• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[משחק תפקידים] ים של סיוטים - מבוטל (חופשיטה, אנימה, פאנפיקים)

גנרל אסדת'!

פונדקאי ותיק
ברוכים הבאים למשחק הראשון שלי באתר הזה! אני מקווה שפה יצליח לי יותר מאתרים אחרים...
חוקי המשחק פה.
מי שרוצה להיכנס, שישים לב לכמה נקודות:
-מדי פעם אני אדחף לינק ל"פסקול" שתוכלו להאזין לו תוך כדי משחק על מנת להיכנס לאווירה וכאלה.
-אני לא טובה כל כך בעברית, אז תצפו לשגיאות לשוניות.
-בניגוד למשחקי תפקידים רבים אחרים, המשחק הזה הוא לא פנטזיה (זה יותר מתאים להיקרא מדע בדיוני, אבל גם זה לא בדיוק...)
-כפי שהבנתם כבר, רוב המשחק זה פאנפיק על השוק לגנדריום (פרטים בקובץ החוקים). יהיו דברים מכל העלילה, וגם קצת מקוריים. לא חייבים להכיר את העלילה בשביל לשחק.
נתחיל כשחמישה שחקנים לפחות יירשמו.
אתם יכולים לבדוק את הטיזר שלהלן "הצייד הניצוד" ואת החלקים של המשחק שכבר נראו. נראה אתכם!

פסקול: אבודים
טיזר
הצייד הניצוד

היצור שחה מעל לצינור הזכוכית. יצור אנושי למראה, בערך, עם זימים וקרומי שחייה.
הוא מצא לבסוף פתח. הוא נכנס פנימה, חיכה שהמים יישאבו, ונכנס פנימה.
המטרה שלו הייתה כמה מטרים קדימה: ילדה קטנה, אולי 8 או 9, עם שיער שחור ארוך ועיניים צהוב-ירוק זוהרות. כל הגוף שלה היה מוכתם בחומר ירוק. היא הייתה לבד. לא נראה שהיא מבחינה ביצור -
"קוניצ'יוואה".
הילדה הבחינה בו. זה לא קורה לעיתים קרובות.
"אני חושבת שאני מזהה את הדגם... אקווה כבלר, נכון? משהו כמו 6 או 7 משוחבר שנים. שלל טוב".
"מה את...?" שאל הכבלר. ואז הוא התעשת. "מה אני עושה? אני לא מדבר עם ארוחה! אני צריך לאכול אותך, ילדה... אני צריך את הADAM".
שפלורץ'! מחט ננעץ בלבו אקווה הכבלר של. "מה לכל ה..."
"מצטערת, אני לא מדברת עם ארוחה".
הילדה הקטנה ציחקקה והתחילה לנעוץ את המחט שוב ושוב ביצור המת, ולמצוץ את הפייה שבצד השני.
זה פשוט כל כך קל להיאכל בימים האלה.

אהה... אני לא ממש כתבתי את זה... חבר שלי עשה. קוראים לו XIONIC MASTER (ביפנית XIONIC זה ברוטאלי/אכזרי) והוא עוזר לי המון עם המשחקים, אבל כנראה שפה סמכתי עליו יותר מדי ולא אמרתי לו שאני מתכוונת לשמור בסוד מה המקור.

הסיפור מתרחש בשנת 2148 ומספר על חבורה של אנשים רגילים לחלוטין (אבל לא להרבה זמן!) שמוצאים את עצמם בעיר תת קרקעית שנקראת "התלהבות". העיר נכון לעכשיו היא אנרכיה מוחלטת ואלימה, מלאה במפלצות מהונדסות גנטית וטכנולוגית. הצד החיובי: העיר שורצת בציוד עתידני וכאלה, ויותר מזה, חומרים גנטיים המסוגלים לשנות את גופכם מן היסוד ולתת לכם כוחות על. המטרה שלכם היא: אין מטרה. אתם יכולים לעשות פה מה שבא לכם. כל בחירה שלכם (כך לפחות אני מקווה) תוביל להמשך שונה בסיפור, כל אחד רצחני מקודמו. הסביבה תתאים את עצמה בהתאם לדרגות שלכם - דברים שבהתחלה הם בטוחים יהפכו ליותר ויותר קשים - ומסוכנים - ככל שתתקדמו בהתלהבות. יהיו אויבים להילחם בהם, חפצים לאסוף, דמויות להתחבר אליהם, מידע שאפשר לגלות, כל מה שאפשר למצוא בעולם האמיתי ועוד הרבה יותר! אם כי אני לא יכולה להבטיח שתשרדו...

SHODAN בסביבה? ה-UNN?

שוקל לשחק דמות לכיוון הקרימינאלי! או מחפש-אוצרות נכלולי בנוסח "פיקניק בשולי הדרך" ו"סטאלקר"*

איך הטכנולוגיה? סייברפאנק נוסח סיסטם שוק או סטימפאנק\דיזלפאנק נוסח ביושוק?

* אני ניודע שבאנגלית מבטאים את זה "סטוקר", אצל הרוסים זה "סטלאקר". תחי אמא רוסיה!

גנרל אסדת'! אמר/ה:
לא. אני עשיתי את המשחק מתוך הנחה שרוב המשתמשים פה לא מכירים את המשחק, מה שייתן הרבה יותר אלמנטים של הפתעה.
מכיר פחות את ביושוק למרות ששיחקתי קצת בראשון, לא מכיר את GONE HOME, חרשתי על SYSTEM SHOCK וטחנתי את SYSTEM SHOCK 2 אחרי שרכשתי אותו ביוקר בהזמנה מוקדמת, וגם קצת התעסקתי במודים לזה... :D אל דאגה לא אשים ספוילרים לזה בקבוצה :D

golan2072 אמר/ה:
גנרל אסדת'! אמר/ה:
לא. אני עשיתי את המשחק מתוך הנחה שרוב המשתמשים פה לא מכירים את המשחק, מה שייתן הרבה יותר אלמנטים של הפתעה.
מכיר פחות את ביושוק למרות ששיחקתי קצת בראשון, לא מכיר את GONE HOME, חרשתי על SYSTEM SHOCK וטחנתי את SYSTEM SHOCK 2 אחרי שרכשתי אותו ביוקר בהזמנה מוקדמת, וגם קצת התעסקתי במודים לזה... :D אל דאגה לא אשים ספוילרים לזה בקבוצה :D
GONE HOME זה משחק לא מעניין כל כך שפשוט הוא ככל הנראה נמצא ביקום של השוק לגנדאריום אבל אין כל השלכות על היקום עצמו.

דמות חדשה!
שם מלא: מירוסלב איבנוביץ' (מר גקו)
בעלות: golan2072
הופעה: גבר רזה, נמוך יחסית, משופם ומזוקן. תמיד ייראה עם סיגריה בידו. מדבר באנגלית במבטא רוסי. לבוש בחליפה ועניבה כשהוא נוסע, אבל היא לא נראית נקייה או מסודרת מידי. כשאינו מסתתר מהמשטרה, מעדיף טי-שירט ומעיל עור. יש לו כמה קעקועים על הגב ועל הזרועות שקיבל כשישב בכלא. בסייבר-חלל הוא נראה כמו דרקון ירוק קטן.
כישורים: פריצה - גם פריצת מנעולים וגם פריצה למחשבים. באופן כללי מבין טוב מאוד במחשבים ובמערכות אבטחה - הוא מתפרנס מלפרוץ אותן. מתגנב לא רע. שוחה לא רע. משקר ממש לא רע. לא נלחם מי יודע מה טוב, ככלות הכול הוא גנב והאקר, לא בריון.
ציוד: תרמיל גב דיי מסמורטט, 3 בקבוקים מלאים של וודקה "קוזאק", כמה פאקטים של סיגריות רוסיות, מצת מוזהב, נקניק דיאטטי אכול למחצה, מחשב נייד עם תוכנות פריצה למיניהן, חליפה ממורטת ועניבה, כמה מפתחות גנבים, כפפות עור לצרכי גניבה מבלי להשאיר טביעות אצבע, כלי אלקטרוניקה ומכאניקה בסיסיים (מברג, פלאייר, קאטר וכו'), אקדח לוגר מוזהב, 18 סיבובי אקדחים סטנדרטיים, 5 סיבובי אקדח חודרי שריון, 6 מזרקי רפואה, 7$, מגביר פסיוני
ציוד גנטי: בום על-קולי, 140 ADAM, קסם הקליעים
ציוד סייבר: האקינג, ICE ראפיר
רקע: עבריין מחשב רוסי שגם עוסק בגניבה פיזית. דיי ידוע ברשת כהאקר. למד במקור הנדסת מחשבים, הועץ אחר כבוד מהאוניברסיטה לאחר שפרץ למחשב ההנהלה ועשה שם שמות. מאז מתפרנס מעבריינות מחשבים, מרמה וירטואלית ואף פריצה לבתי עשירים. עובד כפרילאנסר בתחום אם כי הוא היה בקשר עסקי גם עם ה-VORY (מאפיה רוסית) חלק מהזמן. לאחרונה הסתבך עם המשטרה ועם האבטחה התאגידית לאחר פריצה שכשלה למחשבי טטראקורפ (תאגיד ידוע בעולם של המשחק).

עוד דמות!
שם מלא: N/A (דימון קרול; ארנוק; קבצן גנב)
בעלות: HELL LORD
הופעה: במציאות - ילד בן 13, מסכן, חי ברחוב או בתים נטושים, פראי. בסייבר-חלל - נראה כחתול שחור שדמותו מבוססת על החתול שלו, טריקר.
כישורים: קלפטומן מומחה, יודע להיעלם בצללים
ציוד: בגדים בלויים, ברדס, תיק שבתוכו: 2 בקבוקי ליטר וחצי, מזון, שמיכות, סכיני מטבח, סט פריצה (מפתח גנבים, הדבר שמנטרל אזעקות וכדומה), פנס, בטריות, צנצנות, מציות. אולר עם שלל אביזרים שונים. 126$, אקדח לוגר מוזהב, 19 סיבובי אקדח סטנדרטיים, 19 סיבובי אקדח חודרי שריון, 10 מזרקי ריפוי, מגביר פסיוני.
ציוד גנטי: הודיני, 220 ADAM, חזקה, עור ברזל, ריפוי וחיזוק, שדה מגנטי, ציידי אוצרות
ציוד סייבר: תוכנת האקינג, ICE ראפיר
סיפור רקע: בגיל 5 נזרק מביתו משום שחלה בצרעת, הוא החלים בדרך נס, אבל החליט לא לחזור לביתו. מאז הוא למד לחיות בפראיות, להגן על מה ששלו, לגנוב כמו שצריך, וכמובן, לעמוד על שלו בשוק השחור, שם הוא קונה מצרכים ומוכר דברים שגנב. הכלי האהוב עליו שברשותו הוא המצית, משום שהוא תמיד נהנה לצפות בלהבות מאכלות כל מה שבדרכן, חסרות רחמים ומצפון, פראיות ולא נשלטות, דבר אינו יכול לעצור אותן; דמות מופת ומודל לחיקוי.

חזרה