ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

שליחה על ידי yds » 09 נובמבר 2014, 18:45

היכונו היכונו! תקעו בשופרות התרועה וחצוצרות היראה! (סליחה על ההתחלה הדרמתית). היום, אני מכריז רשמית על פתיחת המרוץ לכתר העוצמה! מידע נוסף תמצאו כאן: http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=13&t=35058
לשרי הדרקונים:
היום, לאחר הקמת הבסיסים שלכם באנסאלון, הקיסר קרא לכם לישיבת מועצה ראשונה. אתם נכנסים בזה אחר זה לחדר, בוחנים אותו ואיש את רעהו
למעשה, יש עכשיו פרק זמן עד שהקיסר יכנס, זה זמן שבו אתם משוחחים זה עם וכורתים בריתות. דוגמה לברית שאתם לא רוצים לדבר עליה ברבים:
לוקס שולח את ההודעה והיא נראית כך:
הוראן צח מגן:
ספוילרהצג
הי
הבנתם? יופי, תוצאה של כל ברית תשלחו לי בפרטי.
לבקשתו של פרגי-
פרגי123-מקראם,השר השחור
דר דום-ג'והם, השר האדום
דרגוניין-רוהאן, השר הירוק
דינרבלו-דרומייר, השר הכחול
פלסמיד- טוראש, השר הלבן
נערך לאחרונה על ידי yds ב 29 אוגוסט 2015, 20:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
fergi123
תשובות: 2

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחי

שליחה על ידי fergi123 » 09 נובמבר 2014, 20:35

עקב לו"ז צפוף ומבחן מחר אגיב מחר. בהצלחה לכולם! (או בעצם רק לי :twisted: )
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 09 נובמבר 2014, 21:17

טוראש נכנס בגאווה לחדר המועצה, לבוש בשריון ומחזיק את הפטיש העצום (bryteren) שבו הוא השתמש בשביל לשבור את הקרחון שהביא לו את שמו.
הוא מביט באחרים במבט גאוותני, ואז מתחיל לצחוק לעצמו לכמה שניות לפני שהוא עוצר וחוזר לפרצוף רציני
ספוילרהצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 10 נובמבר 2014, 11:39

הוראן צועד בגלימה מתנופפת אל תוך החדר. הוא מביט במבטו חמור הסבר על האחרים, מעביר ליטוף על שפמו העבות. שריונו ירוק ומעוצב ב"דרקוניות", חובק את קסדתו, בעל מסיכת הדרקון בידו הימנית. (ככה:http://i65.servimg.com/u/f65/14/25/88/54/img_0313.jpg)
שיערו קצוץ וכוויה מתחת לעינו הימנית. "השבח למלכה." הוא אומר בקול רציני, קד. הוא מביט בטוראש, סולד מחיוכו.
הוא לא רואה כרגע שום סיבה לחייך!
out:

ליותר רודנים ביננו:
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 10 נובמבר 2014, 16:16

מקראם נכנס לחדר שעון על מטהו מכוסה בברדס שחור נזר הברזל הפשוט שלו על מצחו ועל גלימותיו סימנה של טאקיזיס ידו השנייה (שלא עם המטה) שרופה ומושחרת והוא אומר לטוראש: (אני לא כותב בספויילר כי כולם שומעים) "יש לך סיבה מיוחדת לחייך, יצור?"
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 10 נובמבר 2014, 16:29

טוראש מתחיל לצחוק עכשיו באופן ברור. "ברור שכן, קומפטריוט . אחרת לא הייתי צוחק, נכון?"
ספוילרהצג

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 10 נובמבר 2014, 17:00

"והיא? חוץ ממנת המשכל הגבוהה להפליא שלך"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 נובמבר 2014, 17:26

לוקס נכנס באיטיות לחדר, כל צעד וצעד שלו נראה כי נמשך נצח, הוא לובש שריון עור בצבע כחול ולא נושא כל נשק, מבטו לא מופנה לאיש מהנוחכים והוא נע לשבת במקום שלו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 10 נובמבר 2014, 18:05

"טוב, הסיבה היא בעצם בדיחה, שמתחילה ככה: ׳חמישה שרי דרקון נכנסים לחדר מועצה...׳
את הסוף שלה אנחנו נגלה כשהזמן יהיה נכון״
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 10 נובמבר 2014, 18:48

מקראם מביט בו במבט נגעל וממלמל משהו על יצורים עם שכל של קיר וכמה חבל ששרי דרקונים לא נבחרים לפי תבונתם
Dr.doom

שליחה על ידי Dr.doom » 10 נובמבר 2014, 21:46

ג'והם צועד לתוך החדר, מאחוריו נכנסים שלושת סגניו. הלבוש שלו קל מאוד ונראה כאילו הוא לא לובש שום שריון לגופו הוא מתיישב במקומו ולאחר רגע שולף נוצה ומתחיל לרשום במהירות על קלף אותו שלף מהשרוול. לאחר שהוא מסיים לכתוב הוא מניף את ידו ואחד מסגניו ניגש אליו ולוקח את ההודעה למקראם
ספוילרהצג
שנינו יודעים שרק אדם אחד יכול לשאת את הכתר, אבל הדרך מפה עד לכתר ארוכה... אני ואתה הם היחידים שמבינים את דרכיה האמיתיות של טקיאזיס, פחד וטרור. ולכן מן הראוי יהיה לפי דעתי שנשתף פעולה כדי להסיר את נגע החולשה מצבאה של טקיאזיס ולגרש את שרי הדרקונים הרכרוכיים האחרים. אני רואה אותך כבעל ברית אפשרי ששיתוף הפעולה איתו ישמח את טקיאזיס ויביא על אנסאלון חורבן שהיא לא ראתה מעולם.

תחי מלכת האופל
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 נובמבר 2014, 22:09

"לא יאמן" אומר לוקס"אנחנו פה פחות מ10 דקות, וכבר מתחילים עם התככים, "אני רק משרת את הוד מעלתה, אז בבקשה, אל תעמדו ביני לבין פלאנתוס..."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 10 נובמבר 2014, 22:13

"אני מניח שכאחים למטרת שירות המלכה, עלינו להכיר אחד את השני." הוא נעמד, עם אגרוף על ליבו, מניח את הקסדה על השולחן. "רוהאן צח מגן. מפקד צבא הדרקונים הירוק. נשבעתי להקים אימפריה שתפאר את מלכתנו." עיניי נוצצות בהתרגשות שמעבר לאמונה פנאטית. "ארצה להכיר את אחיי."
אבא סטאלין
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 10 נובמבר 2014, 22:31

"חיחיחי..... אני טוראש, "שובר הקרח". אני נולדתי בשירות המלכה האפלה, ואני אמות שם. כמה ממכם יכולים להגיד את זה?"
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 נובמבר 2014, 01:10

"אני יכול לומר, שאדאג שמיליונים יוולדו וימותו למען המלכה האפלה, במשך האלף שנים הבאות."
אבא סטאלין
שלח תגובה