• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מרד הדוכסויות-עץ הרשמה ומשחק.משחק מקוון(קצת פנטזיה,חופשיטה)[3/5]נסגר.

טיזר-
ממלכת בני האנוש של הורנדייל אוחדה אחרי מאתיים שנים של מלחמות ודם,כשהמלך הצעיר והחדש עולה על כס המלוכה,כשהוא רק בן עשרים ושלוש.
כשהוא מתלהב מכוחו החדש ומכמות החיילים שיש לו,גייס המלך את צבאו ושלח אותו למלחמה בממלכת האי השכנה,ממלכה של אלפים,שהייתה קטנה יותר אבל אוחדה לפני זמן רב.במהלך מאה השנים האחרונות,בנתה ממלכת האי השנייה חומה גדולה על כל צדה המזרחי של ממלכתם,כדי להתכונן למקרה של פלישה מהממלכה השכנה והגדולה יותר,שעדיין הייתה מחולקת באותו זמן.
המלך הצעיר ידע על חומות אלו,אבל חשב שצבאו יפרוץ אותן במהירות ויכבוש באותה מהירות את הממלכה,בלי התנגדות חזקה מדי.אבל הוא טעה.
המערכה על החומות נמשכה כחודש,חודש שבו צבאו ספג אבידות כבדות מצד הלוחמים האלפים ולמרות שהם פרצו את החומות,הם איבדו לוחמים רבים מכדי להיות מסוגלים להתמודד אל מול צבא האלפים המאומן,שלא ספג הרבה אבידות.
בכדי לכסות על האבידות,גייס המלך לוחמים נוספים מהכפרים והערים של ממלכתו,כשהוא גובה עוד מיסים מהדוכסים ומהאזרחים כדי להאכיל ולאמן את צבאו החדש.רבים מתו ברעב בגלל המיסים הכבדים והדוכסים,שסכומי כסף כה רבים נלקחו מהם עד שגם הם התחילו להרגיש טעם של רעב,התמרדו כנגד המלך.לוחמים רבים הוחזרו משדות הקרב אל הדוכסויות ונלחמו נגד חיילי המלך הנאמנים.המלך נאלץ לוותר על השטחים שהצליח לכבוש בממלכה השנייה כדי להתייצב עם כל כוחו כנגד המרידות.
לבסוף,הדוכסים ניצחו.כל דוכס,ששלט על כפר,הקים לעצמו דוכסות סביב הכפר שלו וכונן בה שלטון עצמאי.גם ערים רבות התמרדו ויצאו משלטון המלך,שנשאר רק עם כמה ערים בודדות וכמה כפרים בודדים.הדוכסויות נעשו לכוח החזק במדינה והן צריכות שהדוכסים ששולטים בהן ידעו להוביל אותן באופן נכון.והדוכסים האלו הם אתם.

במשחק הזה אתם תשחקו את הדוכס ששולט על אחת מחמשת הדוכסויות,שכל אחד מכם ייקח שלטון על אחת מהן.
תוכלו להחליט מה יהיה גיל הגיוס לצבא,מה יהיה שיעור המס,ובקיצור,כל מה שעולה על דעתכם,כל עוד אתם יכולים.
המשחק יהיה בלי קסם,עם שני גזעים נוספים מלבד בני האדם:אלפים וגמדים.אתם לא תוכלו לשחק אותם,אלא רק את בני האדם.
הדוכסויות:
מבצר סטרונגסטון(שהוא לא דוכסות,אלא מבצר):(תפוס)
מבנה:המבצר הוא מצודה שמוקפת חומה עבה עם ארבע מגדלי שמירה מאבן.במצודה יש חרכי ירי וגם מחסני נשק.
יתרונות:
יותר לוחמים,מחסני נשק מלאים.
חסרונות:אין שדות או אזרחים כלשהם מלבד החיילים.
חיילים:400 חיילים-100 נושאי קשת אופקית,40 פרשים אבירים,30 פרשים רגילים עם חניתות,110 נושאי חרב,80 נושאי חנית,40 נושאי רומח.
סביבה:המבצר ממוקם על גבעה שרחוקה עשרה קילומטרים מאגם.ליד המבצר יש חורשה קטנה ומחצבת ברזל נטושה.
כסף:10000 מטבעות כסף.
דוכסות למברד:(תפוסה)
מבנה:מצודת הדוכס קטנה יותר ממצודות המבצרים,ועל חומותיה יש ארבעה מגדלי שמירה מעץ.במצודה יש חרכי ירי.
בכפר מסביב לטירה יש נמל.
יתרונות:גישה לים,מה שנותן ספינת מסחר,ובורות לייבוש מלח.
חסרונות:אדמות דלות יותר,חורפים קשים יותר.
חיילים:200 חיילים-50 נושאי קשת,10 פרשים אבירים,20 פרשים רגילים עם חניתות,70 נושאי חרב,50 נושאי חנית
כמות תושבים(לא כולל חיילים):1500.
סביבה:דוכסות למברד נמצאת על לשון יבשה שטוחה,שבקצה הצפוני יש יער ובדרומי כמה גבעות.הדוכסות נמצאת בקצה המזרחי של הלשון,כשהנמל שלה בנוי על מפרץ טבעי.
דוכסות יובנטאס:(תפוסה)
מבנה:מצודת הדוכס קטנה יותר ממצודות המבצרים,ועל חומותיה יש ארבעה מגדלי שמירה מעץ.במצודה יש חרכי ירי.
יתרונות:יש הרבה סוסים בדוכסות,מה שמביא יותר פרשים בצבא,ואדמות עשירות.
חסרונות:בגלל האדמות העשירות האצילים השכנים חומדים את הדוכסות לעצמם,ושודדים נמצאים על הדרך הראשית.
כמות חיילים:200 חיילים-15 פרשים אבירים,50 פרשים רגילים עם חניתות,40 נושאי קשת,40 נושאי חרב,55 נושאי חנית.
סביבה:הדוכסות נמצאת על מישור,כשיש יער מסביבה ומחצבת אבן נטושה.יש נהר קרוב עם גשר.
דוכסות הורסק:(תפוסה)
בכפר מסביב לטירה יש נמל.
יתרונות:גישה לים,מה שנותן ספינת מסחר,והמצאות הארגמון החד קוצים,מה שמאפשר ייצור ארגמן.
חסרונות:אדמה הררית שלא מתאימה לגידול שדות,אלא מטעים,ופחות תושבים משאר הדוכסויות.
כמות חיילים:200 חיילים-10 פרשים אבירים,20 פרשים רגילים עם חניתות,20 נושאי גרזן,40 נושאי קשת,60 נושאי חרב,50 נושאי חנית.
כמות תושבים(לא כולל חיילים):1400.
סביבה:הדוכסות בנויה ברובה על הר,כשהנמל שלה במישור.ההר מוקף ביער עבות וכעשר קילומטרים משם יש נהר עם גשר.
דוכסות רוקור:
מבנה:מצודת הדוכס קטנה יותר ממצודות המבצרים,ועל חומותיה יש ארבעה מגדלי שמירה מעץ.במצודה יש חרכי ירי.בכפר יש רציף נמל קטן לאגם.
יתרונות:גישה לאגם,שהנהרות שיוצאים ממנו מאפשרים מסחר עם אלו שנמצאים לידם,ושנותן גם את האפשרות לדיג,ואדמות פוריות יחסית.
חסרונות:כמו שהנהרות יכולים להיות ברכה,הם יכולים להיות גם קללה בגלל שודדי ים שמגיעים מהים דרך הנהרות,והשטפונות מהאגם.
כמות חיילים:200 חיילים-10 פרשים אבירים,30 פרשים רגילים עם חניתות,50 נושאי קשת,60 נושאי חרב,50 נושאי חנית.
סביבה:הדוכסות בנויה על גבעה ליד האגם,כשיש מחצבת אבן לידה,שמאויישת באנשי דוכסות אחרת.

את טופס ההרשמה יש לשלוח לי בהודעה פרטית או במייל:[email protected]
טופס הרשמה:
שם השחקן:
שם הדוכס שאותו אתם משחקים:
הדוכסות שבחרתם:
רקע הדוכס:
מצב המשפחה של הדוכס(רווק,נשוי,כמה ילדים,גיל הילדים,שמות הילדים וכדומה):
אינטרסים של הדוכס:
אופי הדוכס(הדוכס צריך להיות נאמן לאופיו במשחק):
מראה הדוכס:

המשחק יתנהל בקצב של מינימום תגובה ביום.אם אתה לא מגיב במשך שבוע בלי להסביר למה אתה מועף מהמשחק.

ההרשמה תהיה עד ה-21/6.השחקנים שישלחו לי הכי מהר דפ"ד ישחקו.
שחקנים:
הרוכב-דוכסות למברד.
yds-מבצר סטרונגסטון.
hell lord-דוכסות יובנטאס.
דרגוניטזאן-דוכסות הורסק.

המשחק יתנהל בספוילרים.אתם תכתבו למי מיועד הספוילר,ורק לו מותר לקרוא אותו.
אסור לקרוא ספוילרים שלא מיועדים לכם.

nautti אמר/ה:
מותר לקרוא ספוילרים של השחקנים האחרים?

מצטער להגיד-זה ספאם
אם היית קורא את זה כמו שצריך, היית קורא שדפי הדמות נשלחים בפרטי, כל שגם אם היית רוצה, לא היית יכול

אני מתכבד להתחיל את המשחק!.
הרוכב
הדוכס לנטלוס עומד בנמל,מסתכל על עבודות התחזוקה בספינה היחידה שיש לדוכסות שלו,כשהוא שומע קריאות בשמו מכיוון הכפר.
yds
המצביא אדוור עומד על חומות המבצר שלו,כשהוא רואה אחד מהמפקדים שמתחתיו,סרן גארן,מתקרב אליו בארשת פנים מודאגת.
hell lord
הדוכס ארנוק עומד על החומה של טירתו ומתבונן בחקלאים שמעבדים את השדות הפוריים.כמה מהם מנופפים לו לשלום וחוזרים לעבודתם.
לפתע הוא רואה אביר משוריין,שאותו הוא מזהה כסר דארקנס(שנקרא כך בגלל שריונו השחור),שנכנס בדהרה לטירה.הוא יורד מסוסו ועולה לחומה כדי לדבר עם הדוכס.הוא נראה מאוד מבוהל.
dragonian
הדוכס אלאסטור עומד ליד המזח באגם,ושואף את האוויר הצח של הבוקר.לאחר כמה דקות שהוא עומד כך,ניגש אליו פקיד צעיר מהמזח ואומר:"אדוני הדוכס,ספינת מסחר מדוכסות סארטן באה כדי לשאת ולתת בעניין הסכם מסחר".
נאוטי
הדוכס פיליפ עומד ליד הנמל,מתבונן בספינת הסחר היחידה שיש לדוכסות שלו,כשהוא שומע את קריאות האזהרה של השומרים במגדלים.הוא רואה באופק צללית של ספינה עם דגל שחור.פיראטים.

בהצלחה לכולם! מותר להמציא פרטים על אנשים שונים בדוכסות? אני מתייחס לזה כאילו כן
אני מביט בדאגה בסר דארקנס
סר דארקנס אינו פחדן, כמפקד צבאי הוא חייב להיות אדם אמיץ, מעניין מה הפחיד אותו כל כך...
ארנוק יורד בשלווה אל סר דארקנס "מה קרה סר דארקנס? בוא פנימה, אשתי מארגנת דברים בפנים, לקראת חתונתה של אושה-בתי, יש שם אוכל, תאכל ותירגע, ואז תספר לי"
אני לוקח אותו פנימה, ואז מוביל אותו בסבך מסדרונות הטירה לחדר נטוש וקטן, בפאתי הטירה
"כעת אנחנו לבד, מה קרה?"

המגדל
הדוכס נאנח אבל מתחיל ללכת לכיוון הכפר. אולי הם יסיימו לעבוד על הספינה הזאת הוא חושב
OUT כתב נטוי למחשבות
ורגיל לפעולה

הל
אתה יכול.
In
סר דארקנס בודק היטב שאין מאזינים ואז אומר:"כנופיות שודדים שדדו הרגע כמה סוחרים שבאו לדוכסות,והם הכריזו שיטילו הסגר על הדוכסות.הם כשלושים איש,חמושים היטב".
ידס
סרן גארן מעביר יד בשערו הבהיר והקצר והוא אומר בדאגה:"עוד מעט נגמר לנו המזון,ואנשינו לא יוכלו לפעול בלי מזון.וגם יש פה כמה אנשים שהחלו להתיישב ליד המבצר".
הרוכב
כשהדוכס מתקרב לעבר הקול הוא רואה את אחד מהפקידים של הכפר מתקרב אליו ןאומר:"אדוני,החוואים מאוד מתוסכלים מכמות היבול שהם מצליחים לגדל באדמה הדלה.הם טוענים שלא יוכלו לשרוד עוד חורף אלא אם נסחור עם מישהו ונקנה ממנו תבואה".

המגדל
OUY-איך לדוכסות שלי יש רק ספינה אחת?!
IN- למרבה הצער, אומר הדוכס, אתה תצטרך להגיד להם שהספינה היחידה שיש לדוכסות בתיקונים ויקח זמן עד שנצליח לסחור עם מישהו, אבל בינתיים, אנחנו מנסים למצוא פתרונות.

המגדל
OUT- בסדר, אבל לא חשבתי שהנזקים עד כדי כך גדולים. אנחנו ליד ים, אחרי הכל...
IN- חשבתי לשלוח שליחים לדוכסות יובנטאס ולקנות מהם זרעים אומר לנטלוס, אבל אני צריך לדבר עם המועצה לפני זה.
הדוכס מהרהר לרגע גם אם יש להם זרעים, למה שיתנו לנו, אפילו בעד כסף?

הרוכב
הפקיד מהסס ואז אומר:"אבל אדוני,דוכסות יובנטאס בעומק הממלכה,בעוד אנו בצפון.אולי נוכל להחליף איתם זרעים תמורת מלח אבל המרחק מאוד גדול".

המגדל
למרות שהמרחק גדול אין לנו הרבה ברירות אחרות, אומר הדוכס, אבל כמו שאמרתי, אני הולך לדבר עם המועצה.
ובסיום דברים אלה , הדוכס הולך לכיוון בניין המועצה.

אני מהרהר קצת ואז שואל "ידוע מה המיקום שלהם? שלח את אנשינו לקרב, הצבא שלנו יוכל לטפל בהם"
לאחר מכן אני יוצא החוצה אל החומות
אני מסתכל, עד שאני מוצא את הארט, השליח שלי, ואז אני שולח אותו אל אטר, ראש מטפלי הסוסים עם ההודעה הבאה:
"אני רוצה שתרבה את הסוסים במהירות, הפרשים שלנו הם היתרון הגדול, אני סומך עליך"

הרוכב
הפקיד מהנהן אליך וחוזר לעבודתו בזמן שאתה הולך לבניין המועצה.
כשהדוכס מגיע לבניין המועצה(בניין מאבנים מסותתות עם כיפת נחושת) הוא רואה את כל עשרים חברי המועצה,שבראשה ראש המועצה קארן,איש עם שיער חום שמגיע עד הכתפיים ועם זקן תי ובעל עיניים אפורות,כשהם באמצע ויכוח,אבל כולם קמים כשאתה נכנס.
דרגוניין
הפקיד משתחווה והולך.לאחר כמה דקות אתה רואה איש מרשים,לבוש בחליפת ארגמן וחוטי זהב,עם זקן קצר ושחור ועיניים כחולות וגם עור שחום.
הוא מתקרב אליך,מחווה קידה ואומר:"שלום לך,אדוני הדוכס.אני הוא נציג הסחר של דוכסות סארטן,ורצינו לדעת מה תוכל להציע לנו.אבל קודם,אולי אפשר לקיים פגישה זו במשרדך?".
הל
"המיקום שלהם ידוע לנו,אבל הם בתוך היער,מה שיקשה על הסתערות סוסים בתוכה".
אטר מחזיר לך הודעה עם נער שליח אחר ובה כתוב:"אדוני,אני בוחר עכשיו את סוסינו המובחרים ביותר כדי שיתרבו,אבל נצטרך מספוא רב בשביל הסוסים החדשים.מאיפה נשיג אותו?".

חזרה