• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הרשמה ומשחק-בראשית התרבות 3, נגמר, תודה לשחקנים ולכולם!

עולם חדש בדיוק נברא, בינרוק, עולם של אדמה, מים, אולי קצת קרח, ומפלצות
אבל מה לעשות עם בינרוק? היצורים התבונתיים התאגדו לשבטים, ובידייהם מונח העתיד...

ברוכים השבים לפעם השלישית בה יהיה המשחק הזה, בבראשית התרבות תבנו אימפריה משלכם, האם תבחרו להיות שבט לוחמני של קניבלים שנפרש לאורך היבשת? או שבט ידידותי שכורת בריתות עם כל מי שהוא פוגש? הבחירה בידייכם

ציפיות:
אין למשחק מטרה אמיתית, כך שאתם יכולים לעשות מה שתרצו עם השבט, ואין זמן מוגבל בו המשחק אומר להתקיים
אני מבהיר-השקעה, התגובות המשחק הזה לא יהיו שורה קטנה ומסכנה, אלא אני מצפה להשקעה בתגובות
אין קצב תגובות שחייבים לעמוד בהם, אבל מי שלא יגיב יותר משבוע יסולק, ואני מצפה למשחק שיזרום כל הזמן, לא למשחק עם תגובה פעם בשנה, מי שיודע שהוא לא עומד בתנאים שלא יירשם בכלל

הדף הרשמה צריך להיראות ככה:
שם שבט: (כיצד ייקרא השבט שלכם?)
קישור לפרופיל: (קישור כדי שאוכל לראות את הפרופילים שלכם, לא חיוני אבל אשמח לקבל)
גזע: (רשימת גזעים בהמשך)
אוכלוסיה: (אפשר להתחיל מ200 עד 800, לרשום גם באחוזים כמה מכל תת מין)
היררכיה/ממשל: (כיצד פועלת הממשלה?)
דת: (אם יש, האם אתה מאמינים באל אחד ויחיד? או באלפי אלים שונים? או בכלל בנסיכי שדים?)
אזור התיישבות: (תתראו לי, האם זה נווה מדבר? אולי ג'ונגל פראי? או טונדרה? תתנו גם שמות)
חיית בית: (גם תהיה רשימה בהמשך)
צבא: (ניתן לגייס עד חצי מהאולוסייה לצבא, מעבר לחצי מוריד מהנאמנות של העם, את הצבא מגייסים במהלך המשחק)
משאבים: (יש 500 נקודות חלוקה, במהלך המשחק ניתן למצוא מכרות למשאבים קבועים, וכך הלאה)
עץ
אבן
אוכל (מאבדים 1 על כל 100 אנשים בשבט)
זהב
טיט
ברזל
חיות (1:1, על כל מספר בודד כאן, יש חיה אחת)
כדי למנוע בלבולים כמו בבראשית התרבות 2, כל שינוי במשאבים עורכים מיד בדף הרשמה, ולא רק משאבים, אם כתבתם סיפור עם חדש, עוד צבא, מדענים, קוסמים וכו'-עורכים שם

רשימת גזעים: (אפשר שחקן אחד לכל גזע)
1) בני אדם-נתפס על ידי
2) אלפים-נתפס על ידי דרגוניין
3) אורקים-נתפס על ידי המגדל הבודד
4) גמדים-נתפס על ידי דרגוניצן
5) דמי דרקון-נתפס על ידי נאוטי
6) אל מתים-נתפס על ידי yds

כל גזע כולל בתוכו תת מינים, שהם:
בני אנוש:
בני אנוש, קנדרים, חצי אלפים, בני מחצית
אלפים:
אלפים, אלדרינים, דרו
אורקים:
אורקים, גובלינים, הובגובלינים, נולים
גמדים:
גמדים, ננסים, דוארגרים
דמי דרקון:
דמי דרקון, יואן טי, קובולדים
אל מתים:
זומבים, שלדים, רוחות, (קוסמים-ליצ'ים, לא חזקים ברמה op לחלוטין, פשוט קוסמים, ובדרגות ממש גבוהות-אבירי מוות)

חיות בית: (החיות הן ע"פ השבטים, וניתן לבחור חיית בית אחת)
בני אנוש:
גריפונים, קרברוסים, נמרים
אלפים:
אלפין (ציפורי רכיבה), זאבים, פגסוס
אורקים:
ווארגים, עכבישי ענק, סוסי דרקון
גמדים:
סטגוזאורים, חפרפרות ענק, נדלי ענק
דמי דרקון:
נחשי ענק מעופפים, לטאות רכיבה, דמוי דרקון (לטאה שחורה גדולה עם צוואר ארוך, ראש דרקוני מעט, וכנפיים מנוונות)
אל מתים:
סוסי שלד, עטלפי ענק, צבי ענק שלד

המשחק יתנהל עם קוביות 2d6, חוץ ממקרים מסויימים מאוד שאגיד שהם משהו אחר, כל יום ראשון אני אפרסם משימה שבועית, ששלושת הראשונים שמצליחים אותה מקבלים 15, אז 10, ואז 5 נק"ן, שמיועד עבור עלייה בעידנים, או שאתן משהו שקורה (הערים שלכם נתקפות בדבר, יש בצורת, וכו')

עף על פי שהמשחק נכתב בלשון זכר, הוא נועד לשני המינים
קרדיט:
למגדל הבודד, שניהל את בראשית התרבות 2, ולgguurr, שיצר את בראשית התרבות הראשון
תודות:
המגדל הבודד-השה"ם שניהל בצורה מדהימה את בראשית התרבות 2, המשחק הראשון ששיחקתי בו בפונדק, ושעזר לי לבנות את המשחק הזה
Yds, nextorl, וshachar2004 שעזרו לי מאוד בהכנת העולם, בין אם בטיפים, הערות, או סתם עזרה ותיקונים
dragonian, שאני שם דגש מיוחד על העזרה שהגיש לי

אני נרשם
שם השבט: מילסטרד
גזע: דמי דרקון
חלוקה:1/3 מכל סוג
אוכלוסייה: 1717 +300 אורקים
היררכיה: (הכי גבוה צד ימין הכי נמוך צד שמאל) אני, כוהנם/צבא/אזרחים בצבא יש היררכיה אחרת ואין עבדים כולם מצטרפים לעם.

דת: לפני שנים רבות האל היחיד "מילרדגרט" ברא את המישור הזה ואת כל האלים האחרים. כל אל ברא יצור, צמח, או חומר אחר. כולם חוץ מאחד, לונגדור. כששאר האלים סיימו את יצירותיהם הם השוויצו בהם בפני כולם עד כמה היצירות שלהם טובות ומוצלחות וכולם צחקו על לונגדור על כך שאין לו יצירה. לונגדור כעס על שאר האלים ולכן החליט ליצור יצירה שתתעלה על כל שאר היצירות ביחד. לונגדור לקח את כל החומרים, הצמחים והיצורים וברא איתם את העולם וכך קרה שהעולם נוצר. אבל ליצורים בעולם היה חשוך ולכן מילירדגרט יצר בשבילם את השמש כדי שיהיה אור ביום ואת הירח והכוכבים כדי שיהיה אור בלילה. כך כל היקום התקיים בשלום. אבל האלים קינאו בלונגדור שיצר את העולם ואת הכוכבים. והאלים גם כעסו עליו כי הוא לקח את יצירותיהם ולכן האלים החליטו לכלוא את לונגדור כדי שהם יישארו השליטים של העולם ושל כל היצורים שחיים בו. כשהאלים תקפו את לונדור 6 אלים יצאו להגנתו: מילרדגרט, הורישויה, דלגרד, וולימדש, ליחיתו ובהינדה אבל במלחמה לונדור ובני בריתו הפסידו ולכן הם נכלאו במישור מקביל. רגע לפני שלונגדור ובני בריתו הפסידו הם נשבעו בפני כל היצורים העולם שהם ייתנו את כל כוחותיהם ליצור שיבוא וישחרר אותם אבל האלים האחרים שפחדו מהנקמה של לונגדור ובני בריתו מחקו את הזיכרונות של היצורים שלהם מהשבועה שהם נשבעו. אבל מה שהאלים לא ידעו זה שנוצרו עוד 7 יצורים חדשים שיצרו לונדור ובני בריתו. הם יצרו את הדרקונים, את דמויי הדרקון, את נחשי הענק המעופפים, את לטאות הרכיבה, את היואן טי, את דמי הדרקון, ואתת הקובולדים. אבל בגלל טעות של וולימדש הדרקונים לא זכרו את השבועה של לונגדור ובני בריתו.

אזור מחיה: העיר נמצאת על ההר הגבוה ביתר ברכס ההרים כשמסביבו הרים נמוכים יותר שמסביבם הרים נמוכים יותר וכו'. מעל העיר יש יער. בנוסף על כך מזג האוויר מושלג תמיד וסופות שלג הן דבר שיגרתי.

צבא:130 קשתים על נחשי ענק מעופפים,37 קשתים רגילים רמה 3, 170 לוחמי חרב, ו50 שודדים רמה 4 כל ו290 קשתים רמה 1 ו350 לוחמי חרב רמה 3 הצבא משוריין והקשתים שלי הם צלפים שמסוגלים לפגוע במטרה אנושית בדיוק ממרחק של 45 מטר במישור וכל נחשי הענק משוריינים
45 קשתים של מגדל
והם מכירים
100 קוסמים רמה 3 והם מכירים:
קסמי אש רמה 1
קסמי אשליות רמה1

ביצורים:
2 חומות על העיר בירה
מנהרה מחברת בין עיר האורקים לבין עיר הבירה(פרויקט)

יש עיר נוספת בצפון
חיית בית: נחשי ענק מעופפים
נאמנות: 104%
עובדי מדינה:
50 מכונאים
50 אדריכלים
50 כימאים
משאבים:
עץ: 1122 +7 (2 מנסרות)
אבן: 1189 +6 (2 מכרות אבן)
אוכל: 1418 -1% מהאוכלוסייה +32 (45 שדות)
זהב: 684 +11 (3 מכרה זהב)
טיט: 810 +8 (3 מכרות טיט)
ברזל: 553 +8 (3 מכרות ברזל)
מאכלות: 20
גופרית: 18
חיות: 745 נחשי ענק מעופפים
מכנות מלחמה:
5 טרבושות (אחת אצל מגדל)

נהדר! חיכיתי לזה הרבה זמן!
שם שבט: שבט המינקו
קישור לפרופיל: http://www.pundak.co.il/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8707
גזע: אלפים
אוכלוסיה: 315
50% אלפים
25% דרו
25% אלדרינים
היררכיה/ממשל: השבט מחולק לבתים, לכל בית יש פוליטיקאי, גנרל וכלכלן. יש מועצה לכל אוסף (מועצת פוליטיקאים, מועצת גנרלים ומועצת כלכלנים). לכל נבחר יש עוצמה על השבט לפי כמות האנשים בבית (אלדרינים ודרו שווים חצי קול).
חמשת הבתים: בית קשץ: מיתמחה בחץ וקשת, סביר באילוף אלפינים וגרוע בקסמים. הבית מונה כ20% מהאלפים.
בית אליסם: הבית מהווה את עיקר האלפים, מיתמחה בקסמים, סביר באילוף אלפינים ולא טוב בחץ וקשת. מהווה כ50% מהאלפים.
בית דרפין: בית עם קצת אוכלוסייה, אבל יחסית הרבה השפעה. מיתמחה באילוף חיות, סביר בקסמים ולא כל כך טוב בחץ וקשת. כ10% מהאלפים.
בית איסטון: בית עם אלפים השולטים על דרו ואלדרינים. מהווה כ20% מהאלפים, כ25% מהדרו וכ40% מהאלדרינים.
בית שולטו: הבית עם הכי פחות כוח פוליטי, מכיוון שהוא לא באמת נחשב בית מצד הבתים האחרים ובגלל האוכלוסיה שלו, שמונה כ75% מהדרו וכ60% מהאלדרינים. מיתמחים בעבודות שחורות (בעל כורחם, אבל הם מאמינים שזה בסדר, בגלל הדת)
דת: המינקו מאמינים שהייתה אנרגיה קוסמית לצד העולם, בארוע אדיר האנרגיה נחלקה לחתיכות, ומכל חתיכה קוסמית צמחו יצורים. האלפים נוצרו מכמות האנרגיה הרבה ביותר, אחרי כמה רבבות שנים נוצרו תתי אלפים כשנעלמה להם קצת מהאנרגיה הקוסמית - אלדרינים ודרו.
אזור התיישבות: נווה מידבר - יער קטן, שבמרכזו אגם, המוקף מידבר מכל עבר. המידבר הוא מידבר ה"ראשנה", "המידבר שהיה הראשית של העולם. היער, "החיים הראשונים שנוצרו מהאנרגיה הקוסמית" נקרא: "יער אניקס". המעיין ניקרא: "קיסמה".
חיית בית: אלפינים (יש לכל אלף ולדרו ואלדרינים ניבחרים)
צבא:
משאבים:
עץ: 90
אבן: 25
אוכל 35
זהב: 60
טיט: 30
ברזל: 35
חיות: 170

כמה דברים לשניכם, אתם יכולים לראות במקום שלכם מרכז העולם, אבל זה לא נכון בהכרח
יש לכם סוג אחד של חיות, לא יותר
מזכיר-אסור באיסור חמור להציץ בספויילרים שלא מיועדים אליכם, כל מי שיעשה את זה יועף מהמשחק, ואם אני אגלה שזה קרה כמה פעמים, אני אנקוט אמצעים חמורים יותר

אז כמה דברים:
נאוטי
אני מבהיר, כן, הם יתנו את וחם ליצורים שישחררו אותם, זה ממש לא אומר שאתם תהיו אלה שישחררו אותם, או שהם ישוחררו
אור
תרשום באחוזים כמה מכל תת מין יש, לא במספרים, כי אלו יהיו יחסים קבועים, אלא אם תחליט לשנות אותם
אין לך גריפונים אלא אלפינים

הערה לכולם-לא מתחילים עם צבא, מאמנים במהלך המשחק

אני רוצה להירשם למשחק, אני מקווה שזה בסדר

שם שבט: רטופיה
קישור לפרופיל: http://www.pundak.co.il/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8678
גזע: גמדים
אוכלוסיה: 450, 50% גמדים, 30% ננסים 20% דוארגרים
היררכיה/ממשל: מונרכיה, אני השליט שמכהן
דת: השבט מאמין שעשרות אלפי שנים, עוד לפני הספירה האלילה "SIBONAKALISO" יצרה את העולם, היא יצרה המון גזעים ובעלי חיים שונים, כולם חיו בשלום ובלי בעיות עד שגזע המיריאנים, שבט מדברי נודד הפך לברברי ופראי ותקף המון שבטים אחרים והרג חפים מפשע. הסיבונאקליסו כעסה והחליטה לשים לזה סוף. היא לקחה את כל האלמנטים, והחומרים שמהם העולם עשוי ויצרה מהם מלאך שיכל לשלוט בכל ולהחזיר את הסדר לעולם. לא משנה מה קרה וכמה מכות הם קיבלו, לא קרה דבר, הם המשיכו לתקוף ולרצוח באכזריות. לבסוף לא הייתה ברירה אלא למחוק אותם מהעולם, רעידת אדמה אכזרית התרחשה, היא הרגה את כל השבט והמחקה אותו לחלוטין. הגופות וההריסות לאט לאט נקברו עמוק מתחת לאדמה ולא נשאר זכר.
אזור התיישבות: נווה מדבר גדול, יש בו אגם מספיק גדול בשביל כל התושבים הרבה עצים וצמחייה בפנים ומסביב יש גבעות חול גדולות שמהוות הגנה לשבט.
חיית בית: סטגוזאורים
צבא: 100 קשתים, לוחמי חרב 100.
משאבים: (יש 500 נקודות חלוקה, במהלך המשחק ניתן למצוא מכרות למשאבים קבועים, וכך הלאה)
עץ 52
אבן 84
אוכל 95
זהב 85
טיט 20
ברזל 14
חיות 50
כדי למנוע בלבולים כמו בבראשית התרבות 2, כל שינוי במשאבים עורכים מיד בדף הרשמה, ולא רק משאבים, אם כתבתם סיפור עם חדש, עוד צבא, מדענים, קוסמים וכו'-עורכים שם

אני נרשם
שם השבט:אתרוסקיה
גזע:בני אדם
אוכלוסיה:1728[900 בעיר ו156 בכפר1 ובכפר2 107 כפר במדבר-365(200 עוסקים באוניברסיטה)ועיר משותפת אצלי 200 איש]
תת גזעים:4\1 מכל תת גזע
הירכיה:יש שתי קונסולים שנבחרים בעזרת בחירות[בבחירות משתתפים כל אזרחי אתרוסקיה.
בעת מצוקה[כאשר יש מלחמה] יכולים לעשות בחירות לבחירת שליט אחד, שישלוט שנתיים. את החוקים מחוקקת אספת העם[100 אנשים]וגם היא משמשת כבית משפט
דת:השבט שלי לא מאמין באלים, אבל הוא מתעסק באלכימיה וקסמים ובכך מגלה את סודות היקום.
מקום התיישבות:גבעות מחוסות יער. ונהר.
שנה 107 ו6 חודשים:
עץ-67 +7
אבן108 +8
אוכל 185 15 +ליום
זהב-5+110 ליום
טיט-204 +5 טיט ליום
ברזל-105 +5
חיות[גריפונים]-70
אזמרגד- 5
ספיר-3
כסף-6
צמר-203 +2 כל יום
חלב-189 +2 כל יום
זכוכית-70 +2 כל יום
זכוכית געשית 5
נחושת-12
גופרית-5
בזלת-100+3
דשן-10
טונגסטן- 25
50 פרות
20 עבדים
130% נאמנות
50 טלסקופים רמה 1
מיקרוסקופים רמה 2
+1 פלוס לחוכמת השבט
אדריכלים רמה 2
מפסלים רמה2
מכונאים רמה 2
כימאיים רמה 1
רופאים רמה 1
מתמטיקאים 1
אסטרונומים 1
10 קוסמי טבע רמה 2
כוהנים רמה 2
שמאנים רמה 1
יש לי בית המתעסק בגבינה
חומה רמה 5
4 קטפולטות
קמיעים להרגשת רוחות טבע[מאגיה]
5 אדריכלים בשליחותו של אצל דרגוניין
100חיילים קסדות מגנים שריונות וחרבות
יש מפסלים ואדרכלים מאומנים שבנו חומה[ביקשתי לעשות חומה גדולה יותר מהרגיל כלומר גבוהה ועבה יותר]
החומה מקושת בפסלים וצורוצ מאבן. הבתים מחוזקים, ונזרעו שדות שמביאים 5 אוכל ליום לאחר השדרוג 7 ליום.
יש לי מנסרה שמביאה 2 עץ ביום ומושבה ליד הים.ליד המושבה יש ים עם ספינת דיג גדולה שמביאה 2 אוכל ביום.
יש לי מכרה ברזל שמביא 2 ברזל ביום ונבנה בית ספר
יש לי בניין לשלטון שלי בעיר הבירה, וביוב
הומצא בורג ארכימד
שדות ליד הר געש עם חממות
מבצר[פרוייקט 1]
מצפה כוכבים ענק[2]
בית חולים
אוניברסיטה ענקית נבנת במדבר
נמל
פחות 10% עלויות בנושא מדע

אשס
אתה מתחיל בלי צבא
אתה אנושי, תערוך

אתם בוחרים את הגיאוגרפיה של הבית שלכם, לא יותר
מתחילים כשהמגדל הבודד (הוא ביקש לשמור לו מקום) ישלח לי דף דמות, ואני מצפה שזה יקרה ביום ראשון, עקב היותו דתי

אני שמח להגיד שההרשמה הסתיימה!!!

הל,מזל טוב! אני ממש חיכיתי שתפתח את המשחק!
דפ"ד:
שם שבט:קארנול
קישור לפרופיל:http://www.pundak.co.il/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8264
גזע:אורקים.
אוכלוסיה:1710 אזרחים.16% נולים,16% גובלינים,17% הובגובלינים,30% אורקים,10% בני אדם,1% ענקים עם ראשי חיה,26% לטאישים.
היררכיה/ממשל:קודם יש מלך,ששולט על עמו ביחד עם שרי הצבא שלו,אחריהם יש את החיילים,אחריהם העם,ולבסוף העבדים.המלך מושל ביד חזקה בעם,והשרים משמשים לו לעזר.האורקים מבינים רק כוח,אז זו צורת השלטון שהם מבינים.
דת:האורקים מאמינים באל אחד ויחיד,קאלאמבאר.הם מאמינים שהוא אל חזק וצמא דם,שאוהב מנחות אדם.לכן פעמים רבות עבדים מוקרבים לו.הם מאמינים שכשקאלאמבאר יצר את העולם,הוא יצר כל מיני גזעים שלא אהבו להרוג ולא הקריבו לו מנחות,אז הוא יצר את האורקים,שמיד התחבבו עליו.
אזור התיישבות:האורקים יושבים על הר בעל חמש פסגות,שהם קוראים לו "ידו של קאלאמבאר".
חיית בית: ווארגים.
משאבים:
עץ:386
אבן:748
אוכל:37
זהב:137
טיט:872
ברזל:691
חיות:326
ארגמן:3
יהלומים:2
שמן זית:759
יין:759
חלב:233
פנינים:4
גופרית:10
עור דרקון:0
שיני/טפרי דרקון:8
בשר דרקון:10
מתכות מתלקחות(קא-בום):10
מתכות מתפוצצות(קא-בבום):10
25 פרות.
40 סוסים
10 דובי טופר.
15 נפחים רמה 1.
15 מהנדסים רמה 1.
15 מכונאים רמה 2.
20 כוהנים רמה 2.
15 גאולוגים רמה 1.
15 כימאים רמה 1.
15 מתמטיקאים רמה 1.
15 ביולוגים רמה 1.
15 אסטרונומים רמה 1.
%-5 מעלויות לאימון מדענים
198 בני אדם.
צבא:310 קשתים
160 נושאי רומח
200 לגיונרים נושאי חרב.
50 נושאי גרזן.
150 נושאי חנית משוריינים.
10 קטפולטות.
30 קוסמים מתמחים בלחשי זימון ברמה גבוהה,ואש וכהונה ברמה קטנה יותר.
17 גמלי שלמה ענקיים,ועוד 4 נקבות.
10 ענקים עם ראשי חיה-1 עם ראש אריה,1 עם ראש דרקון,2 עם ראשי פנתר,2 עם ראשי צפרדע,4 עם ראשי עכביש.
נאמנות:140%.
4 מכלי ברזל גדולים.
+15 אוכל כל יום
+6 ברזל כל יום
+2 זהב כל יום
+6 אבן כל יום
+3 שמן זית כל יום
+3 יין כל יום
+3 חלב כל יום(2 מומרים אוטומטית לאוכל).
+5 עץ ליום.
+3 טיט ליום.
מגדל קסם
מגבנה.
אוניברסיטה

כמו המשחק הקודם, אבל אני מצפה להשקעה רבה יותר
מצטער נקרו, אבל אין מקום
אז טיפים: (אני ממש לא מחייב אתכם להם)
אשס
תערוך את הדף שבט
הטיפ עצמו, אם אתה מתכוון להיות שבט קוסמים, אז תשקיע בזה
פופו
אתה נראה כמו שבט עם בסיס דומה למה שהיה לי, תבסס את הדת, אתה מסוגל להפוך למרכז דתי
מגדל
תהפוך לשבט צבאי ומאיים, כמו ג'בר בזמנו, יש לך פוטנציאל לשבט לוחם הרסני
אור
קוסמים, השבט שלך מותאם לקוסמים
נאוטי
אל תתרכז בשבט דתי, זה פשוט יכשל, במקום זה תהפוך לשבט מגוון, זה הפוטנציאל שאני רואה

בקרוב המשחק נפתח, מזכיר לערוך כל הזמן, כל יום

אחשיו בסדר?
שם השבט:אתרוסקיה
גזע:בני אדם
אוכלוסיה:800
תת גזעים:4\1 מכל תת גזע
הירכיה:יש שתי קונסולים שנבחרים בעזרת בחירות[בבחירות משתתפים כל אזרחי אתרוסקיה.
בעת מצוקה[כאשר יש מלחמה] יכולים לעשות בחירות לבחירת שליט אחד, שישלוט שנתיים. את החוקים מחוקקת אספת העם[100 אנשים]וגם היא משמשת כבית משפט
דת:השבט שלי לא מאמין באלים, אבל הוא מתעסק באלכימיה וקסמים ובכך מגלה את סודות היקום.
מקום התיישבות:גבעות מחוסות יער. ונהר.
צבא:8\1 מהשבט[האם אפשר לשנות במהלך המשחק?]
עץ-60
אבן-50
אוכל -70
זהב-30
טיט-50
ברזל-80
חיות[גריפונים]-60
השבט שלי הוא לא שבט כשפים, השבט שלי הוא שבט הרץ לאחר האמת ומנסה להבין את היקום[גם בדרך כשפים]
ושוב תודה רבה שאתה פותח בראשית תרבות 3

חזרה