דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[4/4].נסגר.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

Re: חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[6/7]מחפש שחקנים.

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 אפריל 2016, 16:53

סקורפי
ספוילר
הצג
לגמדים מתאים נשק פחות גדול מהאליבארדה.
הקטע עם המסכה מגולגולת האורגל יכול להיות הגיוני,כי הוא נולד לפני מות גאלבטוריקס,כשהייתה עוד עוינות בין הגמדים לאורגלים,אבל אתה בטוח שאתה רוצה את זה?זה יכול להיות לא טוב ליחסים עם אורגלים.
בכל מקרה,הנה מילות הכוח שלך:
גאולות'-להקהות.
רייסה-עלה!.
סלייתה-לישון,להירדם.
בריסינגר-אש.
גארג'זלה-אור.
אני גאה להתחיל את המשחק!
סקורפי
ספוילר
הצג
אתה נמצא בטרונג'הים,באולם המרכזי.מסביבך יש הרבה גמדים וגמדות.
הל
ספוילר
הצג
אתה נמצא ברסטוואק דו שורטוגאלאר,בשוק המרכזי.מסביבך יש כמה רוכבים ורוכבות אבל גם המון גמדים,אלפים ובני אדם.
שחר
ספוילר
הצג
אתה נמצא ברסטוואק דו שורטוגאלאר,ליד החומה הגדולה.מסביבך יש כמה רוכבים ורוכבות אבל גם המון שומרים גמדים,אלפים וגם בני אדם.
אוברס
ספוילר
הצג
אתה נמצא באחד מישובי האורגלים שסמוכים יחסית לרסטוואק דו שורטוגאלאר.אתה רואה מסביבך כמה דוכני ממכר ודי הרבה אורגלים.
פרגי
ספוילר
הצג
אתה נמצא בטירם,בשוק המרכזי.מסביבך יש הרבה בני אדם וגם גמדים,ופה ושם רואים כמה אלפים ואורגלים.
ספגטי אלף
ספוילר
הצג
אתה נמצא ברסטוואק דו שורטוגאלאר,ליד החומה הגדולה.מסביבך יש כמה רוכבים ורוכבות אבל גם המון שומרים גמדים,אלפים וגם בני אדם.
נקרו
ספוילר
הצג
אתה נמצא ברסטוואק דו שורטוגאלאר,ליד השוק המרכזי.מסביבך יש כמה רוכבים ורוכבות אבל גם המון גמדים,אלפים,אורגלים וגם בני אדם.
אדראן,אני מצטער אבל נגמר המקום.
.It's time for the jedi,to end
spaghettielf
תשובות: 1

Re: חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[7/7]התחלנו!.

שליחה על ידי spaghettielf » 19 אפריל 2016, 16:58

הד"ד(באיחור קל)
ו
ספוילר
הצג
שם: הורין בן ג'רמונד
גזע: בן אנוש
מקצוע: רוכב דרקונים
נשק: חרב רוכבים, מפלחת הקרח svell kverst (חותך קרח, מספיק קרוב), חרב כחולה-לבנה עם עיטורי רונות דרך
ציוד: שיריון בינוני(כולל קסדה), אוכף דרקונים פשוט, מגן פשוט, קמע עם תפילה עממית להפלגה
אופי: אמיץ, רוצה לעזור לעולם כפי שהוא יכול, מוצא את ההנאה הגדולה ביותר בלהט הקרב.
מראה: ללא השיריון: בחור צעיר שרירי יחסית, שחור שיער, עיניים ירוקות.
עם השיריון: הוא מכוסה בו כמעט לגמרי ואפשר לראות רק את העיניים, שיריון ברזל עם עיטורים ירוקים פשוטים, כשעל המגן שלו מצוירת עין דרקון.
רקע: בסיס: נולד בטירם, עבד כשומר בספינות מפני שודדים, עבר לשן הכריש כשהכפר הוקם ובאחת הפעמים שבה עברה ביצת דרקון בטירם הוא וצל מסוים הגיעו לשם, הצל ניסה להשמיד את הביצה והורין נמלט משם וגידל את הדרקון בסתר בשן הכריש עד שהוא היה גדול מספיק כדי להגיע אל מסדר הרוכבים, שם קיבל את החרב והציוד הנוכחי (מקוצר למדי, אני אשלח את זה ארוך יותר).
כישרונות: שייט, לחימת חרבות, מיומנויות רוכב(מה שהוא הספיק ללמוד)
כסף(אתם מתחילים עם 200 כתרים): 200 כתרים
מכרים: ידידים אחדים בטירם ושן הכריש, סאם(רוכב דרקונים צעיר יותר שהם מתאמנים ביחד), אלדור, אלף רוכב דרקונים והמורה שלו.
שם הדרקון/נית(אם אתם רוכבים): סטורם
צבע הדרקון/דרקונית(שוב,אם אתם רוכבים): לבן-כחלחל(הוא לבן עם אזורים שבהם יש צבע כחול מאוד בהיר)
גיל הדרקון/נית(חייב להיות מגיל שישה חודשים עד שנתיים): שנה ושבעה חודשים
אופי הדרקון: דומה למדי לאדונו, אבל הוא נמרץ הרבה יותר ופחות אחראי.
סימנים פיזיים ושינויים: צלקת בגב
ספוילר
הצג
out
קורה שם משהו חשוב?
הדרקון איתי?
נערך לאחרונה על ידי spaghettielf ב 05 מאי 2016, 17:38, נערך 3 פעמים בסך הכל.
Would you give all that you can give so that our banner may advance?
סמל אישי של משתמש
skorpi

Re: חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[7/7]התחלנו!.

שליחה על ידי skorpi » 19 אפריל 2016, 17:17

במקום אליבארדה גרזן דו ידני
:dragon: skorpi the king
*dragons empire*
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 19 אפריל 2016, 17:19

כל מה שאני כותב בספויילר, אלא אם אני מציין אחרת הוא רק למגדל, זה תקף גם לנקרו (הוא נמצא איתי והוא אישר) (נקרו, זו לא הזמנה להציץ)
ספוילר
הצג
רגיל- "פעולה"
דק ועקום- מחשבה
עבה- דיבור טלפתי, לרוב אל סטארג'ם
אני מסתובב בשוק יחד עם סטארג'ם
מישהו יכול לגנוב לי את הארנק, המקום הזה בטח מלא כייסים
אני לוקח את הארנק מכיסי, ומחזיק אותו
אתה יכול לעשות שאם מישהו יצא אז אדראן יהיה הראשון שיכנס או משהו כזה...
I am no nightmare, nightmares fear me
necro flame

שליחה על ידי necro flame » 19 אפריל 2016, 17:35

ספוילר
הצג
אני נמצא כאן בשליחות מהמסדר?
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 19 אפריל 2016, 17:39

אין צורך לבנות על זה הל, לא התחלתי לתכנן דמות בכלל. כמובן שאם משהו כזה יקרה אני אשקול להצטרף.
תהנו ובהצלחה :)
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 אפריל 2016, 17:52

ספגטי אלף
ספוילר
הצג
אתה רואה התלהמות סביב השער הגדול של החומה,כנראה בעניין הכניסה לעיר.
כן,הוא איתך.
נקרו
ספוילר
הצג
לא,אתה נמצא כאן כי אתה רוכב.
אתה
הל
ספוילר
הצג
סטארג'ם מסתכלת סביב ואומרת:
אני מתחילה להיות רעבה,יש שם דוכן למכירת בשר.אולי נלך לשם?
אם היו פה באיזור חיות ציד הייתי הולכת לצוד,אבל אין פה בטווח של כמה עשרות קילומטרים.
סקורפי,בסדר.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 19 אפריל 2016, 18:29

ספוילר
הצג
את רצינית? אני אומר משועשע, בסדר, נלך לשם
אני ניגש לדוכן, ושואל את המוכר/מוכרת "כמה עולה נתח איכותי וגדול? סטארג'ם רעבה", ואני מחווה בראשי לעבר סטארג'ם
I am no nightmare, nightmares fear me
spaghettielf

שליחה על ידי spaghettielf » 19 אפריל 2016, 18:34

המגדל הבודד
ספוילר
הצג
out
שאלתי בד"ד אם יש לי יכולת קריאת מחשבות והגנה על התודעה
In
הורין מתקרב אל השער, ובינתיים סטורם טס למעלה כדי לבדוק על מה ההמולה מלמעלה, מה אתה רואה שם? הורין שואל אותו
,
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 אפריל 2016, 18:40

הל
ספוילר
הצג
היא חושפת את שיניה כמו חיוך מלא שיניים ואומרת:
אתה באמת רוצה להיתקל בצרות בלעדי? עם כל הכבוד לקסמים שלך ולחרב שלך,אתה די קטן,וקל למעוך אותך.
המוכר שם הוא בן אדם רגיל יחסית,חוץ מזה שיש לו שיער מכט כחול ועיניים סגולות.
הוא אומר לך:"נתח איכותי גדול?הוא יעלה לך 10 כתרים" ומראה לך את הנתח,גדול ומשובח.
ספגטי
ספוילר
הצג
OUT
יש לך הגנה על התודעה בינונית.אין לך של קריאת מחשבות.
רק כדי להבהיר,אני מי שמשחק את הדרקונים כמו שאני משחק את הדב"שים.אתה יכול להגיד לו לעוף למעלה והוא יעשה את זה,לא להגיד שהוא עושה את זה.
IN
אני רואה שם כמה בני אדם וגם אורגל אחד,שכנראה בני האדם הציקו לו והוא בתגובה הכניס לאחד מהם אגרוף בחזה.
היי,מה זה?! אני רואה שם חרבות נשלפות! חמישה מבני האדם שלפו חרבות קצרות על האורגל!.
spaghettielf

שליחה על ידי spaghettielf » 19 אפריל 2016, 18:46

מגדל
ספוילר
הצג
אז אולי כדאי שתבהיר את זה לכולם.
In
הורין מנסה לפלס את דרכו לעבר התגרה, ידו אוחזת במפלחת הקרח
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 אפריל 2016, 18:53

לכל רוכבי הדרקונים,אני שולט בדרקונים שלכם כמו שאני שולט בדב"שים.
ספגטי
ספוילר
הצג
האנשים שמסביב נותנים לך לעבור כשהם רואים את ה'גדווי איגאנסייה' שלך,וכשאתה מגיע לשם אתה רואה את האורגל נאבק באחד האנשים החמושים כשלידו שוכבים שניים מהמתקיפים עם סימני קרניים בחזה.
בדיוק כשאתה יוצא מקהל האנשים אתה רואה את אחד האנשים החמושים מתקרב ודוקר את האורגל בגב.האורגל צועק בכאב ונדקר עוד פעם,הפעם בירך.
מזווית העין אתה רואה קבוצת שומרים,כעשרה שומרים,מתקרבת בריצה עם חרבות וחניתות בהיכון.
שחר
ספוילר
הצג
אתם רואים בדרככם תגרה של אנשים חמושים באורגל שנראה כאילו הוא כבר נדקר כמה פעמים מהחרבות שבידיהם.אתם גם רואים מעל החומה דרקון של רוכב חג במעגלים וליד התגרה אתם רואים רוכב דרקונים,לפי חרבו.
סמל אישי של משתמש
shachar2004

שליחה על ידי shachar2004 » 19 אפריל 2016, 18:56

ספוילר
הצג
OUT
ההודעה הקודמת שלי נמחקה. אנ'לא יודע למה
IN
אני נוחת ושואל מה קורה כאן, ולמה הם רבים.
ספוילר
הצג
People don't understand time, it's not the way you think it is. Complicated. Very complicated.People assume the time is a strict progression of course to effect but actually from a not subjective it more like a big board of Wiblly Bobbly... Timey Wimey... stuff
The 10th Doctor
"!?What in the name of sanity you wearing on your head"
it's a fez.
i'm wearing a fez now.
fezzes are cool.
River Song and The 11th Doctor
DOCTOR WHO
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 אפריל 2016, 19:00

שחר
ספוילר
הצג
אתה יכול בבקשה לכתוב תגובות יותר מושקעות?.
IN
קשה לנחות שם,כי יש המון קהל.אתה רואה מלמעלה קבוצת שומרים מתקרבת בריצה עם חניתות וחרבות שלופות.יש שם כעשרה שומרים.
spaghettielf

שליחה על ידי spaghettielf » 19 אפריל 2016, 19:02

מגדל
ספוילר
הצג
"עצרו את זה, עכשיו!" מכריז הורין, אכפת לך לעזור לי בלשכנע אותם עם שאגה קטנה? שואל את סטורם, הוא שולף את החרב שלו.
שלח תגובה