• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הצוות האבוד-[חופשיטה,אימה,פנטזיה,קריפיפסטה]-מוקפא עד להודעה חדשה

אני גאה להתחיל את המשחק "הצוות האבוד!"
אני מקווה שתהנו מהמשחק! 3\3 שחקנים: 1. שחר, חובב מוד, נאוטי.

הסירה שלכם מתקרבת לאי נעשה אפלולי ממש השמש שוקעת והכאב ראש שלכם נעלם, במקומו מופיע חרדה, תחושת הרוגע שלכם נפסקת, הסופה בים מגיעה לשיא שלה, גלים גדולים מנסים למנוע את הירידה שלכם לחוף- אתם חושבים שהעצים עצמם מסתכלים עליכם וזה מלחיץ אתכם מאוד. אתם יורדים לחוף כשאתם ממש רטובים ועייפים אתם שומעים לחשים ומילים לא מובנות במכשיר הקשר שלכם, ואז מתחיל לרדת גשם קל, הערפל מתפזר ואתם מרגישים כבר יותר טוב. ואז- אתם מבחינים במשהו מוזר לאור קרניי השמש האחרונות- כמו משהו כהה על הנוף של הים ואתם מבחינים שמפלס המים מתחיל לרדת, יש לכם אינסטינקט
רוצו

אני קופץ החוצה מהסירה ורץ לכיוון ההפוך מהצל הכהה. אני קורא לנאוטי:" בוא!!!"
OUT
נאוטי, איך קוראים לך? אני באו רייד צ'ין לי, אבל תקרא לי בראד. אני סיני, אבל 秒七く父とー』不网 ょ凸』. 功と十日十可心刀. 申当止》才号よ水』中. 停!

עריכה: חובב מוד רוצה להצטרף. למקרה שלא ראיתם כי אתם לא מסתכלים על עץ ההרשמה, אני מצרף את הדפד שלו
"אני רוצה להצטרף
שם קורג
גיל 25
אופי חסר סבלנות
תכונות כוח7 זרז6 שכל6 כרז3
מיומניות הדיפה-2 התקפה-3 רפואה-1 אקרובטיקה-2 חיפוש-2
:eek:rc?: "
by "חובב מוד"

אתם מבחינים שהדבר הזה נעשה יותר ויותר קרוב באופן מדאיג, קשה לכם לרוץ כי הזרם סוחף אתכם בעוצמה לכיוון הים, אתם רטובים וקשה לכם לרוץ בגלל החול הרטוב ואז אתם מבינים מה זה והחדשות ממש לא משמחות אותכם - צונאמי .

"אל תקפוץ! תישאר במקום!" אני אומר לקורג, "חכה שהצונאמי יגמר!".
"ואתה, פו, תעשה כמונו!"
OUT
נאוטי למה אתה לא מגיב? לא הגבת אפילו פעם אחת מאז תחילת המשחק!

אאוט: נאוטי, תגיב מהר, המשחק התחיל לפני יומיים.
אין: אתם מבחינים שהצונאמי מתקרב מהר לחוף וככל שהוא מתקרב הוא גם גדל, אין לכם הרבה זמן עד שהצונאמי יגיע, טיילר, אתם מטפס ביחד עם קורג ובראד או שאתה מחליט לברוח?

אין: לבראד ולקורג
אתם רואים את טיילר לוקח את הסירה ונשכב כשהסירה מכסה אותו. בינתיים אתם רואים את הצונאמי מכסה את טיילר. לפתע אתם קולטים שהעצים שלכם נופלים ואתם מוצאים את עצמכם שוחים במים.
לטיילר:
אתה מכסה את עצמך עם הסירה. אתה שומע איך הגל מתפרץ על הסירה שלך. למזלך הסירה שלך לא מתהפכת. יש לך מספיק חמצן בסירה שיספיק לשעתיים בערך.

קרוג ובראד:
שחר, אתה לא יכול להגיע לחוף. מפלס המים יורד ואתם מתחילים להיסחף לכיוון הים במהירות. בגלל שהתרחקתם מהאי כאב הראש חזר אליכם ואתם רעבים וצמאים עכשיו.

טיילר:
אתה מרגיש את הלחץ בסירה שכנראה התרחקה לכיוון המים. אתה משער שיש לך חמצן לשעתיים ואתה מרגיש רעב וצמא.

חזרה