ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

"המחוננים" - אתחול (סופר-גיבורים מודרני) - עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

Re: "המחוננים" - אתחול (סופר-גיבורים מודרני) - עץ משחק

שליחה על ידי yds » 05 יוני 2016, 09:20

יוקאי מתבונן בפתק המוצמד לדלת, מהנהן לעצמו, ויוצא מהחדר. יש לו יעד ומטרה, מטרה להרוג. הוא מסבסב את החרב, וומכניס אותה חזרה לנדן, מרגיש איך ריגוש הציד מתפשט בגופו.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
fergi123
תשובות: 2

שליחה על ידי fergi123 » 05 יוני 2016, 14:31

(ניסיתי רק להרגיש, לא לחדור אליו).
אני מניח שמארק הולך לישון.
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 06 יוני 2016, 17:19

טוב, התגובה לא ממש שינתה את המצב שלי... אני הולך לישון ומקווה להספיק לקום בבוקר...
סמל אישי של משתמש
SabreRunner

שליחה על ידי SabreRunner » 08 יוני 2016, 23:06

25/03/1990. 6:30.

לא הודיעו לאלכס על איזו שהיא שעת השכמה מוגדרת וטוב שכך בהתחשב בזה שכולם חזרו לבסיס רק לקראת אחת בלילה. אבל, עם קליטתו המוגברת, הוא התקשה לחזור לישון כשחיילי המפקדה התעוררו בבוקר להמשיך לעשות את מה שהם עושים. לא הייתה זאת פלוגה שלמה שקמה על הרגליים כמו בטירונות או בקורס אבל הרעשים של מספר מגפיים על רצפת הבטון, האנשים המדברים בחוץ והמסדרים שהחלו להתארגן במרחק היו מספיקים בשביל להפריע לו לחזור לישון.

----

25/03/1990. 7:24.

רונן צעד אל מסדרון המשרדים הראשון שהיה בדרכו וצעק, "אני צריך צוות למשימה מיוחדת! מי פנוי?!"
המ"מית של מחלקה 16 יצאה ממשרדה ונעמדה ליד הדלת. "יש לי צוות אחד שכרגע לא מוצב. מה המשימה ובאיזו סמכות?"
"היי, רונן נגב, סמל מבצעים בכיר," אמר והושיט את ידו ללחיצה שלא נענתה. "כן. ובכן, אחת מהאסירות המסוכנות שברחו מהבונקר היא אחותי והיא נוטה לנטור טינה. אז הקמב"צ אישר לי לקחת צוות אחד לנסות ליירט אותה לפני שמישהו שאכפת לי ממנו יסבול מאוד."

כמה דקות לאחר מכן, נשמעה דפיקה על הדלת של חדר הצוות ופתק הוחלק מתחת לחריץ הדלת.
No one ever said being a heretic was easy.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 יוני 2016, 00:28

25/03/1990. 6:30.
אלכס נאנח וקם ממיטתו. אם התעורר, אין טעם שיחזור לישון, הוא מילא לא יירדם. במקום זאת אלכס מחליט לעשות משהו מועיל ולחזור לכושר, לא שהוא אי-פעם לא היה בכושר. אלכס מכבה את הבעירה של החושים ונופל על הרצפה, מתחיל עם שכיבות שמיכה עם יד אחת וממשיך עם תרגילים שונים, בעודו מנסה לעשות זאת בשקט המירבי על מנת לא להעיר את שאר המחוננים בחדר. עבר עליהם לילה ארוך, והם זקוקים למנוחה. חייל שמתפקד טוב זה חייל שישן טוב.

25/03/1990. 7:31.
אלכס מזדקף. גם ללא בערת החושים שלו, הוא שם לב לפיסת הנייר שהושחלה דרך הדלת. מכוסה זיעה מהאימון, אלכס ניגש לתיקו ומוציא מגבת ומתחיל לנגב את פניו בעודו הולך לדלת ומרים את הפתק. לפני שאלכס קורא את הפתק, הוא פותח את הדלת ומביט החוצה, מנסה לזהות את מי שהשחיל את הפתק.
לאחר מכן הוא סוגר את הדלת ומתיישב על מיטתו ומתחיל לקרוא את הפתק.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
SabreRunner

שליחה על ידי SabreRunner » 10 יוני 2016, 05:57

בחוץ אלכס רואה מספר חיילים הולכים הלוך או חזור לאורך המסדרון, כמה עומדים בקבוצה ליד דלת ומדברים. יש כמה שהולכים הרחק מהדלת. אף אחד לא מסתכל ישירות אל אלכס.

הפתק קטן וכתוב ביד נשית אך בצורה מהירה ויעילה. הוא מבקש מכל הצוות להתייצב במשרד של המ"מית בהקדם האפשרי.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 יוני 2016, 10:35

"הנה אנחנו מתחילים..." חושב לעצמו אלכס.
הוא קם מהמיטה שלו ונעמד באמצע החדר ליד הכניסה, וקורא בקול חזק, אבל לא בצעקה: "אוקיי, מספיק לנחור! מי שער שיתלבש ומי שלא כדאי שיעשה זאת במהירות! מזמנים אותנו למשרד של המ"מית עכשיו, אז קדימה, תזיזו את עצמכם מהמיטה!!"
אלכס מחכה לחברי היחידה ליד דלת הכניסה, וכאשר כולם סיימו הוא פותח את הדלת והולך לכיוון משרד המ"מית.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 10 יוני 2016, 11:19

ארי עוקב אחרי אלכס, מעט ישנוני
I am no nightmare, nightmares fear me
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 10 יוני 2016, 14:22

אני נאנח, קם מהמיטה ומתחיל להתלבש, תוך מילמול של 'מודה אני' ו-'ברכות השחר'. <לא נספיק לשחרית> אני חושב בבאסה, אבל אני יודע שמה שאני עושה יותר חשוב. אני מסיים להתארגן "המפקד" אני ממלמל, עדיין עייף, מכתף את הנשק ומתחיל ללכת למשרד המ"מית.
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 11 יוני 2016, 22:47

מארק פוקח את העיניים ומתחיל לפעול כאילו הוא ער מלפני המון זמן ולא קם רק עכשיו. אולי ממריץ את עצמו? הוא מתלבש ומתארגן בזריזות, ותוך דקה או שתיים הוא כבר מאורגן ועוקב אחרי אלכס אל מחוץ לחדר. ברגע שהוא קם, אתם ממש יכולים להרגיש איך העייפות נעלמת ממכם.
סמל אישי של משתמש
SabreRunner

שליחה על ידי SabreRunner » 12 יוני 2016, 08:19

להגיע אל המשרד של המ"מית זה פשוט ללכת בדרך ההפוכה מזאת שלקחו רק לפני מספר שעות. ולצוות אלכס החדש לוקח רק כמה דקות להגיע. הדלת שלה פתוחה וכשהקבוצה הקטנה מגיעה היא מסמנת להם כבר להיכנס ממאחורי שולחן העבודה שלה. כשהם נכנסים, הם מיד שמים לב גם לגבר גבוה ורזה עם דרגות סג"מ ושיער אדמוני קצר. ידיו משולבות על חזהו והוא נשען על הקיר הרחוק עם רגל אחת מקופלת ואצבעותיו מתופפות בעצבנות.
"זה, כרגע, הצוות היחידי שיש שפנוי," היא אומרת לו. "צוות אלכס, תכירו. זה רונן נגב. הוא אחראי על חדר המבצעים שלנו."
"היי," הוא אומר ומהר לוחץ את הידיים של כולם. "העניין הוא כזה, היו כמה אסירים מסוכנים שברחו מהבונקר אתמול אבל אחת הגרועות מביניהן היא שני." הוא לוקח נשימה עמוקה לפני שהוא ממשיך. "אחותי. והיא לא כל כך טובה בכל הקטע הזה של לשכוח ולסלוח. אז היא תרצה לפגוע בכל מי שאחראי למה שקרה לה. ושתי המטרות הכי קלות יהיו ההורים שלנו. אבא שלנו עובד בקרייה אבל אמא היא מורה בבית ספר יסודי וכנראה תחזור הביתה בסביבות 17:00-18:00. אני צריך שתמצאו אותה ותגנו עליה משני. ואם אפשר, כמובן, תתפסו אותה ותחזירו אותה."
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 12 יוני 2016, 17:39

ארי מהרהר לרגע, ואז עונה "אז אנחנו צריכים להגן על האבא או על האמא? זה שהאבא נמצא בקרייה לא אומר שהוא מוגן"
לאחר רגע של מחשבה הוא מוסיף "אפשר עוד פרטים על שני? במה היא מחוננת?"
I am no nightmare, nightmares fear me
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 12 יוני 2016, 17:43

"אתם הולכים לתת לנו עוד עזרה ואמצעים? יש לנו רשות להשתמש בכוחות שלנו המקומות ציבוריים, יש סיכוי שזה יהיה הכרחי." אני מוסיף במהירות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 13 יוני 2016, 08:32

בשעות אחר הצהריים המאוחרות, יוקאי מגיע לבית דירות קטן בת"א. למרות מראהו המשונה, לא ננעצים בו יותר מדי מבטים. רוב האנשים יותר מדי טרודים בענייניהם כדי לשים לב אליו, ואלו שלא לא טורחים להבין. הוא מרגיש איך הזעם גואה בו בקרוב כולם יכירו אותי! אבל הוא חושק את שיניו, עושה כמה שניות של מדיטציה, ואוחז בניצב חרבו. כשהוא נכנס פנימה, הוא נעצר, מניף את החרב בקלילות וחותך את לוח החשמל פחד מעולם לא הזיק לאף אחד הוא מהרהר, בזמן שהוא מטפס במדרגות החשוכות.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
eubrs phi

שליחה על ידי eubrs phi » 13 יוני 2016, 21:00

"גם אם נוכל לדעת עוד קצת פרטים עליה, מה גרם לנקמנות שלה, נקודות חולשה..." אני מוסיף "אחרי הכל, אם יש לנו טלפט בצוות, אולי נוכל לנטרל אותה בלי לשפוך דם, או להתחיל קרב-מחוננים באמצע עיר. גם כל מידע לגבי חולשות ויכולות יעזור." אני אומר בחצי חיוך נבוך.
שלח תגובה