יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

משחק מקוון-עץ משחק והרשמה-"רוכבי הדרקונים" (3/6) נגמר! תודה לכל השחקנים!!!(, היגיון, פנטזיה, סנדבוקס, דרקונים!!!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Hell lord

Re: משחק מקוון-עץ משחק והרשמה-"רוכבי הדרקונים" (6/6) (חופשיטה, היגיון, פנטזיה, סנדבוקס, דרקונים!!!)

שליחה על ידי Hell lord » 25 אוגוסט 2016, 11:46

מגדל
ספוילרהצג
מה הכוונה מקלות ישרים וקצרים? נבוטים? מקלות הליכה? חיצים?
ג'סטס אוכל את הבשר שלו ואומר לך בזעף שהוא מעדיף ללכת לארמון של טארלון, ולא לחכות לקנדר והאורק, שכנראה נגרר אחריו
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
Adran

Re: משחק מקוון-עץ משחק והרשמה-"רוכבי הדרקונים" (6/6) (חופשיטה, היגיון, פנטזיה, סנדבוקס, דרקונים!!!)

שליחה על ידי Adran » 25 אוגוסט 2016, 12:15

ידס
ספוילרהצג
"אז... יש לנו דיל?" מאלרוק ספק אומר, ספק שואל. הוא נוטה להתמקח עם מוכרים, אבל אין לו מושג מה השווי של דברים בעסקה המוזרה הזו.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 25 אוגוסט 2016, 13:47

הל
ספוילרהצג
מקלות לחיצים.זה הדבר שהוא מחפש.
In
דארון מסכים איתו אבל אומר:אם אנחנו מחכים כאן,בוא קודם נרוויח משהו.אני רוצה לעשות מכירה פומבית על כמה דברים שיש לי".
שהם:2 מ"ר עור, 31 מחטים, 1 ספלים,3 סכינים, 4 סטים של סכו"ם.כל הדברים חוץ מהעור הם מעצם.אין מחיר התחלתי,נראה מה אנשים יציעו.
.It's time for the jedi,to end
necro flame

שליחה על ידי necro flame » 25 אוגוסט 2016, 18:09

ספוילרהצג
OUT
הייתי מעדיף שלא
IN
אני אומר לו שהוא יכול לישון ושאני אעמוד על משמרת ראשונה לפחות
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 אוגוסט 2016, 20:23

אדראן וyds
ספוילרהצג
תשאל את yds, הוא הקנדר אחרי הכל...
מגדל
ספוילרהצג
מציעים לך על כל המחטים 30 צ'רן, על העור 15, על 2 סכו"ם 10, על סכין אחד 5 ועל הספל 10
מאותר מוחר שמציע 50 מקלות על 35 צ'רן
נקרו
ספוילרהצג
אל תתחכם איתי, לך לישון
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 28 אוגוסט 2016, 20:27

הל
ספוילרהצג
דארון מסכים לעסקה ומוסר לו/להם את הסחורה.
yds

שליחה על ידי yds » 29 אוגוסט 2016, 10:41

אדראן
ספוילרהצג
דרג'י מהרהר לרגע "אבל אני צריך משהו לכיסים שלי! להראות שסחרתי עם אלכימאי אמיתי! אם תביא לי, אז סגרנו עסקה!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
necro flame

שליחה על ידי necro flame » 29 אוגוסט 2016, 17:45

ספוילרהצג
OUT
בהתחשב בעובדה שהינך מי שהינך, אינני בוטח בדמויותיך
IN
אני מסתכל על הדרקון תעיר אותי אם יקרה משהו
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 29 אוגוסט 2016, 21:00

מגדל
ספוילרהצג
תערוך
YDS ואדראן
ספוילרהצג
הוא חושב רגע ואז מושיט לך להב זכוכית כחולה קטן
נקרו
ספוילרהצג
הדרקון אומר "אעיר אותך"
OUT
דרקוני יללה הם דרקוני שמירה איכותיים מאחר והם בעלי חושים מחודדים (חוש ממישוש, שלכמעט שום דרקון אין), והיללה שלהם רבת עוצמה, לעיתים נקראים דרקוני בנשי
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 29 אוגוסט 2016, 21:13

הל
ספוילרהצג
ערכתי.
In
דארון ממשיך לחכות לחבריו,בעודו מתחיל לבשל נזיד מהבשר שלו.הוא מקדיש לו שלושה נתחי בשר.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 29 אוגוסט 2016, 21:36

ידס
ספוילרהצג
"טוב, אני מניח שסיימנו כאן" מאלרוק אומר ולוקח את המשחה. הוא יוצא מהחנות וממתין לדרג׳י, עד שייצא.
כשהם הולכים ברחוב, מאלרוק מתחיל לדבר, בעיקר מתוך שעמום. "אז, יצא לך לעשות משהו מעניין מאז הפגישה עם האצילים?".
OUT
המשחה היא הדבר המקורי עליו התמקחנו.
היא חד פעמית הל?
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
necro flame

שליחה על ידי necro flame » 30 אוגוסט 2016, 21:15

ספוילרהצג
אני פורש שמיכות, נשכב אליהן ומחכה שתבוא עליי השינה
yds

שליחה על ידי yds » 30 אוגוסט 2016, 22:17

ספוילרהצג
דרג'י מהרהר לרגע, ואז מושך בכתפיו "לא משהו מיוחד. מה איתך?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 31 אוגוסט 2016, 11:39

ידס
ספוילרהצג
חוץ מהמשחה הזו, קניתי חרב חדשה" מאלרוק אומר בחיוך קל ומראה אותה לדרג׳י, הלהב מבריק ושחור.
"הוכנסה בה פלדה שחורה, והמחיר הגיוני. חשבתי להצטייד בהתאם אל הפלישה" האורק מסביר לו.
"השתתפת פעם במשהו כזה? בקרב מרשים באמת?" הוא שואל, וניצוץ של התרגשות מופיע בקולו.

OUT
זה מה שהל הסביר לי על פלדה שחורה:
פלדה שחורה היא סוג של מתכת שעשוייה מנשמות מגובשות של שדים מסויימים, שלאחר טקס מסובך וארוך הופכות לפלדה בצבע שחור, שיש לה תכונה מבוקשת מאוד-היא מבטלת את הפעולות של כמעט כל הלחשים שמופנים נגד המחזיק בה, היא יקרה מאוד, וה4 טיפות הללו מסוגלות לעצור לחשים בסיסיים
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 01 ספטמבר 2016, 07:02

החבורה
ספוילרהצג
אתם נפגשים ליד השער, דארון מכין נזיד גדול, בעוד דרג'י ומארלוק מגיעים
Out
לא, היא תלוייה בגודל הפצע
נקרו
ספוילרהצג
חכה
שלח תגובה