הארורה הזאת את הדבר המינימלי של לסמוך על דב"ש שאתה מנסה לצרף לנו?
אתה זה שהלך איתנו סחור סחור במקום להגיע לנקודה.

אני רק אוסיף מילה אחת על הניגודי אינטרסים שעלו כאן.
אני אישית בניתי את הדמות של אלטון, כדמות שרוצה להלחם בקורט. היא נשארה כזאת, זאת המטרה הראשית.
על הדרך גילינו שהפיות רוצות להרוג את האלים ובונות צבא מדמעות של אנשים וכל מיני דברים קריפיים אחרים, אני מניח שזה הכניס אותן גם לקטגורית האויב עד שלא תיתן לנו מידע אחר.
הבעיה מתחילה בזה שאתה נותן לאנשים עוד אינטרסים, שלא קשורים אחד לשני.
הפכת את מיילו לפיה. נתת ליאס מאסטר ברמה של וולדרמורט עם האינטרסים שלו. ללאטמיר יש את הגילדה ולמאליק את הסיירים (למרבה המזל הבעיה עם מאליק תוקנה ברגע שהם התגלו כבוגדים לפני הרבה זמן, מה שהחזיר אותו לאינטרס המקורי).
כל הזמן יש ספוילרים שאסור לנו לקרוא שאין לי מושג מה הולך בהם. אני היחיד שאמר לקבוצה מפורשות "תיקראו את הספוילרים שלי, הם שם רק בשביל הנוחות."
אז כל זה גורם לי באמת להרגיש שכל אחד כאן יש לו אינטרס אחר, ואני היחיד שמנסה איכשהו להיות גלוי בקשר לאינרטסים שלו.
אם אתה רוצה שניהיה קבוצה מאוחדת, תפסיק לפלג אותנו כל הזמן.
מספיק עם כל הספוילרים והסודיות.
אם כל הזמן כל הזמן כל הזמן אתה מכניס דברים שרק מישהו אחד אמור לדעת אותם, אז מה אתה מצפה שיקרה בסוף?
אם אנחנו קבוצה, תשתפו מידע חופשי כמו קבוצה.
אם אנחנו 5 יחידים שבמיקרה עובדים ביחד, אל תתפלאו שזה נראה כמו שזה נראה.

אמ;לק
חילוקי דעות זה נורמלי, צריך להיות יותר פעילים בשביל להגיע לרוב ולהתקדם עם החלטת הרוב.
ליאור לא נותן מספיק מידע על דב"שים בשביל שנקבל החלטות ואז הן מתעכבות.
כל הסודיות בכל הספוילרים שלכם עושים שניהיה ההפך המוחלט מקבוצה.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 24 נובמבר 2017, 10:55

Adran כתב:
תרגיעו. נשמע שכל דיון מתפתח הרבה מעבר לאין גיים, שזה בכלל מוזר לי. אם כבר, השאלה מחוץ למשחק אמורה להיות "איך פותרים את זה?" במקום "מי צודק?".
זאת בעיה מטורפת בקבוצה הזאת, שבגללה יצאתי מקבוצת הOUT בסקייפ. מה שהלך שם זה לא קבוצת OUT, זאת היתה קבוצת IN אבל כשחקנים במקום דמויות.
אם למשל דמות של מישהו לא רצתה שיקרה X, אז בOUT במקום לעזור לשחקנים האחרים להגיע לX בצורה שלא תעצבן את הדמות שלו, הוא ניסה שלא יעשו את X בשום אופן בטענה שהדמות שלה בחיים לא תסכים ולעשות את X זאת בגידה בדמות ודופק אותה.
בעיני זה מגוחך ולא אמור לעבוד ככה, אבל ממה שדיברתי עם חלק מהאחרים הם מרוצים מזה, ואפילו חושבים שככה זה אמור לעבוד.
אותי זה עיצבן, אז יצאתי מהקבוצה הזאת. אין לי מה לעשות מעבר לזה.
padron כתב: המקרה של זאלה והגופה היא דוגמא טובה לדעתי לפשרה שמקובלת על כולם.
המיקרה של הגופה של זאלה הוא דוגמא מזעזעת. מה שהיה שם זה שעוג רצה את הגופה אבל לא אמר למה הוא רוצה אותה ולא מה יעשה בשביל להראות גופה לסיירים שירצו לראות כזאת.
אחרי מסכת שיכנועים שבסופה הוא סוף סוף הוא הסכים לגלות לנו למה הוא רוצה את הגופה, ניסינו לחשוב ביחד על תוכנית איך לתת לו אותה בלי שזה יעצבן את הסיירים, או לברר אם יהיה אפשר אחרי זה להשיג בשבילו את הגופה, אבל לשכנע אותו להסביר לנו למה הוא רוצה את הגופה לקח כל כך הרבה זמן שליאור כבר החליט להריץ את הקטע הזה בלי להתייחס להשלכות של מה הסיירים יעשו כשהם יקבלו גופת זומבי מוזרה.
לי זה היה מוזר ומעצבן. זה היה יכול להגמר בשניה בצורה חלקה הרבה יותר אם הוא פשוט היה אומר מההתחלה "אני רוצה להפוך אותה לאל-מת, תעזרו לי להעלים את הגופה שלה."
אבל שוב, סודיות סודיות סודיות ואני בטוח שגם כאן היו מעורבים ספוילרים עם ליאור שהיה אסור לנו לקרוא מה שרק תרם לבאלגן הכללי.
נערך לאחרונה על ידי yellow_acid ב 24 נובמבר 2017, 11:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
[Day[9-
שלח תגובה