• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

היכונו היכונו! תקעו בשופרות התרועה וחצוצרות היראה! (סליחה על ההתחלה הדרמתית). היום, אני מכריז רשמית על פתיחת המרוץ לכתר העוצמה! מידע נוסף תמצאו כאן: https://www.pundak.co.il/forums/threads/35058
לשרי הדרקונים:
היום, לאחר הקמת הבסיסים שלכם באנסאלון, הקיסר קרא לכם לישיבת מועצה ראשונה. אתם נכנסים בזה אחר זה לחדר, בוחנים אותו ואיש את רעהו
למעשה, יש עכשיו פרק זמן עד שהקיסר יכנס, זה זמן שבו אתם משוחחים זה עם וכורתים בריתות. דוגמה לברית שאתם לא רוצים לדבר עליה ברבים:
לוקס שולח את ההודעה והיא נראית כך:
הוראן צח מגן:
הי
הבנתם? יופי, תוצאה של כל ברית תשלחו לי בפרטי.
לבקשתו של פרגי-
פרגי123-מקראם,השר השחור
דר דום-ג'והם, השר האדום
דרגוניין-רוהאן, השר הירוק
דינרבלו-דרומייר, השר הכחול
פלסמיד- טוראש, השר הלבן

טוראש נכנס בגאווה לחדר המועצה, לבוש בשריון ומחזיק את הפטיש העצום (bryteren) שבו הוא השתמש בשביל לשבור את הקרחון שהביא לו את שמו.
הוא מביט באחרים במבט גאוותני, ואז מתחיל לצחוק לעצמו לכמה שניות לפני שהוא עוצר וחוזר לפרצוף רציני

הוראן צועד בגלימה מתנופפת אל תוך החדר. הוא מביט במבטו חמור הסבר על האחרים, מעביר ליטוף על שפמו העבות. שריונו ירוק ומעוצב ב"דרקוניות", חובק את קסדתו, בעל מסיכת הדרקון בידו הימנית. (ככה:http://i65.servimg.com/u/f65/14/25/88/54/img_0313.jpg)
שיערו קצוץ וכוויה מתחת לעינו הימנית. "השבח למלכה." הוא אומר בקול רציני, קד. הוא מביט בטוראש, סולד מחיוכו.
הוא לא רואה כרגע שום סיבה לחייך!
out:

ליותר רודנים ביננו:

מקראם נכנס לחדר שעון על מטהו מכוסה בברדס שחור נזר הברזל הפשוט שלו על מצחו ועל גלימותיו סימנה של טאקיזיס ידו השנייה (שלא עם המטה) שרופה ומושחרת והוא אומר לטוראש: (אני לא כותב בספויילר כי כולם שומעים) "יש לך סיבה מיוחדת לחייך, יצור?"

ג'והם צועד לתוך החדר, מאחוריו נכנסים שלושת סגניו. הלבוש שלו קל מאוד ונראה כאילו הוא לא לובש שום שריון לגופו הוא מתיישב במקומו ולאחר רגע שולף נוצה ומתחיל לרשום במהירות על קלף אותו שלף מהשרוול. לאחר שהוא מסיים לכתוב הוא מניף את ידו ואחד מסגניו ניגש אליו ולוקח את ההודעה למקראם
שנינו יודעים שרק אדם אחד יכול לשאת את הכתר, אבל הדרך מפה עד לכתר ארוכה... אני ואתה הם היחידים שמבינים את דרכיה האמיתיות של טקיאזיס, פחד וטרור. ולכן מן הראוי יהיה לפי דעתי שנשתף פעולה כדי להסיר את נגע החולשה מצבאה של טקיאזיס ולגרש את שרי הדרקונים הרכרוכיים האחרים. אני רואה אותך כבעל ברית אפשרי ששיתוף הפעולה איתו ישמח את טקיאזיס ויביא על אנסאלון חורבן שהיא לא ראתה מעולם.

תחי מלכת האופל

"אני מניח שכאחים למטרת שירות המלכה, עלינו להכיר אחד את השני." הוא נעמד, עם אגרוף על ליבו, מניח את הקסדה על השולחן. "רוהאן צח מגן. מפקד צבא הדרקונים הירוק. נשבעתי להקים אימפריה שתפאר את מלכתנו." עיניי נוצצות בהתרגשות שמעבר לאמונה פנאטית. "ארצה להכיר את אחיי."

״הא! אתה לא נולדת בשירות המלכה האפלה. אתה נולדת לאיזו אם אנושית נחותה, בוכה ומיילל. אפילו אם הורייך היו תחת חסד המלכה, הם עדיין היו צריכים לגדל אותך אל תוך האמונה במלכה״

חזרה