ספינקס-<משחק מקוון> - [4/5]- התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

ספינקס-<משחק מקוון> - [4/5]- התחלנו!

שליחה על ידי yds » 06 מרץ 2016, 16:51

התחלנו!
חוקי כתיבה- IN-תוך משחקי OUT-חוץ משחקי.

אתם מתאספים בחדר קטן וחשוך, שנמצאת בו דלת צדדית ממתכת שעליה כתוב ,דלת שיגור". אתם מחכים בחשכה, כשלפתע, נםתחת דלת ברצפה, ומתוכה יוצא אדם לבוש חליפה. האדם, שחובש משקפיים קטנים, מביט בכל אחד ואחד מכם במבט נוקב. "ברוכים הבאים, אפולו, שלמה, ולוקי. אתם נבחרתם לשמש לוחמי על ולהיות הראשונים בתוכנית ההכשרה הקרויה ספינקס, שנועדה ליצור לוחמים שיגנו על האומות המאוחדות של המערב, אבל את את זה אתם יודעים. אני כאן היום, על מנת להסביר לכם על ספינקס. ספינקס הוא תודעה מלאכותית, ששולטת במרכז האימונים שלכם. לספינקס יש את היכולת ליצור מגוון אתגרים שממש כמוכם, נבנו בהתאם לאגדות ולמיתוסים. מרגע שתיכנסו, לא תוכלו לצאת עד שתסיימו את סדרת המשימות שלכם, ברגע שזה יקרה, החדר ישחרר אתכם. תילחמו היטב ותתוגמלו. תילחמו רע, ותקבלו עונשים. בהצלחה לכם. אני ממליץ לכם לעשות היכרות זה עם זה לפני שיתחיל הקרב הראשון.יש לכם חצי דקה להיכנס לדלת מהרגע בו היא נפתחת. בהצלחה." ובמילים אלו הוא נעלם בחזרה לתוך הדלת ברצפה, והדלת עליה כתוב דלת שיגור מחליקה הצידה בלחישה, ומאחוריה נחשף מסך זוהר, ומעליו לוח דקות, שסופר אחורה משלושים.
נערך לאחרונה על ידי yds ב 17 אוגוסט 2016, 13:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Hell lord
תשובות: 3

Re: ספינקס-<משחק מקוון> - [3/5]- התחלנו! (יש מקום לעוד שחקנים)

שליחה על ידי Hell lord » 06 מרץ 2016, 17:01

IN
אני מחליף בין כמה מראות שונים, ואז מתקבע על גוף גבוהה יחסית, עם עור שזוף ועיניים סגולות
אני שולף אבן ספיר עם רונה כחולה חקוקה עליה מתוך אחד מכיסים רבים בבגד שלי ומשחק עם האבן, זורק ותופס אותה
לאחר מכן אני פונה אל האחרים "שלום, מי אתם? אני לוקי, אני מתמיר צורה חיצונית, אני נקרא על שם הענק לוקי מהמיתולוגיה הנורדית, הוא היה מתמיר צורה גם כן"
OUT
נגיד אני רוצה לשלוח משהו רק לך, לשלוח בספויילר או בפרטי?
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 מרץ 2016, 17:34

OUT
בהצלחה לכולם !
IN
"לא נצא עד שנסיים את כל המשימות, נקבל עונשים אם לא נילחם טוב ? פשוט אחלה מוטיבציה." אפולו חושב לעצמו.
הוא מתחיל לדבר "שלום גם לך, אני אפולו. כנראה שאין לנו מספיק זמן להיכרות מעמיקה" הוא מסתכל על הצג "אז נתחיל ביכולות שלנו. אני מסוגל לייצר אנרגיה סולארית" אפולו מרים את ידו. קצות אצבעותיו מתחילות לזהור באור צהוב-לבן, האור מתחיל להתחזק ומתפשט לכל הכף עד שהיד ממש בוהקת ואז אפולו סוגר את ידו והאור נעלם. "אז אם אתה לוקי", הוא עובר אל שלמה "אתה בטח שלמה. תזכיר לי מה הוא יכל לעשות, לזרוק אבנים ?".
OUT
הנשקים שלנו נמצאים אצלנו ?
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 06 מרץ 2016, 18:17

שלמה הוא בחור מבוגר בשנות השלושים-ארבעים לחייו. הוא צנום, גבוה ונראה מרשים להפליא.
הוא לובש טוניקה שעשוייה מסיבים אלקטרוני ולא מחזיק שום דבר חוץ מטבעת כסף פשוטה על אצבעו.
"בחיים לא שמעת על שלמה,נכון? שלמה היה ידוע בחוכמה שלו, ולא ביכולת שלו להלחם."אומר שלמה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 06 מרץ 2016, 18:28

אני מגחך ואומר "כמובן, אני משליך אבנים מומחה, אלא מה?"
אני צוחק ואומר "הכוח שלי הוא התמרת צורה אנושית, אני מסוגל לשנות צורה לאיזה בן אדם שאני רוצה"
אני מדגים; משנה צורה אל אפולו וחזרה לצורה שהייתי קודם
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 מרץ 2016, 18:45

IN
אפולו בגובה קצת נמוך מהממוצע, בעל שיער בלונדיני ועיניים בצבע ירוק בהיר. הוא לובש חליפה לבנה, דמוית שריון, שעשויה מלוחות דקים ומחוברים בצורה שתקל על תזוזת המשתמש. הוא גם נושא אשפת חצים וקשת מתכתית על גבו.
"וואו, לוקי, זה... מגניב ומטריד בו זמנית".
"ובנוגע אליך שלמה, אני מודה באשמה, לא שמעתי עליו. אולי זה היה מישהו בשם דוד ? בכל מקרה, אין לנו עוד הרבה זמן". אפולו פונה ללכת אל הדלת שכתוב עליה "שיגור". "אתם באים ?".
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 06 מרץ 2016, 19:20

אני מביט בהתפעלות על החיצים ואז נכנס לדלת שכתוב עליה שיגור וצועק "אני גם כן לא מכיר את שלמה!"
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 06 מרץ 2016, 19:26

"אז התגובות שלכם יהיו מעניינות.חכו לקרב." אומר שלמה וצועד בנוחות אל הדלת
שמעו את זה ברקע הודעותי
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 06 מרץ 2016, 21:03

---------------------------------------------------------
Out
אדראן צודק, סליחה
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 07 מרץ 2016, 06:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 מרץ 2016, 22:15

OUT
Hell lord, תחשוב שנייה לפני שאתה כותב תגובה, האם זו באמת ההתנהגות של הדמות שלך או שסתם מצאת התחכמות ילדותית ואתה רוצה לרשום אותה.
-
תודה. מה שרשמת לא מעליב או משהו, אני פשוט רוצה לשמור על משחק רציני.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 07 מרץ 2016, 17:37

כאשר אתם נכנסים לדלת הזוהרת, המרחב מסביבכם מתעוות, ואתם לפתע מוצאים את עצמכם בחדר חשוך לחלוטין, ומסביבכם מהדהד קול סמכותי שלום, וברוכים הבאים למרחב התודעתי שלי. אני הוא ספינקס, ואתם לוחמי העל שיתאמנו בתוכי. אתם תעברו סדרת משימות קשות ביותר, שאם תצליחו בה, תהפכו למושיעי האומות המאוחדות. האם יש לכם משהו לומר לפני שנתחיל בסיפור הראשון שלנו?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 07 מרץ 2016, 17:39

אני אומר "לא", ואז מחכה לאחרים
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 מרץ 2016, 17:55

IN
"שלום ספינקס, יש לי שתי שאלות." אפולו אומר "הראשונה היא, למה חשוך כאן ? אי אפשר לראות כלום" הוא נוקש באצבעותיו ואור בהיר בוקע מידו. "השאלה השנייה, וכנראה היותר מעניינת, היא מה אתה בדיוק ? האם אתה תוכנה, חדר, או אפילו יותר טוב, ספינקס אמיתי ? אתה מבין, כל הקטע של תוכניות האימונים הוא די סודי ואני מעדיף לדעת מול מה אני נלחם."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 07 מרץ 2016, 18:01

IN
אני מהרהר מעט ואז אומר "גם אני אשמח לדעת, ואם אפשר לדעת, האם אתה מכונה ענקית ואנחנו בתוכך, או שאנחנו בתוך סוג של חלום בו אתה שולט?"
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 07 מרץ 2016, 18:32

"היכולות שלנו יעבדו כרגיל,נכון? כי אני לא חושב שתרצה אותם מסתובבים בך."אומר שלמה
שמעו את זה ברקע הודעותי
שלח תגובה