• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספינקס-<משחק מקוון> - [4/5]- התחלנו!

התחלנו!
חוקי כתיבה- IN-תוך משחקי OUT-חוץ משחקי.

אתם מתאספים בחדר קטן וחשוך, שנמצאת בו דלת צדדית ממתכת שעליה כתוב ,דלת שיגור". אתם מחכים בחשכה, כשלפתע, נםתחת דלת ברצפה, ומתוכה יוצא אדם לבוש חליפה. האדם, שחובש משקפיים קטנים, מביט בכל אחד ואחד מכם במבט נוקב. "ברוכים הבאים, אפולו, שלמה, ולוקי. אתם נבחרתם לשמש לוחמי על ולהיות הראשונים בתוכנית ההכשרה הקרויה ספינקס, שנועדה ליצור לוחמים שיגנו על האומות המאוחדות של המערב, אבל את את זה אתם יודעים. אני כאן היום, על מנת להסביר לכם על ספינקס. ספינקס הוא תודעה מלאכותית, ששולטת במרכז האימונים שלכם. לספינקס יש את היכולת ליצור מגוון אתגרים שממש כמוכם, נבנו בהתאם לאגדות ולמיתוסים. מרגע שתיכנסו, לא תוכלו לצאת עד שתסיימו את סדרת המשימות שלכם, ברגע שזה יקרה, החדר ישחרר אתכם. תילחמו היטב ותתוגמלו. תילחמו רע, ותקבלו עונשים. בהצלחה לכם. אני ממליץ לכם לעשות היכרות זה עם זה לפני שיתחיל הקרב הראשון.יש לכם חצי דקה להיכנס לדלת מהרגע בו היא נפתחת. בהצלחה." ובמילים אלו הוא נעלם בחזרה לתוך הדלת ברצפה, והדלת עליה כתוב דלת שיגור מחליקה הצידה בלחישה, ומאחוריה נחשף מסך זוהר, ומעליו לוח דקות, שסופר אחורה משלושים.

IN
אני מחליף בין כמה מראות שונים, ואז מתקבע על גוף גבוהה יחסית, עם עור שזוף ועיניים סגולות
אני שולף אבן ספיר עם רונה כחולה חקוקה עליה מתוך אחד מכיסים רבים בבגד שלי ומשחק עם האבן, זורק ותופס אותה
לאחר מכן אני פונה אל האחרים "שלום, מי אתם? אני לוקי, אני מתמיר צורה חיצונית, אני נקרא על שם הענק לוקי מהמיתולוגיה הנורדית, הוא היה מתמיר צורה גם כן"
OUT
נגיד אני רוצה לשלוח משהו רק לך, לשלוח בספויילר או בפרטי?

OUT
בהצלחה לכולם !
IN
"לא נצא עד שנסיים את כל המשימות, נקבל עונשים אם לא נילחם טוב ? פשוט אחלה מוטיבציה." אפולו חושב לעצמו.
הוא מתחיל לדבר "שלום גם לך, אני אפולו. כנראה שאין לנו מספיק זמן להיכרות מעמיקה" הוא מסתכל על הצג "אז נתחיל ביכולות שלנו. אני מסוגל לייצר אנרגיה סולארית" אפולו מרים את ידו. קצות אצבעותיו מתחילות לזהור באור צהוב-לבן, האור מתחיל להתחזק ומתפשט לכל הכף עד שהיד ממש בוהקת ואז אפולו סוגר את ידו והאור נעלם. "אז אם אתה לוקי", הוא עובר אל שלמה "אתה בטח שלמה. תזכיר לי מה הוא יכל לעשות, לזרוק אבנים ?".
OUT
הנשקים שלנו נמצאים אצלנו ?

שלמה הוא בחור מבוגר בשנות השלושים-ארבעים לחייו. הוא צנום, גבוה ונראה מרשים להפליא.
הוא לובש טוניקה שעשוייה מסיבים אלקטרוני ולא מחזיק שום דבר חוץ מטבעת כסף פשוטה על אצבעו.
"בחיים לא שמעת על שלמה,נכון? שלמה היה ידוע בחוכמה שלו, ולא ביכולת שלו להלחם."אומר שלמה.

אני מגחך ואומר "כמובן, אני משליך אבנים מומחה, אלא מה?"
אני צוחק ואומר "הכוח שלי הוא התמרת צורה אנושית, אני מסוגל לשנות צורה לאיזה בן אדם שאני רוצה"
אני מדגים; משנה צורה אל אפולו וחזרה לצורה שהייתי קודם

IN
אפולו בגובה קצת נמוך מהממוצע, בעל שיער בלונדיני ועיניים בצבע ירוק בהיר. הוא לובש חליפה לבנה, דמוית שריון, שעשויה מלוחות דקים ומחוברים בצורה שתקל על תזוזת המשתמש. הוא גם נושא אשפת חצים וקשת מתכתית על גבו.
"וואו, לוקי, זה... מגניב ומטריד בו זמנית".
"ובנוגע אליך שלמה, אני מודה באשמה, לא שמעתי עליו. אולי זה היה מישהו בשם דוד ? בכל מקרה, אין לנו עוד הרבה זמן". אפולו פונה ללכת אל הדלת שכתוב עליה "שיגור". "אתם באים ?".

OUT
Hell lord, תחשוב שנייה לפני שאתה כותב תגובה, האם זו באמת ההתנהגות של הדמות שלך או שסתם מצאת התחכמות ילדותית ואתה רוצה לרשום אותה.
-
תודה. מה שרשמת לא מעליב או משהו, אני פשוט רוצה לשמור על משחק רציני.

כאשר אתם נכנסים לדלת הזוהרת, המרחב מסביבכם מתעוות, ואתם לפתע מוצאים את עצמכם בחדר חשוך לחלוטין, ומסביבכם מהדהד קול סמכותי שלום, וברוכים הבאים למרחב התודעתי שלי. אני הוא ספינקס, ואתם לוחמי העל שיתאמנו בתוכי. אתם תעברו סדרת משימות קשות ביותר, שאם תצליחו בה, תהפכו למושיעי האומות המאוחדות. האם יש לכם משהו לומר לפני שנתחיל בסיפור הראשון שלנו?

IN
"שלום ספינקס, יש לי שתי שאלות." אפולו אומר "הראשונה היא, למה חשוך כאן ? אי אפשר לראות כלום" הוא נוקש באצבעותיו ואור בהיר בוקע מידו. "השאלה השנייה, וכנראה היותר מעניינת, היא מה אתה בדיוק ? האם אתה תוכנה, חדר, או אפילו יותר טוב, ספינקס אמיתי ? אתה מבין, כל הקטע של תוכניות האימונים הוא די סודי ואני מעדיף לדעת מול מה אני נלחם."

הקול העמוק צוחק ואומר אני יודע טוב מאוד מי אתה ומה יכולותיך, שלמה. ותאמין לי שהם לא יפגעו בי. בנוגע לשאלה האחרת, אני תודעת על. ולא סתם, אלא אחת חשובה מאוד, שבזכותה הרפובליקה תינצל. התודעה שהיא אני מובנית בתוך מכונת על מאוד מורכבת שקשה מאוד לתאר אותה. וכעת, נעבור לאתגר הראשון. האוויר מסביבכם מתעוות שוב, וספינקס מתחיל לדבר עוד פעם. המשימות הראשונות יתאימו לסיפורים האישיים שלכם, ולאחר מכן יעברו לסיפורים כלליים יותר. אתם מרגישים קרקע לחה תחת רגליכם, ומוצאים את עצמכם בתוך מנהרה מוארת בעמימות, בקוטר של בערך 6 מטרים. בקצה המערה נמצאת נחשית הרוע, פיתון. הנחשית השתלטה על לב העולם, האורקל מדלפי. עליכם להביס אותה. לפתע, מקצה המנהרה, מגיחה נחשית ענקית, עשוייה מבשר לבן ורוטט, ונועצת בכם זוג עיניים אדומות, ולאחר מכן חושפת ניבים חדים ומתרוממת עד לגובה התקרה. החלו בקרב!

IN
אני קופץ אחורה בהפתעה, ושואל בבלבול את האחרים "אני יודע די הרבה מיתולוגיה וזאולוגיה, והאם אני צודק בהשערה שלי שפיתון צריך להיות זכר ולא לבקן?"
אני שולף במהירות אבן לבנה ואבן לבנה מהכיסים שלי, ומחכה עד שהיא תנסה להכיש אותי, אז אני קופץ הצידה ומשליך את האבן הלבנה לתוך הפה
OUT
(אם אתה לא זוכר, ההשפעה היא פרץ קריוגני) (אה, עכשיו נזכרתי שהיא נחש, ויש לה דם קר, אז תהיה השפעה גדולה יותר! יאי)

שלמה נסוג אחורה. הוא לוחש אל הנחש הגדול. המילים סתומות אך יש להן מימד טלפטי נרחב. אתם חשים במילים אך לא מצליחים לאחוז בהם ממש כמו מים.
yds
"חזרי למאורתך עריצה! שליחו של האל מצווה עלייך!" שולח שלמה בשפת המכונות שלמה.

לאחר הרצף המוזר הוא שולח יד לטבעת וצועק שם מוזר, מיכאל. שם עתיק כל כך, שם חזק כל כך.
מן הטבעת יוצא דמות ספק מלאכית-ספק שדית. הוא גבוה וחסון ובכאן מסתיים הקשר בינו לבין מלאכים סטאריוטיפים.
אין לו כנפיים לבנות עשויות נוצות לבנות וצחורות אלא כנפי מתכת גדולות ושחורות שכל הטחת כנף מרטיטה את האויר.
הוא אוחז חרב עשויה מתכת טכנולוגית שזזה לפי רצון החושב.
הוא עף כדי לחסום את דרך הפיתון משלושת האנשים הפגיעים יותר.

IN
אפולו מופתע מההתקפה הפתאומית אבל הוא לא זז ממקומו, הוא יודע שכל תנועה תוריד את סיכויי הפגיעה. הוא שולף חץ מאשפתו, ומלביש עליו ראש חץ רגיל. "כל ראש אחר יהיה מסוכן מידי באזור קטן כזה, הוא עוד יכול לפגוע בנו" הוא חושב.
אפולו דורך את הקשת, מכוון את הירייה ישירות אל לוע הנחש, ועוזב את המיתר.

חזרה