יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

ארמוריקה- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

Re: ארמוריקה- עץ משחק

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יולי 2016, 23:43

ירין והילה
ספוילרהצג
"אל תדאגו, אתם תתוגמלו בהתאם, ותוכלו להכין ציוד טוב ואיכותי לגילדה שלנו, ובמידה ונגלה שהם אנשים טובים, אז אני יבטל את ההנחיה הזו. לא שאי פעם נתתי אותה למישהו." אני מדגיש, "למעשה, אני חושב שלא הייתי פה היום."

"אני יוצא לעיר השכנה, רק תסגרו לי את הפנייה עם הבורסקאים ואתם חופשיים לעשות כרצונכם במשך היום, הילה, את מצטרפת?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 25 יולי 2016, 21:03

יותם
ספוילרהצג
כן בטח, זה 100 ארמוריקים לבקבוקון. ניתן לך הנחה כי אתה חבר גילדה, אז 70. יודע מה? כיוון שאנחנו buddies אתן לך הנחה של 10 ארמוריקים נוספים.
פונדק
ספוילרהצג
"מה? יואו, זה משחק אדיר." אני אומר ומתיישב. "מכירים את סיפור עקדת יצחק? אז העלילה של המשחק מתבססת בצורה מאוד רפויה על הסיפור הזה. אייזק היה ילד קטן שצייר, ואז אמא שלו שמעה את אלוהים אומר לה שהטכנולוגיה והמשחקים משחיתים את נשמתו של אייזק הקטן שלה. מפה לשם היא רודפת אחריו עם סכין והוא בורח למרתף.
המשחק הוא בעצם לשרוד במרתף ולהרוג את "אמא" בסוף, או אפילו בוסים יותר גדולים ממנה. זה משחק rouge-like מעולה, דורש אסטרטגיה מסוימת, יש בו אתגרים ממש מגניבים והרבה רפרנסים לדברים ולמצבים רפואיים שונים. יש לו גם.. 16 סופים שונים? תלוי עם איזה בוס מנצחים את המשחק.
לקח לי כמה חודשים, אבל הצלחתי להשיג את כל 100 האצ'יבמנטס בסטים עם ההרחבה. המשחק הראשון פחות טוב לדעתי אגב, יותר טרולי ופחות אסטרטגי."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 26 יולי 2016, 10:02

עידו-
ספוילרהצג
'לעזאזל, 60 זה כל מה שנשאר לי. טוב בסדר, פגוש אותי כשיהיה לך זמן.'
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 יולי 2016, 16:38

ירין-
ספוילרהצג
In
אני מחפש סימנים אם עברו כאן אנשים נוספים בזמן האחרון אחרי הלוחמים שלנו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 28 יולי 2016, 19:45

ירין-
ספוילרהצג
טוב, אין זמן לבזבז, ואין טעם לשבת בחיבוק ידיים עד שעידו ייתפנה. מה המשימה הכי דחופה כרגע? לוסי והפרות או לדאוג למחרשת ברזל? הפרות. חשוב יותר שיהיו הרבה פרות עם מחרשות פשוטות מאשר מעט פרות עם מחרשות איכותיות. אני שולח ה"פ ללוסי ומבקש להיפגש איתה איפה שהיא נמצאת כרגע.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 02 אוגוסט 2016, 23:24

מצטער על חוסר התגובות, היו לי עוד כמה דברים לעשות. אני חזרתי.

ליאור והילה
ספוילרהצג
"מי אתה?" מולי שואל בצחוק ומיכל מצחקקת לה. למיכל היה קצת קרח על הלב, אז מולי משתמש בלהביור.

"אין בעיה, נדבר עם הבורסקאי."
עידו
ספוילרהצג
הם מהנהנים ומחייכים. כן.

"אז, אם כבר משחקי מחשב, יש פה שחקני GTA?" סמי אומר. עכשיו זה משהו שאנשים מעוניינים בו, והשלושה האחרים מרימים יד.
אור
ספוילרהצג
הלוחמים הקודמים השאירו אחריהם קצת הרס, דם ובזזו את החדר. במבט נוסף על התיבה אתה רואה שהיא נפרצה כבר באופן די חזק, מה שאומר שהם לא היו עדינים. מעבר לכך הם לא בדיוק השמידו את המקום.
יותם
ספוילרהצג
היא נמצאת בחווה הקטנה שלה, מלמדת ידיד שלה לחלוב.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוגוסט 2016, 23:27

ירין והילה
ספוילרהצג
אני מחייך. "טוב... אני אהיה זמין בצ'אט, בבקשה אל תשרפו את העיירה כשאני לא נמצא."
ירין
ספוילרהצג
אני יוצא לעיירה השכנה (לוקח איתי את המאבטח שלי.)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 03 אוגוסט 2016, 09:31

ירין-
ספוילרהצג
"אהלן", אני ניגש לשניים,"לוסי, אפשר דקה? העניין הוא כזה-חבר שלי ואני, אנחנו רוצים לחרוש אדמות בעיר בשביל לזרוע בהם גידולים חקלאיים. בסופו של דבר היבולים הולכים לכל העיר, זה אינטרס של כולנו. אני לא רוצה לקחת לך את הפרות לתמיד, אז אשמח להציע הצעה-כל פעם שנצטרך לחרוש את האדמות, כלומר בתקופה הקרובה ואחרי כל פעם שנקצור את פרי העמל, נשאל ממך את הפרות ליום-יומיים. ככה נוכל להגדיל את כמות המזון בעיר, להפחית את התלות במלקטים, ולפנות זמן לעוד עניינים, ואת לא תוותרי באמת על הפרות שלך."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 אוגוסט 2016, 00:44

ירין
ספוילרהצג
"meh" אני אומר, "כאילו, זה נחמד והכל, אבל אתם לא באמת יכולים לקרוא לזה משחק. זה פשוט דרך להוציא עצבים בצורה חוקית..."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 04 אוגוסט 2016, 21:12

ליאור והילה
ספוילרהצג
הם מהנהנים. ליאור יוצא.
ליאור
ספוילרהצג
גלגל לי ק100
יותם
ספוילרהצג
"אלו פרות חלב שנועדו לחליבה. אין לי בעיה לעזור לך עם פרות נוספות, אבל אלו ספציפית לא."
עידו
ספוילרהצג
הם מסתכלים עליך בבוז. הם לא הולכים לחנון אותך בתגובה אפילו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 אוגוסט 2016, 21:19

ירין-
ספוילרהצג
In
אם לא היה כאן אף אחד, זה מעולה. אני מחפש במקום צמחים שגדלים במקומות כאלו ולא זמינים ביער, ואם אני רואה איזה חרק אני ככול הנראה אנסה לתפוס גם אותו. אם בפנים אין כלום, אני הולך לעשות את זה מסביב למערה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 04 אוגוסט 2016, 21:21

ירין-
ספוילרהצג
"פרות נוספות? את מתכוונת להרביע עוד פרות או שיש לך עוד פרות במקום מסתור? את שולפת אותן מכובע קוסמים?", אני מוסיף בשעשוע.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוגוסט 2016, 22:20

ירין
[dice seed=18667 secure=147ac091_0]1d100[/dice]
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 06 אוגוסט 2016, 00:45

אור
ספוילרהצג
יש קצת ריהוט, בעיקר שולחנות וכיסאות מאיכות נמוכה. יש גם טחב על הקירות אם בא לך.
יותם
ספוילרהצג
"הבאתי את הפרות מאיפשהו, ויש שם עוד פרות. אתה רוצה שאני אעזור לך עם הפרות או רק אכוון אותך?"
ליאור
ספוילרהצג
out
ברכותיי על הגלגול!
in
המשמר שלהם חושד שאתה שודד, למרות כל הסבר הגיוני אחר (המשמר לא היה יותר רגוע אתמול?). בוא תתחיל לשכנע אותם
.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 06 אוגוסט 2016, 01:43

ירין-
ספוילרהצג
In
אני לוקח מהטחב. ואחרי זה אני ורומפן יוצאים חזרה ליער, לשאוף אוויר צח. אם כבר מתחיל להיות מאוחר אנחנו חוזרים לעיר, אם לא אני נותן לרומפן לצוד מעט ואני מלקט מעט צמחים.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה