ספינקס-<משחק מקוון> - [4/5]- התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

Re: ספינקס-<משחק מקוון> - [3/5]- התחלנו! (יש מקום לעוד שחקנים)

שליחה על ידי yds » 11 מרץ 2016, 13:00

OUT
כן. תהיה גם תקיפה מצד האויב. כל שן היא בערך בגודל של חרב ארוכה.
IN
קולו של ספינקס רועם אם כן, נעבור למשימה הבאה. אשמדאי, מלך השדים, גנב משלמה את מלכותו, ועליו לכבוש מחדש את ארמונו על מנת לחזור להיות מלך, כשלצידו נמצאים רק אנשים מעטים. הארמון בנוי על צלע מצוק, ומחובר אליו באמצעות מוטות חזקים. על מנת להביס את אשמדאי, יהיה עליכם להגיע לחדרי המלך, שנמצאים במרכז הארמון. בהצלחה. אתם מרגישים שוב את תחושת הסחרור המשונה תחת רגליכם, ומוצאים את עצמכם במרכז עמק, כשלידכם מצוק ענקי, וממנו, כ700 מטרים מעליכם, בולט הארמון של שלמה. האדמה היא אדמה שחורה עשירה, ונדמה כאילו העפר זע באיטיות תחת רגליכם.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 11 מרץ 2016, 13:15

In
אני שואל את ספינקס "אפשר במקום ללכת אל החדרים להביא את החדרים אלינו על ידי הריסת המוטות וכך לגרום לארמון ליפול?"
אני מרים מעט מהאדמה ושם אותה בכיסי, ואז מתחיל לטפס למעלה, מגלף תוך כדי להב מהשן
Out
מעבר ממשימה למשימה נחשב מנוחה?
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 11 מרץ 2016, 13:46

אפולו פולט שריקה, "אז עברנו מנחשית ענקית למלך השדים ? ספינקס, אתה תוכנה יצירתית."
"אתם יודעים, יש דרכים נוחות יותר לטפס." אפולו שולף חץ מאשפתו ובוחר ראש חץ שחור. הוא מכוון באופן כללי אל המוטות, אבל יותר מתמקד בעוצמת הירייה - בכל זאת, 700 מטר בניגוד לכוח המשיכה - כאשר החץ נורה, כבל מתכתי שחור יוצא ממנו וקצו השני של הכבל מחובר לקשת. כשהחץ פוגע, אפולו מנתק את הכבל מקשתו ומחווה בידו אל לוקי, "עדיף לא ?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 11 מרץ 2016, 14:27

אני מחייך אל אפולו ואומר "יפה מאוד, אבל יכולתי לעזור מעט בהעפה של החץ, יש לי אבן שיוצרת שדה אנטי גרביטציוני למשך לא יותר מדי זמן"
אז אני שואל לפתע את ספינקס "זהו זה! המשימות, הן כולן קשורות אל הדמויות שלנו, נכון?"
"כלומר, פיתון הייתה האויבת של אפולו, השדים הם אני משער אויביו של שלמה, וכמולי אתה תשים איזה אייסיר אני משער, אני צודק?"
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 11 מרץ 2016, 17:25

"אל תחשבו שלהיכנס לארמון יספיק.השדים של אשמדאי מסתובבים, ועלינו גם לנצח את אשמדאי." אומר שלמה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 11 מרץ 2016, 17:39

" לא חשבתי ככה, אבל אי אפשר לנצח את אשמדאי בלי להגיע אליו" אומר אפולו. "לוקי, בא לך לעזור לי עם האבן הזאת ?" הוא אומר תוך כדי שליפת שני חצים נוספים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 11 מרץ 2016, 20:05

"בשמחה", אני לוקח מאחד מכיסי אבן זהובה ומוסר אותה אל אפולו, "אי אפשר לבצע את מה שהצעתי? למוטט את הארמון יהרוג את רוב השדים ולפחות יפגע באשמדאי"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 11 מרץ 2016, 20:31

"אולי, אבל מה הכיף בזה ?"
אפולו מחזיק ביד אחת את קשתו ואת האבן הזהובה שלוקי נתן לו, ובידו השנייה הוא מותח חץ זהה. אפולו מרגיש איך החץ מרחף בידו, כשהוא חסר משקל, אין אפילו צורך לחשב את המסלול שהוא יעבור. אפולו משחרר את החץ ואחריו עוד אחד, צופה איך הם עפים בקו ישר להפליא. אני צריך להשיג לעצמי כמה אבנים כאלו הוא חושב.
לאחר שהם פוגעים, אפולו משחרר את שני הכבלים ונותן לשלמה ולוקי "שנתחיל ?"
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 11 מרץ 2016, 22:23

אני מחייך ומתחיל לטפס במהירות על החבלים, קושר אותה זה בזה כדי ליצור גושים שנוח לטפס עליהם בקלות
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 11 מרץ 2016, 22:33

שלמה נוגע בטבעת בזהירות ומזמן שני מלאכים.אחד מהם מוכר לכם,מיכאל. השני די דומה לו אך עדיין שונה ממנו, הוא נמוך יותר אך חסון הרבה יותר שניהם תופסים בשלמה ומעופפים למעלה, אוחזים בשלמה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 12 מרץ 2016, 08:58

"אז עכשיו הוא יכול לעוף ? הוא יכל להגיד לי לפני שבזבזתי חץ" אפולו אומר. הוא מחבר את הכבל שלו אל הקשת, מחזיק בה בשתי ידיו ונשען על פני המצוק עם רגליים מתוחות, כמו בסנפלינג. אפולו לוקח נשימה, ואז קופץ. בזמן שרגליו לא נוגעות בדבר הוא לוחץ על כפתור בקשת והכבל נשאב בחזרה אליה, מעלה את אותו למעלה במהירות. הוא ממשיך בקפיצות האלה עד שהוא מגיע למעלה.
yds

שליחה על ידי yds » 12 מרץ 2016, 20:57

כאשר אתם מתקרבים לארמון, אתם רואים שני יצורים שמזכירים את המלאכים מהטבעת של שלמה, שעומדים ליד זוג דלתות ארד גדולות ומעוטרות. אתם רואים שכל אחד מהם חמוש בחרב שזורחת באור אדום מאיים, והם מדברים בינם בין עצמם בשפה שנשמעת כמו לחשושי להבות מהירים.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 12 מרץ 2016, 21:03

In
אני מכין את האבנים שלי ביד ואז מתקרב אט אט בסבלנות ובשקט כדי שלא ישימו לב אליהם
Out
מה התשובה לשאלה שלי ממקודם?
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 12 מרץ 2016, 22:13

אפולו מפסיק עם הקפיצות על מנת לא למשוך תשומת לב ומתחיל לטפס רגיל. "אתה תסתדר לבד ?" הוא שואל.
yds

שליחה על ידי yds » 15 מרץ 2016, 20:49

ספינקס לא מגיב. מי שכן מגיב לעומת זתא, הם השדים. הם מפסיקים את שיחתם, ועפים לכיוונכם. הם מרחפים כעשרה מטרים לידכם, ומתבוננים בכם. אחד מהם פונה אל השני "טוב ויפה, אביסטוס. נראה שתפסנו פולשים. בוא נביא אותם למלך." השני מביט בכם "לא יודע, לקורפיוס, אני מעט רעב. ארוחה?" הוא בוהה בכם בעיניים אדומות. הראשון מהרהר "טוב, המלך לא ציווה במפורש להביא אליו את כל מי שמתקרב, רק את כל מי שמנסה לפלוש. האם אתם מנסים לפשלוש, אזרחים יקרים? הארמון של מלכנו הוא מקום מרומם ביותר, ולא כולם יכולים להיכנס אליו. אם ניסיתם, ניאלץ להביאכם למלך. אבל אם לא, נוכל פשוט לאכול אתכם. וזה יהיה הרבה יותר נוח לכולנו. מסכימים?" בסיום דבריו הוא מכוון את חרבו הזוהרת אליכם. "כדאי לכם שזו תהיה התשובה הנכונה..."
זהב!!!
שלח תגובה