פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

[וו שו] וואן פיס שו! עץ OOC

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

[וו שו] וואן פיס שו! עץ OOC

שליחה על ידי dragonian » 28 יוני 2016, 17:22

וואן פיס שו-

הרוח שרקה, והמפרש התמלא בעוד הדגל התנופף. עוד ספינה ששטה בים הגדול.
אבל בספינה הזאת לא התרוצצו מלחים במלאכת תיחזוק הספינה, לא נשמע קול צחוק או שירה. וגם לא ישמע עוד.

הסיפון היה מלא בגופות של פיראטים בעלי נשמה חופשית, לצד לוחמי חיל הים משרתי הצדק. אך בלב הדממה המדממת ניצבו שתי דמויות שעוד נשמו.
שני גברים אמיתיים של הים, כל כך דומים וכל כך שונים.
האחד מזוקן, לבוש בגדים מרופטים ולראשו כובע משולש עם ציור של גולגלת. יד שמאלו אחזה בבטנו שדיממה באופן קטלני, ידו השניה אחזה בחרב שבורה, אפו היה שבור ועין אחת דיממה.
גם כל חבריו היו זרוקים מתים סביבו- אבל החיוך הפראי לא מש מפניו של הפיראט. נפש חופשית.
מולו עמד מתנשף ורועד מזעם, גבר דומה. לראשו כובע מצחיה לבן, לגופו מדים לבנים מוכתמים בדם ועל גבו מעיל שעליו רקומה המילה "צדק'. הוא אחז בחרב דו ידית אדירה ונוטפת דם. "אתה עוד יכול לחיות" אמר קצין חיל הים לאחיו הסורר.
"רק הכנע למעצר בשם החוק!" ביקש.
"לעולם לא. אני מציית רק לחלום שלי!" סירב הפיראט בחיוך.

"אתה מגוחך!" האשים קצין חיל הים. "אתה פצוע וזקוק לטיפול. שברתי לך את החרב. אין לך סיכוי לנצח"

הפיראט צחק בתגובה. "החלום שלי הוא למות כגבר חופשי על הים לצד חבריי! כבר ניצחתי!" אמר והירפה מהפצע שלו וניסה לתקוף את אחיו עם שבר החרב.
הוא שוסף במהרה, נופל לאחור מתיז דם. הוא מת כשחיוך נצחון על פניו.
קצין חיל הים חייך בשביעות רצון קודרת. "שנינו היום הגשמנו חלום" ובתנופת מעיל היפנה את גבו.
- ------

אחרי שקראתם או שלא, את הטיזר המיותר..
ובכן אני רוצה להנחות משחק בעולם של וואן פיס.
חשבתי שיכול להיות כיף להנחות ארק/הרפתקה אחת בשיטה של וושו, שתאפשר (בתקווה) אקשן כיפי עם הרבה תיאורים מגניבים.
עכשיו, אני מודה לזה שלא כולם מעודכנים בוואן פיס, ושכל אחד אהב יותר צדדים מסוימים בעולם.
אז בעץ הזה אנחנו נדבר על ההעדפות שלנו-
מה הידע שלכם כולל על העולם? למעשה עד איפה הגעתם בעלילה?
כמה אכפת לכם מספוילרים בהנחה שאתם לא מעודכנים?
האם יש לכם העדפה לרמת כוח מסוימת?
לכוח מסוים בעולם? (כלומר מארינס? פיראטים? ציידי ראשים? מהפכנים? סוכנים חשאיים?)
העדפה לאלמנטים מסוימים בעולם?

יש לי כל מיני הרפתקאות, אבל אני רוצה לתפור הרפתקה מותאמת לכם.
כמובן, השתדלו להיות גמישים, כדי שנמצא משהו שכולנו נהנה ממנו.
רשימת דמויות-
אאוט: נשתמש בעץ ההרשמה כעץ OOC:

הדמויות

YDS-תותחן
ספוילר
הצג
spoiler]שם: סוט דאר קן, תותחן ומחשל נשק
גיל:22
מראה:נער צעיר ופרוע שער, שלובש חלוק חום ועבה, בעל עיינים אדומות בקצותיהן וקול צרוד כתוצאה משאיפה מתמדת של עשן בצעירותו, מסתובב עם פטיש ברזל כבד
אופי: שתקן, בעל מחשבה איטית אך נבונה (כלומר שאולי הוא לא יעלה על חידה או בדיחה כהרף עין, אבל כשהוא מגיע לפתרון, זה יהיה פתרון מבריק), קשוח, לא מפגין רגשות.
חלום: לחשל תותח שיהיה לאגדה
רקע: סוט היה בנו של אחד מהתותחנים ומחשלי התותחנים הדגולים ביותר ביחידות המארינס ששהו בבאגטו. יום אחד, הוא נשלח לבצע משימה ולהשמיד קבוצה של פיראטים בעזרת התותח הגדול ביותר שחישל אי פעם, אבל הוא ראה שהיו ילדים באזור, וזה גרם לו לסרב לירות. כתוצאה מכך, הוא נידון למאסר בכלא, אך הוא ברח, וסוט נכלא במקומו. סוט מאשים את אביו בכליאה שלו, והחליט לייצר את התותח הטוב בעולם כדי להתעלות על שמו של אביו.
יכולות:
שימוש בתותח-5
חישול כלי נשק חמים-4
לחימה בפטיש-3
חישול כלי נשק קרים-4
חולשה:רגיש לדם, ומקיאט כאשר הוא נמצא ליד כמות גדולה של דם (אחרי קרב קשה וכו'. שריטות וכדומה רק יגרמו לו להיות מעט ירקרק)-1
הערות בקשות או כל דבר שלא מתאים לקטגוריות האחרות
[/quote][/spoiler]
Padron-טבח
ספוילר
הצג
שם: השף אנטוניו (או בקיצור שף)
גיל: 52
מראה: השף הוא אדם נמוך ושמן בעל שפם אפור וגדול
וקרחת. הוא לובש סינר מטבח לבן ועל גבו יש מיכלי גז שמתחברים ללהביור.
אופי: השף אוהב את החיים. בעל רגשות עזים הוא הפכפך ומסוגל לעבור משמחה לזעם בתוך שניות. בעל ניסיון רב בשיט לשף יש סיפורים רבים אותם הוא חולק בשמחה עם כל מי שרוצה (ולעיתים לא רוצה) לשמוע. כפיראט לשעבר השף מאמין בכל ליבו בחירות הפרט. מעטים הדברים שיכולים לדכא אותו לזמן רב, ואהבתו הגדולה ביותר (והדבר היחיד אותו הוא אוהב יותר מאוכל) היא אש וחומרי נפץ.
חלום: השף נטש מזמן חלומות לכסף או כוח. חלומו הוא להיות בעל המסעדה המפורסמת ביותר בעולם.
רקע:
השף היה פיראט בעברו והפליג במשך למעלה מ20 שנה על פני הימים כטבח ורוקח בספינות שונות. לפני 5 שנים השף יצא לגימלאות (בין היתר עקב "תאונה" שכללה עיר נמל שעלתה באש) והקים מסעדה מצליחה בבאגטו. השף נכלא לאחר שמתחרה הפליל אותו בקשירת קשר נגד השופט ומסעדתו הוחרמה.
יכולות:
לחימה 4 - לשף סגנון לחימה ייחודי הכולל שימוש בכלי מטבח כנשק: סכינים, מחבתות, סירים והנשק האהוב עליו מכל - ברנר אותו הוא שידרג ללהביור בעוצמה מלאה.
בישול 5 - בנוסף לכשרונו בבישול מזול, השף מומחה בבישול כימיקלים כדוגמת רעלים ותרופות והדבר האהוב עליו יותר מכל - חומרי נפץ.
שימוש בחומרי חבלה 5 - אהבתו הגדולה ביותר של השף היא לשרוף ולפוצץ דברים והוא מומחה בכל הדרכים שניתן לעשות זאת.
חולשה: השף הינו פירומן ולא יכול לעמוד בפיתוי לפוצץ או לשרוף משהו.
[/quote]

עמית- הגאי
amitf0123 כתב:דרגוניין-
ספוילר
הצג
שם: ריצ'ארד סילברהארט.
גיל: 19.
מראה: http://vignette4.wikia.nocookie.net/whi ... 1113050710

אופי: ריצ'ארד הוא אדם הרפתקני, חרוץ ונלהב. הוא מנסה לעשות כמיטב יכולתו בכל דבר שהוא עושה. הוא אוהב צדק וחופש. הוא תמיד מנסה לעזור לאלו שהם חסרי כל, גם אם זה יהיה בעייתי לו.
אבל יש לו שלוש בעיות קלות.
הוא לא יכול לאכול אוכל שהוא לא שאריות, לא משנה כמה טוב הוא. זה פשוט מגעיל אותו.
ריצ'ארד מת על הימורים, ברמה שהוא לעולם לא יוותר על התערבות. הבעיה היחידה? הוא נוטה להפסיד שמדובר במזל, וזה לרוב מכניס אותו לחובות.
ריצ'ארד לא יכול לראות חוסר צדק, זה קשה לו. עוד לפני שהוא יודע מה המצב בכלל הגוף שלו זז והוא מנסה לתקן את חוסר הצדק הזה. לרוב זה בכוח.

חלום: החלום של ריצ'ארד לא מסתכם בכך שהוא רוצה להיות מישהו חשוב או מפורסם. הוא רוצה לעשות מעשה.
בעולם יש הרבה עניים וקבצנים, הרבה אנשים שנלקח מהם הכל רק בגלל האצילים המסריחים. הרבה שאיבדו הכל כי הם לא נולדו במשפחה הנכונה. וריצ'ארד הבטיח לאנשים האלה שהוא ייתן להם מקום אמיתי לקרוא לו בית.
ריצ'ארד יודע מה היא התחושה להיות חסר כלום, ולכן הוא מנסה שאחרים לא יקבלו את התחושה הכואבת הזו. הוא חולם להפוך את הממשלה. הבעיות נובעות מהאצילים והמתפקוד של חיל הים. כמובן שיש אנשים בחיל הים שדורשים צדק ובאמת מעניקים אותו וכמובן שיש אצילים שבאמת דואגים לתושבים שלהם. אבל אלה לא מי שהוא מחפש.
יום אחד הוא יידאג לכך שיהיו תנאים טובים גם לאלו שמזלם לא היה טוב. שאנשים יחלקו בממונם וייעשו כל מה שצריך בשביל לחיות יחדיו. אבל עד אז, הוא צריך להשיג פרסום ואוצר. המחתרת לא מקבלים כל אחד, ויותר מזה, ריצ'ארד לא רוצה להיות כל אחד. הוא רוצה תפקיד בכיר ומשמעותי, באמת לעשות משהו בשביל השינוי.

רקע: ריצ'ארד נולד לאם יחידה בשכונת עוני באי הקרוי קלגנופה, האי עצמו היה קטן ומשני, ונשלט על ידי קבוצה די קטנה של חיל הים. אבא שלו נטש את אימו בשביל חיים של פיראטיות. באותו האי חיל הים מנצל את כוחו לרעה ושולט ביד רמה. הוא לוקח מיסים כבדים, וכל מה שנותר לתושבי האי זה לעבוד בעבודות מרירות ומצחינות. הבעיה הייתה שריצ'ארד היה חסר מזל, ולכן מדי פעם הוא פישל, הרבה, הרבה מאוד.
ושאתה מפשל, אתה מושך תשומת לב. בריונים נטפלו לריצ'ארד, לרוב הוא לא החזיר מכות, אבל ברגע שהם צחקו על אימא שלו, או התבריינו למישהו אחר, הוא תקף בזעם.

ריצ'ארד יום אחד מצא פרי מוזר באזור האי כאשר תקעו אותו בעבודת איסוף מזון ביער(שהיה מסוכן ושררו בו חיות טורפות, אבל כמובן שזה לא מנע מן חיל הים לשלוח לשם אנשים. היו אפילו שמועות שהם הימרו על מי ישרוד את היער ומי לא). לאחר שסיים לעבוד, הוא חזר הביתה עם הפרי הזה, שמח וטוב לבב. בטח אימא תהיה גאה בו. אבל שוב, מזלו של ריצ'ארד לא האיר לו פנים.
מפקד חיל הים האזורי, שמו הוא ברייקג'ו, היה גדול, חזק ואובססיבי לקרב. הייתה לו דרך נוראית להוציא להורג בו הוא שובר למישהו את הלסת. הוא נהנה מלראות דם נשפך, ולכן ארגן מדי פעם תחרויות קרב. שולח חיילים מיומנים כנגד ילדים של האזרחים שהחיילים חוטפים. והפעם, ריצ'ארד נתפס ברשתם של החיילים. רגע לפני שהם תפסו אותו, הוא ניסה להחביא את הפרי והכניס אותו לפיו. לא יודע שמדובר בפרי שטן.

ניצב מול חייל מיומן ומוות כמעט בטוח, ריצ'ארד הסתער קדימה מבלי לדעת מה קורה. מבלי לשים לב אפילו הוא שינה צורה. הפרי שהוא אכל זה פרי הקרוק-קרוק, שהפך אותו לאיש תנין.
במכה ניצחת, הוא הוריד לחייל את הראש. החיילים מיהרו להגיב והקיפו אותו. לא מבין מה קורה, הוא ניסה לצעוק. אבל זה לא יצא יותר משאגה אימתנית שהבהילה את החיילים מספיק בשביל לתת לו לברוח. הוא ברח משם במהרה, כדורים מקפצים מעורו בגלל שיריון הקשקשים. בקושי רב מצליח לחמוק מהמחנה.

הוא רץ אל היער, אף חיה לא התקרבה אליו בצורתו. הוא עצמו לא מבין מה קורה. הוא ניסה לנשום, להירגע, זה עבד. אוקיי, הוא צריך לחזור לאימא שלו לפני שיחשיך.
הוא רץ הביתה, מגיע בזמן השקיעה. הוא מסיט את הבד(הם היו כל כך עניים שהם גרו בסמטה, בד משמש כדלת מאולתרת) רק בשביל לראות את גופת אימו המתה. לסת שבורה מראה מי ביצע את המעשה. עצב צער וזעם מילאו את ריצ'ארד בבת אחת. הוא לא זוכר בבירור מה קרה באותו היום, רק שהוא ראה אדום.
שהוא התעורר מהזעם שלו, המפקדה של חיל הים הייתה הרוסה, מושמדת עם סימני טפרים בכל מקום. ברייקג'ו מבותר לחלוטין. דם בכל מקום וחיילים מתים.
הוא יכל לשמוע רק דבר אחד, "התגבורת בדרך, דווחו את המצב". הוא ראה חילזון קשר צועק את המילים. הוא הסתכל מהמפקדה אל השכונת מגורים שלו. קולות ירי נשמעו ברקע כאשר הוא ראה את המקום עולה בלהבות.
על רגליו דם מגואל בדם, הוא הרים אותו וקרא את הזוועה.
האצולה הכריזה על תוכנית של "חיטוי וניקיון". הם תכננו להשמיד את המקום כבר לפני חודשים. הסיבה היחידה שהוא לא מת, היא... מזל. זו הפעם הראשונה שריצ'ארד חשב שיש לו מזל אי פעם. אבל זה לא שימח אותו בכלל. הוא נפל על הברכיים, ממרר בבכי. הוא התחיל לשמוע את הצעדים של קבוצת החיילים ונאלץ להסתלק, עוזב את ביתו מאחור לעד.

11 שנים אחר כך, הנה הוא כאן. הוא ממש לא היה צריך להמר על הלכידה שלו כנגד המפקד הזה. זה מה שקורה שהוא מסכים להצעות מפוקפקות במקום קרב. לא ייאמן שהמפקד החליט שבמקום לנסות לתפוס אותו בצורה שגרתית, הוא ייכנס לאחד מקרבות ההימורים של ריצ'ארד וייקח את החופש שלו בעזרת זוג קוביות. תזכורת עצמית, אסור לסמוך על מפקדי חיל הים בהימורים.

יכולות:
פרי שטן קרוק קרוק(סוג זואן): איש תנין- 5. ריצ'ארד התאמן עם השנים על היכולות שלו. הכוח הפיזי שלו מאוד גדול בצורה הזו ושיריון הקשקשים שלו חזק ביותר, הטפרים והניבים שלו חדים מאוד גם כן. הוא יכול לשלוט בצורה מאוד טובה בזנב שלו. צורת התנין שלו טיפה פחות יעילה, אבל גם לה יש שימושים נחמדים. הפרי שהוא אכל גם נותן לו קיבת ברזל, והוא יכול לאכול גם דברים מקולקלים ורעילים מבלי בעיה(כל עוד הרעל לא קטלני מדי).
חבל שהוא לא יכול לשחות, אם הוא היה יכול הוא כנראה היה אחד היריבים העוצמתיים ביותר בקרב ימי. אבל היי, לא תמיד מקבלים את כל הקלפים.
קרב מגע- 4. ריצ'ארד רגיל כבר לתת לאנשים מכות, כל הבריונים בחייו, חיל הים ואפילו אלו שמרביצים לעניים ברחוב. כל אלו חטפו מכות מריצ'ארד. אבל מה שבאמת שיפר את יכולות הלחימה שלו זה הקרבות הרציניים. צורת איש התנין דורשת לחימה ייחודית משל עצמה, להתעסק עם טפרים, ניבים וזנב זה לא משהו יום יומי, בטח ובטח שהוא תנין מלא. ולכן ריצ'ארד התאמן על זה הרבה מאוד, ויש מפקדי חיל הים שלמדו מניסיון שריצ'ארד התאמן על צורת האיש תנין שלו הרבה יותר משהוא התאמן על צורתו הרגילה, ויש אפילו אחד שיעיד שהוא חזק באותה מידה בצורת התנין המלאה שלו.
אתלטיקה 4- ריצ'ארד הוא בעל כוח פיזי גדול, הוא יכול לרוץ מהר והוא רגיל לפעילות גופנית. הוא מתאמן בצורה שוטפת ובעל כושר גופני מצויין. זה נותן לו לתת ספרינטים מהירים שצריך, לקפוץ מרחקים גדולים, להרים חפצים כבדים ולזרוק את נשקי ההטלה המאולתרים שהוא "מוצא" בצורת האיש תנין שלו.
מזון 3- ריצ'ארד מעולה בלמצוא ולגדל אוכל, השנות ניסיון שלו בחיפוש מזון ביער עזרו לו מאוד. יחד עם החושים החדים שהוא קיבל עם פרי השטן שלו, הוא יכול לאתר אוכל ומצרכים בקלות וללא תשלום. הוא גם יודע להבדיל בין סוגים שונים של מזון, ומבין די הרבה בכל התחום הקשור לגידול אוכל.
ריצ'ארד יכול למצוא אוכל בדרכים שונות ומגוונות, בין אם זה דיג, גידול ירקות בעציצים, חיפוש פירות באי, ציד ואפילו למצוא אוכל נטוש ברחובות עיר.
בישול לעומת זאת זה ממש לא התחום שלו, כי הוא בדרך כלל אוכל את הדברים חיים. מזל שיש לו קיבת ברזל אחרת הוא היה משלשל שלוש פעמים ביום(זה ממש לא אומר ששאר חברי הקבוצה יוכלו לסבול את הדבר הזה, אז הוא ממש מקווה שיהיה שף טוב בשביל השאר, והוא יישאר עם השאריות).

חולשה:
מזל: 1. ריצ'ארד הוא אדם עם מזל נוראי. אפילו שהוא ממש אוהב הימורים, הוא כמעט תמיד מפסיד. תמיד יוצא והוא לוקח את הקש הקצר שיש בחירת תפקידים. ותמיד נראה שהוא נקלע לצרות שהוא בכלל לא קשור אליהן.
שחייה: 1. ריצ'ארד אכל פרי שטן ולכן לא יכול לשחות ומים מחלישים אותו בצורה דרסטית.
]


ליאור-נווט
ספוילר
הצג
spoiler]נראה לי שאני ירוץ על הרעיון השני שלי, אני חושב שזה יתאים יותר לעולם המערכה ולשיטה.שם : ולריאן(נוטה להמציא שם משפחה בעת הצורך, בדרך כללה שם שמזכיר אצולה.)
גיל : 21
אופי- שטוטי ולא רציני לרוב, בדרך כלל הוא תחת השפעה של אלכוהול ולא שומר על הפה,חצוף ושנון עם גאווה מכן ועד השמים.
רקע- ורליאן נולד לפני 21 שנה בעיירה משעממת שכלום לא קורה בה, ואת רוב זמנו בתור ילד בילה בחוסר מעש ומעשי שובבות.
כשהגיע לגיל 10 פגש בגואן, נערה מהכפר שלו אשר חלקה את האופי הבעייתי שלו, ומאז השניים הפכו לזוג בלתי נפרד אשר חלק חלום משותף- להגיע לקצה העולם ולהראות לכל מי שהכיר אותם שאף על פי שחזו שהם לעולם לא יצליחו להיות משהו שהם טועים.
לכן כעבור מספר שנים קצר הם עזבו את העיירה והחלו לחפש את גורלם בים, בתחילה בתור נערי סיפון, לאחר מכן בתור אנשי צוות מין המניין, עד שלבסוף במהלך מרד מהיר ומבריק, הפכה גואן לקפטנית הראשנה של צוות שודדי הים "המלאך הנופל", בעוד ולראין הפך לנווט ולקצין הראשון.
ולראין התמכר לטיפה המרה, ובכל פעם שהספינה עוגנת, ניתן למצוא אותו באחד הפונדקים, שותה לשוכרה, ומוקף בחסרי המזל אשר ניצבו בדרכו, וזכו לחוות מקרוב את אגרופיו.
על מנת להגשים את חלומו, למד ולריאן לקרוא מפות ולנווט, והפך למקצוען בתחום, עד לרמה שבה הוא נוהג להשאיר הוראות ניווט מוכנות מראש לצוות, וזאת כדי לא ליצור טעיות בדרך כשהוא שיכור.
במהלך אחד המסעות ניתקלו ולראין וגואן בפירות שטן, אם גואן אכלה את שלה, זה דבר שולריאן לא יודע, אבל מאותו יום בו הוא בחר לאכול את הפרי, הוא נהנה מהילות לתעתק את עצמו למרחקים קצרים (בדמוה ללחש הזנק/BLINK), (כל עוד הוא מסוגל לראות את המקום עליו הוא משתגר.)
לפני כחצי שנה, נלחמו צוות המלאך הנופל בספינת פיראטים אחרת, אשר במהלכו איבד ולראין את ההכרה, וככל הנראה נפל מהספינה (זה מה שהוא מקווה,האפשרות שהצוות לא שרד והספינה טבעה היא אופציה שהוא מעדיף לא לחשוב עליה.) ולראין נשחף לעיירה באגטו, וכבר הספיק לשתות את עצמו לדעת מס' פעמים לא מבוטל, בפעם האחרונה שעשה זאת, הוא הסתבך עם ראש המשמר, ועוד כמה וכמה מחבריו, עוברי אורח תמימים, וכמה אנשים שלא כדי להרגיז..., בסופו של דבר, הוא איבד את הכרתו, והתעורר בתא כלא, כשהוא מנסה להחליט מה כואב יותר, המכות שספג, או ההנגאוור שהוא עובר.
סגנון הלחימה של ולראין כולל לחימה עם שני ידיו מאוגרפות, כשהמצב הופך לרציני הוא ילבש את האגרופנים שלו, כשהמצב הופך למסוכן הוא גם ישחרר את הלהב המוסתר באגרופנים והיפוך אותם לקטארים.
חלום: בעיקרון החלום הראשי שלו הוא להגיע יחד עם גוואן לסוף העולם, כרגע הוא יסתפק בלמצוא אותה.
מראה- ולראין מתנשא לגובה של 170 ס"מ, ובעל שיער חום שאסוף בקוקו קצר מאוחר , יש לו זקנקן קצר, ועיניים ירוקות.
הוא בדרך כלל מתלשב במכסנים קצרות שנוחות למסע, ווסט פתוח חסר שרוולים, הוא חובש לראשו קובע ונועל מגפיים.
ולריאן לא מסתובב עם ציוד עליו פרט למימיה (שבדרך כלל תיכלול משקה אלכולהי) וזוג האגרפונים שלו שנמצא בתוך כיס בז'קט שלו, (כפי שכבר ציינתי אלה אגורפנים בעלי מנגנון שמאפשר שליפה של סכינים מתוכם והופך אותם לקטארים קצרים.)
לוליראין שני עגילים על האוזן הימנית, ועגיל נוסף בגבה,
הוא שוקל בערך 80 ק"ג, ומסה תמיד לשמור על הכושר שלו, כשהוא לא שיכור הוא גם משתדל להיות מסורק ומסודר.
יכולות
* לחימת פונדק 4 (tavern brawling -בעצם סוג של סגנון לחימה משולב של שיכרות ואגרוף)
* התעקעקות 3
*ניווט 4
*ערנות 3
*פשיעה 3
* התגרות 3 (taunt)
חולשות : אגו- ולראין לא יסרב לאתגר, והוא יכה עד אובדן הכרה מי שיעיז לגלגל עליו, בנוסף, כשהוא נופל למים, הוא משכתר באותו הרגע, ואם להוסיף חטא על פשע, ההגנאור שהוא חווה לאחר מכאן הוא הנורא ביותר.
הערות: אולי היה מקום לרשום את זה בשלב מוקדם יותר, אבל ברגעי האמת ולראין יודע להיות רציני, הוא דואג לחברים שלו (ובמיוחד לגואן), אשר מסוגלת לגרום לו להתנער מהשכורות כמעט ברגע.
[/spoiler]

"eubrs phi-קפטן!
ספוילר
הצג
שם: ליאו די קומדנטה
גיל: 19
מראה: הוא דיי גבוה ורחב, אבל משהו בשפת הגוף הכנועה שלו גורמת לאנשים לשכוח את זה. הוא מלא צלקות שונות, שאת כולם הוא חטף בקרב או בכלא. יש לו קעקוע של 'צדק' על יד ימין, שעשרות צלקות שונות חוצות אותה שוב ושוב, חלקן טריות וורודות, וחלקן כסופות או כמעט לא נראות, ישנות מאוד. לפעמים כשהוא מתרגז או נזכר בעבר, בעיניו החומות נדלק איזה ניצוץ שמזכיר אותו הישן, גאוות המארינס. הוא חיוור מאוד, עם שיער זהוב ארוך ומעט זיפים על פניו. עיניו חלולות לגמרי, חוץ משהוא פוגש נארינס או פיראט שעינה אותו בעבר, שאז הוא נראה שטני, והוא הולך עם כמות סכינים גדולה תקועה בחגורה, ביחד עם מוטות ברזל משוננים, צבתות ועוד מכשירים כאלה, ועם כיסים מלאים מחטים, חוטי פלדה ועוד 'צעצועים'
אופי ליאו קצת פקעת עצבים. הוא שולט בעצמו כשהוא רוצה, אבל לרוב הוא לא רוצה, ככה שרק נגיעה קטנה מספיקה לפוצץ את כל העסק. בעיטה בנושא רגיש תשאיר אותך בלי רגל. קשה לו לסמוך על אחרים, והדבר היחיד שאכפת לו ממנו זה להשאר חופשי ואולי לחבר כמה מארינס אחד לשני ולהצית אותם או משהו בסגנון הזה.
חלום: החלום שלו זה להיות חופשי לגמרי, ולהגיע למקום שאיש לא שונא אותו. אבל הוא יסתפק גם בלשחוט כל פיראט שעינה אותו, לרצוח כל מארין שהוא רואה ולענות את לונה אדונית הצייד וכל מארין מדרגת קפטן ומעלה שהוא רואה.
רקע: היו היה פעם ילד, בן של אדמירל אמיץ. אבא שלו תמיד שמר עליו, וסיפר לו שכשהוא יהיה גדול, הוא יהיה חייל אמיץ ויביס את הרעים. הוא תמיד הלך להלחם בשנים אבל הילד לא פחד, בגלל שהוא תמיד חזר כדי לשמור עליו, עד שיום אחד... הוא לא חזר יותר. האמא של הילד חלתה, וסיפרה לו על תרופה שיכולה להציל אותה, אבל כשהיא הזתה, היא סיפרה לו שפעם, לפני הרבה שנים. היא הייתה פיראטית. הילד הלך, וכשהוא חזר, ורצה להביא לאמא את התרופה, הוא גילה שהיא מתה. הילד היה עצוב, אבל חבר של אבא לקח אותו לחיל הים, ואימן אותו. הילד גדל. ליאו התאמן כל יום, השחיז את מוחו, גישורים הלחימה שלו וההאקי שלו כל יום, והוא הלך והתחזק, אבל השאירו אותו במפקדה, כי אבא שלו רצה שהוא יהיה מוגן, וכל הפיקוד היו חברים של אביו. לאט לאט הוא הפך לא רק לאחד הלוחמים הטובים ביותר, והלוחם הכי טוב ששייך לעורף, אלא גם לטקטיקן והאסטרטג המוביל של חיל הים. הוא הזיז כוחות על לוח. וראה בחיילים שהוא מזיז בובות, שזכותו להקריבן, שזאת מטרתם, להיות מוקרבות. בשביל שהפיראטים הרעים ימותו, מיצידו היה להקריב עשרות אנשים. עד שיום אחד, אחד מסגני האדמירלים נפל במלחמה מול בז הארגמן לונה, אדונית הציד. כשחיפשו מפקד שיחליף אותו, שמו עלה. הוא היה מושלם לתפקיד, וחבריו של אביו ששמרו אותו במפקדה כבר איבדו את עמדות הכוח או פרשו, או שסתם כבר לא היה להם אכפת. בגיל 17 הוא הגיע לקרב הראשון שלו, על מורדות הר הדרקון. הם כיתרו את צי פיראטי הארגמן, וזה היה ניצחון מובטח, אבל חיילים מתו מסביבו, כדורים שרקו. פצועים זעקו לעזרה, וחיילים נלחמו עם דמעות על לחייהם, שבורים בגלל שחבריהם נפלו. הם התחילו להפסיד, בגלל המפקד החדש שלא הצליח להגיב, יורה פקודות סוטרות ומבולבלות. הוא החליט להפעיל את ההאקי שלו בניסיון לקרוא את הכאוס שהתרחש, אבל זה הפך להיות הרבה יותר גרוע. הוא הרגיש את כל האימה והפחד של כל מארין או פיראט בקרב, והפך למשותק, לא יכול לחשוב. המארין ספגו אבידות מזעזעות. כשהוא חזר למפקדה, עדיין משותק לגמרי, כמעט משוגע, התחילו קולות של אנשים שהוא הקריב את חבריהם לטעון שהוא בוגד, שאימו הפיראטית גרמה לו להבטיח שהוא יתגייס למארינס כדי להפיל אותם. אחרי ההפסד המזעזע, אנשים האמינו לזה. הוא נשלך לאימפל דאון. היו היה ילד קטן ותמים, שכולם שנאו אותו. ואז הוא נשלח לשנתיים בגיהנום. כולם רצו להרוג אותו, אבל הוא שרד, שנתיים של עינויים, מתועב בעיניי הסוהרים ושנוא על ידי האסירים. לאחר שנתיים, היה ברור לכולם שלא רק שהוא לא בגד, אלא גם שהוא בסכנת חיים באימפל דאון,, אבל בשלב הזה הוא עבר כל כך הרבה, שהיה ברור לכולם שלשחרר אותו אומר סכנה לחיילי מארינס, אז הם העבירו אותו לכלא אחר, נוח יותר ועם סוהרים שלחשו מפה לאוזן את הסיפור שלו, על איך מזל רע הפך אותו מגאוות המארינס לאסיר לכל החיים, ללא עוול בכפו. הוא שמע את אחד הסוהרים מספר את הסיפור הזה לחברים שלו. עד עכשיו הוא פשוט חשב שהמארינס באמת חושבים שהוא בוגד, אבל מאז שהוא הבין שאפילו הם יודעים שזה לא צודק, ועדיין הם אוסרים אותו, אז הוא התחיל לשנוא מארינס באמת. היו היה ילד קטן, שהעולם הפך אותו למפלצת. היו היה ילד קטן, שקילל את כל העולם.
יכולות:
האקי: 5 בעבר הוא נחשב עם האקי חזק לגילו. אבל לאחר החוויות הקשות שהוא עבר, רצון הפלדה שלו הפך לאימתני
לחימה:5 בעבר הייתה לו יכולת לחימה מצויינת, באימונים. בית הכלא זיקק את זה והפך אותו למכונת לחימה. בבית הכלא שבו בשבוע הראשון מתים מחצית מה אסירים אפילו שהם לא שנואים על כולם, לשרוד שנתיים כשכל אחד הוא אוייב זאת מטרה קשה.
פיקוד: 4 טקטיקה, אסטרטגיה, לוגיסטיקה, הוא היה ילד הפלא של המארינס.
חולשה: נקמה. הוא כנראה לא יעצור שיש איום על חייב, אבל כשהוא צריך להתנגד לדחף למסמר פיראט שניסה לנסר לו את היד בעזרת חתיכת אבן לתקרה כשהמצב מסביבו רגוע, טוב, הוא כנראה אפילו לא ינסה להלחם בדחף הזה.
הערות בקשות או כל דבר שלא מתאים לקטגוריות האחרות
רשימה של דברים.
אולי רמזים?
נערך לאחרונה על ידי dragonian ב 10 יולי 2016, 00:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9059
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 יוני 2016, 17:54

כמו שכבר רשמתי בעץ חיפוש שחקנים, אני מעוניין, אבל בעל רמה ידע סיברה במקרה הטוב על וואן פיס, ולצערי לא מצאתי עדיין את הזמן להשלים את כל הסדרה (רוב הידע שלי מגיעה מלקרוא עליה.)
לא אכפת לי מספוילרים, אבל מהניסון שלי עם משחקים מבוססים על סדרה/ספר, הכי טוב שלא לשלב את ההרפתקאה אם העליליה הראשית של הסדר.

מבחינת כוח, לאור העובדה שוושו היא שיטה שמליטב הבנתי מתרכזת בדמויות חזקות, אז לדעתי צריכה להיות רמת גבהווה, אם כי לא אלוהיות.
זו לפחות, הדעה שלי
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי dragonian » 28 יוני 2016, 18:20

תגדיר סבירה?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9059
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יוני 2016, 17:42

לא הצלחתי לעקוב אחרי הסדרה... אני מכיר מושגים ודמויות , אבל לא יודע להצביע על קו עלילה מדויק. רוב הידע שלי זה מקריאה על הסדרה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
הודעות: 3198
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 5
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי yds » 29 יוני 2016, 21:19

אני יודע ברמה של קריאת הערך בויקיפדיה, אבל אני אשמח לנסות להשתתף. מקווה שחוסר ידע על העלילה עצמה הוא לא חסרון גדול מידיץ
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
eubrs phi
הודעות: 309
הצטרף: 26 ינואר 2012, 15:44

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי eubrs phi » 29 יוני 2016, 22:23

אני כרגע רואה את הסדרה בפיגור של אולי פרק שניים מאחור ביחס להוצאה.
אבל את השיטה אני פחות מבין. בכל מקרה, אשמח לשחק בעולם של וואן פיס...
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי dragonian » 29 יוני 2016, 22:51

אוקי. שלוש מתענינים זה משהו.
אני בעקרון תכננתי הרפתקה שמקבילה לארק/סאגה.
כלומר כמה איים, כמה בוסים קטנים ואז בוס גדול.
אני לא בונה על משחק לטווח ארוך מזה.
העלילה לא תהיה קשורה ישירות ואולי בכלל לא לעלילה הראשית. ידע, זה מבחינת מושגים ודמויות וכוחות שפועלים בעולם.

אני גם לא נעול על וושו, פשוט מכל השיטות היא נראית לי הכי פשוטה וכיפית לתפעול בקרבות, בלי צורך בתואר שלישי במתמטיקה.

אוקי. אז... יש לכם העדפה איזה סוג של חבורה תהיה?
מארינס/חיל ים? פיראטים? ציידי ראשים? סוכני ממשלה? מהפכנים?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9059
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יוני 2016, 22:58

יש חיוב שכולנו נהיה מאותה ארגון?
אני חושב שיש משחק יותר עמוק אם לדמוית יש השקפות עולם שונות ומטרה שונה בעולם, וחלק מהמשחק יהיה גם לגשר בהשקפות העולם השונות.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי dragonian » 29 יוני 2016, 23:06

לא.
רעיון נורא.
מנסיון בפורום אחר.
הנסיון לגבש את החבורה הוא בזבוז זמן שהשחקנים מתעייפים ממנו והמשחק מתפרק במהרה.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9059
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יוני 2016, 23:13

אז זה כבר החלטה קבוצתית, אישית אני בעד פיראטים אבל מה האחרים חושבים?

במידה ואתה רוצה חבורה שמכירה אחד את השני מראש, אז אנחנו גם צריכים לחשוב על רקע משותף של כולנו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי dragonian » 29 יוני 2016, 23:22

תראה. האמונות עדיין יכולות להיות מנוגדות. כשאכין דפ"ד בשבילכם להכנה תראה את זה יותר.
לכל דמות משמעותית בוואן פיס יש חלום משלה ועקרונות משלה.

למשל המארינס בגדול מחולקים בין "צדק מוחלט" ל"צדק מוסרי".
חסידי "צדק מוחלט" הם אגרסיבים, יחסלו תומכי פיראטים בלי חשבון והקיצוניים שבהם לא יתחשבו בחפים מפשע.
"צדק מוסרי" הם יותר אביריים ורואים את עצמם משרתי האזרחים.
יש ביניהם קונפליקטים ואפילו היו מלחמות פנימיות ודו קרבות בין אדמיראלים על הרקע הזה.


אבל מארינס ופיראט ביחד למשל...

תחשוב כמו הורד ואליינס בWOW. רק ששם קל יותר כי לפעמים יכול להיות איום משותף.

יש קבוצות שכן יכולות להתערבב- למשל מהפכן ופיראטים מסוג מסוים
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9059
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יוני 2016, 23:30

זה ברור שבכל קבוצה יש תתי קבוצות אם דעות משלהן, הדעה שלי היא שכל שיש הבדל גדול יותר בין הדמויות ככה נוצר משחק עמוק יותר, אבל זה המשחק שלך ובסופו של דבר זה החלטה שלך, כל מה שאני יכול לעשות זה לתת את דעתי.

עניין נוסף שלדעתי הוא סיבה לאפשר פיצול מקורות הוא העצמאות ויחסי כוחות/מעמד של הדמויות- אם כולם פיראטים אז זה אומר שאף אחד לא הקפטן, אם כולם מחיל הים אז אף אחד לא קצין בכיר יותר מהאחר (ועוד דוגמאות)... כל זה בהנחה שכולנו באותו צוות אין לי בעייה לכתוב רקע שבמסגרתו אני מסביר איך הגעתי לספינה של קפטן X או סופחתי לפיקוד של הקצין Y, אבל זה קצת מגביל את היצרתיות של הדמות, וממה שהבנתי מושו, השיטה הזו שמה את הדמויות בתור הדגש של העולם.

בנוגע לדוגמה שלך- גם בה יש יוצאים מן הכלל, ולאו דווקא לאור איום משותף (אם כי לפעמים הוא המקור.) גי'נה ות'ראל לדוגמה, ואני כן מצליח לראות פיראט משתף פעולה אם שחקן מחיל הים כי הם הגיעו להסדר שבסופו כל אחד הולך לדרכו, אבל שוב, ההחלטה היא לגמרי שלך.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי dragonian » 29 יוני 2016, 23:39

אממ.. אני פשוט.. מתקשה לראות את זה עובד.
בפורום אחר שבו באמת נתתי לכל אחד לעשות כמו שאמרת..
זה נגמר שהקבוצה נטשו אחד מהם למות מאחור בזמן שעיכב את האויב כי הוא שיחק פסיכופט של נסוג מקרב.

יודע מה?
כל עוד החבורה יכולה לתפקד ביחד אני זורם
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9059
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יוני 2016, 23:44

זה מעשה שהוא הגינוי, אני משחק משחקי תפקדים כבר הרבה זמן, כבר עשיתי דברים גרועים יותר מלנטוש שחקן למות, והקבוצה החזיקה מעמד, הדוגמה שלך היא גם מוות הרואי של דמות, משהו שלא פוגע במשחק תפקידים.

אני לא מדבר על קבוצה שבה כל אחד תוקע לשני סכין בגב ללא מחשבה.

YDS ,אובורס דעתכם? יש לכם התנגדות לשחק 3 דמוית שלאו דווקא מגיעיות מאותו המקום?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6549
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: [וו שו] וואן פיס שו! עץ הרשמה ותכנון

שליחה על ידי dragonian » 29 יוני 2016, 23:50

כן, אבל זה היה בתחילת המשחק עוד לפני העלילה.. זה היה אמור לדחוף אותם לברוח ביחד...
והיו לי שלוש שחקנים ואחת הפסיקה להגיב.. בקיצור...
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
שלח תגובה