הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ארמוריקה- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

Re: ארמוריקה- עץ משחק

שליחה על ידי מירטוקן » 10 יולי 2016, 08:14

אור ועידו-
ספוילר
הצג
אני מתחלחל למשמע הרעיון שהועלה,"תתעסקו בזה כשאני לא בנמצא, בבקשה. בכל מקרה, אני עוד מעט יוצא עם אמיר, אבל נחזור בערב בערך, ככה שזאת לא באמת בעיה."
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2016, 13:10

יותם ועידו-
ספוילר
הצג
In
"אין בעיה יותם" אני אומר, "בוא תעתיק את הלחש אור מהמחברת שלי, גם אתה עידו" אני אומר, ופשוט פותח את המחברת שלי בעמוד ומצביע על הלחש, נותן לכם להעתיק אותו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 10 יולי 2016, 13:15

אור ועידו-
ספוילר
הצג
אני מתקרב ומעתיק את הלחש,"מה איתך, עידו הקוסם? איזה לחש אתה בוחר לשתף?"
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 10 יולי 2016, 15:00

יותם ואור
ספוילר
הצג
"קוסם? נו באמת. אני לא מוציא כאן שפנים מהכובע. תהנה בדייט שלך עם אמיר אגב." אני מעתיק את הלחש למחברת שלי. "כמו ששאלתי כבר אלף פעם, איזה לחש את רוצים?"
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2016, 15:05

יותם ועידו-
ספוילר
הצג
In
לחש האור עובד בצורה קצת שונה אולי ממה שציפיתם. הוא לא יוצא כדור של אור או משהו דומה, אלא מאפשר לכם להאיר חלקים שונים בגוף שלכם כפנס. אתם מניחים שלהאיר את קצה האצבע יהיה ממש יעיל לקריאה.

"אני זוכר עוד את הרעש מהפעם האחרונה שהשתמשת בקליע ברק. אישית אני אשמח לצורת צל, אבל בגלל שאמיר ויותם יוצאים לדייט, אני אשמח לדעת שיותם לא חסר הגנה לחלוטין ולא ימשוך את תשומת הלב של כול הסובבים אותו בכול פעם שהוא משתמש בלחש. במילים אחרות, אני חושב שקליע אש זה הלחש הנכון לשתף כרגע" אני אומר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 10 יולי 2016, 15:07

אור ויותם
ספוילר
הצג
"קלע אש." אני מדייק, "אתם יודעים, sling." אני פותח את המחברת שלי ומצביע על הסמל הנכון. "תהנו."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 10 יולי 2016, 15:57

אור ועידו-
ספוילר
הצג
"שפנים אתה לא מוציא, אבל לחשים כן", אני ניגש ומעתיק את קלע האש,"בערב כנראה אחזור עם עוד לחשים. סיונארה!", אני אומר, ופונה לדרכי.
אמיר-
ספוילר
הצג
אתה מקבל ה"פ:"מה הולך? אתה מאורגן? מושו ואנוכי מחכים לך בשער העיר."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 יולי 2016, 16:17

עידו-
ספוילר
הצג
In
"תקשיב היום לדברים בנוגע לנשק חם שמפתחים פה. אני סקרן לגבי ההתקדמות, וזה יכול להיות מסוכן לנו- כי אף אחד מאיתנו לא בתהליך הפיתוח" אני אומר "אני אצא עם רומפן ליער או משהו."
ירין-
ספוילר
הצג
In
אור ורומפן יוצאים ליער "אני מניח שאתה רעב" אני אומר לרומפן, והוא מהנהן. אני אתן לו לחסל כול דבר שהוא יצליח לתפוס- סנאי, ארנב, חזיר בר או זאב. מקווה שיותם לא יכעס עליי. אני דואג גם לצאת מהעיר מכיוון שיותם לא עבר בו, ואולי גם לעבור באזורים שעוד לא הייתי בהם.

מה שכן אני עושה שונה מהרגיל, זה מסתכל על העצים. עם הכוח של רומפן, אני אוכל להוריד עצים, ואני אשמח לדעת מה התכונות השונות של העצים הנפוצים באזור. זה גם חשוב ללחשים, כמובן.

בזמן שאור חושב את הדברים האלו, רומפן פשוט רומס את היער, שאור על הגב שלו. הוא רעב, והוא מחפש אחרי מזון. כנראה נשאר קצת מהציד הענק שהם ביצעו אתמול, אבל זה לא שרומפן לא יכול למצוא עוד.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 11 יולי 2016, 22:45

הילה
ספוילר
הצג
מולי רושם את מה שאת אומרת, בזמן שמיכל מקשיבה.

"זה לא רע, אני חושבת שאני אצליח לעבוד עם זה. מולי רשם מה שאמרת, אני אהפוך את זה לסקיצה, אייצר כמה חצים ואם הם יעבדו אני אתן לך את חלקך. עכשיו, רווחים לא סביר שתקבלי בכסף או בברזל נטו, אבל את רוצה חצים או משהו אחר בתמורה במקרה?"
ליאור
ספוילר
הצג
out
אתה לא מספר לאנשים על החולשות שלך. הוא כנראה ידפוק לך מחיר אחר כך. ויש להם דברים שאתה לא יודע עליהם.

in
"אם האיכות לא חייבת להיות גבוהה, אני אצליח. כמו שאמרת אבל, האיכות לא תהיה מרשימה וזו עגלה זמנית, אז בבקשה תשמור עליה. אני אדווח לאלכס אם אנחנו נצטרך עוד."

הגעת ללוסי אחרי השיחה עם הנגר. מה אתה אומר לה?
אור
ספוילר
הצג
רומפן חזק בצורה מטורפת- אתה אומר לו להוציא עץ קטן, והוא מוציא אותו עם השורש. עצים גדולים יותר דורשים יותר מאמץ ולא יוצאים לגמרי, אבל הוא מכונת מצור מהלכת. אתם לא נמצאים במקום חדש- עדיין היער, מאותו הכיוון של רומפן. האזור הקרוב כבר ממופה, אם כי לא סביר שידעו שהייתם פה.

רומפן גם אוכל אצטרובלים, חזירי בר מסכנים ושאר חיות יער- הוא לא בררן, אחרי הכל. הוא טרול.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2016, 22:59

ירין
ספוילר
הצג
OUT
כן, אבל כשאתה בתור שה"ם אומר משהו, אז אני לא יכול לדעת אם זה אמת או שקר של הדב"ש, וכל עוד שאתה לא אומר לי לנסות לעלות על הבלוף, אין לי שום סיבה להניח שמשקרים לי.... ואני לא יכול לדעת אם פתאום כן אפשר להוציא מהמכרה מתכת, או שלא. בסופו של דבר, כשאני מנסה לתחמן/לשקר לדמות אחרת אז יש בדיקה של כריזמה נגדה. אז למה לא היה לי בדיוק הזדמנות להבין שהוא משקר?

כמו כן, די רשמתי לך מה אני אומר לה-
liorgonen3 כתב: משם אני הולך ללוסי לדבר איתה על העניין של תיעוש של משק הפרות, אני צריך שהיא תכשיר אנשים לחלוב פרות, ולבדוק איזה פרות יותר חזקות ויכולות להיות בהמות משא.
IN
"בוקר טוב לוסי." אני אומר במהירות, "אני צריך את עזרתך בלתת קצת דחיפה קדימה בנושא הפרות ומוצרי החלב שלנו. חושבת שאת יכולה להכשיר עד 2-3 אנשים לעבוד עם הפרות? ואני צריך שתסתכלי על הפרות שיש לנו, ואם יש כמה שהן יותר חזקות פיזית מהאחרות, אנחנו זקוקים להן בתור בהמות משא."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 11 יולי 2016, 23:49

ירין
ספוילר
הצג
אני הולך לפונדק. מי נמצא שם?
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 יולי 2016, 17:05

ירין-
ספוילר
הצג
Out
אני כותב את התגובה בהנחה שהמבוך שהלוחמים חקרו הוא במרחק שאני יכול להגיע אליו ולחזור בערב, כי זה מה שהלוחמים עשו ביום שהם חקרו אותו.\
In
אני מורה לרומפן לקחת איתו את העץ, והוא מניף אותו וכמעט מפיל אותי מגבו. אין בעיה, פשוט אני ארד ואתקדם ברגל.

עכשיו, אני חושב, יש מקום שבא לי לחקור- המבוך הנקי. אני ורומפן הולכים אליו. האם האויבים חזרו? או שאולי נוכל לגלות אוצר שהלוחמים לא ראו? לרומפן יש כוח מספיק להוריד קירות דקים אם הלוחמים לא ידעו עליהם בעבר.

בינתיים, רומפן חשב על זה שהעץ שלו בטח יותר חזק מכות המקלות שהוא ראה שיש לאנשים אתמול. איך הם קראו להם? חרבות? העץ של רומפן הכי חזק.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 יולי 2016, 11:35

ירין-
ספוילר
הצג
קודם כל אני חייב לבחון את הרעיון שחשבתי עליו. אני הולך לאגם, מוציא שתי קערות שהכנתי מראש, וממלא אותן במים. אז אני תולש דף אחד ממחברת הלחשים שלי, וחוצה אותו לשניים. על חצי אחד אני כותב מילים עם קונוטציה שלילית: רצח, שנאה, טירוף, אובדן, וכיוצא בזה. על הדף השני אני כותב מילים עם קונוטציה חיובית: תקווה, שמחה, חיים, אחווה.
אני מניח קערה אחת על הדף השלילי וקערה אחת על הדף החיובי, ומחכה.
'זה ניסוי מוכר שקשור אמנם לאמונות תפלות בעיקר, אבל אם המשחק מקבל דברים מופשטים כמו כתב ברית עם זאב, גם מזה אמור לצאת משהו. כנראה מים שנותנים מחסרים ומים קדושים שנותנים בונוסים. אבל למה בדיוק? לנק"פ? למאנה? למיומנויות? אולי זה ייתן לי איזושהי שליטה במים? היכולת להפוך גשם זלעפות למטר קל? להפוך גלים קטנים לצונמאי? אולי לחש שנותן להבחין בין מים ראויים לשתייה לבין מים מזוהמים?
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 13 יולי 2016, 19:02

ליאור
out
סבבה
in
ספוילר
הצג
"בוקר טוב גם לך." היא אומרת, בבירור התעוררה לפני כמה דקות במקרה הטוב.

"אוקי, אז אתה רוצה פרות ומי שיעבוד איתן? אני מכשירה כבר. עכשיו, פרות חלב זה דבר אחד, אבל פרות משא זה משהו אחר. אני אנסה למצוא מי שיכול לאלף אותן למסעות, אבל אני לא מבטיחה לך כלום. יש לנו כרגע שבע פרות, והמספר רק עולה"
עידו
ספוילר
הצג
בפונדק נמצאים סמי, מיכאל, ראשיד וסאמיר. יש גם כמה ירוקים מהמסיבה אתמול. הם מדברים על דברים כלליים, כדורגל וכל זה.
אור
out
ספוילר
הצג
כן, ניתן להגיע. גלגל לי ק100!
יותם
ספוילר
הצג
גלגל לי ק100 פעמיים.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 יולי 2016, 19:04

ירין-
ספוילר
הצג
גלגול ראשון:
[dice seed=14697 secure=ba2cc48e_0]1d100[/dice]

גלגול שני:
[dice seed=33091 secure=80485df2_1]1d100[/dice]