• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[משחק מקוון], הבריחה מהכיפה, מתחילים! 4/4,עץ הרשמה כאן לא משחקים

shachar2004

פונדקאי ותיק
[storyp]אתה מתעורר. אתה קשור בחבלים. הדבר היחיד שאתה זוכר זה שני פרצופים רוכנים מעליך. אחד מחזיק מכשיר מוזר. "מה קורה כאן?" אתה חושב. אתה רואה הודעה מולך. בהודעה כתוב……[/storyp]
אז מה זה?
ברוכים הבאים למשחק המקוון הזה, שייקרא ??? עד שמישהו יחשוב על שם אחר מספיק טוב. עריכה: הבריחה מהכיפה, קרדיט לסקורפי. אני פתוח להצעות. אתם נמצאים באיזור שאתם לא מכירים. לבד. אתם צריכים לעשות כמה וכמה דברים. בעיקרון יש שני עולמות כאלה. המשחק הוא של קבוצת שחקנים מול קבוצת שחקנים אחרת, אבל אתם לא צריכים להילחם זה בזה. נמחק לכם כל הזיכרון ואתם רק צריכים לברוח מהשדה המגנטי הידוע בשם "הכיפה" (בשל צורתו) שבו אתם תקועים יחד עם עוד אדם אמיתי אחר. תחולקו לשתי קבוצות של שניים. אם אתם שני שחקנים שרוצים להיות ביחד אתם יכולים לכתוב. ואני אעשה את זה. אין לי בעיה, ואפילו אשמח.

דף דמות- חלק מהדברים הרגילים לא לבחירתכם, למשל אתם לא בוחרים גזע. מה שכן אתם בוחרים יהיה כאן
שם- בעיקרון אתם לא יודעים מה השם האמיתי שלכם כי אתם לא זוכרים אותו אבל למען הנוחות תמציאו לעצמכם כינוי.
אופי- זה דבר חשוב. אני לא אתערב בזה, זו בחירה שלכם.
כוחות מיוחדים- זה לא ממש כוח אבל זה משנה אותכם. מוסיף וגורע. אתם לא בוחרים גזע, וזה נועד לפצות אותכם על זה כי זה דומה לגזע. אני לא אכתוב תיאור מפורט מאוד, בעיקר פלוסים ומינוסים. השמות הם סתם חירבושים, אל תתייחסו ברצינות יתרה. כל הכוחות שאכתוב כאן לא אמיתיים אז אל תנסו לחפש אותם. בנוסף הכוחות המיוחדים לא כל כך מאוזנים אז תבחרו בחוכמה.

קלאנסטן- תרגום מילולי מאוג'יבקיאנית- הזריז מכולם. זריז בהרבה יותר וחכם בקצת יותר. הוא חלש יותר.

טרוסטר- הוא חזק מאוד וטיפש מאוד. מהירות סבירה מינוס.

קלאנק- חלש מאוד, איטי מאוד, טיפש מאוד, ובר מזל בצורה שלא תיאמן. כלומר מאוד. מאוד-מאוד

ג'ונסטן- כוח סביר, זריזות סבירה, חוכמה סבירה. הכל סביר. אין יתרונות ואין חסרונות. יכול להועיל מאוד וגם להזיק מאוד.

אבלאד- די חכם, ודי חזק. הוא גם די איטי

קאן- חכם מאוד מאוד. זריזות- סביר מינוס. חוזק- לא משהו. לא נורא אבל לא משהו.

איך להצטרף?
תשלחו הודעה בעץ הזה, ובה דף הדמות שלכם בתוך ספוילר, שאלות אם יש, הטלה של 4d5 וצוות אם רוצים. בשביל צוות צריך אישור משני השחקנים.

איך זה עובד?
אני אכתוב הודעת התחלה לכל אחד כשהמשחק יתחיל. בנוסף, אני אשלח בפרטי לכל שחקן שהמשחק התחיל כדי שישימו לב(מניסיון אישי). אתם תענו לי בספוילר. אני אציין מעל כל ספוילר מי יכול לקרוא אותו.
טיפה על המשחק
זה לא סנדבוקס, ויש לי עלילה מוכנה מראש(כלומר, המצאתי עלילה)

קיבלתי את ההשראה מהספר הרץ במבוך(רק הראשון), ממשחקי הרעב(אבל לא מחריד כמו אלו), ובסופו של דבר(יקח הרבה זמן עד שתגיעו לחלק הזה) מדוקטור הו.
במשחק אני אוסיף איורים ומפות שאני יצרתי, כדי להסביר צורות ומקומות. לא ציורים, אני לא פיקאסו, תרשימים שיצרתי.

כולם מוזמנים להצטרף!
ההודעה מדברת בלשון זכר אבל היא מתייחסת לשני המינים.

nextorl אמר/ה:
גנרל אסדת'! אמר/ה:
שאלה. ??? הוא לא דמות מהמשחק מחשב BINDING OF ISAAC: REBIRTH?
כן הוא כן, מה הנקודה שלך בספאם הזה?
הנקודה היא, למה לקרוא למשחק על שם תינוק כחול אם אין קשר? או שהמשחק הוא על BoI?

מה זאת אומרת לא סנדבוקס? אז מה זה? איך יתנהל המשחק? הספוילרים יהיו לזוגות? ליחידים? מדברים רק בספוילרים שאסור לאחרים לראות? איך מגלגלים את הקוביות? בפורום? אתה מגלגל? בקיצור, פרטים על שיטת המשחק.
ד"ד:
שם-אוריון.
אופי-לא תחרותי, אם יש איזשהי תחרות אבל חבר נפצע, הוא יעזור לחבר, ולא ימשיך בשביל לנצח. מתוסכל אם הוא לא יודע דברים. (הזהות שלו לדוגמה). יש לו ידע כללי רחב בכמעט כל נושא. הוא מתוסכל גם כשהוא חייב לרוץ הכי מהר בשביל כל הקבוצה, אבל הוא לא מצליח. הוא לא הבחור שאוהב להתלבט, אבל הוא כן אוהב להיות מקובל, או לפחות לא דחוי.
כוחות מיוחדים-קאן.

קוסם 10, רוצה להיות איתי בקבוצה?
שם- ניק
אופי- הוא נאמן לחברים, מת על הרפתקאות והולך תמיד על סיכונים, היפראקטיבי בקטנה,ממש לא סובל כשמעליבים אותו ובמקרה של סכנה הוא ממש חכם ובוחר את הבחירה שלפי ההגיון.
כוחות מיוחדים- קאן

אני רוצה להצטרף (אני חדש כאן, אוקיי?)
שם- ביל
אופי- הוא לא נאמן, הוא בוגדני לעיתם קרובות, הוא קר רוח, הוא לא נלחץ מהר ולוקח הכל בקלות.
כוחות מיוחדים- קלאנק.

ארבעה שחקנים, בדיוק לפני שהתכוונתי לסגור!
קוסם:
לא סנדבוקס כי המצאתי עלילה אז אתה לא מתפרע לגמרי.
אתה לא יכול להסתכל בדפ''ד של בעל הברית שלך כי אתה לא מכיר אותו כרגע. בהמשך הוא יחלוק איתך.
מגלגלים קוביות דרך הBBCODE , דייס, ואתה כותב איזו קוביה אם אתה רוצה 1ק6 תכתוב 1d6 וכו'.
הספוילרים ממוענים לאחד עד אינסוף שחקנים, אני אכתוב מעל כל ספוילר מי יכול לקרוא אותו. תקרא רק ספוילרים עם השם שלך, זה מבוסס על אמון. אתה יודע איך לכתוב בספוילרים?
פופו:
אין לי הערות מיוחדות, בגלל שאתה חדש אז אני אכתוב לך מה שכתבתי לקוסם, כלומר על איך זה עובד בערך:
אתה לא יכול להסתכל בדפ''ד של בעל הברית שלך כי אתה לא מכיר אותו כרגע. בהמשך הוא יחלוק איתך.
מגלגלים קוביות דרך הBBCODE , דייס, ואתה כותב איזו קוביה אם אתה רוצה 1ק6 תכתוב 1d6 וכו'.
הספוילרים ממוענים לאחד עד אינסוף שחקנים, אני אכתוב מעל כל ספוילר מי יכול לקרוא אותו. תקרא רק ספוילרים עם השם שלך, זה מבוסס על אמון. אתה יודע איך לכתוב בספוילרים?
רון:
אין לי הערות מיוחדות, בגלל שאתה חדש אז אני אכתוב לך מה שכתבתי לקוסם ולפופו, כלומר על איך זה עובד בערך:

סקורפי: שום הערות, הכל בסדר.
שימו לב, אני אשנה את שם המשחק להבריחה מהכיפה, קרדיט לסקורפי.
כשנגמור את העניינים הטכניים(כי כמעט כולם חדשים והם צריכים לדעת איך כותבים ספוילרים וכו') אז אני אפתח עוד עץ, עץ משחק, אני אצרף קישור

שחר
אני יודע איך לכתוב ספוילרים, עם הקוביות אני לא כל כך יודע איך להשתמש ואתה תגלגל בשבילנו את הקוביות? ואני מכיר את רון, ראיתי מה הוא רשם

פופו
אל תקרא את הדף דמות של רון. אתה תגלגל לעצמך. איך מגלגלים? אתה יודע איך לכתוב ספוילרים, אז תלחץ על ה"קוד BBcode אחר", ובמקום ספוילר תלחץ על DICE. אז תכתוב את הקובייה. אם אתה רוצה 1ק6 אז תכתוב 1d6 כי די זה קיצור של דייס, קוביות, כמו שק' זה קובייה. זהו.
כולם: שכל אחד יחליט עם הטימייג' שלו(טימייג' זה חבר קבוצה באנגלית, אני אשתמש במושג הזה הרבה אז תזכרו) מי ביער ומי בטירה. לא מגלה למה זה, פשוט תחליטו בהודעה פרטית

שחר:
מחכה להתחיל. כמו שאתה רואה אני יודע לכתוב בספוילרים. ד"א, לא כדאי שתעשה ספוילרים לקבוצות, ואם אתה רוצה שרק אחד ידע אז אתה כותב לו ספוילר? בכל מקרה, מקובל עלי הdice, וכו'. מתי מתחילים? יום מסוים? אני פשוט רוצה לדעת מתי להיכנס למחשב. תוך כמה זמן אתה מצפה שנענה לך? אני וסקורפי ביער, החלטנו בהודעות האישיות. מוזמן לשאול אותו.

חזרה