• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[4/4].נסגר.

זמן קצר לאחר כיבוש אורוביין,היא אליריאה:
אראגון עמד ליד סאפירה על גבעה קטנה שצפתה אל עמק רחב ידיים ופורה במזרח,קילומטרים רבים מהדארת,הישוב המזרחי ביותר באלאגייזיה.
הוא הסתכל על האלפים שמאחוריו בחיוך ואמר:"בואו!יש לנו עבודה רבה לעשות!".
שלושים שנה לאחר מכן:
אראגון עמד לצד סאפירה,שגדלה מאוד מאז עזבו את אלאגייזיה,על אותה גבעה שעמדו עליה אך לפני שלושים שנה והסתכלו על העיר החדשה ושוקקת שבנו למען הרוכבים,רסטוואק דו שורטוגאלאר.מקום הרוכבים.
אראגון חייך לסאפירה ואמר בסיפוק:"העבודה שלנו התחילה,אך עוד לא הושלמה לגמרי".

קוות'ה פריקאיה,וברוכים הבאים שוב לאלאגייזיה!.
במשחק הזה אתם תוכלו לשחק או רוכבי דרקונים,או קוסמים או אנשים רגילים.לכל "מקצוע" יש את היתרונות והחסרונות שלו.
העלילה תתרחש באלאגייזיה ובמזרחה,מעבר לגבולות הארצות הידוועות,ותתרחש שלושים שנה לאחר כיבוש אורוביין.
הגזעים:
אלפים
בני אדם
אורגלים
גמדים

"מקצועות":
רוכב דרקונים:יתרונות-בעל כוחות קסם ועם דרקון.חסרונות-לא מאוד חופשי לרצונו,כי הוא נמצא בשירותו של המסדר שלו,והוא קצת מנוכר משאר האנשים.
קוסם:יתרונות-בעל כוחות קסם.חסרונות-מנוכר מעט מהאנשים,שלא כל כך אוהבים את העובדה שמישהו יכול לפרוץ למחשבותיהם ולהטיל עליהם קסמים.
איש רגיל:יתרונות-יותר אהוב מאשר קוסם,פחות קל לזיהוי בתוך קהל גדול.חסרונות-בלי כוח קסם.

דף הדמות ישלח פה בספויילר וכך גם הפעולות,שאותן תכתבו למי הן מיועדות.אסור להציץ בספויילרים שלא מיועדים לכם!.
דף הדמות יראה כך:
גזע:
מקצוע:
נשק(מותר עד שני נשקים בהתחלה,לרוכבים אחד מהם חייב להיותר חרב רוכבים):
ציוד(מותר עד שישה פריטי התחלה):
אופי(הדמויות חייבות להשאר נאמנות לאופי שלהן):
מראה:
כישרונות(לשקר, פריצה, דיפלומטיה,כושר התמקחות,אתלטיקה,וכו'):
כסף(אתם מתחילים עם 200 כתרים):
שם הדרקון/נית(אם אתם רוכבים):
צבע הדרקון/דרקונית(שוב,אם אתם רוכבים):
גיל הדרקון/נית(חייב להיות מגיל שישה חודשים עד שנתיים):
אופי הדרקון:

כל דבר חדש תצטרכו לערוך בדף הדמות שלכם.
בהצלחה,חברים!.

אמממממ... רעיון נחמד,אבל לא מאוד הגיוני, כי אראגון עזב בסוף "הירושה"...
שם: ארנול טאווארין
גזע: אלפים
מקצוע: רוכב דרקונים
נשק:
חרב רוכבים: "דאגארג'ט", "יום הכסף" בשפה העתיקה, חרב רוכבים בעלת להב ירוק עמוק עם גוונים כחלחלים פה ושם, להב פיפיות ארוך וישר
מגן ניצב כסוף, מעוצב כמו דרקונים אשר מתפתלים ונאבקים, והלהב בוקע כמו להבות מפיו הפעור של דרקון אחד, עינייהם של הדרקונים משובצים בשברים מהביצה של סטארג'ם
הניצב עשוי מעצם של דרקון מוראונגרד, ועטוף בעור שחור של דרקון
גולת הניצב מוכספת גם היא, והיא מעוצבת כזנב דרקון, ובמרכזה יש אבן ברקת ענקית, מרושתת בעורקים כחולים
פגיון: ארנול הכין בעזרת כשפים את להבו של הפגיון משברי הביצה של סטארג'ם, והוא ארוך יחסית, הוא מוחבא בתוך כיס נסתר בשרוולו של ארנול, ובתנועה מסויימת של מפרק כף היד הסכין נשלף לתוך ידיו
הלהב הוא להב פיפיות גם כן, אבל אינו מעוקל, ואין לו מגן ניצב, הניצב עשוי מעץ ועטוף בעור פרה, גולת הניצב עשוייה פלדה
ציוד:
מזון
תיק, ובתוכו שברים מהביצה של סטארג'ם בתוך שקיק עור
מימייה 2 ליטר
מימייה 1 ליטר עם שמן סייתר
ארנק
ספר לחשים מהספרייה
ספר עור, אשר מחזיק בתוכו את כל הידע של ארנול על הטבע וחיות שונות, וגם על קסמים
הלחשים:
בריסינגר-אש.
ואיסה הייל-לרפא.
אידר-לרוקן.
ג'יירדה-לשבור,להכות.
גאולות-לעמעם, להקהות.
גדווי-לזרוח.
X-לתרגם.
מים-X.
סדק-X.
כסף: 45 כתרים
רקע: נולד ביער דו וונדלוארדן, והיה שם שנתיים, עד שאביו נהרג כאשר ליווה את אריה במסע מהוארדן לאלפים, כשדורזה והאורגלים הרגו אותו, ואימו מתה בקרב האחרון נגד גלבאטוריקס, כאשר כבשו את אורוב'יין
רונון אימצה אותו, להפתעת כולם, והוא גדל אצלה, ולמד אצלה דברים רבים, והיא אף חישלה לו את חרב הרוכב שלו מהגוש האחרון שנשאר מהמקבץ האחרון של פלדת כוכבים שמצא אראגון
אופי: מרדני מעט, נוהג לפתות בנות אנושיות, אשר רובן רואות אותו כיפה, והוא לא מהסס להשתמש בזה לתועלתו, נוהג לתמרן לטובתו את הפקודות של המסדר כדי שיוכל לעשות כרצונו, לדוגמא, פקודה של "ללכוד את הדרקון הפראי שטורף את עדרי הכבשים של טירם" הוא מעוות כך שהוא עושה כרצונו עד שפקודה נוספת להחזיר את הדרקון למסדר מגיעה, מכיוון שלא הורו לו להחזיר את הדרקון מיד, מכבדים אותו על כך שהוא הבן המאומץ של רונון
מראה: אלף צעיר, רק כבן 34, עם שיער שחור ארוך, לרוב עם טוניקות אלפיות בצבע חום או חום ירקרק, עיניים חומות גדולות, ועור שזוף
מיומנויות: מיומן בקסמים ובשימוש בחרבו, ויודע להקסים עלמות, יודע את דרכי הטבע, ברמה רגילה בלהגן על מוחו, אבל מומחה בפריצה למוחות של אחרים, יודע לזהות מתכות ושריונות ונשק שונים, את האיכות שלהם, ואת חולשותיהם עקב זה שגדל אצל רונון
שם הדרקונית: סטארג'ם (star gem)
תיאור: דרקונית בצבע ירוק עמוק, ובחזה/צוואר יש גוון מעט טורקיז, והקרומים של כנפיה כחולים, גדולה מאוד, בקעה מבין הגדולות שבביצים שמצא אראגון
אופי: בזה ליצורים שאינם מסוגלים להביא את עצמם להרג, רואה את עצמה כחכמה מאוד, נאמנה מאוד לארנול

הוא עזב מחוץ לאלאגייזיה,וגם מצאתי משהו שאיתו אני יכול להתגבר על המכשול שאראגון לא ידרוך יותר באלאגייזיה(רמז,הוא יכול לעוף/להיות על סאפירה ולא לדרוך על האדמה).
בכל מקרה,שחקן ראשון!
הערה אליך,הל:
יש לו בספר רק חמישה לחשים,והם:
בריסינגר-אש.
לטה-לעצור.
אידר-לרוקן.
ג'יירדה-לשבור,להכות.
גדווי-לזרוח.
אם הוא מפתה בנות אדם,אז הוא קצת לא מוסרי.זה בסדר,אבל יכול להיות שזה יתנגח בך בהמשך.

אני יוע שזה לא מוסרי, זו הכוונה
אוף, זה הכל? עד שטרחתי ללמוד בעל פה את כל השפה? (שפה עתיקה)
ונ.ב: יש ראז'אק? כי נראה לי כתוב שהם לא מצאו את הביצים של הראז'אק שגאלבאטוריקס החביא
ונ.נ.ב: קוראים לחרב דאגארג'ט (יום הכסף בשפה העתיקה)

זה רעיון טוב לעשות על זה משחק מקוון רק שאלה אחת: אראגון יהיה בו?
שם: ריינרק
גזע: אורגל
מקצוע: רוכב דרקונים
נשקים: מטה קסם וחרב רוכבים עם יהלום גדול בנדן(לשמירת קסם כמובן)
ציוד: תיק גב, מילון לשפה העתיקה, סט שיקויים ובו 2 שיקויי ריפוי, 2 שיקויי מהירות ו-2 שיקויי כוח הקשורים בחגורה למותניי, שריון מתכת המשובץ יהלומים(שוב לשמירת קסם), קסדה, שריון לדרקון.
אופי: בוגדני, שקרן, כריזמטי, חמדן, רשע, לוחמני, כעסן, איי-קיו נורמלי(למרבה הפלא, לא מצופה כ"כ מאורגלים)
מראה: גבוה, בעל אוזניים מחודדות קמעה בשל מעט דם אלפי במשפחה, דבר הגורם לאורגלים מהכפר שלו לחבב אותו אף פחות
כישרונות: פריצה, שקרנות, קסם, קרב
כסף: 200 כתרים
שם הדרקון: בלת'זר
צבע הדרקון: שחור
גיל הדרקון: שנה ושבעה חודשים
אופי הדרקון: נוטה לא לסמוך על אחרים, סקרן מאוד, פזיז.

רקע:
ככאשר באו לחלק ביצי דרקונים כדי שדרקונים יבחרו רוכבים, הם לא כל-כך עמדו בהסכם שלהם וגירשו אורגלים. אני התגנבתי באמצע הלילה כדי להסתכל על הביצים ופתאום נפלתי על אחת שחורה כמו הלילה. היא נפלה על הרצפה. הרמתי אותה ופתאום היא החלה לבקוע בידיים שלי. לקחתי סוס וברחתי עם הדרקון, שקרא לעצמו בלת'זר. כן, הוא בחר לעצמו את שמו. לאחר שהוא גדל הוא טרף את הסוס כשלא הייתי, ומאז אני עליו. זהו.​
.

ערוך מהיום, ה14.12.16

אראגון יהיה בו.וכן,צריך לעשות רקע.
שחר
אין לכם אבנים יקרות חוץ מבחרב.אז בשריון שלך אין יהלומים.
דרקון פרא לא יכול להיות דרקון שקשור לרוכב.הוא חייב להיוולד למען רוכב.
אתה לא יכול להתחיל עם שריון דרקונים.צריך לקנות כזה.
המילים שאתה מתחיל איתן כדי שתוכל לעשות קסמים:
איסטאלארי-להבה.
גארג'זלה-אור.
ואיסה הייל-הירפא.
סקוליר-מגן.
סלייתה-לישון.
שחקן שני!

לא כתוב שאראגון חילק 2 ביצים, ואמר שכל פעם הרוכבים החדשים יביאו 2 ביצים?
ממש מצחיק אותי שפתחת את המשחק הזה, כי גם חשבתי לפני שפתחתי את המשחק שלי לעשות משחק ממש דומה לזה, וגם בדיוק עמדתי להציע לך שאתה כנראה כבר יכול לפתוח את "מלחמת המשובטים", כי הוכחת את עצמך בניהול משחק

מה אפשר לקנות?
רקע
בסדר, הוא לא היה דרקון פרא.
כאשר באו לחלק ביצי דרקונים כדי שדרקונים יבחרו רוכבים, הם לא כל-כך עמדו בהסכם שלהם וגירשו אורגלים. אני התגנבתי באמצע הלילה כדי להסתכל על הביצים ופתאום נפלתי על אחת שחורה כמו הלילה. היא נפלה על הרצפה. הרמתי אותה ופתאום היא החלה לבקוע בידיים שלי. לקחתי סוס וברחתי עם הדרקון, שקרא לעצמו בלת'זר. כן, הוא בחר לעצמו את שמו. לאחר שהוא גדל הוא טרף את הסוס כשלא הייתי, ומאז אני עליו. זהו.

משחק חדש... נשמע מעניין!
שם: דייתדר ת'אלניארי
גזע: אלף
מקצוע: קוסם
נשק(מותר עד שני נשקים בהתחלה,לרוכבים אחד מהם חייב להיותר חרב רוכבים):השפה העתיקה (אני לא סגור על זה שזה נחשב, כי האלפים מדברים בשפה הזאת ביום-יום. אם לא, אז רובה נשיפה) , מקל שהושר מעץ לא צומח, כך שהוא חזק כיהלום.
ציוד: מזון ושתייה, אוהל, שמיכות, ספר שהוא כתב כרצון הדרקונים שנקרא 'על הגראמריי והעולם' שכתוב בשפה העתיקה, סט נוסף של בגדים, טבעת היכולה להכיל אנרגיה.
אופי(הדמויות חייבות להשאר נאמנות לאופי שלהן): סקרן ולעיתים ילדותי, דבר המזכיר לכל הסובבים אותו שהוא רק ילד במושגים אלפיים, אך לרוב הוא מדבר ומתנהג כפי שסיגל מהאלנדורי: אורח מחשבה והתנהגות של יצורים זקנים כמו ההרים, בני אלפי שנים.
מראה: מראה טיפוסי של אלף. צנום ושרירי, גמיש וגבוה יחסית, עם שיער כסוף ועיניים ירוקות. אבל יש בו משהו נערי עדיין, עם מעט גמלוניות ומרץ ילדותי. עורו שזוף מה מדבר, והוא נטש את הלבוש באלפי הטיפוסי לכבוד
גיל: 40. ילד קטן במושגים אלפיים קלאסיים, אבל במדבר, כולם מתבגרים במהירות ועם האלנדורי עוד יותר.
רקע: במהלך המלחמה הגדולה במישורים לפני נפילתם הסופית של הרוכבים שבה נהרג המלך האלפי אוונדאר, לגיונות של הצבא של גאלבטוריקס שנשארו מנותקים מהחלק המרכזי של הצבא ניסו לפרוץ ליער דו ולדנוארדן דרך מדבר האדארק ונספו במדבר. לאחר המלחמה כשסדר זמני נקבע החליט גילדרין החכם לצאת משתיקתו והנטרליות שבה הוא דבק מאז הרוכבים ולתת עצה למועצה ולמלכה החדשה, איסלאנזאדי, שלפיה יוקם ישוב חדש אלפי במדבר האדארק, בגבולות יער דו ולדנוארדן. האלפים שנשלחו לשם היו אלה שהתקשו להשתלב במסגרת הכללית הנוקשה או שהעדיפו להתבודד. החיים במדבר היו קשים, ללא כל המותרות של האלפים שהפכו בעיניהם לנורמה. אבל, הם גם התנתקו מגישתם של האלפים שהזמן הטשטש בעיניהם, וכל שנה נראתה בעינהם כיום. לכל יום במדבר הייתה משמעות, לכל שעה, לכל דקה. איש לא מגיע למדבר מרצונו, אך למדבר יש את היופי שלו, והאלפים התאהבו בו, כך שהמועצה באלסמרה החליטה שאין טעם בישוב המדברי והציעה לאלפים המדבריים לחזור לאלסמרה, רובם הגדול סירבו. מאוחר יותר, ארגון הורג הצל, מנהיג הרוכבים, ומנהיגי האלפים החליטו להפקיד בידי הישוב המבודד את האלנדורי הזקנים ביותר, שרצו שקט, שלווה וניתוק מהעולם, דבר שהתאים לשני הקבוצות מצויין. האלנדורי שוכנו במצודה רחוקה, שהיה טאבו על קירבה לשם. יום אחד, ילד אלפי בן חמש עזב את הישוב המדברי. באלסמרה ילדים כאלה הם חסרי כל יכולת חשיבה עצמאית ונחשבים התינוקות, אך המדבר הוא מורה קשוח מאוד, ובגיל הזה ילדים אלפים של הישוב המדברי הזעיר התנהגו וחשבו כילדים אנושיים בני עשר ויותר. (אגב, שיערו שזה בגלל אורח החיים היותר אינטנסיבי ופחות מנותק וקר שהאלפים המדבריים גילו, כשבישוב המדברי נולדו יותר ילדים בשנה מאשר בכל אלסמרה בחמישים שנה-שלושה ילדים) הילד הגיע למצודה מוזרה, ללא בריחים ומנעולים, ונכנס. אחרי יותר מחמישים שנה של שקט, התפרץ בסערה לחייהם של האלנדורי הזקנים והשלווים ילד אלפי - אחד היצורים היותר מוקרים ונדירים ביבשת אלגזיה. האלנדורי הזקנים בהתחלה נדהמו, וחלקם אפילו כעסו וחשבו לפגוע בילד, אך במהירות הם התאהבו בתום ובתמימות של הילד הקטן. כשההורים המבועתים הגיעו הם מצאו את הילד והאלנדורי בדו שיח מחשבתי, כשהאלנדורי מתמוגגים מתשובותיו התמימות. הם הפכו 'לחברים', כשהילד מבקר ולומד בכל הזדמנות, והאלנדורי מחנכים אותו ונהנים לראות את התהליך ההופך אותו מילד קטן לנער חכם וסקרן, וכך נוצרה מסורת חדשה-.מדי פעם האלנדורי הקשישים בחרו ילד המוצא חן בעינהם וחינכו אותו, אבל הילד הראשון, ובמיוחד בעיניהם מכולם, שפרץ את חומות בדידותם והכניס איתו את העולם הגדול בסערה הוא דייתדר, האחד שכתב את כל הידע שהם צברו על העולם והגרמריי בספר אחד. את הרוב הוא לא הבין, אבל הוא יבין. במקרה הגיע תור הישוב האלפי שתעבור שם ביצת דרקון, אבל היא לא בקעה בשבילו. האלנדורי היו מאוכזבים, אך לא מופתעים, והסבירו לדייתדר המאוכזב שהקשר שלהם דומה יותר מדיי לקשר של רוכבים, אז אף דרקון לא יבקע למענו לעולם. הוא לעולם לא יזכה להיות רוכב. זה היה קשה לדייתדר, אך לאחר כמה ימים שהוא לא דיבר עם האלנדורי, שחששו שהוא ניתק איתם קשר, הוא חזר והצהיר שהוא מעדיף את הקשר איתם, שנהייה בשבילו חשוב ומועדף על כל דבר אחר, אפילו על להיות לרוכב. באותו הלילה החליטו הדרקונים שהוא פעל כגבר, ושהגיע הזמן שהוא יחווה את העולם בעצמו. הם שלחו אותו אל אלסמרה שילמד את דרכי עמו, ולאחר חמש שנים אל ארגון הורג הצל, לכאורה כדי לשמור על קשר עם המסדר בעזרת מגילה שהם כתבו בעזרתו של אלף אחר-אך במגילה היה מפורט סיפורו של דייתדר ובקשה הארגון יחנוך אותו וישלח אותו אל העולם הגדול. בלילה הזה הם דיברו על דברים רבים, וחלקו איתו זכרונות לאין ספור, ובבוקר הוא נפרד מהוריו, מאנשי הישוב ומכל מי שהכיר, ויצא אל העולם הגדול.הוא מרחק של יום ריצת אלף מארגון כרגע.
כישרונות(לשקר, פריצה, דיפלומטיה,כושר התמקחות,אתלטיקה,וכו'): הידע שלו על העולם, קסמים שלא נראו עבר מאות שנים, זכרונות של עשורים של האלנדורי, אתלטיקה, השרדות במדבר, היתרונות הטבעיים של האלפים, דיפלומטיה שהוא למד מהבכירים במסדר הרוכבים (לשעבר) ולוחמה וידע שהוא צבר באלסמרה.
כסף(אתם מתחילים עם 200 כתרים): 200 כתרים

אוברס
אי אפשר להתחיל עם חפץ נוסף שיכול להכיל אנרגיה.
אי אפשר את השפה העתיקה כנשק,אני מתכוון נשק פיזי.
הקסמים שלך-
ואיסה הייל-התרפא
בריסינגר-אש
ג'יירדה-לשבור,להכות
סטנר רייסה-אבן,התרוממי!
לטה-עצור

המגדל
אתה יודע, אלפים מדברים בשפת הקסמים, ככה שאם הוא לא #ממש# עם בעיות מנטליות זה נוגד את הספרים... חשבת להגביל את העוצמה של הקסמים במקום את המילים? חוץ מזה, אני משער שגם לרוכבים יש חמש מילים, דבר לא הגיוני בעליל, כי אם אני אלף וקוסם אני אתקבל בהרבה יותר דחייה מרוכב, ואני לא אוכל להסתיר את העובדה שאני שונה, ולו עוד יש דרקון, שזה בכלל שובר שוויון...
תעשה מה שבא לך, אבל לפחות תחשוב על מה שאני אומר.

חזרה