הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ארמוריקה- עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
BlueBell

Re: ארמוריקה- עץ משחק

שליחה על ידי BlueBell » 05 יולי 2016, 14:09

עידו ויותם-
ספוילר
הצג
"ההבדל היה בין 'זה לא עניינך' לבין 'כמה אתה מוכן לשלם'. ורק לפרוטוקול? אתה חסר הומור." אני עונה בעוקצנות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 05 יולי 2016, 14:22

הילה ויותם
ספוילר
הצג
"אני דווקא חושב שזה שאף אחד לא מבין את הגאונות שלו. וכולל הוא, כי הוא לא יודע את משמעות המילה 'גאונות' אם הוא מייחס אותה לעצמו." אני מחייך. "הי, אם את לא רוצה לספר לנו איזה רעלים יש לך, הכל טוב. זה לא כאילו נכריח אותך או משהו. אם ננסה, אני בטוח שנגלה את הרעלים בדרך הקשה, אחרי שכבר בלענו אותם."
OUT
ירין- תגיד מתי המסיבה פחות או יותר נגמרת בבקשה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 05 יולי 2016, 16:41

הילה ועידו-
ספוילר
הצג
"קבלי את התנצלותי המלאה על שאמרתי בדיוק את מה שאמרת בזה הרגע, רק במילים אחרות", אני אומר ברצינות מעושה, ומוסיף קידה קלה,"ובאשר אליך, עידו, אני מוכרח לומר שהופתעתי לטובה. ציפיתי להערה עוקצנית במיוחד, אבל הפעם היא אפילו הייתה משעשעת בהחלט."
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 06 יולי 2016, 00:42

OUT
אנשים כבר מתקפלים. אתם מהאחרונים, וסביר להניח שבקרוב מאוד תרצו ללכת לישון או משהו.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
BlueBell

שליחה על ידי BlueBell » 06 יולי 2016, 22:13

יותם ועידו-
ספוילר
הצג
אני מרימה גבה "מסתבר שההגדרה שלך ושל שאר העולם ל'אותו דבר' היא לא אותו דבר. טוב, אם תסלחו לי אני התעייפתי מהשיחה הזאת ומעדיפה ללכת הבייתה מאשר לבזבז עוד זמן פה." אני פונה ללכת הביתה אבל אז עוצרת כאילו נזכרתי במשהו, "אגב יותם, אם הייתי במקומך לא הייתי שותה מכוסות פתוחות בזמן הקרוב." ועם הטיפ השימושי הזה אני הולכת.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 06 יולי 2016, 22:56

יותם
ספוילר
הצג
אני מקלל. "יופי, עכשיו הברחת את אחת האורחות של האפטר." אני אומר בחיוך. "יאללה, שנזוז לבית? נקווה שמישהו יצטרף לאפטר."
בינתיים, אני שולח הוראות הגעה לכל מי שדיברתי איתו במסיבה והזמנתי אותו לאפטר.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 יולי 2016, 09:06

עידו-
ספוילר
הצג
"אולי זה לטובה, ככה אני לא אצטרך לפחד ממוות בהרעלה בשלב הזה. אני שוקל להתחיל להסתובב עם בקבוק אישי, כמו עין הזעם מודי", לא ברור אם אני רציני או לא.
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 07 יולי 2016, 18:32

אור, יותם ועידו
ספוילר
הצג
אחרי המסיבה אתם הולכים לאפטר בבית שלכם. זו הצלחה לא רעה, אבל אנשים עוזבים את הבית שלכם יחסית מוקדם בשביל אפטר כי הם צריכים לנוח. אם תרצו לתאר אז תגידו.

סוף היום הגיע, בוקר.

וכולם קמים אחד אחד אחרי המסיבה!- אחת עם האנגאובר מהיין, שני מהוויסקי, שלישי סתם עצלן והרביעי צריך לעבוד כדי לחפות על שלושת האחרים. כל אחד מכם יכול להגיד מתי בבוקר הוא קם (החל מבוקר מוקדם ועד אזור לפנות צהריים), כי ברור שחלקכם צריך עוד מנוחה.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יולי 2016, 19:58

ירין
ספוילר
הצג
לאור העובדה שלא שתיתי אתמול אני מתעורר מוקדם בבוקר ויוצא לריצת בוקר מסביב לעיירה, תוך כדי שאני מסתכל מי עוד משקימי קום, אני מנסה לעבור אצל הנגרים ולראות אם יש להם אפשרות לבנות עגלה מעץ, ואני מנסה לעבור שוב אצל לוסי, ובמידה והיא ערה אני רוצה לדבר איתה שוב על נושא הפרות כבהמות משא, ואם היא יכולה להכשיר חברה אחרים כדי לחלוב ולטפל בפרות.
בסוף אני מחפש את מולי או מיכל, והולך להכין את הכלים בשבר הבורסקאי, במידה ואני מוצא אותם, אני נעזר בהם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
BlueBell

שליחה על ידי BlueBell » 07 יולי 2016, 20:41

ירין-
ספוילר
הצג
אני קמה די מוקדם בשביל ריצת הבוקר שלי, וחושבת על כך שבאופן מוזר להיות בעולם וירטואלי זה טוב לי כי איכשהו התחלתי להתאמן ולקום מוקדם. בעבר שני אלו ביחד נטו לרמז שחייזרים חטו אותי והחליפו אותי עם כפיל.

אני בודקת אם איפשהו יש סוס להשכרה, בשביל לחסוך לי זמן בהמשך היום. כשאני מסיימת לרוץ אני הולכת לבקר את מיכל ומולי לראות אם הם אכלו וישנו, ואולי להתחיל לעבוד על הרובה קשת.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 יולי 2016, 22:16

יותם ועידו-
ספוילר
הצג
In
רומפן ישן על גג הבית בלילה, ולמרות שדאגתי שהוא לא יישן ישירות מעל המיטה, אולי כמה מכם העדיפו למצוא סידור אחר הלילה לשינה. היו כמה פעמים בלילה שהבית חרק, אבל אני הימרתי שהוא יעמוד בזה, זה בית מאבן.

רומפן לא קם עם האנגאובר, כנראה קטע של התחדשות, ויותר מזה- נראה רגיל להתעורר בזריחה, כנראה קטע של משוגעים שישנים ביער. זה שהוא העיר גם אותנו באותה השעה שהוא התגלגל בטעות מגג הבית וריסק שיח מסודר להפליא שהיה לנו על יד הבית. אני לא חושב שכבר אפשר לקרוא לזה שיח...

אני משאיר את רומפן בכניסה לברך את האנשים לשלום. טרול על הבוקר, פתיחה מדהימה ליום, וגם בסתר לוחש לו לדאוג שלא יתקרבו. רומפן מבין עניין, רומפן באמת עומד ושומר.

בינתיים. אני מעיר את שניכם, אם נפילה של טרול שזעזעה את הבית לא עשתה את זה בשבילי. "לא הספקנו אתמול" אני אומר "אבל הגיע הזמן לחלוק קצת ממה שכול אחד למד. אמרתי לכם, מערכת הסקילים והקסם במשחק הזה שבורה, והברית שלנו מתבססת על להרוס אותה בשביל לנצח" אני אומר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 יולי 2016, 23:05

עידו ואור-
ספוילר
הצג
"אין בעיה. עד עכשיו מצאתי רק לחש זימון, אבל בקרוב מאוד אצא עם אמיר למסע חקר, אז אחזור עם יותר מידע. מיומנויות לא הצלחתי להעלות בינתיים."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 יולי 2016, 01:16

עוג ויותם
ספוילר
הצג
אני מתעורר מהזעזוע די מהר. ממש מזנק מהמיטה. "מה קרה?" אני שואל, ואז מבין שזה פשוט רומפן, וחוזר לישון לעוד קצת זמן. לבסוף, אור מעיר אותי...
---

"אה כן. דברים שמצאנו. אז בקטע של לחשים יש לי צורת צל, קליע ברק, קלע אש, ונפילת נוצה. גם למדתי להכין שיקויי מאנה, בערך." אני מושך בכתפי. "גם עליתי דרגה בשכנוע, שזה נחמד."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 יולי 2016, 08:27

יותם ועידו-
ספוילר
הצג
In
"אני מצאתי לחש אור- אני יודע, אירוני. בואו כרגע נשתף כול אחד לחש אחד, אין צורך לזרוק את כול הידע אחד על השני במכה" אני אומר.

"יותם, למה אתה מתכוון בלחש זימון?" אני שואל "אתה יכול לקרוא לחיות לבוא אליך?"
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 08 יולי 2016, 09:38

אור ועידו-
ספוילר
הצג
"לא, זה בעצם דומה למה שקרה עם רומפן. זה יותר טקס מאשר לחש. זימנתי את מושו לצידי, ועד שהוא מת, או אני חס וחלילה, הוא נשאר איתי. לגבי מיומנויות, יש לי דיפלומטיה, אומנות המלחמה והשכלה, אז אם למישהו מכם אין את זה, הוא יותר ממוזמן. אגב, עידו, אשמח אם תשתף את הברק או את האש. איך עושים את זה בכלל?"
שלח תגובה