יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

נארוטו - "משמרי הסוד" עץ משחק (4\6)(יש מקום!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

Re: נארוטו - "משמרי הסוד" עץ משחק (4\6)(יש מקום!)

שליחה על ידי Qurrion » 08 פברואר 2015, 17:03

סירקין אוצ'יהא:
ספוילרהצג
XxrashxX כתב: אתם מתחילים ללכת באופן קצת מוזר לחברי צוות, כל אחד הולך עם הראש שלו לכיוון אחר וההליכה שלכם מתחככת ברצפה בכל צעד שאתה עושים, אתם מרגישים שזה לא תיהיה ההרגשה שלכם ביום הראשון שלכם בתור גנינים ועוד יש לכם משימה ראשונה היום, אתם חייבים להתעשת.
אתם ממשיכים להתקדם שלפתע את מרגישים מכה קלה בגבכם, אתם מסתובבים ורואים את רוקו, מחייך אליכם ואומר "חחח אז מה קורה חברים, אני מקווה שלא רציתם להתחיל את המשימה בלעדיי" הוא מתעלם לגמרי מהפרצופים המזורים שלכם ופשוט מחייך אליכם.
אתם כעת 400 מטר מהאקדמיה.
אני עוצר לרגע ומסתכל על רוקו. אחרי כמה שניות של מחשבה, אני מתחיל לדבר: "תקשיבו, בנוגע לאתמול..." אני לוקח נשימה עמוקה ומסתכל לסירקין ורוקו בעיניים. "אני מצטער אם פגעתי בכם אתמול, אבל כשאמרתי שיש לי דברים חשובים יותר לעשות, לא התנשאתי או משהו, התכוונתי לכך בכל הרצינות. לפני שבוע, אמא שלי... נ-... נפ-... לפני שבוע אמא שלי נפטרה. באותו הלילה לפני כמה שנים היא נפצעה קשה, אבל למרות זאת היא עבדה קשה יותר מכולם: היא עזרה לבנות את הכפר, היא הקימה את המרפאה, היא טיפלה בפצועים ובחולים, היא שיחזרה את הידע של השבט שלנו שאבד, והיא גידלה אותי ואת אחותי. אני ואחותי נשארנו אחראיים לאנשים ההחולים. במרפאה יש מישהו בתרדמת מאותו הלילה. אנחנו חייבים לעזור לו בכל מחיר, ולנסות להשיג את כל המידע שאנחנו יכולים ממנו, כל דבר יכול לעזור. אני מקווה שאתם יכולים לסלוח על ההתנהגות הגועלית שלי."
אני קד קידה קטנה ומחכה לתשובתם של סירקין ורוקו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
syrkin

שליחה על ידי syrkin » 08 פברואר 2015, 17:41

Saradomin כתב:סירקין אוצ'יהא:
ספוילרהצג
XxrashxX כתב: אתם מתחילים ללכת באופן קצת מוזר לחברי צוות, כל אחד הולך עם הראש שלו לכיוון אחר וההליכה שלכם מתחככת ברצפה בכל צעד שאתה עושים, אתם מרגישים שזה לא תיהיה ההרגשה שלכם ביום הראשון שלכם בתור גנינים ועוד יש לכם משימה ראשונה היום, אתם חייבים להתעשת.
אתם ממשיכים להתקדם שלפתע את מרגישים מכה קלה בגבכם, אתם מסתובבים ורואים את רוקו, מחייך אליכם ואומר "חחח אז מה קורה חברים, אני מקווה שלא רציתם להתחיל את המשימה בלעדיי" הוא מתעלם לגמרי מהפרצופים המזורים שלכם ופשוט מחייך אליכם.
אתם כעת 400 מטר מהאקדמיה.
אני עוצר לרגע ומסתכל על רוקו. אחרי כמה שניות של מחשבה, אני מתחיל לדבר: "תקשיבו, בנוגע לאתמול..." אני לוקח נשימה עמוקה ומסתכל לסירקין ורוקו בעיניים. "אני מצטער אם פגעתי בכם אתמול, אבל כשאמרתי שיש לי דברים חשובים יותר לעשות, לא התנשאתי או משהו, התכוונתי לכך בכל הרצינות. לפני שבוע, אמא שלי... נ-... נפ-... לפני שבוע אמא שלי נפטרה. באותו הלילה לפני כמה שנים היא נפצעה קשה, אבל למרות זאת היא עבדה קשה יותר מכולם: היא עזרה לבנות את הכפר, היא הקימה את המרפאה, היא טיפלה בפצועים ובחולים, היא שיחזרה את הידע של השבט שלנו שאבד, והיא גידלה אותי ואת אחותי. אני ואחותי נשארנו אחראיים לאנשים ההחולים. במרפאה יש מישהו בתרדמת מאותו הלילה. אנחנו חייבים לעזור לו בכל מחיר, ולנסות להשיג את כל המידע שאנחנו יכולים ממנו, כל דבר יכול לעזור. אני מקווה שאתם יכולים לסלוח על ההתנהגות הגועלית שלי."
אני קד קידה קטנה ומחכה לתשובתם של סירקין ורוקו.
אראשי הייג'י
ספוילרהצג
כשרוקו אומר שלום אני ישר מתעשת ומחייך לעברו חיוך ענק " שלום גם לך לא חשבתי לרגע ללכת לשום מקום בלעדייך" אומר וטופח לו חזרה על הגב. ואז כשאראשי מתחיל לדבר אני מקשיב לו במלוא תשומת הלב. אני בוהה בו מרוכז לאורך כל הסיפור. כשאני שומע על אמו שנפטרה לפני שבוע הפרצוף שלי מתחלף קצת לפרצוף עצוב במקצת כשהוא מסיים אני ישר מנסה לחייך וטופח לו על הכתף גם " אחי... זה בסדר גמור סתם הופתענו זה מובן ואני אישית שמח שסיפרת לי את כל זה חשוב לי שנכיר אחד את השני לעומק ובמיוחד אם יש לך עוד מחויבויות זה טוב שנדע שלא פתאום תעלם לנו או משהו כזה. אני מצטער בקשר לאמך הורי נהרג שניהם במתקפה על הכפר שלנו" אומר ולרגע מוריד את הראש בכאב אבל מהר מאוד מרים אותו " עכשיו מי שנשאר זה שלושתינו ואנחנו צריכים לעשות הכל כדי להגן על תושביי הכפר שפה ועל אחותך וגם לעזור בכל דרך אפשרית לחולים שזקוקים לעזרה. וכמו שבמשימות מתחזקים ככה גם מבחינת יכולות רפואיות אולי נמצא בדרכים עשבים ודברים שיוכלו לעזור לך ולמרפאה אם ככה אני נרתם במלוא המרץ בשביל זה. מעכשיו כל צרה שלך היא גם צרה שלי אחי אני נאמקה ( חברי אמת) לא ככה רוקו" מחייך לעבר שניכם
" אם ככה אני גם אספר על עצמי קצת. אני סירקין אוצ'יהא והורי מתו במתקפה על הכפר. רוקו הוא חברי היחידי בכפר זה עד לרגע זה" אומר ומחייך לעבר אראשי " אנחנו חברים מגיל מאוד צעיר. היכולות שלי כנינג'ה הם אומנם עוד לא ממש מפותחות אך אני בעיקר מתמחה בנינ וגאן ופחות בטאי וקרב מקרוב"
סירקין אוצ'יהא
ספוילרהצג
~ עכשיו הכל ברור למה הוא התנהג מוזר וגם היה שקט כזה... סתם שפטתי אותו לרעה אבל עכשיו משהכל קשורה נוכל להתחיל באמת כצוות אמיתי ומגובש~
yds

שליחה על ידי yds » 09 פברואר 2015, 16:05

ג'ינוקו קאהירו
ספוילרהצג
אתה מבצע את הפעולות באופן מהיר ומדוייק מתחיל לעבור דרך הרגליים שלה כאשר אתה הופך לעכבר, וממשיך לחבטה בין השכמות, וישר לאחר מכן בעיטה אדירה בין הרגליים שהייתה משתקת בן אדם אמיתי בשנייה, ואז הופך לעיט ועוקר את עייני הבובה במהירות אדירה. אתה מסיים את התרגיל בהצלחה, אקירה מחייך לעברך ואומר "אני רואה שאתה אוהב להפוך לחיות זה מעניין" "טכניקה מרשימה מאד, עוד לא ראיתי דבר כזה, ותאמין לי ראיתי הרבה דברים אז כל הכבוד, התרשמתי מאד". לאחר מכן אקירה קורה לבא בתור וככה ממשיכים המבחנים.

לאחר שכולם מסיימים
אקירה נעמד ואומר "כל הכבוד לכם על ביצוע המבחנים, עכשיו לכו ללוח התוצאות שנמצא בכניסה לאקדמיה ותראו אם עברתם או לא אני מזכיר ציון 6 ומעלה זה עובר מתחת זה נכשל וזה אומר שאתם צריכים להשאר עוד שנה באקדמיה, בנוסף תראו על הלוח את הקבוצה בה שובצתם."
אני ניגש ללוח ורואה אם עברתי או לא, מרגיש את המתח האגור מצטבר לסף התפוצצות...
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 09 פברואר 2015, 17:10

ספוילרהצג
אני קד. "תודה, אקירה סנסיי." אני מרצין. הערכתו חשובה לי.
אני מלא בדמיונות על לחימה וטבח של המפלצות, מחפש את הנערה שהציקה לי קודם.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
XxrashxX

שליחה על ידי XxrashxX » 11 פברואר 2015, 01:31

סירקין ואראשי
ספוילרהצג
כשרוקו שומע את הדברים שאראשי מספר והוא חורק את שיניו ומאגרף את אגרופיו ואומר "אני, גם איבדתי הכל בלילה ההוא, סירקין הוא כל מה שנשאר לי." "אני חושב עכשיו שאנחנו צוות זה כמו שיקום קטן של המשפחה שנחרבה, ולאט לאט שהכפר יגדל ויתעצם ונהפוך לנינג'ות חזקים אני חושב שבאמת נרגיש כמו משפחה ונוכל לחיות את החיים שהוריינו ומשפחתנו רצו שנחייה, ולכן אסור לנו להוריד את הראש!, אני לא מוכן לוותר", עייניו נפתחוות לרווחה וממשיך "אנחנו צוות 3 ניהיה הצוות הכי חזק שעולם הנינג'ות ראה בחיים שלו!, ניתן תקווה לכל אותם אנשים שאיבדו את משפחתם,וניהיה למשפחה אחת גדולה!, זה מה שאני מאמין!. "ובעזרתכם חברים" אומר רוקו ומגרד באפו מוריד את הטון וההתלהבות קצת וממשיך "אני בטוח שנוכל להגשים את החלום הזה".
בעודכם מדברים אתם מגיעים עד לאקדמיה, ומתחילים לחפש את האזור המסומן, ואז אתם קולטים בונשין של אקירה שלבוש בחולצה לבנה ומכנסיים לבנים ועל גופו כתוב "קבוצה 3" והוא מנופף לכם עם מכתב בידו, ברגע שאתם מתקרבים.
ג'ינוקו קאהירו
ספוילרהצג
לאחר כמה רגעים של הליכה אתה מגיע ללוח התוצאות הצפוף, שבו מסתכלים כל התלמידים אם עברו או לא, ומצליח להציץ מעל כולם ולראות שקיבלתה את הציוון 8. משמע שעברתה, ובנוסף רשום ליד הציון שאתה "בקבוצה מס' 2".
לפתע נשמע קולו של אקירה ברומקלים של אקדמיה והוא אומר "כל מי שהתקבל וקיבל מעל 6 בבקשה, להגיע אליי על מנת לקבל את מגן המצח של הכפר, שמסמן אותו בתור גנין, ובתור נינג'ה אמתית של הכפר, אלו מכם שהתקבלו מחר ב8 בבוקר עליכם להיות כאן באקדמיה באזור המסומן לקבוצתכם לפי מס' הקבוצה על מנת לקבל את משימתכם הראשונה.

הארו
ספוילרהצג
לאחר כמה רגעים של חיפוש את מזהה את הנערה, וגם היא עם מגן מצח על ראשה, היא קולטת שאת מסתכל עליה והיא מסתכלת עלייך חזרה ומרימה את ידה ומקפצת לעברך עם עם ניפוף שלום וחיוך מוגזם. "צ'יפסי, כרישי" היא קוראת בקול משונה וממשיכה "איך אני שמחה שעברתה!"
"למרות שלא נתתה לי צ'יפס תמיד האמנתי בך".
syrkin

שליחה על ידי syrkin » 11 פברואר 2015, 08:15

XxrashxX כתב:סירקין ואראשי
ספוילרהצג
כשרוקו שומע את הדברים שאראשי מספר והוא חורק את שיניו ומאגרף את אגרופיו ואומר "אני, גם איבדתי הכל בלילה ההוא, סירקין הוא כל מה שנשאר לי." "אני חושב עכשיו שאנחנו צוות זה כמו שיקום קטן של המשפחה שנחרבה, ולאט לאט שהכפר יגדל ויתעצם ונהפוך לנינג'ות חזקים אני חושב שבאמת נרגיש כמו משפחה ונוכל לחיות את החיים שהוריינו ומשפחתנו רצו שנחייה, ולכן אסור לנו להוריד את הראש!, אני לא מוכן לוותר", עייניו נפתחוות לרווחה וממשיך "אנחנו צוות 3 ניהיה הצוות הכי חזק שעולם הנינג'ות ראה בחיים שלו!, ניתן תקווה לכל אותם אנשים שאיבדו את משפחתם,וניהיה למשפחה אחת גדולה!, זה מה שאני מאמין!. "ובעזרתכם חברים" אומר רוקו ומגרד באפו מוריד את הטון וההתלהבות קצת וממשיך "אני בטוח שנוכל להגשים את החלום הזה".
בעודכם מדברים אתם מגיעים עד לאקדמיה, ומתחילים לחפש את האזור המסומן, ואז אתם קולטים בונשין של אקירה שלבוש בחולצה לבנה ומכנסיים לבנים ועל גופו כתוב "קבוצה 3" והוא מנופף לכם עם מכתב בידו, ברגע שאתם מתקרבים.
סירקין ואראשי
ספוילרהצג
אני מקשיב למה שרוקו אומר וזה נוגע בלבי וכשהוא מסיים אני מסתכל לעברו מחייך וטופח על שכמו ואז מסתכל גם על אראשי " אני מסכים איתו" אומר ומחייך לעבר שניהם ~אחיי החדשים~ חושב לעצמי בראש. כשאנחנו רואים את הבונשין של אקירה עם הקבוצה 3 אני מסתכל לעבר חברי לצוות ואז בהנהון קטן לעבר רוקו אני הולך " בוקר טוב אקירה סנסיי " אומר ומושיט יד לקבל את המכתב . כשאני ניגש אני מרגיש איך זיעה מתחילה להצטבר אצלי על המצח ~ עכשיו זה מתחיל~ חושב לעצמי כשאני מחכה שאקירה יושיט לי את המכתב שבו רשום המשימה הראשונה שלנו.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 פברואר 2015, 09:02

ספוילרהצג
ג'ינוקו קאהירו
ספוילרהצג
לאחר כמה רגעים של הליכה אתה מגיע ללוח התוצאות הצפוף, שבו מסתכלים כל התלמידים אם עברו או לא, ומצליח להציץ מעל כולם ולראות שקיבלתה את הציוון 8. משמע שעברתה, ובנוסף רשום ליד הציון שאתה "בקבוצה מס' 2".
לפתע נשמע קולו של אקירה ברומקלים של אקדמיה והוא אומר "כל מי שהתקבל וקיבל מעל 6 בבקשה, להגיע אליי על מנת לקבל את מגן המצח של הכפר, שמסמן אותו בתור גנין, ובתור נינג'ה אמתית של הכפר, אלו מכם שהתקבלו מחר ב8 בבוקר עליכם להיות כאן באקדמיה באזור המסומן לקבוצתכם לפי מס' הקבוצה על מנת לקבל את משימתכם הראשונה.

הארו
ספוילרהצג
לאחר כמה רגעים של חיפוש את מזהה את הנערה, וגם היא עם מגן מצח על ראשה, היא קולטת שאת מסתכל עליה והיא מסתכלת עלייך חזרה ומרימה את ידה ומקפצת לעברך עם עם ניפוף שלום וחיוך מוגזם. "צ'יפסי, כרישי" היא קוראת בקול משונה וממשיכה "איך אני שמחה שעברתה!"
"למרות שלא נתתה לי צ'יפס תמיד האמנתי בך".
הארו
ספוילרהצג
אני נרתע באינסטיקט. אני מביט בה בחשדנות. "שמי הוא הארו. בשבילך הארו-סאמה." אני אומר בעצבים. אבל אולי במקום לכשהו משועשע מהתגרותה.
"תמיד האמנת בי? את בכלל לא מכירה אותי!"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 11 פברואר 2015, 11:03

סירקין ואראשי:
ספוילרהצג
syrkin כתב: אני מקשיב למה שרוקו אומר וזה נוגע בלבי וכשהוא מסיים אני מסתכל לעברו מחייך וטופח על שכמו ואז מסתכל גם על אראשי " אני מסכים איתו" אומר ומחייך לעבר שניהם ~אחיי החדשים~ חושב לעצמי בראש. כשאנחנו רואים את הבונשין של אקירה עם הקבוצה 3 אני מסתכל לעבר חברי לצוות ואז בהנהון קטן לעבר רוקו אני הולך " בוקר טוב אקירה סנסיי " אומר ומושיט יד לקבל את המכתב . כשאני ניגש אני מרגיש איך זיעה מתחילה להצטבר אצלי על המצח ~ עכשיו זה מתחיל~ חושב לעצמי כשאני מחכה שאקירה יושיט לי את המכתב שבו רשום המשימה הראשונה שלנו.
אני מתקרב אל אקירה ומרים את ידי לשלום. כשאני מתקרב אני מעט מופתע ולא יכול שלא לגחח מעט. "היי אקירה, מה עם התלבושת?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 12 פברואר 2015, 16:10

ג'ינוקו קאהירו
ספוילרהצג

IG ג'ינוקו ניגש בשקט אל העמדה ומקבל את סרט הראש. "לא אאכזב את הכפר אדוני."
XxrashxX

שליחה על ידי XxrashxX » 14 פברואר 2015, 23:51

סירקין ואראשי
ספוילרהצג
סירקין ברגע שאתה מקבל את המכתב מידו של אקירה הבונשין שלו נהרס והמכתב נשאר בידך, אתה מסתכל ורואה שעל חותמת המכתב כתוב "משימה דרגה E" אתה פותח את המכתב ומתחיל לקרוא אותו בקול לחברייך לקבוצה: "קבוצה מס' 3 משימתכם היא משימה בדרגה E הנחשבת לקלה ביותר ברמת המשימות, לכן אני מצפה ממכם להשלים את המשימה ללא שום בעיות."
"המשימה היא לצאת מחומות הכפר ולחפש אחר מינראל נדיר שנמצא בתוך הביצות השכנות לכפר, הדרך למצוא את המניראל היא רק כאשר יש חושך, המינראל זורח בצבע כתום רק בחשכה ומשקלו מגיע עד ל500 גרם, הוא בד"כ נמצא בין סלעים אחרים או בתוך שלוליות בוץ, שמו של המינראל הוא אבן מנדרין, במידה ותצליחו להשיג מעל ל1500 גרם תקבלו 90 יין מעל ל3000 תקבלו 180 יין.
אך זכרו שבלילה מגיעים צבועיים לאזורים אלה של היער בחיפוש אחר טרף קל, לכן המנעו מלככת ליד פגרים או לישון על רצפת היער, בנוסף זכרו כי בביצה ישנם חלקים בהם הביצה נהיית טובענית לכן הזהרו ושימו לב איפה אתם דורכים, אם תתכנו את הכל טוב ביום, לא יהיה לכם בעיה למצוא את המניראל בלילה. האזור בו המניראל יכול להמצא מתפרש ל4 ק"מ בתוך שטח הביצה.
יש לכם 48 שעות לבצע את המשימה ולחזור, גם אם לא תשיגו כלום, עליכם לעמוד בזמן.
צאו לדרך בהצלחה."
הארו
ספוילרהצג
"נכון, אבל זה כבר לא נכון עכשיו אני כבר מכירה אותך" אומרת ומחייכת "שמי יולי נעים להכיר הארו"
"אין לי זמן לדבר איתך עכשיו כלכך, אני צריכה לקנות קצת דברים לפניי המשימה הראשונה מחר, ד"א איזו קבוצה אתה? , אני 2."
ג'ינוקו קאהירו
ספוילרהצג
"יופי יופי" הוא אומר וממשיך "טוב כדאי שתחזור הבייתה לישון על מנת להתארגן על עצמך לקראת המשימה הקרובה"
ומעניק לעוד מישהו מחוייך את מגן המצח.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 פברואר 2015, 00:14

סירקין אוצ'יהא:
ספוילרהצג
XxrashxX כתב:
סירקין ברגע שאתה מקבל את המכתב מידו של אקירה הבונשין שלו נהרס והמכתב נשאר בידך, אתה מסתכל ורואה שעל חותמת המכתב כתוב "משימה דרגה E" אתה פותח את המכתב ומתחיל לקרוא אותו בקול לחברייך לקבוצה: "קבוצה מס' 3 משימתכם היא משימה בדרגה E הנחשבת לקלה ביותר ברמת המשימות, לכן אני מצפה ממכם להשלים את המשימה ללא שום בעיות."
"המשימה היא לצאת מחומות הכפר ולחפש אחר מינראל נדיר שנמצא בתוך הביצות השכנות לכפר, הדרך למצוא את המניראל היא רק כאשר יש חושך, המינראל זורח בצבע כתום רק בחשכה ומשקלו מגיע עד ל500 גרם, הוא בד"כ נמצא בין סלעים אחרים או בתוך שלוליות בוץ, שמו של המינראל הוא אבן מנדרין, במידה ותצליחו להשיג מעל ל1500 גרם תקבלו 90 יין מעל ל3000 תקבלו 180 יין.
אך זכרו שבלילה מגיעים צבועיים לאזורים אלה של היער בחיפוש אחר טרף קל, לכן המנעו מלככת ליד פגרים או לישון על רצפת היער, בנוסף זכרו כי בביצה ישנם חלקים בהם הביצה נהיית טובענית לכן הזהרו ושימו לב איפה אתם דורכים, אם תתכנו את הכל טוב ביום, לא יהיה לכם בעיה למצוא את המניראל בלילה. האזור בו המניראל יכול להמצא מתפרש ל4 ק"מ בתוך שטח הביצה.
צאו לדרך בהצלחה."

אני מהרהר לרגע בדברי המכתב ואומר: "לפני שנתחיל את המשימה, יש נושא אחד שמאוד חשוב לי לדבר עליו, המנהיג. לדעתי חשוב שיהיה מישהו שיעמוד בראש הקבוצה שלנו, בייחוד כשאנחנו 3 אנשים בעלי דעות שונות וללא השגחתו של מישהו בעל ניסיון. אני חושב שאחד מאיתנו צריך להיות המנהיג הזה, ואני חושב שהאחד הזה צריך להיות אתה, סירקין." אני מסתכל על סירקין ומניח יד על כתפו. "משחר הסטוריית הנינג'ה האוצ'יהא היו בעלי פוטנציאל אדיר, ואני מפקפק בכך שלך אין את אותו הפוטנציאל. רוקו חבר שלך מזמן, אז אני לא חושב שתהיה לו התנגדות. התפקיד שלי הוא לשמור על הגב שלכם שלא תמותו, אז אני חושב שלעמוד בראש לא יעבוד בשבילי."
syrkin

שליחה על ידי syrkin » 15 פברואר 2015, 08:28

Saradomin כתב:סירקין אוצ'יהא:
ספוילרהצג
XxrashxX כתב:
צאו לדרך בהצלחה."

אני מהרהר לרגע בדברי המכתב ואומר: "לפני שנתחיל את המשימה, יש נושא אחד שמאוד חשוב לי לדבר עליו, המנהיג. לדעתי חשוב שיהיה מישהו שיעמוד בראש הקבוצה שלנו, בייחוד כשאנחנו 3 אנשים בעלי דעות שונות וללא השגחתו של מישהו בעל ניסיון. אני חושב שאחד מאיתנו צריך להיות המנהיג הזה, ואני חושב שהאחד הזה צריך להיות אתה, סירקין." אני מסתכל על סירקין ומניח יד על כתפו. "משחר הסטוריית הנינג'ה האוצ'יהא היו בעלי פוטנציאל אדיר, ואני מפקפק בכך שלך אין את אותו הפוטנציאל. רוקו חבר שלך מזמן, אז אני לא חושב שתהיה לו התנגדות. התפקיד שלי הוא לשמור על הגב שלכם שלא תמותו, אז אני חושב שלעמוד בראש לא יעבוד בשבילי."

אראשי הייג'י
ספוילרהצג
"אה...." אתם רואים שאני קצת מסמיק " זה כבוד גדול שככה אתה חושב עלי אראשי" ואז אתם רואים את הניצוץ בעיניי " אוקי אני מוכן לקבל על עצמי את האחריות והתפקיד הזה אבל אני רוצה שהצוות הזה יהיה פתוח. אני מוכן לקחת פיקוד והחלטות אבל אני רוצה שכאשר יש מקום נוכל לדון בהחלטות שלי ונוכל לפעול לפי שיקולי הדעת גם שלכם. לא תמיד אני אדע לבחור נכון ובשביל זה אני צריך אותכם שתוכלו לעזור לי " אני אומר ומניח יד על כתפו של רוקו ואחת על כתפו של אראשי, אני מחייך לעבר שניהם " אז מה אתם אומרים צוות... אנחנו הולכים להוכיח לכולם שאנחנו הצוות הכי טוב" אני אומר ושם את היד שלי באמצע מחכה שרוקו ואראשי ישימו את הידיים שלהם על שלי ומחייך לעבר שניהם.
XxrashxX

שליחה על ידי XxrashxX » 15 פברואר 2015, 10:55

סירקין אוצ'יהא:
ספוילרהצג
רוקו מחייך בהתלהבות ואומר "כן, אין ספק שסירקין המתאים ביותר לתפקיד מבינינו, הייתה לי חבר מילדות ואני סומך עלייך בעיינים עצומות" ושם את ידו על ידך, "יאלה קבוצה 3! יאלה!"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 פברואר 2015, 11:24

ספוילרהצג
צאו לדרך בהצלחה."
הארו
ספוילרהצג
"נכון, אבל זה כבר לא נכון עכשיו אני כבר מכירה אותך" אומרת ומחייכת "שמי יולי נעים להכיר הארו"
"אין לי זמן לדבר איתך עכשיו כלכך, אני צריכה לקנות קצת דברים לפניי המשימה הראשונה מחר, ד"א איזו קבוצה אתה? , אני 2."
ג'ינוקו קאהירו
ספוילרהצג
"יופי יופי" הוא אומר וממשיך "טוב כדאי שתחזור הבייתה לישון על מנת להתארגן על עצמך לקראת המשימה הקרובה"
ומעניק לעוד מישהו מחוייך את מגן המצח.
הארו
ספוילרהצג
"אני.. גם." בוהה בה בחשדנות. היא על חושית או משהו? משלב את ידיי. "מה את כבר צריכה לקנות? הא? מגילות?"
אבא סטאלין
XxrashxX

שליחה על ידי XxrashxX » 15 פברואר 2015, 12:58

הארו
ספוילרהצג
"לא.. מה פתאום מגילות, נראה לי שנצטרך חוטים שקופים ועטי חפירה,אולי אפילו מסננת, כן מסננת" אומרת בעיינים סגורות פותחת את עיניה ומצחקקת לעצמה, "אתה בא גם?" היא שואלת ומתחילה לצעוד צעדים קטנים לעבר הדרך שמובילה לחנות.
נעול