ספינקס-<משחק מקוון> - [4/5]- התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

Re: ספינקס-<משחק מקוון> - [3/5]- התחלנו! (יש מקום לעוד שחקנים)

שליחה על ידי yds » 08 מרץ 2016, 19:45

הקול העמוק צוחק ואומר אני יודע טוב מאוד מי אתה ומה יכולותיך, שלמה. ותאמין לי שהם לא יפגעו בי. בנוגע לשאלה האחרת, אני תודעת על. ולא סתם, אלא אחת חשובה מאוד, שבזכותה הרפובליקה תינצל. התודעה שהיא אני מובנית בתוך מכונת על מאוד מורכבת שקשה מאוד לתאר אותה. וכעת, נעבור לאתגר הראשון. האוויר מסביבכם מתעוות שוב, וספינקס מתחיל לדבר עוד פעם. המשימות הראשונות יתאימו לסיפורים האישיים שלכם, ולאחר מכן יעברו לסיפורים כלליים יותר. אתם מרגישים קרקע לחה תחת רגליכם, ומוצאים את עצמכם בתוך מנהרה מוארת בעמימות, בקוטר של בערך 6 מטרים. בקצה המערה נמצאת נחשית הרוע, פיתון. הנחשית השתלטה על לב העולם, האורקל מדלפי. עליכם להביס אותה. לפתע, מקצה המנהרה, מגיחה נחשית ענקית, עשוייה מבשר לבן ורוטט, ונועצת בכם זוג עיניים אדומות, ולאחר מכן חושפת ניבים חדים ומתרוממת עד לגובה התקרה. החלו בקרב!
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 08 מרץ 2016, 20:22

IN
אני קופץ אחורה בהפתעה, ושואל בבלבול את האחרים "אני יודע די הרבה מיתולוגיה וזאולוגיה, והאם אני צודק בהשערה שלי שפיתון צריך להיות זכר ולא לבקן?"
אני שולף במהירות אבן לבנה ואבן לבנה מהכיסים שלי, ומחכה עד שהיא תנסה להכיש אותי, אז אני קופץ הצידה ומשליך את האבן הלבנה לתוך הפה
OUT
(אם אתה לא זוכר, ההשפעה היא פרץ קריוגני) (אה, עכשיו נזכרתי שהיא נחש, ויש לה דם קר, אז תהיה השפעה גדולה יותר! יאי)
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 08 מרץ 2016, 20:58

שלמה נסוג אחורה. הוא לוחש אל הנחש הגדול. המילים סתומות אך יש להן מימד טלפטי נרחב. אתם חשים במילים אך לא מצליחים לאחוז בהם ממש כמו מים.
yds
ספוילר
הצג
"חזרי למאורתך עריצה! שליחו של האל מצווה עלייך!" שולח שלמה בשפת המכונות שלמה.
לאחר הרצף המוזר הוא שולח יד לטבעת וצועק שם מוזר, מיכאל. שם עתיק כל כך, שם חזק כל כך.
מן הטבעת יוצא דמות ספק מלאכית-ספק שדית. הוא גבוה וחסון ובכאן מסתיים הקשר בינו לבין מלאכים סטאריוטיפים.
אין לו כנפיים לבנות עשויות נוצות לבנות וצחורות אלא כנפי מתכת גדולות ושחורות שכל הטחת כנף מרטיטה את האויר.
הוא אוחז חרב עשויה מתכת טכנולוגית שזזה לפי רצון החושב.
הוא עף כדי לחסום את דרך הפיתון משלושת האנשים הפגיעים יותר.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 08 מרץ 2016, 21:05

IN
אפולו מופתע מההתקפה הפתאומית אבל הוא לא זז ממקומו, הוא יודע שכל תנועה תוריד את סיכויי הפגיעה. הוא שולף חץ מאשפתו, ומלביש עליו ראש חץ רגיל. "כל ראש אחר יהיה מסוכן מידי באזור קטן כזה, הוא עוד יכול לפגוע בנו" הוא חושב.
אפולו דורך את הקשת, מכוון את הירייה ישירות אל לוע הנחש, ועוזב את המיתר.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 08 מרץ 2016, 21:16

In
אני צועק אל אפולו "תירה בה! היא כנראה הכי תושפע ממך, כי במיתולוגיה אפולו קטל את פיתון!"
אני אומר בהתפעלות לשלמה "וואו, אכן כוח מרשים מאוד"
yds

שליחה על ידי yds » 09 מרץ 2016, 15:56

המלאך מרחף מולכם, מניף את חרבו ומנסה להרחיק את פיתון מכם, בזמן שהחץ והאבן ננעצים בה ישירות, פיצוץ כפור ולאחר מכן פרץ של דם לבנבן פורצים החוצה, אבל הנחשית עדיין נשארת במקומה. ספינקס צוחקתצטרכו יותר מהתקפה פשוטה על מנת להביס את פיתון, אימת דלפי והאלים עצמם! אני רוצה לראות אתכם מתאמצים!
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 מרץ 2016, 16:11

אני משליך אבן כחולה (פרץ חשמל) ואחריה עוד אבן אדומה (פרץ אש), ואז מחליף במהירות אדירה בין מראות שונים תוך כדי ריצה לכל עבר והעלבות שונות לפיתון כדי להסיח את דעתה, ואז צועק לאפולו "יש לך חץ מתפוצץ או משהו כזה? אם כן תירה מהר בבקשה, יש לי תוכנית!"
אז אני פונה אל שלמה ואומר "אני יודע הרבה על מיתולוגיות וכדומה, ויש לי שאלה, האם מיכאל שזימנת הוא באמת מלאך או סוג של רובוט? בכל מקרה, אם אתה יכול להורות לו מה לעשות, תגיד לו לחסום את הפה שלה!"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 מרץ 2016, 19:30

"יש לי אחד כזה, אבל אנחנו קרובים מידי, ההדף יכול לפגוע בנו !" אפולו צועק בחזרה תוך כדי שהוא שולף עוד חץ ללא ראש, "אתה בטוח שצריך פיצוץ כאן ?" ראש החץ עוד לא נבחר.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 מרץ 2016, 20:06

אני חושב לשנייה ואומר "לא חייב מתפוצץ, אבל משהו מרשים שימשוך את תשומת הלב שלה!"
"ואם יש לך ראש חץ ארוך או רגיל, תמסור לי אחד כזה בבקשה, כי אין לי סכין"
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 09 מרץ 2016, 21:44

"ברור שהוא לא רובוט או מלאך. הוא אדם כמוני וכמוך. מלאכים יש רק באגדות." אומר שלמה. תוך כדי שמיכאל עף במהירות אל הנחשית, מנסה לסגור לה את הפה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 10 מרץ 2016, 09:49

אפולו לוקח ראש חץ ארוך ושטוח, בעל פסים אלקטרוניים משני צדדיו. נראה שפולסים חשמליים קטנים רוקדים עליו, מופיעים ונעלמים בתדירות קבועה.
"בדרך כלל אני משתמש בו בשביל לנטרל רובוטים, אבל זה אמור להספיק גם כאן" הוא חושב.
"תפוס !" הוא צועק בחזרה ללוקי וזורק אליו את ראש החץ.
"משהו מרשים הוא ביקש ? שיסתכל על זה" אפולו מקפל את הקשת ותולה אותה על גבו. בעוד הוא מרים את שתי ידיו הוא מדמיין את הפוטונים יוצאים ממנו אבל לא מתפזרים כמו תמיד, אלא ממקד כולם לכיוון אחד, הנחשית. הוא מרגיש את החום עולה בכפות ידיו, את האנרגיה נבנית ומנסה להשתחרר ממנו, ואז הוא נתן לה לצאת, שומר בזהירות שתמשיך רק לכיוון אחד וממשיך לייצר אור על מנת שהנחשית תישאר מוסחת.
בעיני כל האחרים, שני לייזרים לבנים דמויי איירון-מן, יוצאים מידיו של אפולו ופוגעים בנחשית.
"רצית הסחה ? קיבלת, עכשיו תקוף אותה !" הוא צועק תוך שהוא ממשיך לרכז את הלייזר כמה שהוא יכול.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 10 מרץ 2016, 11:33

אני מחייך וצועק "תודה לשניכם!"
אני משליך אבן זהובה על ראשה של פיתון, ואז קופץ עליה, נעזר בשדה בלי כוח משיכה שיצרה האבן כדי לטפס על ראשה, ואז תוקע כמה שיותר עמוק את הראש חץ לתוך עינה של פיתון, דוחף עמוק עד שמגיע למוחה, ואז שם בחור של העין אבן אדומה ובורח, נעזר בשאריות הכוח האנטי גרביטציוני כדי לברוח במהירות מפני הפיצוץ אש
yds

שליחה על ידי yds » 10 מרץ 2016, 12:33

פיתון מלחששת בבוז, ומניפה את ראשה לתקוף, כשלפתע האבן האדומה מתפרצת בפיצוץ בוער בתוך עינה, והיא מתמוטטת על רצפת המערה, מותירה את הדרך פתוחה אל הסלע הזורח שבקצה. יפה. ניצחתם את פיתון. אני כעת אעניק לכם שי, כגמול על ניצחונכם המחוכם. האבן שבקצה המערה היא אבן האורקל. אתם יכולים לגעת בה, ולשאול אותה שאלה אחת, והיא תענה לכם. האבן חד פעמית, אך אתם יכולים לשאת אותה ולהשתמש בה אחר כך. לאחר שתחליטו, נעבור למשימה הבאה
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 10 מרץ 2016, 13:07

IN
"אוי איכס" אפולו מסתכל על גווית הנחשית. "אבל אני מעדיף נחשית ענקית מתה על חיה, ככה לפחות היא לא יכולה לנשוך אותנו".
"בנוגע לאבן, לדעתי זה יהיה בזבוז להשתמש בה עכשיו. אלא אם כן למישהו מכם יש שאלה ממש חשובה, אני אומר שנשמור אותה לאחר כך".
OUT
קרבות עתידיים יהיו גם עם תקיפה מצד האויב נכון ? זה יהיה הרבה יותר מעניין ככה.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 10 מרץ 2016, 13:18

In
אני הולך אל גופת פיתון, ואז עוקר את שיניה, ומניח אותן באחד מכיסי, ואומר לאחרים "בשביל שבפעם הבאה יהיה לי פגיון"
אני לאחר מכן הולך אל המשך המנהרה, ואז אני לוקח את אבן דלפי וזורק אותה לאפולו באמירת "במיתולוגיה דלפי היא כוהנת אפולו, אז זה לדעתי נכון שאבן דלפי תהיה גם כן של אפולו"
אני מתיישב בצד של המנהרה, ומתחיל לגלף את השיניים בעזרת השניים האחרות ליצירת פגיונות
Out
כמה גדולה כל שן?
שלח תגובה