יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

הדרקון בעל אלף הפרצופים [חופשיטה, קבוצתי-שיתופי, משחק פתוח, דרקונים]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

Re: הדרקון בעל אלף הפרצופים [חופשיטה, קבוצתי-שיתופי, משחק פתוח, דרקונים]

שליחה על ידי yellow_acid » 26 ספטמבר 2016, 21:10

הוא מגיע מנאפוליס, עיר שלטענתו נמצאת מס' חודשי הליכה מכאן.
לשמע השאלה על מה יש מעבר להיכל, הוא מחייך חיוך מיוסר "עולם שלם. יש גם דברים יותר נוצצים מהמטבעות"
הם חבורה של שכירי חרב שמאתרת היכלי המלטה של דרקונים, ומחפשת דרקונים שרק בקעו.
המדליון הוא חפץ קסום מאד יקר שהם קנו. הוא מקווה שהחברים שלו יחזרו.
"אנחנו בני אדם, דרקון" הוא עונה על השאלה האחרונה ומשתנק בכאב.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
skorpi

שליחה על ידי skorpi » 26 ספטמבר 2016, 21:15

שחכתי גם לשאול את השאלה של- "למה תקפתם אותי?"...
:dragon: skorpi the king
*dragons empire*
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 26 ספטמבר 2016, 21:18

"איך היכלי המלטה נוצרים? כמה יצורים, ואילו, יוצרים אותם? מה המטרה שלהם?"

OUT
אני לא חושב שהוא צריך לקבל כינוי עכשיו דווקא, אלא כשיהיה לו יותר ניסיון ומקורות השראה לכינוי. אם בכל זאת תעדיפו שכן יהיה לו כינוי, אני תומך בהצעה של סקורפי.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 26 ספטמבר 2016, 21:47

OUT
כי הם חבורה של שכירי חרב שמחסלת דרקונים סקורפי...
אני אגיב עכשיו, אבל לא נראה לי שיהיה בעייתי לשאול עוד שאלות, הן פשוט קרו לפני.
לגבי הכינוי. לדעתי אפשר להשתמש בכמה, כל עוד הם לא יותר מידי. השולט במרומים, כנף הלהבה, אימת האדם. נשמע לי שככל שהתארים יותר מפוצצים, ככה אזרמאג יותר יאהב אותם :)
IN
טוב, זה מספיק שאלות לעכשיו. חושב אזרמאג בשעמום. יהיה יותר מעניין לגלות דברים בעצמו, לא להישאר פה עם הגופות המצחינות. כמה זמן שכיר חרב אחד כבר יכול לעניין יצור מדהים כמו אזרמאג?
הממ... אולי יש עוד משהו אחד שאפשר לעשות איתו הדרקון חושב, כששמץ של יוהרה מתגנב למוחו. הוא ייתן לבן האנוש ללכת, ויגיד לו את שמו. הרי את המוניטין שלו הוא צריך לבנות מעכשיו!
נו קדימה, שיספר לכולם על אזרמאג האדיר! אזרמאג הנורא! הדרקון שניצח וחיסל שכירי חרב רגעים ספורים לאחר שבקע! כולם יפחדו מאזרמאג!
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
skorpi

שליחה על ידי skorpi » 27 ספטמבר 2016, 17:40

Adran כתב: כי הם חבורה של שכירי חרב שמחסלת דרקונים סקורפי...
את זה אני יודע, אני רק רוצה לשמוע מהפצוע את הסיבה למעשה שלהם.
*dragons empire*
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 28 ספטמבר 2016, 13:08

"תקפנו כי אתה שווה הרבה כסף.
דרקונים יוצרים אותם, בשביל שהבייצים שלהם יהיו מוגנות עד הבקיעה, אבל אחרי אלפי שנים, הקסם שמגן עליהם מתחיל להחלש אם לא מתחזקים אותו, וככה אנחנו יכולים בכלל למצוא אותם"

OUT
זה לא ממש כינוי שעכשיו אזרמאג ישאר איתו לנצח, הוא רק בקע מהביצה והוא גאוותן ויהיר אז הוא לא יגיד את שמו בלי תואר אז צריך להחליט איך הוא מכנה את עצמו לבנתיים.
שליט השמים והאש לא ממש מסתדר בהתחשב בזה שהוא עדיין לא יודע שהוא יכול לנשוף אש\ראה שמיים.
באמת שחכתי להגיד בהודעה הקודמת שתרשמו את התגובות של אחרי החקירה, אז אתם מוזמנים להצביע או לפרסם אחת משלכם.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 ספטמבר 2016, 20:44

אזמארג נזכר במה שהיצור אמר. דברים אפילו יותר יפים... חמדנות מתעוררת באזמארג. אם מחוץ למקום הזה יש דברים יפים, הם צריכים להיות שלו. שלו! של בדבר הכי אדיר שפגש העולם הקטן והעלוב הזה!

OUT

בנוגע למה לעשות אם האסיר אני בעד אדראן.
זה בעיקרון חמדנות, אבל זה כולל גאוותנות.
אני נכנס באמצע, אבל אני מקווה זה בסדר...
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 01 אוקטובר 2016, 20:33

"הסתלק, הסתלק וספר לחבריך על עוצמתו של הדרקון האדום אזרמאג, ועל רחמיו שהרשה ליצור נחות כמוך להמשיך לחיות"
אזרמאג מרים את היד שלו והאיש מתרומם בקושי, הוא לא חושב פעמיים ומדדה בקצב המהיר ביותר שהוא מסוגל אליו לכיוון היציאה. לפני שהדרקון יתחרט. אנקות כאב נשמעות ברקע ושובל של דם מעטר את הריצפה.
אזרמאג בוחן את פצעיו, הם כואבים אך הוא ישרוד, הוא מקווה שמנוחה טובה תעשה את העבודה.
ואז, מחליט אזרמאג, הגיע הזמן לראות מה יש בחוץ.
פסיעות איטיות ואציליות מהדהדות באולם כשאזרמאג חוצה אותו, הוא רואה המוני שברים של ביצים, אך אף לא אחת שלימה. כנראה שהוא האחרון שבקע באולם הזה.
אט אט הוא רואה את האור שבקצה המנהרה. הוא נעשה חזק יותר ויותר בכל פסיעה של אזרמאד, עד שלבסוף הוא מגיע אל סופו של ההיכל, ומחזה מרהיב ביופיו ניגלה לפניו.
פתח המערה עצמו הוא בצלע של הר ולכן אזרמאג יכול להשקיף על קילומטרים רבים למרחק, והוא משקיף על יער סבוך וענקי, והרים שנושקים לשמים נראים באופק.
מנגד, הוא לא רואה שום דרך לרדת מצלע ההר בצורה רגלית.

סטטיסטיקות יעודכנו בהמשך.
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 02 אוקטובר 2016, 09:01

"צורה רגלית! מי צריף צורה רגלית כשיש לך כנפיים!" חשב לעצמו אזמארג, אך אז התעוררה בו ערמומיות. "שכירי החרב צריכים צורה רגלית. ויש להם את התליון הזוהר. אם אמצא דרך רגלית, אמצא אותם ואסיג לא רק מהעיגולים הזהובים היפים אלא גם את התליון החזק!"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 08 אוקטובר 2016, 16:48

'פשוט יפייפה. למה לרדת מההר?', דוחקת בו הסקרנות שלו, 'מה אפשר לראות משם שאי אפשר לראות מכאן? אם כבר, צריך לבדוק אם אפשר לעלות עוד יותר גבוה! אולי יש שביל, ואם לא, אולי אוכל לעלות בקלות עם הזינוק האדיר שלי. אוכל לראות נוף יפה עוד יותר, ואולי ללמוד יותר על הסביבה'.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 08 אוקטובר 2016, 18:41

אזרמאג מרגיש רגוע. נוף מרהיב כזה וודאי שייך ליצור מרהיב כמוהו. הוא מתמלא רצון לדאות באציליות מעל ים העצים הירוק, להראות לעולם לא רק את יכולתו הקרבית המרשימה ואופיו הסלחני, אלא גם את כשרונו האלגנטי בשימוש בכנפיו.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 08 אוקטובר 2016, 19:46

מצביע למירטוקן.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 08 אוקטובר 2016, 23:32

או, כבר דאגתי שכל הוותיקים שלי נטשו. אני אחכה עוד יום יומיים למיקרה שעוד מישהו יזכר להגיב ונמשיך.
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
skorpi

שליחה על ידי skorpi » 09 אוקטובר 2016, 20:15

אני מתלבט אם להצביע למירטוקן או לדרגוניצן או לאדראן כי שלושתם כתבו דבר דומה למדי, טכנית גם מה שאני רציתי לכתוב דומה למה שהם כתבו, אז כדי לא להעליב אף אחד אני פשוט אצביע למירטוקן אבל רק בגלל שמגדל הצביע בעדו.
*dragons empire*
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 10 אוקטובר 2016, 08:11

מצביע לאדראן
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
שלח תגובה