• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספינקס-<משחק מקוון>-[5/0] -עץ הרשמה- חופשיטה

"אתה חושב שהם מוכנים?" האיש הגבוה והשחום בחליפה שאל. "אין ספק, אדוני, נשיא האומות המאוחדות של המערב, הם עברו את השלב הראשון." האיש הסתובב אליו "אני יודע שהם עברו את השלב הראשון, גם אני יכולתי לעבור אותו, לו רציתי. השאלה היא, האם הם מוכנים לשלב השני? התהליך יכול לחזק אותם. אבל אני קראתי את התוכניות, יותר סיכוי שהוא עשוי לשבור אותם." האיש שכרע ברך הזדקף. ככה זה בעולם שלנו, אדוני הנשיא. המלחמה עם הרפובליקה הגדולה רק החמירה. כוחותיהם של כולנו עומדים למבחן. או שתעמוד בלחץ, או שתישבר." האיש בחליפה הנהן "טוב ויפה. עכשיו לך. הבא אותם לחדר התדרוך." האיש קד בתגובה "כן אדוני." הנשיא יצא מהחדר, כששולי מעילו המחויט מתנופפים מאחוריו. רגע לפני שיצא מהדלת האחורית, הוא נעצר ואמר"אם הם נשברים, האחריות תוטל עליך, זה ברור?" ולאחר מכן יצא מבלי להוסיף מילה.
אתם חיילי על. עברתם את השלב הראשון בפרויקט ספינקס. קיבלתם כוחות ונשקים יחודיים. עברתם ניתוחים ואימונים מפרכים. קיבלתם שם קוד. עכשיו עליכם לעבור לשלב 2. שלב החדר.

הי כולם! כמו שראיתם למעלה, המשחק יתרחש בעתיד בו מלחמה גרעינית גדולה בין סין הקומוניסטית לבין ארצות הברית, חילקה את העולם לשני איחודים, כשמרכזו (אירופה, אפריקה, ורוב המזרח התיכון) הפך לשממה גרעינית. הדמויות הן חיילי על, שנבחרו כחלק מפרויקט ספינקס, שמטרתו היא ליצור צבא של חיילי על, על מנת לנצח את הGER, הרפובליקה הגדולה של המזרח. אז מה מבדיל ביניכם לבין קפטן אמריקה? ההבדל הוא, שגם חדר האימונים, שנקרא ספינקס, וגם אתם, נבניתם ועוצבתם בהשראת גיבורים אגדתיים וספרותיים. כלומר, חייל על אופייני יהיה הרקולס- עם כוח פיזי על אנושי וקשת שיורה חיצים שמשגרים רעל ו/או גלי EMP. אז איך בונים את הדמות בתכלס? הנה-
את הדף ניתן לשלוח בהודעה פרטית או בספוילר בעץ ההרשמה עצמו.
שם אמיתי: רק אם רוצים. אתם כנראה תשתמשו בשם הקוד רוב הזמן.
שם קוד: שמו של גיבור מיתולוגי/מאגדה כלשהי, שבהתאם לשם הקוד יתעצבו כוחות העל והנשקים הייחודיים לכם.
נשק/אביזר: תכלס, אתם מחליטים מה הוא הנשק. הדרישות הן-1- הוא צריך להיות תואם לדמות שאותה בחרתם כשם קוד(ג'ק יהיה גרזן, כיפה אדומה יהיו סל של פצצות, עליסה יהיה מגן מראה מחזיר יריות וכו') 2-הוא צריך להיות כמה שיותר מגניב. למי שיבחר סתם רובה עם כוח על כלשהו לא יהיה כיף, וזה בניגוד למי שיבחר משהו כמו סל של עוגיות מתפוצצות(סתם דוגמה)
כוח על: ראה הוראות לגבי נשק/אביזר
מיומנויות ותחומי ידע: דברים שהדמות שלכם יודעת מחייה הקודמים, מהאימונים, או מכל מקור אחר.
רקע: לא חייבים לכתוב ארוך, שתיים שלוש שורות. אם אתם רוצים ארוך יותר, אין בעיה.

הערות- למרות שבניית הדמויות היא די הומוריסטית בחלקה האגדתי יותר, חשוב לי להבהיר שהמשחק עצמו יהיה משחק רציני לגמרי.
- קצב תגובות- אין קצב קבוע בשבילכם, אבל אחרי שאני כותב, יש לכם שבוע לכתוב או שתכתבו לי בפרטי שאתם מתעכבים. מי שלא כותב תוך שבוע ולא שולח הודעה פרטית, ידוב"ש עד שיוכל לחזור למשחק (לשלוח הודעה פרטית)

מי ייתן והאומות המאוחדות של המזרח יובסו! בהצלחה לכולם!

שם אמיתי:
שם קוד: לוקי
נשק/אביזר: חשבתי על אבני רונות שלכל רונה יש השפעה אחרת (נגיד רונה אחת גורמת לקרח, אחרת לאש, אחרת מרפאת וכו')
כוח על: שינוי צורה, להראות כמו אדם שמומצא מהדמיון או שראה
דרגת קושי לכוח על:
להראות כמו בן אדם אחר או בן אדם שמומצא מהראש: קל יחסית, אם משנה למישהו אמיתי כדאי שידע איך האיש נראה טוב
מיומנויות ותחומי ידע: ביולוגיה, מיתולוגיה, מהיר תפיסה, חוש ראייה טוב,שקרן מצויין, יודע איך להתנהג עם בעלי חיים ולהסתדר איתם
רקע: יתום, נולד למשפחה של 3 ילדים, המשפחה הייתה ענייה, ולכן הוא היה נטל לא רצוי, חוץ מהחיות, שאהבו אותו והוא אהב אותן.
הוא ברח מהבית בגיל 12 והוא נאסף בגיל 16 על ידי פרוייקט ספינקס, וקיבל את הכוח על והציוד שלו מהם
כיום: מתאמן לקראת שלב 2 בפרוייקט ספינקס
ציוד שהוא לא נשק/אביזר: חליפת קרינה (נראה לי, אם רוב העולם הוא שממה גרעינית, נכון?)
מה זה EMP ו|GER?
ומותר לאחרים לראות את הדף דמות שלי?

GER זה ראשי התיבות של הרפובליקה הגדולה של המזרח. וEMP זה פולס אלקטרומגנטי. כינוי לגל אלקטרומגנטי שמשבש מערכות חשמליות. הערה כללית-שמתי לב שמי ששלח לי דמויות עד עכשיו בחר כוחות שקשורים לחיות. רוב האויבים בתוך ספינקס יהיו רובוטים, ולא יצורים חיים. לתשומת לבכם. ואין בעיה שתראה לאחרים אם בא לך, פשוט אין צורך בכך.

עד כמה המשחק יהיה רציני ? הוא ינטה יותר לכיוון אקשן עתידני או דיאלוגים ודמויות עמוקות ?
מה הצפי לאורך של המשחק, כמה חודשים ? שנה ?
וגם באיזה צד רוסיה אם היא עדיין קיימת אחרי המלחמה הגרעינית ? (סתם מתעניין).

בעיקר אקשן עתידני. המשחק לא יהיה הומוריסטי, וייקח כמה חודדים. אין פה סיפור ארוך במיוחד, אבל הכל תלוי בקצב התגובות. רוסיה נמצאת בצד של הרפובליקה המזרחית, אבל הרבה פליטים רוסיים הגיעו למערב אחרי שקוריאה כבשה את רובה.

שם: ריצ'ארד האריסון.
שם קוד: אפולו.
נשק: אשפת חצים ללא ראש וקשת מכאנית שבה מובנים ראשי חצים מיוחדים (חומצה, גלי הדף, וכאלה). כאשר דורכים את הקשת המשתמש יכול לבחור באיזה ראש חץ להשתמש ואותו אחד מורכב על החץ הנוכחי תוך כדי מתיחת המיתר.
כוח על: אפולו מסוגל לייצר אנרגיה סולארית ישירות מתאי גופו. הוא יכול להגיע לעוצמת אור חזקה ומרוכזת מספיק בשביל להתיך מתכות.
בנוסף, בגלל שגופו מייצר קרינה, אפולו חסין ממנה ומסוגל ללכת באזורים הנגועים בנשורת גרעינית ללא קושי.
מיומנויות ותחומי ידע: לפני שהצטרף לספינקס, אפולו היה סטודנט למדעי ההנדסה ולכן הוא בקיא יחסית בהנדסה רובוטית. הוא מיומן מאוד בקשת בעזרת מה שהתחיל בתור תחביב והתפתח ליכולת קטלנית לאחר האימונים המפרכים של ספינקס.
רקע: נולד באנגליה, משפחתו הייתה בין הראשונות לעבור לארצות הברית כשהמלחמה רק התחילה. הוא נחשף עם הזמן לנזק שהמלחמה גורמת ופיתח תחושת אחריות לאנשים מסביבו. אפולו הצטרף לספינקס מסיבה אחת, לוודא שהזוועות שנגרמו לאירופה ואפריקה לא יחזרו על עצמן.

הרקע מתאים לעולם ? כי אם לא אז אפשר לשנות אותו.

ועוד משהו, אני חדש במשחקים מהסוג הזה אז קח את זה בחשבון אם אתה רוצה לקבל שחקנים ללא ניסיון למשחק.

אגב, יכול להיות שהסיבה שיש מעט נרשמים היא בגלל הדרישה לגיבורים ספרותיים/מיתולוגיים. הקונספט מגניב אבל מאוד מצמצם את האפשרויות ולי לפחות, לקח המון זמן עד שמצאתי דמות כזו והתאמתי את היכולות בצורה שאני אהיה מרוצה ממנה וגם תתאים לגיבור.

אם זה לא מאוחר מדי אני רוצה להצטרף
שם: מרקורי
נשק: מטה מברזל ש3 פעמים ביום הוא מזריק ארס, המטה מעוצב כשני נחשים מלופפים אחד סביב השני
כוחות: רץ ממש מהר, יכול לפרוץ דלת עד רמה אלוהית, יכול לשנות את המטה לשתי קוברות.
רקע: גדל במשפחה ענייה שמתה בצורה לא ידועה. כשגדל התגייס למלחמה ומהר התגייס
ליחדת על זו
מיומניות: ידע נרחב על החי והצומח,חוש כיוון טוב

חזרה