• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק מקוון "רוכבי הדרקונים" (3/6) נגמר! תודה לכל השחקנים!!!(היגיון, פנטזיה, דרקונים!)

אונדוייר

"הדרקון הזהוב שוב החטיא את הדרקון הכחול הצעיר והמהיר, והתחיל להימאס לו מהקרב הזה"
"הוא הרגיש את רוכבו מטיל לחש כלשהו, והדרקון הכחול ורוכבו עלו בלהבות, אבל לצערו האש נכבתה במהירה"
"הוא שאף עמוק את האוויר שסביבו, והרגיש את הכימיקלים מדגדגים בבטנו, כאילו רוצים לצאת החוצה ולפרוץ, הוא הרים את ראשו, הכימיקלים טיפסו לגרונו ולהבות זהובות פרצו מגרונו, שורפות כל מה שבדרכן, כולל את רוכבו של הדרקון הכחול"
"הדרקון הכחול, מוכה יגון וסבל עופף לעברו, עם ראש מורם, טוען את נשיפתו החשמלית, הוא פער את פיו לכיוונו של הדרקון הזהוב, והוא בתגובה ציפה לכאב שירגיש כאשר יפגע החשמל בגופו, אבל כאשר הכאב לא הגיע הוא הפנה את ראשו חזרה לדרקון הכחול, כל מה שהוא הספיק לראות לפני שהוא נפל מטה, מת, היה סכין שהטיל רוכבו נעוץ בגרונו של הדרקון, ודם שזורם לכל עבר"
"הוא פנה חזרה לעיר, הוא ורוכבו קטלו את השודד, עכשיו הם רוצים את הפרס"

במשחק זה, אתם תרכבו על היצורים האדירים והנעלים מכל, הדרקונים

איך המשחק יתנהל?
בעיקרון, אנחנו נשחק עם דרקונים כרומאטיים ומתכתיים, אבל אל תהיו מופתעים אם אני אמציא לפתע דרקון שמעולם לא שמעתם עליו, הכרומאטיים והמתכתיים אותו הכוח, אבל הם חזקים ונדירים יותר מהסוגים האחרים של דרקונים (הדרקונים המומצאים, דרקוני ערפל, אבן, ועוד)
המשחק יתנהל בצורת סנדבוקס וחופשיטה (עם קוביות), אבל עם הגיון, לדוגמא: כרגע תקעו לך חרב בלב, אתה לא מאבד 30 נק"פ, אלא אתה פשוט מת
חוקי כתיבה: IN-בתוך המשחק OUT-חוץ משחקי
לדוגמא:
IN
אני מתחיל בטקס זימון המלאך, וקורא לרימנולאל, מלאך המלחמה הגדול
OUT
האם הרונה הקסומה ששברתי מתאחה חזרה בסופו של דבר?
אלב גם אין לי בעיה מי שיכתוב ככה:
הדבר הIN
------------------------------------------------------
הדבר הOUT
או גם ככה:
הדבר הIN
(הדבר הOUT)
ככל שיש יותר פלאף זה יהיה יותר מוצלח, אבל אני לא ממש מוכשר בפלאף, אבל אני אנסה כמה שאוכל, ואני לא דורש הרבה פלאף
קצב הפעילות של המשחק שאני רוצה זה לפחות 2 הודעות כל 4 ימים
המשחק לא פעיל בימי שישי/שבת, אם למישהו מפריע שמשחקים ביום ראשון שיגיד ולא נשחק ביום זה
אם למישהו מפריע זה שאנחנו משחקים ביום שישי/שבת/ראשון שיגיד ולא נשחק
ממש לא אכפת לי אם אתם תרצו לשחק כקבוצה או כל אחד לבדו, כלומר: אתם לא חייבים להיות חבורה שפועלת יחד, אלא אתם יכולים ששחקן אחד יהיה אביר לילה שמנהיג צבא של אל מתים לקרב, והאחר יכול להיות כוהן שהוא האויב המושבע שלו
כמו שצויין, חלק מהדרקונים בספרים הרבה יותר חזקים מהאחרים, אז תזכרו שזה לא משנה הכוח שלהם בספרי המו"ד, כי הם פחות או יותר מאוזנים במשחק, והם לא לגמרי לפי ספרי המו"ד, כי שיניתי אותם
קרדיט על הרעיון של לאזן את הדרקונים למשחק "דרקונים אמיתיים" (http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=13&t=29136)

קצת על העולם:
אנחנו נשחק בעולם המערכה שאני המצאתי "אונדוייר", שם היבשת המרכזית היא לברנד
בעולם, דרקונים הם לא דבר נדיר בכלל, כמעט לכל אדם יש דרקון (אדם זה הכללה לכל הגזעים התבונתיים)
אתם משתלבים בעולם, כשאתם במצב כזה שהדרקון שלכם בדיוק הגיע למצב שבו אתם יכולים לרכב עליו, והוא יורק מעט מהדבר שאותו הוא יורק, כלומר: הוא צעיר מאוד
כשאתם תעברו ממקום למקום אני אתאר לכם את האזור והערים והכל, יש לי מפה בראש וכתובה, אבל אני לא מצליח לצייר מפה כמו שצריך אז אני פשוט אתאר לכם

אלים
אלי הטוב:
1-פאראט: אל דרקוני המתכת, אדון האלים הטובים האחרים
2-הולאר: אל היום והיסודות הטוב
3-האנדר: אל המתכות
4-פולוך: אל הים והיבשה, אל השמש
5-טיקיראן: אל הירח והכוכבים
אלי הרשע:
1-טיראן: אלת הדרקונים הכרומאטיים, גבירת האלים המרושעים
2-הינקול: אל הטרולים, האורקים, הגובלינים והמינוטאורים, אל המלחמה וההרס
3-מאראטל: אל הבגידות והתככים, אדון הכאוס
4-צ'אטוח: אל היסודות הרשע, אדון הלילה
5-לאמארבדק: אל המפלצות ואביהן
אלי איזון:
1-קארנדאן: אל האיזון הראשי, דואג שישאר איזון בין הטוב ובין הרשע
2-מארקוט: אדון הזמן
3-טוחור: אדון הנשמות, שופט המתים ומלך השאול
4-קנפורים: אבי היצורים התבונתיים
5-קאלאדר: אדון המישורים

יש תמיד 5 אלים בכל זמן נתון לכל נטייה
זה שהאל אינו אל של משהו לא אומר שאתה לא יכול לבקש ממנו משהו שקשור בתחום הזה, פשוט הוא חלש יותר בתחום הזה
לדוגמא, אם אתה רשע, את עדיין יכול לבקש מטיראן שתרגיע את הים עבורך

מקומות (אני אכתוב בסוגריים למי מותר להסתכל)
אנטאלאר: (מותר לכולם להסתכל) (זו העיר בה אתם מתחילים, כולם)
אנטאלאר היא עיר גדולה מאוד, שגובלת ביער "טלון", יער מלא במפלצות ושודדים, והעיר עצמה מחולקת ל3 חלקים עם 2 חומות
החלק הפנימי בתוך החומה הפנימית: עיר ססגונית ויפיפיה, במרכז יש מקדש גדול לפאראט, עשוי כסף ושיש ואבנים טובות, ומסביב יש את בתי האצילים והמעמדות הגבוהים, ואת השוק המפורסם של אנטאלאר, בו ידוע שיש כמעט הכל, מביצי דרקונים ועבדים, עד פרחים וחפצים קסומים
החלק האמצעי בין החומה החיצונים והחומה הפנימית: זו העיר של האנשים הרגילים, העיר הזו במצב בסדר, ולרוב היא זו שמספקת את הלוחמים למשמר העיר
החלק החיצוני מחוץ לחומה החיצונית: כאן נמצאים כל האנשים המפוקפקים, וזהו מקום של עוני וגניבות, והאנשים שם הם לרוב האיכרים שממלאים את צרכיהם של העשירים, כאן נמצא גם השוק השחור
אמונה עיקרית: פאראט
שם המשמר: "עין העקרב", משמר של 4,000 אנשים בערך, רובם רכובים על דרקוני עקרב, ששומרים על העיר
כמות אזרחים: 20,000
טאוואר: (החבורה ומירטוקן)
עיר עתיקה של חוק וסדר, היא ידועה באבירי טאוואר, שמקורם בה, אין כמעט עוני בעיר הזו, אבל גם לא יותר מידי אנשים עשירים
אמונה עיקרית: הנדאר וקארנדאן
שם המשמר: "אבירי טאוואר", 11,500 אבירים מאומנים, רובם רכובים על דרקוני שיש וברק, עוד 3,000 אבירים שמסיירים ונודדים ונלחמים ברחבי העולם למען קארנדאן
אזרחים: 70,000

דף הרשמה (שולחים פה בספויילר, לשחקנים אחרים אסור להסתכל!)
גזע:
מקצוע:
כוחות:
נשק: (חרב, סכין, רעל, או במקרה שאתה קוסם מטה, אבני רונות וכו')
ציוד:
אופי: (הדמויות חייבות להשאר נאמנות לאופי שלהן)
אמונה: (איזה אל, לא חובה)
מראה:
שפות: (חובה דרקונית, ועוד אחת)
כישרונות: (לשקר, פריצה, דיפלומטיה, וכו')
דברים שהדמות רעה בהם/חסרונות:
מיקום נוכחי (אתם מתחילים באנטאלאר)
כסף: (השחקן שלכם מתחיל עם 200 צ'רן)
ציוד קסמים: (סכין טקסי, כדורי בדולח וכו')
סטטים של הדרקון: (אם אתם לא רוצים דרקון אלא משהו אחר תגידו לי בפרטי)
רקע לפני הפגישה עם הדרקון:
רקע אחרי הפגישה עם הדרקון:
שם הדרקון:
סוג הדרקון: (אם אתם לא רוצים לבחור תגידו לי בפרטי ואני אגריל לכם רנדומלית)
גיל הדרקון:
מראה הדרקון:
אופי:
ציפיות מהמשחק, הערות וטיפים: (אם יש, אשמח לקבל)
אתם עורכים את הדברים שלכם בדף הרשמה

גזעים שאפשר להיות (אם יש רצון להיות משהו אחר, להודיע בפרטי, ארשה להיות אפילו דברים OP יחסית, אבל תצטרכו להמציא פלאף טוב מספיק)
ת'רי קרין
הת'רי קרין הם גזע מדברי, והם שוכנים בעיקר באזור מדבר יאראנה
הם נראים כמין שילוב בין אדם לגמל שלמה, יש להם 2 רגליים כמו לכל אדם, אך 4 ידיים
הת'רי קרין המקוריים נוצרו במלחמת האפלה כנשק כנגד המפלצות המדבריות ששלח אומבר, בתום המלחמה רבים מהם התיישבו במדבריות או נעשו שבטי נוודים
יתרונות: 4 ידיים, חוסר צורך בשעות שינה רבות, עמידות בחום, שריון כיטין קשיח
חסרונות: אנשים פוחדים ממראם המבעית, חושי מישוש ושמיעה עלובים, שיריונות עולים יותר עקב הצורך להתאים את השריון לצורה של הת'רי קרין
מראה:
http://vignette2.wikia.nocookie.net/dfds/images/8/84/Thrikreen.jpg/revision/latest?cb=20120809113551
בני אנוש
חיים מאז ומעולם באונדוייר, לא ידוע מתי ואיך נוצרו
חיים בכל קצוות העולם, ממחוזות הקרח הקפואים של אראדאר למדבר יאראנה לאי המפלצת
יתרונות: עוד שפה אחת לפי בחירתך, מקובלות של הגזע והרבה אחרים מהגזע שלך
חסרונות: מטילי לחשים שניים הכי חלשים לפני הגמדים (אף שחלקם כן קוסמים מצויינים), דת מסויימת אחת בכל בני האנוש, מי שלא מאמין מוצא להורג
מראה:
http://www.2all.co.il/Web/Sites13/Iraclion/361577_2.jpg
אלפים
חיים בעיקר ביערות, אך הם בעלי רוח הרפתקנית, ולכן הם נוטים לנדוד בכל קצוות העולם
הם רואים בעצמם הגזע המוצלח ביותר, והם בזים לגזעים האחרים, אבל ממש מתעבים עד לשפיכות דמים את הת'רי קרין, יחס זה הוא הדדי
יתרונות: ראייה באור מועט, דיוק עם נשקים
חסרונות: קשה להם להתחבב על אנשים בגלל הדרך בה הם בזים לאחרים, בטוחים בעצמם יתר על המידה
מראה:
http://stavarts.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/04/Elven_Ranger_II.jpg
ננסים
דמויי בני אנוש אבל קטנים יותר, הם נהנים מאנדמולוסיה והם כישרוניים באשליות, אבל הדבר השנוא עליהם הוא שמציקים להם על היותם קטנים
יתרונות: יכולים להזדחל למקומות קטנים, כישרון טבעי באשליות, בעלי חיים מחבבים אותם
חסרונות: מתעייפים במהירות, כוח פיזי חלש מאוד
מראה:
http://stavarts.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/04/3473099518_6bb2dc481f_o1.jpg
אורקים
המטרד הנצחי של בני האנוש, נהנים מציד ומדם, מנהג שהפך אותם לנתעבים בעיני רוב היצורים הוא שתיית דם המתים של אויביהם
יתרונות: כוח פיזי גדול, יכול לאכול כמעט הכל, כוח סיבולת גדול
חסרונות: כולם שונאים אותם, בעלי דם קר
מראה:
http://stavarts.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/04/pc_yoeg.jpg
גמדים
קרובי משפחה של הננסים, בניגוד לננסים שנראים כמו בן אנוש מוקטן עם תווי גוף שדוניים, הגמדים נראים כמו בן אנוש שמחצו אותו מלמעלה והוא נמך והתרחב
הם נהנים מהחציבה בהרים שלהם, והם ידועים במלאכת הנפחות שלהם, הם מתעבים בשנאה שהאלפים לא מבינים את האלפים, בגלל שהאלפים חושבים שהם יותר מוצלחים מכל האחרים, וכל אלף אוגר אוצר ושומר לעצמו, בניגוד לגמדים שחולקים את כל מה שיש להם
יתרונות: כישרוניים במתכות, מתחילים עם 400 ולא 200 צ'רן, עמידים
חסרונות: איטיים, מורל נמוך בקרבות, כמעט חסרי כל ניצוץ של קסם
מראה:
http://stavarts.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/04/573f54f636145597190b2a7d5006bb8e-pbpw4n.jpg
דם דרקון
נולדו מזיווג עתיק של דרקונים ובני אדם, בעלי כמה מאפיינים דרקוניים כגון כנפיים מספיק גדולות לדאייה אך לא לתעופה, נשיפת דרקון, קשקשים וכו', הם בעלי חוש מוסר וצדק, הבעיה היחידה בזה היא... זה חוש הצדק והמוסר שהם קובעים
יתרונות: כולם מכבדים אותם, נשיפת דרקון (משתנה לפי צבע, אם הוא שחור אז חומצה, כחול חשמל וכו'), דאייה, מקבלים עוד שפה בהתחלה, קשקשים קשיחים
חסרונות: דם קר, פזיזות שגובלת בטיפשות, איטיות, שריונות צריכים להיות מותאמים במיוחד לדם דרקון עקב צורתו יוצאת הדופן ולכן השריונות עולים יותר
מראה:
http://championshall.a.wiki.co.il/images/5/56/DB4.jpg
קנדרים
קרובי משפחה של הננסים והגמדים, אינם יודעים פחד, והם עליזים כמעט תמיד
הם קלפטומנים, אך אינם רואים את עצמם כגנבים, אלא הם מאמינים שהם רק "משאילים" את הדבר, והם פשוט שוכחים להחזיר אותו
לדוגמא הם משוטטים ברחבי בית של מישהו, ורואים טבעת מונחת על השולחן, הם לוקחים אותה במחשבה שמישהו שכח אותה והם רוצים להחזיק לו, הם פשוט שוכחים להחזיר או לא מוצאים את האיש לו זה שייך
העלבון הגדול ביותר בעיני קנדר הוא שקוראים לך "גנב/כייס" או משהו בסגנון
הם נוהגים לשוטט בכל מקום, גם בלי הזמנה, אם הדלת נעולה הם פשוט יפתחו אותה עם הסט פריצה כי "למה להעליב את הדלת ולהשאיר אותה פתוחה" (ציטוט נראה לי מאיפושהו ברשומות רומח הדרקון)
יתרונות: מקבל על ההתחלה סט פריצה, אינם יודעים מה ההרגשה של פחד, זריזים, חברותיים
חסרונות: לא מתייחסים אליהם ברצינות, לרוב הערים הם אינם מורשים להכנס לרוב הערים (אף על פי שהם נכנסים בכל זאת דרך כניסות אחוריות כי "פשוט נראה לנו שהתבלבלו כשרשמו את הקנדרים באותה רשימה יחד עם הגובלינים, ולא רצינו להתווכח אז פשוט נכנסנו דרך הדלת האחורית" (גם נראה לי ציטוט), נחשבים כמטרד לרוב

הכלכלה
הכסף באונדוייר בנוי מסוג אחד של מטבע בשם צ'רן
צ'רן הוא מטבע בקוטר 1.5 ס"מ, ובעובי 1.5 מ"מ, הוא עשוי מנחושת שעליה מצד אחד יש דרקון שנושך זנבו, ובצד שני חקוק "צ'רן"
צ'רן הוא המטבע היחידי באונדוייר
אפשר למצוא עבדים כמעט בכל שוק, דרקונים יכולים גם כן להימכר כעבדים
הרשתות עבדים החשובות ביותר הן אירק, הופך, ותרגלוז
אירק ידועה באיכות משובחת של עבדים והרבה יצורים שונים מכל רחבי אונדוייר
הופך לעומת זאת מתמחה בלכידת דרקונים, והיא הרשת הכי נפוצה
תרגלוז, הם הנדירים ביותר, והם ציידי העבדים המוכשרים ביותר, הם מקבלים הזמנות ממישהו ליצור מסויים, והם צדים אותו עבור האיש בתמורה לסכום נכבד של כסף

שפות
דרקונית:
כתב-פילדרון
דוברים עיקריים-דרקונים, דמי דרקון, כמעט כל אלו שרוכבים על דרקונים, דמויי דרקונים (הידרות, וויברנים וכו')
אנושית:
כתב-ינדור
דוברים עיקריים-בני אנוש, דמויי אדם
מדברית:
כתב-אין כתב רשמי, יש הרבה
דוברים עיקריים-שבטי נוודים, שבטים מדבריים
אלפית:
כתב-ימדון
דוברים עיקריים-אלפים, לייקינטרופים, דמויי אלפים, שדונים
אורקית:
כתב-אין
דוברים עיקריים-אורקים, דמויי אורקים
זימון:
כתב-רונות (לא קסומות!)
דוברים עיקריים-מלאכים, שדים, קוסמים מסויימים, יסודנים, יצורים עתיקים
הערה: אי אפשר לבחור כשפה בהתחלה זימון

מקצועות (מותר שחקן אחד בכל מקצוע, אני אשלח את הכוחות והכל בפרטי) (אם אתם רוצים מקצוע אחר תודיעו לי בפרטי)
נקרומנסר (קוסם של מתים ומוות)
הוא ברח מהם במהירות, גלימותיו השחורות התנופפו ברוח, כאשר הוא מוביל אותם במסווה של בריחה לעבר בית הקברות
הוא נעצר באמצע בית הקברות, עם גב לאחד מהקברים ועוטה פנים מפוחדות על פניו
הכפריים הזועמים צחקו, "תפסנו אותו בפינה, לשרוף אותו!"
הוא צחק חזרה, "אני חושב שהתבלבלנו במצבים שלנו, כי אני די בטוח שאני דחקתי אתכם לפינה"
אנשי הכפר הביטו בבלבול על כך שהם בבית הקברות, ואז הם ברחו בפחד
"לא כל כך מהר" צחק הנקרומנסר, והחווה בידו לעבר הקברים
כל המתים החלו לעלות אל פני הקרקע, שלדים מתפוררים, כאלו שחתיכות בשר עדיין דבוקות לגופם, ואף כאלו שנקבר לפני זמן קצר, ועדיין בשרם עליהם
הוא חייך וחשב לעצמו שבסוף הטבח הזה עוד לוחמים יצטרפו לצבאו הגדל

פיירומנסר (קוסם של אש)
הדריאדות הקיפו אותו, ואט אט סוגרות את היער עליו.
הוא הביט בהן בעיניין, ולפתע הוא נראה כאילו נמאס לו, "תפסיקו את זה או שתצטערו"
הדריאדות חייכו בינהן והגיבו "מה אורק אחד יכול לעשות מול כוחו של היער?"
הוא צחק ואמר "את זה"
הוא וכל היער עלו באש, לאחר כמה ימים, כאשר האש כבתה ונשאר רק אפר שחור, הוא יצא בחיוך, בלי סימן קטן על עורו

אקווהמנסר/קריומנסר (קוסם של מים וקרח)
עשרות שודדים רצו אליו, צוחקים כאשר ראו שאינו בורח מהם.
הם דרשו ממנו "תן לנו את כל זהבך ואולי נחוס על חייך"
כל מה שהוא עשה זה לצחור, ואז הוא נשף בעדינות לכיוונם, כל השודדים קפאו בתוך גושי קרח, הוא צחק ואמר "עכשיו, תנו לי את כל זהבכם ואולי אחוס על חייכם

כוהן (אלילים טובים או ניטרלים)
הכוהנים עמדו, מזמרים תפילות, ובסופו של דבר במעגל הרונות שבינהם הופיע דמות אנושית, אך עם הילת קדושה וכנפיים, הדמות אמרה "קיטמון אינו מרוצה מכם, הוא דורש כי תכבשו את יערות האלפים, הם הרסו את מקדש רנקאלאן, וקיטמון זועם"
לאחר דברים אלו הוא מתפוגג

כוהן אפל (אלילים מרושעים)
הוא עמד מעל הקרב על ראש הצוק וחייך, הוא נשא תפילה לראגין, וראגין לא איכזב אותו, כדורי אש וחשמל התפוצצו בשדה הקרב על הכוחות של אויביו, איש מהם לא שרד
אביר קודש (אביר שמתעל את כוחה ומשרת אלוהות טובה או ניטרלית)
"סיימתי להלחם" הוא חשב, נזכר בקרב בשמו של נפרין בנולים, היצורים הזאביים והמגעילים,הוא הרים את המטה הקדוש ששדדו הנולים, מחר הוא ייקח אותו אל המקדש, המקום אליו הוא שייך
אביר לילה (אביר שמתעל את כוחה ומשרת אלוהות מרושעת)
הוא עמד באמצע המקדש, החזיק את סכינו הטקסי מעל אחרון הכוהנים של נפרין, הכוהן המסכן התחנן על חייו.
הוא עקר את ליבו של הכוהן וסחט את הדם.
עוד מקדש נפל לטובתו של אורגן, אלוהיו ואדוניו האפל

צייד (צייד, איך לתאר את זה? צד יצורים)
מה האלף הטיפשי הזה עושה? מתחבא? הוא שיחרר את החץ, וראה את האלף קורס עם חץ בבטנו, מאחורי הסבך שבו ניסה להתחבא, למעלה דרקונו של האלף יילל וצלל לעבר.
עוד חץ, גם הדרקון מת
הם היו צריכים לדעת שאף אחד לא מתחמק ממנו, במיוחד לא הצייד שלו

אומן סכינים (אומן בהטלת ושימוש בסכינים)
הקרקע מלאה בדם, עשרות חתכים קטנים מדממים בגופו של האויב המת, מה האויב? סך הכל אורק טיפש, שהעז להלחם בו ובדרקונו הירוק, הוא גיחך בבוז, ושלף עוד סכין, עוד לא נגמרה עבודת ההרג...
גנב (גנב)
העוג גיחך אליו, אז מה אתה הולך לעשות עכשיו בן אנוש קטן? אני אחתוך אותך לחתיכות עם החרב שלי.
עם איזו חרב, אם יותר לי לשאול גיחך חזרה בן האנוש
העוג הביט בתדהמה על ידיו, ואז אל בן האנוש שהחזיק את חרבו וחייך אליו, הוא לא הספיק להידהם זמן רב, כי החרב שוב הייתה אצלו, היא פשוט הייתה תקועה בצווארו
מצטער על הטיזרים הגרועים, אבל לא הצלחתי לחשוב על שום דרך להבהיר את המקצועות בלי טיזרים

הגענו לחלק החשוב ביותר:
הדרקונים הכרומאטיים והמתכתיים
הגובה הממוצע של דרקונים הוא 6.5 מטרים
המשקל הממוצע הוא כמה טונות
המוטת כנפיים הממוצעת היא 44 מטר
הם נחשבים לבוגרים מגיל 10
האיבר המיוחד בגוף שלהם הוא הקיבת אש, שבה הם יוצרים את הנשק נשיפה שלהם, הם טוענים את הנשק נשיפה שלהם כך, אם יש להם מספיק כימיקלים בקיבת אש הם מרימים את ראשם (הם יכולים בקושי לעשות זאת עם ראש ישר, אך הם אינם יכולים עם ראש כלפי מטה), טוענים את הנשק נשיפה, ואז מכוונים את ראשם לכיוון שאליו הם רוצים לירוק את הנשק נשיפה שלהם ויורקים (כולל למטה)
במשחק נשחק עם הדרקונים הכרומאטיים והמתכתיים, אבל אני גם אולי אמציא דרקונים במהלך המשחק
דרקונים יכולים להגיע בכללי לגדלים אינסופיים, אבל לרוב הגדילה שלהם מואטת באורך 5 מטרים לקצב איטי יותר, אני אודיע על כל חצי מטר שהדרקון גדל
דרקונים כרומאטיים
הדרקונים הכרומאטיים הם דרקונים שנקראים על העובדה שהם בצבעים ואינם כאילו עשויים מתכות כמו המתכתיים
הם הדרקונים הפחות ידידותיים, ופחות נדיר למצוא אותם בלי רוכב מאשר דרקונים מתכתיים
הם מעט יותר חלשים מהמתכתיים פיזית וכוח נשיפה, אבל הם מפצים על כך בקסמים וערמומיות חזקים יותר
עכשיו, הדרקונים:

אדום:
נשק נשיפה: אש
קסמים מועדפים: פיירומנסיה
מזון מועדף: בשר יצורים תבונתיים, לעיתים קרובות דרקון אדום עם משרתי יאכל את משרתיו אם הוא רעב
אזור מחיה מועדף: מקומות גבוהים בפיסגות הרים, עדיף הרים מיוערים כדי שיוכלו לשרוף אויבים שמטפסים ברגל, אבל גם הר עם פעילות געשית ייתקבל בברכה
ביצים: הביצים נקברות בתוך בזלת, ואז ההורה הצעיר יותר (שהוא גם זה שנשאר לטפל בעולל כאשר הוא צעיר ולטפל בקן) יורק להבות מלובנות על הבזלת כך שהבזלת תותך ותעטוף את הביצים, ואז הביצים חייבות להשאר בתוך להבות עד לבקיעתן
עוללים: העוללים רעבים תמיד, ותמיד רוצים עוד אוכל, והם אינם יודעים שובע, רעב תמידי זה נגמר בגיל 10, וזה הגיל בו הם מתחילים לאגור זהב, וזה גם הגיל בו ההורה הצעיר עוזב בגלל שהעולל יכול לצוד לעצמו ונגמרת התקופה שבה הוא תלוי בהורה והעולל נשאר לדאוג לעצמו
בוגרים: הדרקונים הבוגרים מנצלים כל שנייה של זמן פנוי כדי להשיג זהב
הדרקון האדום אובססי לגבי אוצרותיו, ולפעמים לא ייתן אפילו לרוכבו לגעת בהם, הוא יודע את הערך של כל חפץ שברשותו וגם כל חפץ שברשותו, הוא מכיר את חפציו ברמה של לדעת כל חלקיק אבק שנמצא אצלם

ירוק:
נשק נשיפה: גז רעיל לבעלי חיים, אך בצמחים הוא אינו פוגע
קסמים מועדפים: שאמאנות, אך הדרקון משמש את עצמו כהרוח שנותנת את הכוח
מזון מועדף: נבלות, הדרקונים הירוקים אינם אוהבים להלחם או לצוד, לרוב הם פותרים את סיכסוכיהם בעזרת ערממיותם הרבה, אבל אם ידחקו אותם לפינה הם ילחמו באלימות ופראיות
מקום מחיה מועדף: יער עד, עדיף לא קסום מדי, הדרקונים הירוקים אוהבים להיות הקסומים והחזקים ביותר בסביבה
ביצים: הנקבות נוהגות לנטוש את הביצים בתוך נחל זורם, הן מטילות יותר מהביצה הבודדת שמילות הדרקונים האחרים, אלא 3 ביצים, בגלל הסכנות שבמים הזורמים, בינהן היסחפות והתנפצות, להאכל, ועוד
עוללים: העוללים גדלים במחשבה אחת ויחידה; לשרוד
הם צדים ואוכלים מכל הבא ליד, אפילו אבנים קטנות יכולות לשמש בעת צרה, הם עצמאיים יותר מהעוללי דרקון האחרים משום שהם גדלים בלי הורים שיחנכו ויגנו עליהם כאשר הם צעירים
בוגרים: הבוגרים נוהגים לרוב לנדוד, אבל הם משאירים לעצמם בית קבוע, דרקון ירוק אשר יחזור לביתו ויגלה כי מישהו גנב לו אותו, ילחם עד מוות באויב, גם אם ברור כי האויב חזק יותר
הוא נהנה לאסוף עלים, ומאורתו של הדרקון תהיה מלאה בעלים שונים ומשונים, מכל הצמחים והמקומות אותם הוא ראה
הדרקון הירוק הבוגר הוא בעל מילת כבוד, שאם הוא נותן אותה הוא ימלא אותה עד מוות, והוא נאמן מאוד לרוכבו

שחור:
נשק נשיפה: אין להם נשק נשיפה, אבל תמיד נוזל מקצוות פיהם ערפל אשר מקהה את החושים וגורם לבלבול, הוא גם מאיץ את הקצב הירקבות של גופות, וממיס אותן לנוזל, ונשיכתם מאכלת את הבשר וכמעט בלתי אפשרי לתקן את הנזק שנעשה לבשר
קסמים מועדפים: נקרומנסיה או אארומנסיה (קסמי האוויר, אני מציין זאת במיוחד כי זה לא נמצא במקצועות)
מזון מועדף: בשר מת שהוא המיס עם הערפל שלו לנוזל
מקום מחיה מועדף: ביצות, אבל לא מהסוג המלוכלך והמלא יתושים, אלא מהסוג הנעים, עם השילוב בין מים ליבשה
הם נהנים מהיתרון שלהם כדרקון שחיין וכמשפחה בביצה, כך שאם מישהו תקוף אותם בביצה, משפחה שלמה של דרקונים שחיינים תתקוף אותו
ביצים: הביצים נימצאות באוויר לפחות 20 מטרים גובה, למשך 40 ימים בדיוק, ואז הן מובאות לדרקון השחור הזקן ביותר, הוא נושך את הביצה ומבקע אותה לרסיסים, העולל הלא מפותח שנולד נישה בכיס כמו של קנגורו בביטנה של האם למשך שנה, ואז הוא יוצא מהכיס מפותח
עוללים: העוללים הם יצורים סקרניים בגודל של חתול, והם נהנים מהמגוון החי של הביצה, ואוהבים לשחק עם חיות הביצה האחרות, הבעיה בזה היא שהדרקון הצעיר אינו מבין שהוא פוגע בבעלי חיים, והוא מאמין שהוא משחק איתם בשעה שהם גוססים, זה הביא לאנשים שצפו מהצד את האמונה שהעוללים הם אכזריים ומרושעים
בוגרים: בניגוד לדרקונים האחרים, הדרקון השחור הבוגר אינו ננטש כדי לשרוד, אלא ממשיך לגדול עם הוריו ומשפחתו בביצה אותה הם סימנו כביתם
בניגוד למה שאומרות השמועות, הדרקונים השחורים חברותיים ונעימים, אבל הם אינם מבינים את המושגים האנושיים לכאב וצער, ולכן הם לא מבינים מדוע מחשיבים אותם כמרושעים בגלל שהם מענים חיות ובני אדם
עוד דבר שגורם להם להיראות מרושעים זה שהם משתמשים בקסמים נקרומנסיים, מה שהאחרים לא מבינים, זה שהם משתמשים בקסמים האלו כדי לדבר עם מת שהיה לו קסם עוצמתי, והדרקון מעוניין לגלות אותו, או להגנה עצמית אם יצור כלשהו תוקף אותו
מאורתו של הדרקון השחור תהיה מבוך תת קרקעי ענק, שנועד לספר מקום למשפחת דרקונים שלמה.
האוצר המועדף על הדרקון השחור הוא חפץ או איבר או עצם שהיו שייכים למישהו חשוב, או חפץ כלשהו שמסקרן אותם
הדבר שמניע דרקונים שחורים הוא סקרנות טהורה

כחול:
נשק נשיפה: הכחולים יורקים חזיז של ברק מתוך פיהם
קסמים מועדפים: קסמי חשמל, או טרהמנסיה (קסמי אדמה)
מזון מועדף: פירות ים ודגים, הם נוהגים לאכול להקות גדולות של סרדינים באמצעות חשמול הסרדינים וכך להמם אותם ולמנוע מהם לזוז, ואז הם צוללים למים ואוכלים אותם
אזור מחיה מועדף: חופי ים שקטים, במאורה תת קרקעית אדירה שבנוייה מתא אחד גדול
ביצים: הביצים מוטבעות בבוץ, וכאשר העוללים בוקעים הם מטפסים החוצה מהבוץ, אם הם מצליחים לטפס בלי העזרה של הוריהם הוריהם עושים להם צלקות קטנות מעל העיניים, דבר אשר כאשר הם בוגרים מראה לנקבות או לזכרים שהם ראויים להזדווגות עם מי שהם רוצים
עוללים: העוללים יכולים לעוף כבר 4 ימים לאחר בקיעתם, והם מבלים את רוב זמנם באוויר בחיפוש אחר מזון
ההורים נותנים לגורים מזון כאשר הם עדיין לא מסוגלים לצוד לעצמם, ומלמדים אותם כיצד לשרוד, כאשר העולל ישן בערב בו הוא מגיע לגיל 10 והופך בוגר, ההורים עפים והוא כנראה לא יפגוש אותם עוד לעולם
בוגרים: הבוגרים לרוב נשארים כמה שנים במאורה בה הם בקעו, ואז הם נודדים, לרוב בחיפוש אחר הוריהם, עד שהם מוצאים בת זוג, והם הולכים למאורה בה אחד מהם בקע, מזדווגים, ואז חופרים לעצמם עוד מערה, בה הם מטילים את הביצים, ואז, כאשר בנם גדל לגיל 10, הם עפים רחוק, ואז הם ממשיכים לחיות במאורה חדשה שהם חופרים במקום אחר.
אם הם מחליטים להטיל עוד ביצה הם מטילים אותה במערה החדשה ומגדלים שם את בנם, ואז שוב עפים וחופרים מערה אחרת וכך הלאה
הדרקונים הכחולים לרוב משקיעים את חייהם באחד משני הדברים הבאים: תעופה או שחייה
הדרקונים שמשקיעים בשחייה יכולים להתחרות בדרקונים השחורים בשחייה, אבל אלו שבוחרם בתעופה, חותכים את הרקיע במהירותם ומיומנותם בתעופה
מאורתו של הדרקון הכחול תהיה מקושטת במזכרות מאויבים, מזכרות מנצחונות מלהיבים או מעניינים, ופוחלצים או עצמות של יצורים שהם צדו כאשר הם שחו או עפו

לבן:
נשק נשיפה: כפור, הדרקון הלבן יורק ערפל לבן אשר מכסה בקרח ומקפיא כל מה שהוא נוגע בו, על גופים חיים ההשפעה היא השפעה קריוגנית
קסמים מועדפים: קריומנסיה
מזון מועדף: לא ממש משנה, כל עוד זה חי ומוקפא קריוגנית
אזור מחיה מועדף: מקומות בעלי מזג אוויר ארקטי, עדיף עם חיים
ביצים: הביצים מוקפאות בתוך גוש בקוטר מטר של קרח, כאשר הביצה מוכנה לבקוע דוחפים אותה ממקום גבוה לתוך הים, ואז הקרח נשבר לרסיסים ומעניק מעטפת לביצה כדי שתוכל להגיע מתחת למים
הביצה בוקעת מתחת למים, והעולל נראה בתחילה כסוג של ראשן גדול במיוחד ולבן, אט אט במשך שנה הוא מתפתח, מצמיח רגליים, כנפיים, צוואר ועוד, ואז יוצא מהמים והוריו מגדלים אותו עד בגרות, לאחר מכן הם נפרדים והולכים למקומות אחרים, הקשר של ההזדווגות הוא רק עד הבגרות של הדרקון הצעיר, אז הם נפרדים
עוללים: העוללים גדלים בעולם של או שאתה טורף או שאתה נטרף, והם לומדים להיות אכזריים, אחרת לא ישרדו
ההורים נשארים יחד רק כדי להגן על העולל, ולא כדי לספק לו מזון, ולכן הוא צד חיות קטנות כדי לשרוד
בוגר: הבוגר מעופף ברחבי ערבות הקרח, עד הוא מחליט לעזוב, ואז הוא עף למקומות אחרים, בנדידה מתמדת
לדרקון הלבן אין מאורה, משום שהוא תמיד בנדידה, ולכן הוא לוקח על גבו את כל מה שהוא רוצה, הוא יקח איתו אוסף של דברים נוצצים מוקפאים בתוך קרח

דרקונים מתכתיים
הדרקונים המתכתיים נראים כאילו הם עשויים ממתכת, וכל קשקש רותך אל גופם ליצירת פסל מרהיב
הם בעלי כבוד רב, ונעלבים בקלות, אבל הם חברותיים ונעימים יותר לחברה מאשר הכרומאטיים
הם אמיצים, וידוע על מלכים אשר יצאו לקרבות רכובים על דרקונים מתכתיים אדירים
הדרקונים:

ארד:
נשק נשיפה: גז משתק, או להבות, אבל לא מרשימות כמו אלה של הדרקון האדום
קסמים מועדפים: אקווהמנסיה וקסמי ריפוי
מזון מועדף: חרקים וצמחים, אבל גם פירות ים הם מזון נחשק
אזור מחיה מועדף: ערי נמל הומות, בערים האלו הם נוהגים להסתוות כהיצור התבונתי העיקרי שחי שם
ביצים: הם מטילים את הביצים במערה חשוכה בלי שום סיכוי לאור שמש, כי אם הביצה נחשפת לאור שמש העולל בתוכה מת, העולל שבוקע מגיע לפתח המערה ובמשך שבוע כאילו קופא, מאפשר לאור השמש לשטוף אותו
עוללים: העוללים גדלים במשחקים עם צבאים וחיות בטבע, אבל בניגוד למשחקים האכזריים של הדרקונים השחורים, אלו משחקים שגם החיה נהנית בהם, הוא גם הדרקון היחיד ששינוי הצורה לצורת אנוש נוחה לו, לפעמים העולל כל כך נהנה מהצורה האנושית שלו שהוא שוכח מההורה שלו ונשאר בצורת אדם זמן רב עד שהוריו מוצאים אותו ולוקחים אותו
הוא הגזע דרקון היחיד חוץ מהדרקונים השחורים שנשאר עם הוריו לתמיד, גם בבגרותו
בוגרים: הבוגרים יוצאים מהמקום בו גדלו לחיפוש הרפתקאות או רוכב מרשים כמו אביר אציל או מלך גדול
הם חוזרים לביתם לקראת זיקנה וחיים יחד עם הוריהם והרוכב שלהם
מאורתו של דרקון הארד נמצאת באותם האזורים כמו מאורותיהם של דרקונים אדומים, ולא מעט פעמים דרקון אדום ודרקון ארד ילחמו על בית, הם מתעבים זה את זה והם יעשו כמעט הכל בשביל המפלה של האחר
דרקון הארד אוסף בעיקר דברים שבאו מן הים (פנינים, אלמוגים וכו'), משום שמבנה גופם אינו מתאים לשחייה והם טובעים במהירות

זהב:
נשק נשיפה: להבות זהובות וערפל
קסמים מועדפים: פיירומנסיה
מזון מועדף: אבנים ומתכות יקרות זה מזון נדיר ונחשק מאוד, אבל לרוב בשר צאן או בקר
אזור מחיה מועדף: כמו של הדרקון האדום
ביצים: הביצים מקבלות את אותם התנאים של ביצת הדרקון האדום, רק שהביצים נמצאים לא בתוך בזלת אלא בתוך זכוכית, אבל עדיף זהב טהור, והדרקון הבוגר ולא הצעיר נשאר
עוללים: הדרקונים הזהובים הצעירים נראים בכלל כמו גורי דרקונים שחורים, והם אט אט הופכים זהובים עם הזמן, ההורה מגדל את העולל ומגן עליו עד גיל שנתיים, אז הוא משנה את מראהו למראה דמוי אדם, מטיל עליו לחש שיכחה ושם אותו בפתח בית של אנשים טובי לב שיגדלו אותו, הדרקון גדל שם עד שבגיל 10 הוא נזכר בהיותו דרקון וכישוף השיכחה נעלם, והוא משנה את צורתו לדרקון זהב, ההורים עושים זאת כדי שהעולל ילמד לכבד גם את צורות החיים הנחותות: דמויי האדם
בוגרים: הבוגרים הם אציליים וידועים כהאמיצים ביותר מבין סוגי הדרקונים
אף על הדמיון הרב בינהם ובין הדרקונים האדומים הם מתעבים בצורה קיצונית אלו את אלו, ולרוב הפגישות שלהם מסתיימות במוות
מאורתו של הדרקון הזהוב תהיה ממוקמת במבצר נטוש, או ספריית קסמים עתיקה במגדל וכדומה
האוצר המועדף עליהם הוא מה עם לא... מגילות קסמים עתיקות (תודו שחשבתם שיהיה כתוב כאן זהב :) )
מאורתו של הדרקון הזהוב תהיה לרוב ספרייה מדהימה בכמות המידע שאצורה בתוכה

כסף:
נשק נשיפה: רוח חזקה וקפואה עם פתיתי שלג בתוכה
קסמים מועדפים: אארומנסיה וקריומנסיה
מזון מועדף: "גלידה", כלומר: קרח מעורב עם מיץ פטל או פרי אחר, או במקרה ואין קרח או סתם הם רוצים משהו אחר אז חיות פרא, עדיף שמתו לא מזמן מוות טבעי
אזור מחיה מועדף: פסגות הרים מושלגים או אזורים ארקטיים
ביצים: הביצים למעשה אינן מוטלות,אלא הדרקונית האם משריצה את העולל
עוללים: העוללים מגודלים בחבורות, על ידי אחד מהחבורה שהייתה של ההורים שלהם, והדרקון הבוגר משגיח ומטפל בהם עד גיל 10, ואז הוא משאיר אותם לשרוד בעולם, אבל כחבורה, החבורה הזו תמשיך לחיות יחד עד מותם, זה מבינהם שנשאר להשגיח על העוללים יעוף בתום 10 השנים למקום פגישה שתואם מראש להפגש עם החבורה שלו
בוגרים: הבוגרים נאמנים עד מוות אחד לשני והם חברים טובים, והם נעלבים מה מאוד
מאורתו של הדרקון הבוגר תהיה למעשה מאורתם של דרקונים בוגרים, כי המאורה תהיה רשת של מנהרות ומערות מחולקים לאגפים, כל אגף שייך לדרקון אחר, האוצר האהוב עליהם זה מתנות עם ערך רגשי שנתנו להם, או קללות מעניינות במיוחד (המוקד עניין המשותף הזה של דרקונים כסופים ושחורים הוא מוקד לריב ארוך שנים בין הזנים האלו)

נחושת:
נשק נשיפה: קו ממוקד של חומצה חזקה, ועוד סוג של קו שגורם לחלודה מואצת במתכות
קסמים מועדפים: אשליות
מזון מועדף: נחשי ועקרבי ענק, בעיקר משום שהם נהנים כך להתפאר בחסינות שלהם לרעל/ארס/רעלן (כן, יש הבדל בינהם)
אזור מחיה מועדף: מאורה, לא משנה איזה סוג איזור, אבל ליד שביל חשוב שעוברים בו הרבה
ביצים: הביצים נשמרות בתוך מערות סודיות מלאות בגז רעיל, המיקום של המערות האלו הוא סודי לחלוטין, ואפילו הרוכב או הבן זוג של הדרקונית לא יודעים איפה המאורה
עוללים: העוללים גדלים 5 שנים עם האמא בלבד במאורה בה הוא בקע, וסופג אליו את הגזים הרעילים כך שבעתיד הוא יוכל להיות חסין לרעל
כעבור ה5 שנים הוא עובר לאביו, שמלמד אותו את כל מה שהוא יודע, עד שהעולל מתבגר, ואז עוד 5 שנים, בניגוד לדרקונים אחרים, בהם הוא מסתובב יחד עם 2 הוריו והם מעבירים לו סודות קסמים לא חוקיים שהם גנבו, את צורות הרבייה ושאר הדברים שהוא לא היה מבין או לא היה ממש צריך לדעת בצעירותו
בוגרים: הבוגרים נוהגים לארוב בצד השביל בו הם בחרו ובעזרת אשליות לשנות צורה לאבנים או עצים ואז להפתיע ולהפחיד את העוברים בשביל, לא בשביל להיות מרושע, פשוט כי משעשע אותו התגובה של דמויי האדם המבוהלים וכי הוא נהנה לחשוף את כישרונו באשליות
דרקוני הנחושת אובססיים לאשליות, והם הבחירה המבוקשת לננסים
המאורה עצמה משתנה מדרקון לדרקון, אבל האוצר שלרוב נמצא אצלם הוא דברים שהדמויי אנוש שהוא הפחיד וברחו השאירו והוא לקח אותם

פליז:
נשק נשיפה: פרץ של מים
קסמים מועדפים: אקווהמנסיה
מזון מועדף: יצורים ימיים גדולים כמו כרישים, לווייתנים, דולפינים ועוד
אזור מחיה מועדף: נמל, אי צף, או כל מקום שמאוד קרוב למקור מים גדול
ביצים: הביצים מוטבעות בים, והעולל שבוקע שוחה החוצה, ונושם בעזרת זימיו
עוללים: העוללים הם יצורים מקסימים, עם פרווה ולא קשקשים, שמבלים 3/4 מיומם בשחייה בים, בגיל בגרות הם משילים את כל פרוותם ומגדלים קשקשים בתוך יום
בוגרים: הבוגרים ידועים בכך שהם הדרקון האופטימי ביותר, והם נוהגים לשחות באופן קבוע, והדבר האהוב עליהם זה לדבר
יצור אומלל שנתפס לשיחה יכול להתקע במשך יום ומעלה בהקשבה לפטפוטיו של דרקון הפליז על "למה הוא חושב שהקרן של הצבי היא 1 ס"מ ארוכה מדי" והם נוהגים לפתור את סיכסוכיהם בדיבורים
מאורתם היא לרוב מערה תת מימית, אי צף או נמל, והמאורה היא רשת של מנהרות שמתפתלות ל3 אולמות עיקריות: אולם הדיבורים, אולם השינה ואולם האוצר
האוצר שהם לרוב אוהבים שיהיה אצלם הוא פסלונים יפים, או אבני חן נוצצות

שחקנים רשומים: (ומה שהם תפסו ואי אפשר לקחת שוב)
המגדל הבודד- אלף, דרקון זהוב, פיירומנסר
Adran- אורק, דרקון כחול, לוחם
Yds- קנדר, דרקון פליז, אמן סכינים

המשחק נכתב בלשון זכר (נראה לי, אני ממש גרוע בזכר/נקבה), אבל נועד לשני המינים
תודות ל-
המגדל הבודד (עזר לי בתכנון המשחק)
למשחק "דרקונים אמיתיים" (נתן לי רעיונות)
לספרים רבים כגון ספרי טולקין, רומח הדרקון ועוד (רעיונות ועוד)
כל שינוי ייערך בהודעה הזו! ככה שאתם צריכים לבדוק את ההודעה הזו מדי פעם

אני אהיה הראשון, אבל אני אשמח לעזרה כיוון שזה המשחק הראשון שבו אני משתתף (תן לעצמך טפיחה על השכם...)
ד"א- לי אישית תהיה בעיה עם משחק בשבת ושישי.

טופס:
שם: ג'ון ארנדלף.
גזע: בן אנוש
מקצוע: צייד
כוחות: "דיוק מושלם" (2+ לגלגולים על הדיוק), "עין הצייד" (הבחנה ביצורים בלתי נראים) ו"מכת מוות" (כאשר החלשתי את האויב לכמעט-מוות)
נשק: חרב ארוכה דקה, קשת ארוכה עם חיצים, סכין ציד.
ציוד: שריון עור וגלימה עשויה פרוות חיות. ציוד שימושי להישרדות בטבע כגון מנות מזון לשבוע, אוהל מגולגל, אבני צור, מפות, כלי בישול וכד'
אופי: בעל יצר הישרדות חזק. לרוב הוא מעדיף לפתור בעיות בדיבורים, אבל כשדוחקים אותו לפינה אין לו בעיה לשלוף את החרב שלו. הוא בעל ברית נאמן ותמיד אפשר לסמוך עליו שישמור על הגב שלך. הוא קשור במיוחד לדרקון שלו, ליזארד, ויהיה מוכן להקריב את עצמו עבורו. יחד הם צוות נפלא, במיוחד בציד- כשליזארד נושא את ג'ון על גבו מעל מטרה נעה, ואז הציד קופץ ומפיל את הבשר ארצה.
אמונה: הוא אתאיסט. אין זמן לאמונה ואלים כשאתה מנסה לשרוד.
מראה: גוף חסון אבל לא מנופח. מה שכן, הוא נחשב לבן אנוש די גבוה, והגובה שלו תמיד מושך תשומת לב מצד העוברים והשבים. הוא עוטה על עצמו שריון עור וגלימה עשויה פרוות חיות, שמסתירים מאחוריהם את כל הצלקות שלו מהפעמים בהן נפל, נשרט ונפצע בידי חיות פרא. יש לו שיער ארוך שחור הקשור אל מאחורי גבו, לסת מרובעת מכוסה בזיפים, חיוך ערמומי תמידי המביע עליונות אוטומטית של ציד ועיניים חומות חודרות.
שפות: דרקונית, אנושית ואלפית אותה למד רק דרך משא ומתן שעשה עם אלפים ביערות, וכתוצאה מזה שולט בשפה רק באופן בסיסי.
כישרונות: הוא מכיר את הטבע בכלל ואת יער טלון בפרט כמו את כף ידו. אימונים של שנים גרמו לכך שהוא יכול להתגנב מאחורי מטרה מבלי שתשים לב אליו. הוא מאוד כריזמטי ולכן טוב בדיבורים, לשיחות קצרות בלבד. הוא חזק מאוד ולכן יכול לטפס על עצים במהירות, לקפוץ מעל תהומות או לשחות גם בנהרות שוצפים.
דברים שהדמות רעה בהם/חסרונות: אין לו סבלנות לדיבורים ממושכים. למרות שהוא יודע לדבר, הוא אוהב לפעול. אם מישהו יתחיל למרוח אותו הוא יגרום לו להגיע ישר לפואנטה. כשורד, הוא איבד את הצורך להיות בין בני אדם רבים. הוא אוהב את החופשיות של הטבע, ולכן ירגיש קלאסטרופוביה בתוך בתים או ערים.
מיקום נוכחי האוהל שלו בתוך היער טלון, בנקודה סמוכה אך מחוץ לחומות העיר.
כסף: 200 צ'רן
ציוד קסמים: אין
סטטים של הדרקון: (אם אתם לא רוצים דרקון אלא משהו אחר תגידו לי בפרטי)
רקע לפני הפגישה עם הדרקון: ג'ון נולד בכפר במרחק חצי יום מהעיר הגדולה. כשאורקים פשטו על הבית שלו, הוא ברח אל תוך היער אם תיבה מעץ שאביו דחף לו ליד. כל משפחתו נהרגה. כשפתח את התיבה בתוך היער הוא מצא שם ביצה ירוקה של דרקון. עברו כמה שנים- בהן ג'ון גדל ונהיה ציד מיומן- עד שהדרקון בקע. הוא בחר לקרוא לו ליזארד ("לטאה")
רקע אחרי הפגישה עם הדרקון: ליזארד וג'ון הפכו לצוות מיומן של שני ציידים. למרות גילו הצעיר, השניים מצאו מהר מאוד את מקומם בצוות (ראה לעיל). כעת אין כמעט טרף שיכול לחמוק מהשניים.
שם הדרקון: ליזארד
סוג הדרקון: דרקון ירוק. ג'ון אימן אותו שטוב ורע הם רק מושגים לוטים בערפל. הוא מעול לא שאל את עצמו מאיפה אבא שלו השיג ביצה של דרקון ירוק.
גיל הדרקון: 15
מראה הדרקון: ליזארד הוא דרקון ירוק די קטן- אורך שלושה מטרים ומוטת כנפיים של עשרה מטרים. אבל זה עוזר לו בהתגנבות אל הטרף.
אופי: ליזארד הוא ערמומי וציד מצוין כמו האדון שלו. וכמוהו, הוא גם חסר סבלנות. הוא נוהג לשתק חיות מיד עם גז הנשיפה שלו, בלי לשמוע את תחינותיהם לפני.
ציפיות מהמשחק, הערות וטיפים: שיזרום בעיקר, ושיהיה אקשן אפי

דף הרשמה!!!
גזע: אלף
מקצוע: פיירומנסר
שם:דארון.
כוחות: עמידות לאש, כדור אש (כדור אש),תיקשורת להבות, אתה יכול לתקשר באופן בסיסי עם יצורי אש , והדלקה (להדליק דברים באמצעות נגיעה בהם).
נשק: קשת ארוכה עם 50 חצים,חרב קצרה ופגיון.
ציוד: שריון עור,אבן אש,סיר קטן וספל קטן,אוהל קטן ומנות הישרדות,4 יחידות משקל של חיטה,יחידת משקל אחת של שתלי בננות,מגדיל הזכוכיות,תוכניות של מגדיל הזכוכיות,שתי חרבות צור,קשת,7 חצי צור,חנית צור,7 נתחי בשר,2 סכינים, 2 סטים של סכו"ם, 20 ראשי חיצים מעצם.
אופי: (הדמויות חייבות להשאר נאמנות לאופי שלהן):שלו,מחושב עם נטייה לעצבנות ופזיזות רק במקרים קיצוניים.
אמונה: (איזה אל, לא חובה):פאראט
מראה:פנים חדות וגוף שרירי מעט,עיניים כחולות-אפורות,שיער שחור קצר.
שפות: (חובה דרקונית, ועוד אחת):אלפית ודרקונית.
כישרונות: (לשקר, פריצה, דיפלומטיה, וכו'):התמקחות טובה,דיפלומטיה,הכרת הטבע בצורה מצוינת.
דברים שהדמות רעה בהם/חסרונות:הוא נוטה להקרין שלווה מעצבנת מאוד לפעמים וגם גאוותנות מסויימת.
מיקום נוכחי (אתם מתחילים באנטאלאר):השוק המרכזי באנטאלאר.
כסף: (השחקן שלכם מתחיל עם 200 צ'רן):254 צ'רן.
ציוד קסמים: (סכין טקסי, כדורי בדולח וכו'):מגילות טקסים,דיו קסם ועט נוצה קסום.
סטטים של הדרקון: (אם אתם לא רוצים דרקון אלא משהו אחר תגידו לי בפרטי):
רקע לפני הפגישה עם הדרקון: דארון יצא בגיל 2 עם משפחתו לחפש מקום מגורים חדש,לאחר שהיער שבו התגוררו נשרף.
הוריו נהרגו בפשיטת שודדים ורק הוא ואחיו הגדול שרדו.
לאחר שנה,שבה שרדו את כל התלאות שאפשר להעלות על הדעת,דארון מצא ביצת דרקון זהובה שממנה בקע הדרקון שלו,שדארון קרא לו ג'סטס(צדק).
רקע אחרי הפגישה עם הדרקון: לאחר שדארון פגש את הדרקון,אחיו נהרג בפשיטת אורקים ודארון הבטיח שינקום את נקמתו בעזרת ג'סטס.
שם הדרקון: ג'סטס
סוג הדרקון: (אם אתם לא רוצים לבחור תגידו לי בפרטי ואני אגריל לכם רנדומלית):זהוב.
גיל הדרקון: 21
מראה הדרקון: ג'סטס הוא דרקון זהוב מרשים ביותר,עם קשקשים זהובים שדומים לשריון ועיניים ירוקות.
אופי:ג'סטס הוא דרקון די פזיז שדארון מרסן כל הזמן,אבל הוא גם סקרן מאוד ועם אהבה גדולה מאוד בשביל שיחה.

גזע: דם דרקון
מקצוע: קוסם של מים וקרח
כוחות: עמידות בקור
נשק: מטה
ציוד: אוהל סיר מנות להשרדות בקבוק מים תיק
אופי: סקרן ורודף אחר הידע
אמונה: אמונה כמו של כל האנשים
מראה:גוף שרירי הדמות בצבע לבן
שפות: כתב-רונות כתב-ינדור כתב-פילדרון
כישרונות: איסוף מידע
דברים שהדמות רעה בהם/חסרונות:גנבה ושקר
מיקום נוכחי באנטאלאר
כסף: 200
ציוד קסמים: ספר קסמים
סטטים של הדרקון: ארד
רקע לפני הפגישה עם הדרקון: נפגשנו בחוף הים כשחקרתי את החוף כדי למצוא שרידים של ספינה שנספה בים
רקע אחרי הפגישה עם הדרקון:בבוקר אחד הדרקון יצא לחיפוש אחר שרידי ממלכה עתיקה. בחיפשיו הצתרף אליו דרקון אדום וכשמצאו את השרידים הדרקון האדום ראה זהב והתחיל לנשוף על דרקוני באש.
מיום ההוא הדרקון שלי שונא דרקונים אדומים.
שם הדרקון: סונצה
סוג הדרקון: ארד
גיל הדרקון: 8
מראה הדרקון: בצבע ארד
אופי:

אני אהיה השלישי[עריכה: מתברר שרביעי, כשכתבתי מישהו כתב לפניי]
שם: דראדהאנטר
גזע: דם דרקון
מקצוע: נקרומנסר
כוחות: לא הבנתי למה התכוונת
נשק: מטה ארוך
אופי: מרושע ובוגדני, נוטה לכעוס
אמונה: טיראן אלת הרשע
מראה: אדום, גבוה
שפות: דרקונית+פילדרון
כישרונות: מהירות ושקרנות
כסף: 200 צ'רן
ציוד קסמים: המטה(ראה נשק)
רקע לפני פגישת הדרקון: חי בכפר של דמי-דרקון והיה בנו של ראש הכפר, וברח מהכפר למצוא הרפתקאות. הגיע לעיר ופגש את הדרקון שגם חיפש הרפתקאות.
רקע אחרי פגישת הדרקון: השניים התיידדו ודראדהאנטר הפך לרוכב שלו
שם הדרקון: שדואואטאקר
גיל הדרקון: 5
מראה הדרקון: יחסית גדול לגילו, שחור
אופי: נאמן לרוכב שלו, סקרן מאוד, שאפתן
ציפיות שלי מההרפתקה: העיקר שתהיה מעניינת וכיפית

שאו אשס או (איך אתה רוצה שאני אקרא לך? אל תגיד שמות מעצבנים כמו אני מדהים) ישנו את הגזע שלהם מדם דרקון למשהו אחר
כוחות אני אסביר בפרטי לכל אחד
ל(איך אתה רוצה שאני אקרא לך שוב), תעשה לי טובה, פשוט תפצל את המילים ל2, אל תעשה מזה מילה אחת, והכתב אתה מקבל באופן אוטומטי, תבחר שפה אחרת
לאשס, מה???
תסביר בבקשה את הרקע אחרי הפגישה, כי לא הבנתי כלום
נ.ב: הדרקונים שלכם מעל גיל 10! אם הם היו בגיל נמוך יותר אז רוב הסכויים אלא אם הם זנים מסויימים של דרקון שהם יהיו עדיין עם ההורים
נ.נ.ב: כל דבר שמשתנה אתם עורכים כאן (כוחות חדשים, ציוד חדש וכו')
נ.נ.נ.ב: המשחק כנראה אם יירשם עוד משהו מחר/מחרותיים יפתח ביום ראשון

ביום אחד לדרקוני התעורר החשק לחפש ידע ומפני זה הלך למקום שהתרגל אליו[חוף ים]וחיפש שרידי ספינות שנטרפו בים. דרקוני לא מצא ספינה או פפירוס עתיק אבל הוא מצא אותי כשקראתי ספר ליד הים.ומיום הזה נהיינו חברים קרובים.
אירוע לאחר:פעם אחד לדרקוני התעורר החשק למצוא עיר ישנה שמצא את מקומה מפפירוס עתיק. בדרך הצתרף אליו דרקון אדום כדי לעזור לדרקוני במסעו. כשצאו את העיר הם מצאו בעיר גם זהב והדרקון האדום לא רצה להתחלק עם דרקוני ומפני זה תקף את הדרקון שלי ומאז דרקוני שונא דרקונים אדומים[דרקוני נשאר בחיים]
אני ננס
תקרא לי אשס
דרקוני בגיל 18
שפת האנשים ושל הדרקונים

יופי שהזכרת לי אשס, לגבי הספויילרים: אתם כותבים את הפעולות שלכם בספויילרים ורק לי מותר להסתכל, אם זה מיועד לעוד משהו רושמים את זה
אשס, בנוסף הזכרת לי גם (אף שאני די בטוח שכבר אמרתי): כל שינוי בדמות (כוחות חדשים, ציוד חדש, איבוד של ציוד וכו') יערכו בדף הרשמה שלכם

למגדל, אנחנו נתחיל או כאשר יירשם שחקן חמישי או ב31 למרץ (יום חמישי הבא)

הנה שלי, אם יש צורך לשינויים במשהו אז תגיד.
שם: מאלרוק
גזע: אורק
מקצוע: לוחם
כוחות:
פרץ כוח - 2+ לגלגול כלשהו כאשר עייף.
חסינות נפשית- לגלגולי קסם נגד התודעה יש 1- נגד מאלרוק.
עוצמה מוגברת- 2+ לגלגולי אתלטיקה. (ריצה, קפיצה, טיפוס, שבירת סורגים וכדומה)
זינוק- מסוגל לקפוץ למרחקים גדולים, מקבל 1+ לנזק בהתקפות שזינק בהן.
נשק: חרב ארוכה, פגיון נסתר שנמצא ליד שוק שמאל.
ציוד: מגן כבד, תרמיל עור, אוהל, שק שינה מפרווה, קשת (שדארון הכין).
ציוד קסום: שריון קשקשים שמייצר הילה נגד מכשפים, חרב פלדה שחורה.
שפות: דרקונית, אנושית, אורקית.
כשרונות: איום, קפא"פ, בקיא בשימוש בנשקים ושריונות שונים.
דברים שמאלרוק גרוע בהם: התגנבות, שימוש בנשקי טווח, לחימה באוויר.
מיקום נוכחי: טאוואר.
כסף:192 צ׳רן.
דרקון: דרקונית כחולה בשם טייראל, משתמשת בקסמי אדמה.
מראה: בעלת צלקות קטנות מעל העיניים. לטייראל יש קשקשים בהירים בצבע הדומה לרקיע, דבר הגורם לקושי להבחין בה מלמטה כאשר היא עפה.
רקע לפני פגישה: עזב את שבטו בגלל תאוות נדודים, בתחילת דרכו עבד בעיקר בתור שכיר חרב, ומידי פעם כשומר ראש. קנה את הציוד שלו בעזרת הכסף שהשיג. מאלרוק פגש את טייראל במהלך משימה למצוא ולחסל מנהיג הובגובלין. הוא הופתע למצוא אותו מפקד על פלוגת גובלינים הנלחמים בדרקונית כחולה ומנסים לקשור אותה. בכוחות משותפים, טייראל ומאלרוק הביסו את הגובלינים. לאחר הקרב, טייראל סיפרה לו שההובגובלין היה סוחר דרקונים וניסה לתפוס אותה. הם החליטו להמשיך בדרכם ביחד בגלל סיבה משותפת - יצר הרפתקנות.
רקע אחרי: הקשר בין טייראל למאלרוק הוא לא כמו חברים, אלא שותפים, אבל הדבר לא מפריע להם בקרב. בשעת סכנה, מאלרוק וטייראל פועלים בתיאום וקטלניות מופלאים, יכולת שנרכשה בעזרת אימונים רבים.
ציפיות: אם השחקנים לא מקדמים את העלילה, אני מצפה שאתה תקדם אותה.
שני דברים:
מי הולך לשחק את הדרקונים שלנו ?
יש דברים חשובים שאנחנו צריכים לדעת על העולם חוץ מזה שדרקונים הם נפוצים ? (אימפריות, מלחמות שמתרחשות, דברים כאלה)

חזרה