מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
הודעות: 12436
הצטרף: 04 ספטמבר 2011, 15:49
תשובות: 33
מיקום: כרמיאל, ישראל
יצירת קשר:

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 ספטמבר 2015, 19:38

ספוילרהצג
רובן 'הרופא הטוב'
"אני מצטער, חשבתי שמרחתי עליך מספיק משחות עשבים בשביל שזה לא יכאב. עכשיו שמישהו יהדק את החבלים האלו למיטה, אני לא יכול לכרות לו רגל שהוא זז ככה." -הרופא בזמן טיפול

האדם הלבקן הידוע בכינוי 'הרופא' הוא אחד מהאנשים היותר מסתוריים באמריקה החדשה. הוא אדם שאתה יודע שיוכל לעזור לך שתצטרך עזרה, אבל אתה לא בטוח שתרצה את העזרה. לקרוא לטיפולים הרפואיים שלו 'מפוקפקים' יהיה נחמד עם השמועות שמסתובבות עליהן. הרופא הוא אדם שתקן, עם חיוך מלחיץ שתמיד לובש כובע כדי להסתיר ממנו את השמש. המבט שלו חסר רגשות, מגלה את המפלצת שהוא מבפנים.

היסטוריה: רובן היה הרופא על ספינה בריטית שנשלחה אל אחת מהמושבות באמריקה. חובש צעיר וצנום שנשלח לעזור לצבא בגלל הכישרון שלו ברפואה על אף גילו הצעיר והחוסר שלו בניסיון. הוא לא ידע למה לצפות שהוא נשלח, אבל הוא נשלח, וציית לפקודות.
אבל מספר לילות לאחר שהם נחתו על היבשת, רובן נעלם ללא שום עקבות ביחד עם שני חיילים שלא נמצאו מעולם. הוא היה אבוד הרבה זמן, עד שהתייאשו כבר מהחיפוש שלו, ואף אחד חוץ מרובן עצמו לא מכיר את הסיפור.

הסיפור האמתי בנוגע למה שקרה לרופא בזמן בו הוא היה אבוד הוא מחריד- או מרתק, תלוי בנקודת המבט שלך.

שני החיילים שנעלמו עם רובן נעקצו בידי יתוש מקומי, נדבקו במחלה אכזרית. רובן טיפל בהם, אבל באותו הלילה, הוא ביקש מהם להתלוות איתו לנהר. רובן כבר ידע שאין ביכולתו להציל אותם, אבל הוא רצה לחקור מספר דברים.
בעזרת הציוד המוגבל שלו ועלוקות, רובן הצליח להשאיר את השניים בחיים הרבה יותר זמן משהוא ציפה. הם לא סיימו את חייהם ברוגע, כמובן, הם עברו כמה ימים של כאב נורא, אבל רובן למד- רובן למד המון. כאשר הם מתו, רובן ידע שזה לא יספיק.

רובן רצה לחזור לאנשיו, אבל נתפס בדרכו בידי שבט מקומי. לאחר עבודה מרובה, אפילו עם מחסום השפה, הוא הצליח לשכנע אותם להשאיר אותו בחיים. הוא למד את שפתם, למד את הדרכים שלהם לרפא, רובן היה מוקסם. אפילו את הקסם שלהם, רובן החל ללמוד אותו. הוא עבר בין שבטים, למד דברים חדשים. ומידי פעם… שאף אחד לא שם לב… היה לו זמן לכמה 'ניסויים' קטנים. רובן צבר ניסיון.

כעבור קרוב לעשר שנים, החובש הצעיר שנעלם נמצא, הגיע בצורה מסתורית לאחת מהמושבות. הצבא, לא מתעניין במיוחד בעברו של רובן ויותר שמח שהגיע אליהם רופא מיומן משום מקום, שלח אותו לכפר הקרוב לבוסטון, כי הכישורים שלו יכולים לעזור שם.

אבל רובן הוא כבר לא אותו האדם שהוא היה לפני 10 שנים. במקום חובש צעיר וכישרוני, כרגע רובן הוא אדם אנוכי שחושב כמעט אך ורק על עצמו. הוא איבד כול רגש, וכעת יותר משהו דואג לחיים של האנשים כרופא- הוא סקרן, לגלות עוד, לקבל תשובות לשאלות. הכינוי ׳הרופא הטוב׳ ניתן לו כבדיחה, אבל הוא נושא אותו בשמחה.

מראה: לרובן יש עור לבקן ועיניים כמעט שחורות לחלוטין. הוא לובש מעיל ארוך מלא בכיסים בהם הוא שומר את הציוד שלו, ולובש משקפיים עגולים מסביב לעיניים. הוא גבוה במיוחד והצל שכובעו מטיל על פניו נותן לו מראה מאיים. רובן מחייך, אבל החיוך שלו מפחיד יותר ממרגיע, והעיניים שלו מראות עד כמה חסר רגש הוא. הוא לא אדם שנחמד להיות בחברתו.

אישיות: סקרנות מניעה את הרופא לפעול. אין לו בעיה להציל אנשים בדרך, אבל זו לא דאגתו הראשונה. הוא עיוור לכאב של הסובבים אותו, ומוכן לתת להם לסבול יותר למען הסקרנות הפנימית שלו- מה שלרוב מתבטא בטיפולים הרפואיים שלו. הוא מציית לפקודות, אבל הוא לא אוהב את זה או משהו, זה פשוט שאין לו משהו יותר טוב לעשות. הוא סומך על אנשים יותר חזקים פיזית להגן עליו.
ספוילרהצג
גוף- 3
מוח- 7
זריזות- 4
השפעה- 4
על טבעי- 0
תיעול- 0
תירוץ ל-7 מוח- הרקע שלו כבר מבהיר ש-10 שנים הוא הסתובב ולמד דברים מתרבויות ושבטים שונים באמריקה, אם זה לא מספיק מקסימום אני אעביר 1 להשפעה.

מיומנות: רפואה (כנראה המיומנות הכי טובה שלו), במידה פחותה יותר- מנהגים מקומיים באמריקה, ידע על קסם (ממש מעט)

יתרונות: רופא מומחה (אני חושב שלקחתי כול בונוס אפשרי לרפואה), 'חסינות' דיפלומטית (בערך, הצבא כול כך זקוק למיומנות שלו ברפואה שכול עוד הוא לא יעשה משהו שיחייב אותם להעניש אותו או משהו, אני מניח שלא יעשו לו כלום).

חסרונות [שלא שווים מספיק בשביל לקחת עליהם יתרונות]: חסר רגשות (מקשה עליו להבין אנשים וכנראה ירחיק ממנו אנשים), מקור לשמועות (בנוגע לעברו, כנראה גם חסרון שיפריע עם הדעה של אנשים עליו)
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6156
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי dragonian » 22 ספטמבר 2015, 00:55

ספוילרהצג
קפטן האמפרי אדאמס, או סר אדאמס (כפי שהוא מעדיף) חש ביש מזל, והוא נהנה לשתף אחרים בסבל שלו. כל הזדמנות שלו, להעניש את חייליו הוא מנצל זאת. גם כלפי אזרחים. עם זאת הוא מנסה להיות הוגן, וכשהוא רואה מה שנראה לו כחוסר צדק הוא יתערב. הוא רואה בעצמו אביר שנולד בעידן מודרני מדי. חש מריר בעודו בן 21.
הוא נמוך יחסית, ודי רזה. אפו הנשרי וצווארו הארוך בשילוב עם מבט קודר של עיניים כמעט אפורות. משווים לו מראה של נשר. הוא לבוש בהקפדה קנאית במדיו, ואפילו רבב לא יראה על מדיו ומגפיו. תחת כובעו המשולש שיערו השחור מסולסל על פי צו האופנה. אם הוא אינו מצליח לסדר את השיער הוא לובש פיאה.
על גודלו הקטן מפצה הילה עצבנית למדי. אין הרבה אנשים שאוהבים אותו, אבל אין הרבה אנשים שמזלזלים בו.

היסטוריה:
האמפרי נולד למשפחה אצולה, אך לרוע מזלו לא כבכור. אלא כאח התאום הצעיר של אחיו הנרי.
כל ילדותו עברה בצילו של הנרי שבו אביהם השקיע את מירב תשומת הלב וההשקעה בתור היורש שלו. האמפרי קיבל חינך מוקפד של ילד אציל בריטי, אבל דבר לא הצליח לטפל במזגו הרע.
אביהם- הלורד אדוארד אדאמס נפטר מזיהום בקיבה, שחטף במהלך נשף מלכותי.
הנרי התחתן בגיל 15, והאמפרי חש מיותר מתמיד- אפילו בשידוכים לא כל כך היה צורך בצל שחי כעלוקה באחוזה של אחיו. הוא לא יכל לשאת זאת, והתגייס. הנרי שדוקא אהב את אחיו, והיה נדיב וכואב על סבלו של אחיו מימן להאמפרי קריירה כמפקד.
האמפרי היה אסיר תודה ובו זמנית שנא את הנרי על כך. האמפרי ראה בצבא הזדמנות להשיג את התהילה שלו. כמו שבימי הביניים, בניו הלא בכורים של אציל היו מחפשים את מזלם כאבירים.
הוא התאמן בנחישות מפחידה. בכל יריב, כל קושי ראה דרך לגבור ולהתעלות על אחיו. הוא לא נתן לעצמו להכנע או לנוח, ללא קיבל פקודה לכך.
ובסוף האימונים נשלח... לעולם החדש. האם להלחם בפראים אדומי עור ולהשליט עליהם תרבות ואת חסותו המלכותית של הוד מעלתו? לא! הוא נשלח לרדוף אחרי עושי צרות לאיזה חור נידח ועלוב. בריטאון. אפילו הסוס שלו מת בדרך מבריטניה!
הוא הצטרף למשלחת צבאית עם מכתב לרס"ן ראידה. מכתב הצבה כסמל ביחידה שלו. נראה שמפקדיו באימון ראו בזעם שלו פוטנציאל להשקטה החלטית של מהומות והחדרת משמעת.
אבל הוא יפיק את המיטב! איכשהו.
קוד קוביה לא תקין!
ספוילרהצג
מיומניות
לחימה, רכיבה, ידע
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4402
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי דינרבלו » 22 ספטמבר 2015, 11:47

ספוילרהצג
פלאפ
היסטוריה:גלסיוס הוא ממזר,הוא נולד ככה הוא למד ככה הוא חי ככה.
אבל לא כל אחד הוא הממזר של האפיפיור בעצמו.
אמנם גלסיוס לא ידע שהוא הממזר של האב,אבל הוא חי חיים טובים עד שגילה.
אימו,בת מדיצ'י שהאפיפיור המושחת אנס בכוח פוליטי נטו.באיומים לפלוש לפירנצה אם לא.
ככה האפיפיור גם השיג את התפקיד,איומים,סחיטות וטובות הנאה.
אבל הבן שלו גם ירש את המומחיות הזאת.
גלסיוס גודל בבית מדיצ'י ע"י סבו.ראש הבית והרפובליקה וגודל להיות פרח כהונה אך גלסיוס לא חפץ בלימודי כהונה כי ככל שגדל וגדל הוא שמע את הלחישות,ממזר,חטא האב ועוד המון רכילויות של חצר אצולה הוא אמנם לא רצה אך סבו לא נתן לו את האפשרות אז גלסיוס גנב כסף לאט לאט מוריד מכאן מאה ומשם מאתיים דודו תפס אותו פעם ואמר לו שהוא תומך במילוט שלו
לאחר שהשיג את הסכום סבו נרצח בפתאומיות ודודו עלה לשלטון ברפובליקה וכך גלסיוס נמלט מאביו ומפירנצה ונסע לסקנדינביה
שם גילה את האומנות של הקסם ולמד אותה.אך יום בהיר אחד אחד המורים באקדמייה סיפר לו ששמע שהאפיפיור הולך להגיע לכאן לביקור,אך כנראה בא להרוג את גלסיוס.
גלסיוס מפוחד מאיום הרצח המתקרב גנב ספרי לימוד ותפס אונייה לאמריקה הפורטסטנתית מעבר לידיו של אביו.

מראה:גלסיוס הוא איש צעיר שנראה כמו אדם בשנות ה20 לחייו שיער שחור,בגדים שנראים יקרים ואפנתיים אך מכילים שלל סמלי קודש ואבזרי כישוף הוא לובש כובע מוסקטרי שאופייני לתקופה.מעל לבגדים יש מעיל פרווה עבה מפרוות דוב.הוא נושא גם חרב סיף לצורכי ביטחון.

גוף- 1
מוח- 4
זריזות- 1
השפעה- 1
על טבעי-6
תיעול- 6


מיומנות: שימוש בקסמים,קריאה וכתיבה של לטינית ושפות לטיניות אחרות,לחימה עם סיף(רק סייף וזה מיומנות לא טובה שלו)
הוא יודע בעיקר קסמי יסודות,אך גם קסמי קדושה וקסמים של ריפוי

יתרונות וחסרונות:
חסרונות:ממזר,אויבים בעלי השפעה(אפיפיור)
יתרונות:עשיר,זיקה ליכולות על-טיבעיות,חברים בעלי השפעה(בית מדיצ'י),קשרים בעולם החדש(סוחר בעל השפעה מבוסטון שהבריח אותו לעולם החדש),פלוס אחד לעל טיבעי.
שמעו את זה ברקע הודעותי
yds
הודעות: 2951
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי yds » 24 ספטמבר 2015, 08:17

ספוילרהצג
נ"ב- הרעיון מתבסס על דיון שעלה פעם בפורום על הנושא של המשחק הזה, תודה לכל מי שפיתח אותו!
אווארדו "swiftdraw" דה מדיצ'י
גוף- 3
מוח- 3
זריזות- 5
השפעה- 2
על טבעי- 2
תיעול- 5

מיומנות: שליפה מהירה(יוסבר ברקע), צלף,משחקי קלפים , מסחר, ידע הנדסי בתחום טכנולוגיות קסומות.

יתרונות וחסרונות: למד את יסודות השימוש בטוטם אינדיאני, גישה לספק מתכתות שמספק לו את המטענים לטוטם, גישה לחבילת קלפים מתחדשת (קסם-אלו היריות), מוניטין רע בקרב אצילי אירופה, שמתייחסים אליו כשריד מהעולם הישן והבלתי רצוי, +1 לזריזות, הרבה אנשים שרוצים לשים יד על הטכנולוגיה של הטוטמים שלו, +1 לתיעול.
רקע- אווארדו"שליפה מהירה" דה מדיצ'י, הוא השריד האחרון של משפחת הסוחרים המאגים הגדולה באיטליה, וכל מה שנשאר ממנה עד לפני 5 שנים זה היה הוא ואימו הזקנה והמשוגעת, אמו לא הייתה רחומה והאמינה שעליו להחזיר את המשפחה לתהילתה, ולא חששה להשתמש בכל אמצעי שעמד לרשותה כדי להטמיע בו את המטרה הזו. כשהיא מתה, הוא לקח את חבילת הקלפים הקסומה, החפץ היחיד שנותר מהרכוש המשפחתי הקדום. הוא ברח לאמריקה, ועבד שם כשוליה של נפח שלמד את סודות החישול המאגי, וגילה שכאשר מחברים מתכת מסוימת עם טוטם אינדיאני, הקלפים שלו הופכים ליריות אנרגיה רבות עוצמה, בהתאם לטבלה למטה. אופן ההרכבה הוא כזה- הוא לקח טוטם אינדיאני, ויצר בו חריצים דקים בשני הצדדים. מצד אחד הוא הכניס את המת כת הקסומה, ומצד שני קלף. כשהוא אומר את שם הקלף, נורה מהטוטם פרץ אנרגיה בהתאם לסוג הקלף.
סדרה עלה לב יהלום תלתן זמן הטענה
מספר
2 -10 -להב -אש -פיצוץ - כפור חופשי
נסיך -מטח להבים -מטר להבות -מטח זיקוקים - פיצוץ קרח 5 דקות
מלכה -קיר להבים -מגן אש -הילת אנרגיה נפיצה - ענן כפור חצי שעה
מלך -פציעה -ברק -כאוס - שיתוק שעה
אס -הרג -שרשרת ברקים - פיצוץ כאוס - מטח קרני שיתוק שבוע
דרך הפעלה משחקית- אני מציע או גלגול אקראי או שאנ מנהל רישום קלפים, מה שיותר נוח לך.
עריכה- כל פיסת מתכת שווה ל5 יריות. עם כמה פיסות הוא יכול להתחיל?
נערך לאחרונה על ידי yds ב 24 ספטמבר 2015, 08:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
spaghettielf
הודעות: 923
הצטרף: 02 ספטמבר 2015, 14:43
תשובות: 1

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי spaghettielf » 24 ספטמבר 2015, 08:23

yds כתב:
ספוילרהצג
נ"ב- הרעיון מתבסס על דיון שעלה פעם בפורום על הנושא של המשחק הזה, תודה לכל מי שפיתח אותו!
אווארדו "swiftdraw" דה מדיצ'י
גוף- 3
מוח- 3
זריזות- 5
השפעה- 2
על טבעי- 2
תיעול- 5

מיומנות: שליפה מהירה(יוסבר ברקע), צלף,משחקי קלפים , מסחר, ידע הנדסי בתחום טכנולוגיות קסומות.

יתרונות וחסרונות: למד את יסודות השימוש בטוטם אינדיאני, גישה לספק מתכתות שמספק לו את המטענים לטוטם, גישה לחבילת קלפים מתחדשת (קסם-אלו היריות), מוניטין רע בקרב אצילי אירופה, שמתייחסים אליו כשריד מהעולם הישן והבלתי רצוי, +1 לזריזות, הרבה אנשים שרוצים לשים יד על הטכנולוגיה של הטוטמים שלו, +1 לתיעול.
רקע- אווארדו"שליפה מהירה" דה מדיצ'י, הוא השריד האחרון של משפחת הסוחרים המאגים הגדולה באיטליה, וכל מה שנשאר ממנה עד לפני 5 שנים זה היה הוא ואימו הזקנה והמשוגעת, אמו לא הייתה רחומה והאמינה שעליו להחזיר את המשפחה לתהילתה, ולא חששה להשתמש בכל אמצעי שעמד לרשותה כדי להטמיע בו את המטרה הזו. כשהיא מתה, הוא לקח את חבילת הקלפים הקסומה, החפץ היחיד שנותר מהרכוש המשפחתי הקדום. הוא ברח לאמריקה, ועבד שם כשוליה של נפח שלמד את סודות החישול המאגי, וגילה שכאשר מחברים מתכת מסוימת עם טוטם אינדיאני, הקלפים שלו הופכים ליריות אנרגיה רבות עוצמה, בהתאם לטבלה למטה. אופן ההרכבה הוא כזה- הוא לקח טוטם אינדיאני, ויצר בו חריצים דקים בשני הצדדים. מצד אחד הוא הכניס את המת כת הקסומה, ומצד שני קלף. כשהוא אומר את שם הקלף, נורה מהטוטם פרץ אנרגיה בהתאם לסוג הקלף.
סדרה עלה לב יהלום תלתן זמן הטענה
מספר
2 -10 להב אש פיצוץ כפור חופשי
נסיך מטח להבים מטר להבות מטח זיקוקים פיצוץ קרח 5 דקות
מלכה קיר להבים מגן אש הילת אנרגיה נפיצה ענן כפור חצי שעה
מלך פציעה ברק כאוס שיתוק שעה
אס הרג שרשרת ברקים פיצוץ כאוס מטח קרני שיתוק שבוע
דרך הפעלה משחקית- אני מציע או גלגול אקראי או שאנ מנהל רישום קלפים, מה שיותר נוח לך.
עריכה- כל פיסת מתכת שווה ל5 יריות. עם כמה פיסות הוא יכול להתחיל?
אני חושב שכמוני, גם אתה לא התקבלת
Would you give all that you can give so that our banner may advance?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 8196
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 21

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 ספטמבר 2015, 23:28

פתחתי עץ משחק.


בהצלחה לכולנו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
MoriD
הודעות: 194
הצטרף: 22 מרץ 2015, 08:09
מיקום: מחשב? כן מחשב

Re: עולם חדש ומסוכן- חופשיטה/עלמות פראיים בתקופת המושבות האמריקאיות עץ הרשמה

שליחה על ידי MoriD » 24 ספטמבר 2015, 23:41

הגבתי שם.
התחלה טובה :)
שלח תגובה