מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

מסע צלב חדש- משחקעל בעולם אפל- עץ משחק מתחילים

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
fergi123
תשובות: 2

Re: מסע צלב חדש- משחקעל בעולם אפל- עץ משחק מתחילים

שליחה על ידי fergi123 » 24 אוגוסט 2016, 22:27

ספוילרהצג
זריזות [dice seed=64839 secure=855151f9_0]2d6[/dice]
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2016, 23:51

פרגי
ספוילרהצג
במוזיקה הרועשת הזו אתה בקושי מצליח לשמוע את קול הירי, אבל אתה יודע מתי יורים אליך,לשמחתך אתה לא אדם רגיל, והקליע מפספס אותך.

אתה מבחין בגבר צעיר, לובש מדי צבא אפורים ותג של צלב בעל קצה חד על הכתף, מכוון אליך את ידו כשעשן יוצא ממנה, ללא, הוא נעלם בהמון לפני שאתה מספיק להתאפס עליו.
אתה יכול לגלגל ערנות אם אתה רוצה למצוא אותו.

אתה לא סגור איפה הקליע פגע
הל
ספוילרהצג
למקרה שלא היה ברור, אז אני מסביר עוד פעם, הוא תוקף אותך, ומכניס לך אגרופן לבית החזה, אתה מנסה לחמוק מהאגרוף אבל בצפיפות הנוראה הזו, אתה רק מצליח להיכנס בכמה מהרוקדים, ולפני שאתה מספיק להביט שוב, הבחור שתקף אותך נעלם בהמון.

אתה מרגיש את כאב האגרופן צורב בעור שלך, וברור לך שהאגרופן היה עשוי אלקטורם.

גלגל קשיחות, יש לך -1 לתוצאה.

כמו כן, אתה יכול לגלגל ערנות כדי למצוא אותו בקהל, אבל לאור הכאב אתה סובל מ-1 לתוצאה.

אגב, כדי לנוע בקהל ולהידחף בין אנשים תצטרך כוח או זרזיות, כריזמה לא תועיל פה.)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 אוגוסט 2016, 00:22

אני מתקרב בצורה ישירה להגיע אל הנקודה, מוכן לתפוס ביד אחת ובשניה מוכן עם האקדח המבורך
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 25 אוגוסט 2016, 07:17

ליאור
ספוילרהצג
כשהקליע נורה עליו ג'יימס מתחמק בזריזות לא אנושית. ומחזיק את האקדח שבכיס שלו. ג'יימס מנסה לברר היכן האיש הזה, אבל לא כמו אדם רגיל. הוא לא סתם יסתכל ויחפש מסביב כדי לבדוק איפה האיש שהיה מספיק חסר מזל כדי לירות על ערפד.
OUT כוח על של חישה בדברים. ר"כ 4. [dice seed=29616 secure=d122a915_0]4d6[/dice]
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 25 אוגוסט 2016, 11:20

ספוילרהצג
קשיחות- [dice seed=29736 secure=55c78bb2_0]1d6-1[/dice]
עירנות- [dice seed=52226 secure=3fb200b9_1]1d6-1[/dice]
אני מתערבב בקהל, דואג שהוא לא קרוב אלי מידי, והולך למקום ריק יחסית, שבו אוכל לשלוף את החרב שלי ולהלחם איתה בקלות יחסית
להידחף, כוח, [dice seed=1148 secure=1ff1a329_2]2d6-1[/dice]
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוגוסט 2016, 19:57

OUT
לאור האירועים שקוראים בתוך המועדון ולכל אחד מכם, אני מתחיל ב"מד פאניקה" לכל הבליינים במועדון, ככל שאתו פעולות דרסטיות ודרמתיות יותר, או ככל שיהיו פעולות בעלות השפעה קסומה ויזאילית ברורה, הפאנקיה תעלה, כאשר המד מגיע לסוף, כל הקהל יתחיל במנוסה לכיוון הדלת, ואתם עלולים להירמס.

מד פאנקיה- 5/100

IN
דרגוניין
ספוילרהצג
אין ספק שיותר מבן אדם אחד רואה אותך מסתובב במקום אם אקדח, יש כמה צעקות, אבל הם נבלעות ברעש בינתיים.
אתה מגיע לקצה רחבת הריקודים שעליה יש מין בימת VIP מוגבהת, אתה מצליח להבחין בדוכסית יושבת ומנהלת שיחה עם 4 גברים, כשאתה מתכוון להתקדם אתה נחסם על ידי גבר בגיל ה20 בערך, הוא לבוש בחליפה מחויטת ובעלת חזות אסייתית כבדה שיערו שחור ועיניו ירוקות, קעקוע בצורת נחש יוצא מהצוואר שלו (ואלי עמוק יותר? החליפה מסתירה) עד עינו השמאלית ומקיף אותה.
"לך" הוא אומר, והקול שלו מתגבר בקלות על המוזיקיה, "לפני שאכעס."
אתה מרגיש קריריות לא ברורה מגיעה ממנו, ותחושה לא ברורה של "חור" בקדושה שמגיעה ממנו, כמעט כאילו אין לאדם הזה חלק בעולם הבא.
פרגי
ספוילרהצג
אתה מזהה איפה הוא בקהל, הוא לא התרחק יותר מידי, אבל ברור לך שיהיה קשה לשמור על קשר עיין במקום הזה.
הל
ספוילרהצג
לשמחתך לא נגרמת פציעה נראית לעין שמסוגלת להגביל אותך, אבל אתה עדיין סובל מהאלקרטום, הניסיון שלך לאתר אותו עולה בתוהו, והמקום הזה צפוף מכדי שתוכל לשלוף חרב ולהילחם איתה מבלי לפגוע בכל מי שנמצא מסביב לך, במקרה הטוב.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 26 אוגוסט 2016, 08:08

ליאור
ספוילרהצג
אני מנסה להתקרב אליו כמה שיותר, ומנסה שהוא לא יבחין בי תוך כדי.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 28 אוגוסט 2016, 16:05

ספוילרהצג
OUT
אתה יכול בבקשה להסביר איך עובד הגנות?
שמעו את זה ברקע הודעותי
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 אוגוסט 2016, 20:47

ספוילרהצג
אני דוחף אנשים ועושה כמה שיותר בלגן כדי שיאתר אותי כוח- [dice seed=40961 secure=abca9875_0]2d6[/dice] ואז יוצא במהירות מהמקום החוצה, למקום מבודד, שבו אוכל לשלוף את החרב ולהלחם
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אוגוסט 2016, 21:00

פרגי
ספוילרהצג
גלגל זריזות יש לך +1 לר"כ (עוד קובייה) בגלל הקהל והעובדה שיש צורך בחושים על אונשיים כדי להתבייט פה על מישהו.
דינר
ספוילרהצג
בקצרה- התוקף מגלגל התקפה (כל גלגול שרלבנטי לזה, לרוב כוח/זירזות או כל כוח על רלבנטי) המגן מגלגל ניסיון חמיקה (זריזרות או כל כוח על רלבנטי) מול התוצאה של התוקף.
התוקף עבר את התוצאה של המגן- הוא פוגע.
המגן עבר את התוצאה של התוקף- הוא חומק.
המגן עבר את התוצאה של התוקף פי 2- הוא חומק ומבצע התקפת נגד באותו הרגע
התוקף עבר פי 2 את התוצאה של המגן- ההתקפה חודרת שריון.

אם ההתקפה פגעה, מגלגלים נזק נגד קשיחות... אם יש פי 2 נזק מהתוצאה של הקשיחות, אז זו פגיעה קריטית ויש יותר מינוסים מפגיעה רגילה, גם יש סיכוי של איבוד הכרה.

אם רק עובר את החוסן זו פגיעה רגילה שגורמת למחסר -1 לכל הגלגולים.

אם לא עובר את החוסן אז הנזק זניח.

יש את כל המדיע בחוקים שהעברתי, וגם סקרתי את זה יותר באריכות בקרב שלכם מול איש הדוב.
הל
ספוילרהצג
לוק לך קצת זמןאבל אתה מעיף ממך אנשים ויוצא על מחוץ לאסם. מוכן לקרב.
לוקח לך עוד דקה-שתים כדי להבין שהוא לא יוצא לכיוון שלך.
מד פאניקה- 10/100.
אנשים מתחילים לצלם דברים בטלפונים שלהם.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 אוגוסט 2016, 21:16

ספוילרהצג
אני מרוצה, הוא לא עוקב אחרי, זה אומר שאו שהוא הבין שאני לא יכול להשתמש בנשק בין הרבה אנשים, או שהוא חקר עלי ויודע על החרב שלי, בנוסף, הוא יודע שאני או איש זאב, או שד, או מלאך, כי הגבתי לאלקטרום, אבל הוא יודע שאני מלאך עם תכונות שדיות רק אם הוא חקר עלי, אני אצא מהנחה שהוא לא מודע לעובדה שאני מלאך, ולכן אתנהג כשד, ואנסה לגרום לו להשתמש עלי בטקטיקות שפוגעות רק בשדים (יש כאלה?) וכאשר הוא ילחם נגדי עם השיטות האלו אעמיד פנים שנפגעתי ואז אהרוג אותו בהפתעה
אני פורש כתפיים ועף אל הגג, מחפש אויבים שממוקמים שם
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 28 אוגוסט 2016, 22:11

ליאור
ספוילרהצג
[dice seed=21734 secure=81115c13_0]3d6[/dice] השתמשתי בתעופה
IN
טקומסה מחליק הצידה בזריזות, הוא משתמש ביכולת התעופה שלו כדי לזוז הרחק מהפגיון הנורה לכיוונו, הוא מתחיל לחפש את התוקף, או מוח יחודיי כל שהוא.
META
[dice seed=60620 secure=7e9f0f3d_1]4d6[/dice]
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 אוגוסט 2016, 00:40

ספוילרהצג
"לא. בשם עשר בשם חמש בשם שש בשם חמש- אתה תלך!" הרב אומר בסמכותיות ובכף יד פרושה עושה תנועת דחיפה

גירוש שדים
[dice seed=57586 secure=7a67a8c3_0]4d6[/dice]
אגב למה ספוילרים?
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוגוסט 2016, 01:02

כי אין לכם כל אפשרות להישאר ביחד, אתם בתוך המון אנושי אשר לא מפסיק לנוע, כאשר יש מוזקיה חזקה ללא הפסק, ואורת מסנוורים ללא הירף. מהרגע שנכסתם לתוך ההמון, לא עברה
יותר מדקה מהרגע שלא הבחנתם יותר אחד בשני.

הל
ספוילרהצג
אתה לא מוצא שום דבר על הגג, כמה חברה יוצאים מתוך האסם, כשהם עוזרים לאחד מהם להקיא את נשמתו בנקודה פחות רועשת בקרחת היער. ברור לך שיש סיכוי שהם יבחנו בך אם תישאר באותה נקודה שבה אתה נמצא.
דינר
ספוילרהצג
OUT
חייב לציין שלא חשבתי על זה שתעוף בטוח ההמון, אבל סחתין על הרעיון.
IN
הפיגון מפספס אותך, מי שהטילה עליך את הפיגון נעלמה.
יש יותר מידי מוחות ברקע, מה שאתה מנסה לעשות שקול ללשמוע לחישה בתוך חדר מלא ברמקולים שמנגנים מוזיקה רועשת, אתה לא מצליח להתבייט על התוקפת שלך, כל מה שאתה מצליח להשיג זה רסיסי מחשבה שניתן לחבר אותם ללחימה, אצל יותר ממקור אחד.

בנוסף, אתה מרגיש קריאת כאב מהבחור שהסכין שפספסה אותך פגעה בו.
דרגוניין
ספוילרהצג
הצחוק שלו כמעט חודר את מעטה הרעש של המוזיקה, "קראו לי בחיים הרבה דברים, קראו לי מפלצת,חסר נשמה, בוגד, נחש וגם תלמיד, אבל לא נקראתי בחיים שד.... " הוא חוזר וצוחק, "אתה לא כלום, הכוח שבו אתה מנסה להשתמש הוא לא שלך! הוא ניתן לך ובאותה צורה הוא יכול להילקח, כוחותיך הם לא יותר ממתנה זמנית מזה אשר נתן חיים אבל לא דעת.
אני משרת את נותן הדעת, והוא מגן עלי מכל מה שאתה, חבריך או כל מלאכי השמיים יכולים לעשות לי, כי הוא שני בעתיקותו רק לאדונך, ואין הוא מוגבל לחוקי גן העדן והגהנום. אז לא רב יקר שלי, אני לא הולך לשום מקום."
פניו החתומת לא מעולת כל רגש כאשר הוא מביט עליך ומרים את ידו בטנועת דחיפה.
אתה מרגיש כאילו אתה נופל, אבל במקום שהרצפה תתקרב אליך יותר ויותר, אתה מביט בה מתרחקת, ובתקרה מתרבת אליך במהירות.
גלגל זריזות כדי שלא לספוג נזק מהפגיעה שלך בתקרה, וערונות או תבונה (מה שתעדיף) כדי להצליח להתרגל לעובדה שלמטה זה למעלמה עכשיו.
אם יש לך כוח על שאתה חושב שיכול להחליף כל אחת מהתכונות האלה, או לנסות להתנגד להשפעה, אתה יכול להשתמש בו.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 אוגוסט 2016, 01:13

ספוילרהצג
זריזות
[dice seed=58660 secure=275fe5a1_0]2d6[/dice]
תבונה
[dice seed=23822 secure=88c441f9_1]2d6[/dice]

הרב גייב מתנשם בהלם מנסה להאחז באמונה שלו. הוא מנסה להזכר אם מה שהיצור הזה אומר תואם משהו שלמד בעבר... אם הוא מצליח להתאושש הוא מנסה לירות בו מהאקדח המבורך.
"שום דבר לא יכול להגן עליך ממי שאמר וברא העולם." הוא אומר ברצינות
אבא סטאלין
שלח תגובה