הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ארמוריקה- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

Re: ארמוריקה- עץ משחק

שליחה על ידי מירטוקן » 06 אוגוסט 2016, 08:30

ירין-
ספוילר
הצג
"אני אשמח אם תעזרי לי איתן, אם זו לא טרחה גדולה בשבילך."
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 06 אוגוסט 2016, 14:36

ירין
ספוילר
הצג
וואטאבר אני חושב לעצמי. אפשר לחשוב שיהיו כאן אנשים יותר מעניינים. אני שואל מישהו איפה מיכל, רציתי לדבר איתה כבר הרבה זמן.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוגוסט 2016, 20:47

ירין
ספוילר
הצג
אני שולח הודעה ליאן, אני מחוץ לעיר שלכם והחברה שלכם חושבים שבאתי לשדוד ולבזוז את הבתים שלכם... יש מצב שאתה שולח להם הודעה להכניס אותי.
אני פונה לשומרים, "מי הבכיר פה? כי אני פשוט אשמח לקבל את הפרטים של הבחור שאחראי לתקרית הדיפלומטית שאתם עושים פה, אני בטוח שכשהחברים שלכם ינסו להבין למה המשלוח של הציוד והואכל שהזמנתם לא הגיע, אתם תשמחו לספר להם שלא רק שלא ביצעתם כהלכה את העובדה שלכם ולא הלכתם לצוד את השודדים שמסתובבים ביער, גם מנעתם מראש הגילדה של העיר השכנה להיכנס לעיר.
אז יש לנו 2 אפשרויות, או שתזוזו מהדרך שלי ותתנו לי להיכנס, כי אני במילא מאחר לפגישה, או שאני אדאג אישית שישימו אתכם לקלס ולעג, בכל ערים באיזור, ויהיה לכם מזל אם יתנו לכם תורנות שמירה על השירותים."

כריזמה
[dice seed=44592 secure=57b2317c_0]6d4[/dice]
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
שלח תגובה