• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

הבהרה ראשנה- העולם הוא בעל היסטוריה חלופית, אז אין צורך להיות מומחים להיסטוריה כדי להסתדר איתו.
הבהרה שנייה- עדיין לא בחרתי את השיטה, אז מי שמעוניין לשחק, בבקשה להגיד מה הוא מעדיף -עלמות פראיים בגישת דדלאנדס, או חופשיטה.

העולם
(רוב ההיסטוריה עד לנקות תחילת ההסבר זהה להיסטוריה שלנו, אין אירועים מיחודים להזכיר)
השנה היא 1774, עברו כמעט 300 שנה מאז שקולומבוס הגיע לכאן לראשנה.

לאחר שההחלטה ליישב את הישבת החדשה אושרה, נוצרו 13 המושבות, בתקווה שהיבשת החדשה תביא איתה הזדמניות חדשות, וחיים חדשים של אושר ועושר.

הבעייה הייתה שלתושבי אמריקה- הילידים, לא הייתה כוונה להעניק את האדמה שלהם ללא מאבק, וצבאות נשלחו להילחם במה שהעולם חשב שהוא לא יותר מאוסף של ברברים חסרי שליטה, הרי קסם הוא דבר שדורש אינטילגנציה גבווה ולימודים ארוכים, לא יכול להיות שהשמאנים שלהם הם לא יותר מחבורת שרלטנים חסרי כוח.

הם טעו, השמאנים החזיקו בכוחות שהיו שקולים לכל מכשף שבתי האצולה שלחו, ולוחמיהם של האינדיאנים נלחמו לצד חיות מיטיות שכבר הספיקו להעילם מהעולם הישן, וגרמו לאבידות גדולות בין המעצמות, שנלחמו אחת בשנייה תוך כדי.

התוצאה של הפחתה בערך היריב שלך גרמה למלחמה קשה בין האדם הלבן לבניה של אמריקה, עד למצב שאויבת ותיקיות החליטו להקים ברית חזקה.

במערך שיחות סודית שנעשו באמצעות שליחים, כרתו מלך אנגליה וצרפת ברית, אשר העניקה לשתי המדנית את הכוח להתמודד לא רק מול הספרדים, אלא גם מול הילדים.

מהמלחמה הזו סבלו רבים, אך איש לא סבל ממנה כמו המתיישבים והילידם שחיו בשלום, אשר התחילו למאוס בשלטון האנגלי המרוחק, ובחוקיו המגוחכים.

כדי לשהקיט את רוחות המרד בתרם יפרצו, נאלצה אנגליה לשלוח את כחותיה לשיטור על המושבות והעיירות שהוקמו, והשאירה את חיילי צרפת להמשיך להילחם באויב מסוכן.

צרפת החזיקה מעמד זמן קצר לפני ההבנה שלהילחם בקרב לא להם כלל לא תועיל להם, וקראה לכוחותיה להפסיק את הקרבות. ההסכם החד צדדי בין צרפת לבין קואליצית השבטים הלוחמים, אשר במסגרתו הלוחמה תיפסק כל עוד לצרפת לא תיהיה חזקה צבאית באמריקות, גרמה לספרד להרגיש שזה זמן נהדר לתקוף את המעצמה הידועה, וקיום שתי המדינות נמצאות במלחמה ארוכה.

גם המצב באנגליה לא היה דבש, שכן יחד עם הספינות שחזרו מאמריקה הגיעו לא רק סחורות, אלא כל הדברים שהציליוזיה ניסתה להשמידם במהלך כל השנים- מפלצות ויצורי האופל.

היחלשות הממלכה היא רק חלק קטן בהדלקת הפתיל, אשר סימו יהיה תחילתה של המהפכה.

קסם-כוח
קסם הוא חלק מהחיים, נכון שהוא ניצוד לאורך כל העולם הישן, אך שיגידו שכל זה היה למען שמירת בעלי הכוח חזקים יותר.

קסם הוא ההגדרה לכל יכולת על טבעית- החל מהיכולת להטיל לחשים ולשלוט ב4 יסידות הבריאה, דרך לכופף את מחשבותיו של האדם, ועד שינוי מבנה גופך.

הקסם החוקי נלמד באקדמיה בסקנדינבה, אשר מציעה בדרך כלל התמחות בקסם קלאסי יותר- 4 היסדות/ שינוי והתמרת גוף/שיפור יכולת הגוף וכד'

קסם פראי נוטה יותר לכיוון קללות, העלאה באוב, שליטה במזג האוויר וכל הקשור לרוחות.

קסם דת/ניסים תמיד מבוססים על אמונה, הם יהיו לחשי ריפוי, חיזוק, ובמקרים רבים חיזוק הגוף והפיכתו לחזק יותר (דוגמה לכך היא אבירי הגביע הקדוש לדוגמה) - קסם אמונה תמיד יתייחס לקסם אחר כאל חוטא, הם לא יכולים לרדוף את מכשפי החצר של המלכים, אבל מצוד דת אחר שאמאן/מכשפה צועניה הם נפוצים
כמו שהוסבר מעלה, אמריקה היא כל מה שהעולם חיפש, אבל בו זמנית רצה להעלים, עולם מלא בקסם ונסתרות.
זה לא שקסם לא היה קיים בעולם הישן, אבל הוא היה בחזקת האצולה הגבווה, ויצורים אגדיים ומכשפות נצודו ונקחדו עוד בימי הביניים.
בתוך עולם זה חיים המתיישבים הראשונים, עבור להם שנים מאז שהמיפלוואר הגיעה, ונראה שהתושבים מתחילים להבין את החיים ביבשית.

הסיפור מתחיל בכפר קטן לא רחוק מבוסטון בשם ברייטאון, רוב תושביה הם נאמנים לכתר, לומרות שגם אלה אשר היו מעדיפים שלטון יותר אוטנומי מעדפים להגיד זאת בחדרי חדרים, מחשש שדברהים ישמעו כבגידה.
על העיירה מפקד רס"ן אנטור ראידה, וכוח העיר מונה כ30 לובשי מדים, מספרם הינו כחצי מתושבי הכפר.

לתוך הסיפר של העולם הזה אתם נכנסים, האם אתם חיילים בצבא הוד מעלתו שבסך הכל הוצבו בצד השני של העולם, מחפשי הזדמנות בעולם חדש, אשר תפילה בליבם שלא כולם נשדדו, ילדי העולם החדש שהוריהם והורי הורהיים התשיבו ביבשת לפניהם או אולי אפילו ילידי העולם החדש, אשר מנסים להבין כיצד כל עולמם השתנה, אם ההתפשטות האדם הלבן.

מאמין שארחיב עוד העולם תוך כדי, כרגע כדי להירשם אני רוצה רקע קצרצר שיסיביר מעט על הדמות: מאין הגיעה, מה עמדתה ביחס לכתר, מה עיסוקיה בעולם החדש (היכן גרה, מצב משפחתי, מקצוע?), ובאיזה מצב היא מוצאת את עצמב בשיירה הצבאית שנעה לעבר בריטאון מבוסטון.
בנוסף לציין מה העדפה - חופשיטה או עולמות פראיים.

לאחר שאסגר על מספר שחקנים ועל מי שהתקבל, נעבור לבניית דמויות.

דף דמות
ישנם 6 תכונות, מתוכם יש לחלק 25 תכונות
גוף- אחראי לכל מה שתחת :כוח,חוסן וקשיחות, בעצם כמה הגוף שלכם חזק וכמה תוכלו לסבול,
מוח- אחראי לתפיסה, הבנה,ידע, זיהוי מניע גם נמצא תחת זה- כמה אתם מהירי מחשבה, נבונים, ופיקחים
זריזות- לא צריך להסביר הרבה, קשור ליכולת לנוע מהר, להגיב מהר, וכל מה שנמצא תחת מהר, אחראי גם לרפלקסים
השפעה- די מקביל לכריזמה, מראה נכנס דרך זה בתור סעיף חלקי, אפשר להיות בעלי השפעה נמוכה ומראה גבוה, רק להבהיר.
על טבעי כמה השליטה שלכם בעל טבעי חזקה, כמה אתם יודעים על מנת להגן על עצמכם מפני קללות, לחשים מסוכנים, גם כמה אתם מודעים לחסרונות יתרונות של יצורים על טבעים, תלמידי האקדמיה עוברים הכשרה בסיסית בתחום
תיעול- החלק הקשה, מה היכולת שלכם לעבוד עם הקסם עצמו, האם אתם מסוגלים להטיל לחשים משני מציאות או רק לגרום לעצמכם לראות בחשכה?

אפשר לשחק ללא אף נקודה בשתי התכונות האחרונות, תלמידי האקדמיה חייבים 1 בתיעול ובעל טבעי לפחות- זה נועד כדי לא ליצור מצב שבעלי גישה לקסם יהיה יתרון לא הוגן על אלה שבחרו שלא לקחת את זה, הקסם בא עם מחיר, והמחיר בא לידי ביטוי ב2 תכונות נופסות שצריך לתחזק.

מיומנות: כל דבר שאתם יודיעם לעשות טוב, ואדם אחר לא ידע לעשות, מלרכב על סוס במהלך דהירה, דרך לוחמה ועד בישול, אין הגבלה למספר המימנות, אבל זה במגבלת סיפר הרקע (אז בלי אינדיאני שיודע ארכיטקטורה מתקדמת מבלי לבלות יום אחד בעיר שבה בונים קתרדלות.) וכל שיש יותר מימוניות, אתם פחות ממוקצעים בהם. (אתה גם לוחם מצויין, צייד שמסוגל להיעלים ביער, מומחה לשפות ונווט ספינות?, כנראה שאתה יודע לעשות את זה בצורה לא משהו.) (הערה- לחימה מכסה את כל סוגי הלחימה, הן קפא"פ והן טווח, בייחוד לאור העובדה שרוב ההכשרה הצבאית נעשת עם רובי מוסקט עם כידון.)

יתרונות וחסרונות: כל דבר נכנס פה, אתם עשירים? זה יתרון, אתם עבריים בעין אחת? זה חיסרון, יש לכם 3 יתרונות, כל חיסרון שתקיחו יעניק לכם עוד יתרון, יתרון יכול להיות גם +1 לתכונה מסוימת.

הסבר כללי על פעולות
רוב הפעולות הרגילות לא ידרשו גלגל עם אתם בעלי מיומנות מתאימה, או שהם פשוט דברים בסיסים (כמו לנעול דלת בעזרת מפתח). פעולה יותר דרמטית (לתקוף לדוגמה) תדרוש גלגול של 1ק6 + הערך של התכונה שלכם, אני אחשיב מיומניות ויתרונות, ואז אסביר עם הפעולה צלחה או לא.

עקרונית, ברוח התקופה רוב האנשים לא קרביים, חוץ מחיליים וכדומה, אז דמות קרבית צריכה להסביר מאיפה הרקע שלה.
אבל, בסופו של דבר כל אחד צריך לדעת להגן על עצמו, אז זה שאלה של כבר כמה קרבית הדמות תהיה, מניח שאפשר לשחק אחת ללא כל ידע מקדים, אבל היא עלולה למצוא עצמה בסכנה.

אפשר לשחק דמות קוסומת, כמו שציינתי, ואני ארחיב בקרוב מאוד על הקסם בעולם, רוב הקסם מתחלק ל2:
א) קסם חוקי- הקסם בעולם הישן הוא קסם נרכש, בדרך כלל לכל בית אצולה/מלוכה יש קוסם חצר אחד לפחות, בדרך כלל בן שלישי/ממזר שנשלח ללימודים באקדמיה הגבווה לכישוף (ממקומות באיזור סקנדינביה.)
החריגה היא ספרד הקתולית, שממשיכה לטעון שקסם הוא מלאכת השטן, ומחזיקה בכוח קסם יותר קדוש (סטייל כוהנים), בדרך כלל הכוהנים הספרדים מקבלים את התואר אינקויזטוור.
חריגה נוספת היא אטליה, בעיקר לאור השפעה של הוותיקן והאפיפיור, אגב, האקדמיה לכוהנים ממוקמת שם.

ב) קסם פרא- כל מה שאפשר להגדיר תחת זאת- מכשפות/שאמנים/אמונות תפלות (קסם צועני לדוגמה), שבדרך כלל מועבר בתוך תא משפחתי/ שבטי בצורה מצומצמת יותר, רוב סוגי קסם הפרא נרדפו והושמדו (יש חריגים כמובן), אולם היבשת החדשה פתחה חלון הזדמנויות גדול לבעלי סוג הקסם השני, בנוסף לעובדה שכל הקסם הילידי נמצא תחת הקטגוריה הזו.

ג) לא צדים מכשפות חוקיות, הקבוצה השנייה.... תלוי באיזור ובנסיבות, כפר לא ילשין על מי שמרפא את החולים שלו, לא סתם ככה.

בעניין השיטה, מהניסיון שלי עולמות פראיים די פשוטה, יש אפילו התחלה מהירה בעברית בפורטל של האתר.
בינתיים נשאר פתוח להצעות (ומחה לעוד אנשים...)

spaghettielf- קח בחשבון שזה מתחיל בכפר, אינדיאני שהורג כל אדם לבן שהוא יפגוש ימצא את עצמו מהר מאוד מול כיתת יורים.

דינר- כמו שהסברתי קודם, קוסמים הם בדרך כלל בני אצולה, אין פשוטי עם שלמדו קסם באקדמיה, הן בגלל סיבה כספית, והן בשל גזענות/ וטוהר הדם, כך את זה בחשבון.

הדמות שאני מגיש, רובן- 'הרופא הטוב'
רובן 'הרופא הטוב'
"אני מצטער, חשבתי שמרחתי עליך מספיק משחות עשבים בשביל שזה לא יכאב. עכשיו שמישהו יהדק את החבלים האלו למיטה, אני לא יכול לכרות לו רגל שהוא זז ככה." -הרופא בזמן טיפול

האדם הלבקן הידוע בכינוי 'הרופא' הוא אחד מהאנשים היותר מסתוריים באמריקה החדשה. הוא אדם שאתה יודע שיוכל לעזור לך שתצטרך עזרה, אבל אתה לא בטוח שתרצה את העזרה. לקרוא לטיפולים הרפואיים שלו 'מפוקפקים' יהיה נחמד עם השמועות שמסתובבות עליהן. הרופא הוא אדם שתקן, עם חיוך מלחיץ שתמיד לובש כובע כדי להסתיר ממנו את השמש. המבט שלו חסר רגשות, מגלה את המפלצת שהוא מבפנים.

היסטוריה: רובן היה הרופא על ספינה בריטית שנשלחה אל אחת מהמושבות באמריקה. חובש צעיר וצנום שנשלח לעזור לצבא בגלל הכישרון שלו ברפואה על אף גילו הצעיר והחוסר שלו בניסיון. הוא לא ידע למה לצפות שהוא נשלח, אבל הוא נשלח, וציית לפקודות.
אבל מספר לילות לאחר שהם נחתו על היבשת, רובן נעלם ללא שום עקבות ביחד עם שני חיילים שלא נמצאו מעולם. הוא היה אבוד הרבה זמן, עד שהתייאשו כבר מהחיפוש שלו, ואף אחד חוץ מרובן עצמו לא מכיר את הסיפור.

הסיפור האמתי בנוגע למה שקרה לרופא בזמן בו הוא היה אבוד הוא מחריד- או מרתק, תלוי בנקודת המבט שלך.

שני החיילים שנעלמו עם רובן נעקצו בידי יתוש מקומי, נדבקו במחלה אכזרית. רובן טיפל בהם, אבל באותו הלילה, הוא ביקש מהם להתלוות איתו לנהר. רובן כבר ידע שאין ביכולתו להציל אותם, אבל הוא רצה לחקור מספר דברים.
בעזרת הציוד המוגבל שלו ועלוקות, רובן הצליח להשאיר את השניים בחיים הרבה יותר זמן משהוא ציפה. הם לא סיימו את חייהם ברוגע, כמובן, הם עברו כמה ימים של כאב נורא, אבל רובן למד- רובן למד המון. כאשר הם מתו, רובן ידע שזה לא יספיק.

רובן רצה לחזור לאנשיו, אבל נתפס בדרכו בידי שבט מקומי. לאחר עבודה מרובה, אפילו עם מחסום השפה, הוא הצליח לשכנע אותם להשאיר אותו בחיים. הוא למד את שפתם, למד את הדרכים שלהם לרפא, רובן היה מוקסם. אפילו את הקסם שלהם, רובן החל ללמוד אותו. הוא עבר בין שבטים, למד דברים חדשים. ומידי פעם… שאף אחד לא שם לב… היה לו זמן לכמה 'ניסויים' קטנים. רובן צבר ניסיון.

כעבור קרוב לעשר שנים, החובש הצעיר שנעלם נמצא, הגיע בצורה מסתורית לאחת מהמושבות. הצבא, לא מתעניין במיוחד בעברו של רובן ויותר שמח שהגיע אליהם רופא מיומן משום מקום, שלח אותו לכפר הקרוב לבוסטון, כי הכישורים שלו יכולים לעזור שם.

אבל רובן הוא כבר לא אותו האדם שהוא היה לפני 10 שנים. במקום חובש צעיר וכישרוני, כרגע רובן הוא אדם אנוכי שחושב כמעט אך ורק על עצמו. הוא איבד כול רגש, וכעת יותר משהו דואג לחיים של האנשים כרופא- הוא סקרן, לגלות עוד, לקבל תשובות לשאלות. הכינוי ׳הרופא הטוב׳ ניתן לו כבדיחה, אבל הוא נושא אותו בשמחה.

מראה: לרובן יש עור לבקן ועיניים כמעט שחורות לחלוטין. הוא לובש מעיל ארוך מלא בכיסים בהם הוא שומר את הציוד שלו, ולובש משקפיים עגולים מסביב לעיניים. הוא גבוה במיוחד והצל שכובעו מטיל על פניו נותן לו מראה מאיים. רובן מחייך, אבל החיוך שלו מפחיד יותר ממרגיע, והעיניים שלו מראות עד כמה חסר רגש הוא. הוא לא אדם שנחמד להיות בחברתו.

אישיות: סקרנות מניעה את הרופא לפעול. אין לו בעיה להציל אנשים בדרך, אבל זו לא דאגתו הראשונה. הוא עיוור לכאב של הסובבים אותו, ומוכן לתת להם לסבול יותר למען הסקרנות הפנימית שלו- מה שלרוב מתבטא בטיפולים הרפואיים שלו. הוא מציית לפקודות, אבל הוא לא אוהב את זה או משהו, זה פשוט שאין לו משהו יותר טוב לעשות. הוא סומך על אנשים יותר חזקים פיזית להגן עליו.

אישית אני אוהב יותר שיטה סגורה, אבל אין לי בעיה עם חופשיטה. לכול סוג משחק יש את היתרונות והחסרונות שלו.

אם יש בעיות בדמות אני אשמח אם תצביע עליהן ואני אתקן.

קונור קנט'קה טקסלי

"שלום משיגים בעזרת מלחמה, ומלחמה בעזרת שלום"
קנט'קה טקסלי

בן תערובת צרפתי-אינדיאני, מנסה להשיג שלום אך מוכן להילחם בכל אחד. אדום צהוב שחור לבן, הצבע לא משנה. השלום כן.

כינוי: "הזאב השחור"
מראה: קונור לובש מעיל ארוך שחור (בסגנון צרפתי) ועליו מספר נוצות עורב (משהו קטן בכתפיים) ממתחת לובש שיריון עור איגואנה שחורה וממתחת גופיה רגילה עם שרוולים של זאב שחור, הגוף של קונור שזוף (שחום קצת) ומלא בצלקות.
היסטוריה:
קונור הוא בן תערובת, אביו הצרפתי עשה טעות עם אמו האינדיאנית, והתוצאה: תינוק בן תערובת.
קונור גדל אצל האינדיאנים, ולמרות זאת הם לא כלכך אוהבים אותו "זאב צרפתי" קוראים לו. חבריו קוראים לו "הזאב השחור" משום ששיערו שחור בצורה כמעט לא טבעית וכך גם ציפורניו, שחורות לחלוטין.
כשקונור היה בן 5 אמא שלו שלחה אותו לפריז, לאביו (אבא שלו עוסק בפוליטיקה ובמלחמה) למספר חודשים, קונור ממש נהנה מהיופי והמוזיקה והממתקים. אבל היו מספר בעיות:
1. המשפחה של אבא שלו (הוא היה נשוי לפני שהוא עשה את הטעות ואז התחתן שוב אחרי) לא אהבה אותו כלל, הדחיקו אותו הצידה.
קראו לו "כלב אינדיאני" "חיה" אך למרות הכינויים האלה, קונור ידע נימוסים והליכות בצורה כמעט מושלמת. ובכלל לא עשה בושה לאביו בפריז (למרות שהעובדה שהוא בן תערובת הייתה בושה גדולה)
2. בלילה האחרון בפריז קונור מצא את עצמו ישן מתחת לערימת עלים בסמטה מנסה להתחמק מבריונים צרפתיים מגעילים.
קונור חזר הביתה וניתק קשר עם אביו ומצא את עצמו עם מספר מסקנות:
1. צרפתים מגעילים
2. אינדיאנים כלבים
3. להיות בן תערובת זה רעיון מושלם בשביל להתחיל לעבוד על השלום.

קונור החל להתאמן קשה, יום אחר יום במשך 23 שנה.
ועכשיו כשהוא בן 28, הוא יכול להתחיל לעבוד על שלום.

קונור מנסה להגיע להסכם שלום עם העיירה והכפר שלו, למרות שהוא די בטוח שזה לא יעבוד.

אישיות: קונור לא רודף צדק פוליטי, אלא צדק חברתי, צדק כלכלי ועושה את הצדק הזה במעשים הוא לא אוהב אנשים שעושים חוסר צדק (במובן ההיגיון שלו) ולפי תפיסת העולם שלו, אין אפור רק שחור לבן (טוב או רע)
עם קונור צריך לבחור בין רוע אינדיאני או רוע צרפתי/ספרדי/אנגלי. הוא מעדיף שלא לבחור כלל

הדמות שלי:
שם: שחור עין, שם בקרב בני אנוש: ג'ון פרוסטפינגר
"איך ההרגשה למות שטן לבן? כמו שעשית למשפחה שלי?" שחור העין בפעולה.
היסטוריה: הוא נולד בכפר עין הנץ, סובל ממחלה איניאנית שגורמת לעור שלו להיות יותר דומה לשזוף מאשר אינדיאני בעודה בן 5 סימונים באוהל השבט(14 שנה בערך), 10 שטנים לבנים פלשו לכפר, כמה נהרגו, השאר נשבו, אבל עד שהובסו, הרגו מחצית מהכפר ביניהם אחיו ואביו של עין שחורה, עין אדומה ודוב גדול(בהתאמה), שחור העין נשבע בנשר הגדול(אל), לנקום, במשך ארבע שנים למד את שפות האדם(מעט צרפתית ואנגלית בינונית), למד את אומנות הרובים, ואז יצא עם שני חבריו(שסובלים ממחלה דומה וגם הם התכוננו), ויצא אל בוסטון, הוא מתחזה לשומר, ומדי פעם, כשהוא עם שומר או שניים אחרים, או במשימה, הוא נפטר מהם, לפעמים, אפילו כששני אוספי המיסים מגיעים לכפר, מוצאים את הכרכרה שלהם ריקה, ואת שניהם מתים, אחד מחנית ואחד מרובה.
מראה: נראה שזוף, בכללי דומה לשטן לבן שזוף\ספרדי, נמוך למדי, על המצח שלו חרוטה עין שחורה(בשבטים אחרים זה סימן בושה ולכן הסיפור שהוא היה לכוד אצל אינדיאנים תופס), לעיינים שלו יש גוון כחול כהה, כמעט שחור(מכאן שמו).
מיומנות: חנית, סכין עצם, רובה(ברמה בינונית), מדבר אנגלית בינונית וצרפתית עלובה.
אישיות: שקט וקטלני, בעל סבלנות, יודע לקפוץ על ההזדמנות(ואז להרוג אותה בשקט :devil: ), מיסתורי, שונא אנשים לבנים.
אם צריך לשנות משהו רק תודיעו לי

עוג
אתם באיזור שליטה בריטי, כל קצין בריטי שמתפלל לקידום יאשים אותך כבוגד, רק על עצם היותך שייך לצבא ספרד בעבר, כך זאת בחשבון (אני לא נכנס לקטע שספרד הגיע יותר לאיזור דרום אמריקה, לא עקרוני לי.)

מוריד
משום מה לא הצלחתי לפתוח טוב את סיפור הרקע, הסתדרתי בסוף.

לעניין
הסיפר קצת צועק לי AC3, אבל לא עקרוני,
לאמא האינדיאנית של קונר לא הייתה שום דרך לשלוח אותו לפריז, לא רק שספק שהיא מכירה את המיקום של הארץ, לא בדיוק הסברת מאיפה היה המימון להגיע לשם, לא נכנס לזה שזה מסע מסוכן בים, שאף ילד בן 5 לא ישרוד ללא השחגה תואמת

spaghettielf
איך הוא מתחזה לשומר? מין הסתם אנשי שמים לב למות של שומרים, ולשומר שאף קצין לא מכיר...

תרחיב קצת בבקשה

לעניין השיטה, אני כנראה ילך על חופשיטה עם גלגול קוביות, אני אסיים להכין את השיטה ויפסרם, לא משהו מסובך

השומרים לא נמצאו וכל משלחות החיפושים לא נמצאו, והמשלחות לא חזרו, אזהם ויתרו על הרעיון, שחור עין הלך ושם התגייס, אבל הוא עדיין במסווה(יש ארבע שנות הבדל, והוא קודם כל הסתגל לאזור)

liorgonen3 אמר/ה:
עוג
אתם באיזור שליטה בריטי, כל קצין בריטי שמתפלל לקידום יאשים אותך כבוגד, רק על עצם היותך שייך לצבא ספרד בעבר, כך זאת בחשבון (אני לא נכנס לקטע שספרד הגיע יותר לאיזור דרום אמריקה, לא עקרוני לי.)

מוריד

לעניין
לאמא האינדיאנית של קונר לא הייתה שום דרך לשלוח אותו לפריז, לא רק שספק שהיא מכירה את המיקום של הארץ, לא בדיוק הסברת מאיפה היה המימון להגיע לשם, לא נכנס לזה שזה מסע מסוכן בים, שאף ילד בן 5 לא ישרוד ללא השחגה תואמת

spaghettielf
איך הוא מתחזה לשומר? מין הסתם אנשי שמים לב למות של שומרים, ולשומר שאף קצין לא מכיר...

תרחיב קצת בבקשה

לעניין השיטה, אני כנראה ילך על חופשיטה עם גלגול קוביות, אני אסיים להכין את השיטה ויפסרם, לא משהו מסובך

האמת כן זה באמת קצת AC3....
אני מאוד אהבתי את זה וכל פעם שעולה לי מהפכה אמריקאית זה ישר AC3.
אני מקווה שזה לא מפריע
לגבי אמא שלו, היא אשה חכמה היא יודעת ספרדית צרפתית ואנגלית שותף. ולמען האמת היא מאוד זקנה (הייתה בת 32 כשקונור נולד, נחשב המון בקרב האינדיאנים בזמן ההוא, וכרגע היא בת 62 שזה מבחינתם שנה שנתיים והיא כבר בקבר)
לגבי המימון, היא כתבה מכתבים לאביו, התחננה שהוא יקח אותו (הוא לא מרושע אליה, הוא לא אנס אותה כן? הוא פשוט אוהב אותה ולא יכול לחיות איתה) הדוד של קונור היה ב"ארץ החדשה" ונסע לפריז ביחד עם קונור (כמובן שהוא הקניט אותו והציק לו, כי קונור בן תערובת והוא חיה והוא כל דבר רע....) ומשם קונור כבר נפגש עם אבא שלו

MoriD אמר/ה:
liorgonen3 אמר/ה:
עוג

מוריד

לעניין

spaghettielf

תרחיב קצת בבקשה

האמת כן זה באמת קצת AC3....
אני מאוד אהבתי את זה וכל פעם שעולה לי מהפכה אמריקאית זה ישר AC3.
אני מקווה שזה לא מפריע
לגבי אמא שלו, היא אשה חכמה היא יודעת ספרדית צרפתית ואנגלית שותף. ולמען האמת היא מאוד זקנה (הייתה בת 32 כשקונור נולד, נחשב המון בקרב האינדיאנים בזמן ההוא, וכרגע היא בת 62 שזה מבחינתם שנה שנתיים והיא כבר בקבר)
לגבי המימון, היא כתבה מכתבים לאביו, התחננה שהוא יקח אותו (הוא לא מרושע אליה, הוא לא אנס אותה כן? הוא פשוט אוהב אותה ולא יכול לחיות איתה) הדוד של קונור היה ב"ארץ החדשה" ונסע לפריז ביחד עם קונור (כמובן שהוא הקניט אותו והציק לו, כי קונור בן תערובת והוא חיה והוא כל דבר רע....) ומשם קונור כבר נפגש עם אבא שלו
אכפת לך לרשום בטקסט את הדמות שלך? משום מה לא נפתח לי הספויילר(כל השאר נפתחים)

חזרה