ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[5\0]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי yds » 09 אוקטובר 2014, 18:55

כן כתבתי. בין דרקונים למועמדים.
בנוגע לתאריך, אני אחכה שיהיו מפקדים לכל הצבעים ואז אני אתן עוד שבועיים פחות או יותר למי שרוצה להכין מפקד לצבע קיים. ואז נעשה מיון ואח"כ נתחיל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
fergi123
תשובות: 2

שליחה על ידי fergi123 » 09 אוקטובר 2014, 19:07

הדרקונים מושפעים מהקסמים של עצמם? מה התדירות שהם יכולים להפעיל בה קסמים?
yds

שליחה על ידי yds » 09 אוקטובר 2014, 19:36

כן, למרות שהלחש היחיד שהם יכולים להטיל על עצמם הוא שינוי צורה. הם יכולים להטיל קסמים מתי שהם רוצים אך הם צריכים לחכות כדקה בין טעינה לטעינה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוקטובר 2014, 21:52

שם: לוקס ויריס
מפקד הצבא הכחול
ספוילר
הצג
אופי: שליו, סבלני, אכזרי, מתחשב, -"מוות חסר תועלת שווה הרבה פחות מחיים בעלי תועלת מעוטה"
רקע: לוקס נולד בסלאומניה לפני 25 שנה, אביו היה נגיד ממסדר הורד, ואחיו הגדול היה אביר מפורסם ממסדר החרב.
האבירים בחרו בלוקס להיכלל בסמדר הכתר, מה שבני משפחתו ראו כבושה גדולה, זה היה השלב הראשון בתהליך הנפילה שלו.
לאחר כמה חודשים יצא לוקס למשימת סיור קלה, במהלכה נפל הפטרול למארב של עוגים, מרבית חברי הפטרול לא חזרו מהסיור, לוקס חזר נחה ברגליו, וכתוצאה מכך נזרק מהמסדר.
כשמפחתו מתכחשת לו, וכשאין איש שיעמוד לצידו, נסיה לוקס לשים קץ לחיו בשתיית רעל, אולם נראה כלגורל היה תוכניות אחרות בשבילו.
לוקס שרד את הרעל, ורק בזכות רחמיהם של המשרתים בביתו נשלח לבית מרפא בפלאנתוס, אשר בו, בשקט בשקט הגיע קולה של המלכה האפלה.
טיקאזיס ידעה אז דבר שלוקס לא ידע על עצמו -גופו לא בנוי ללחימה, אבל מוחו הוא הנשק המושלם, ללוקס הבנה של שדה הקרב באופן מפחיד, סוכניה של המלכה נשלחו לבשר ללוקס כי היא רוצה בו.
לוקס לא סירב להזדמנות להגיע למקום שבו הוא רצוי, גם אם מדובר בצבאה של המלכה האפלה, אשר שליחה בחנו את לוקס בכל דרך אפשרית.
לבסוף לוקס קיבל את מתנתה הגדולה של המלכה- המלכה לא רצתה במפקד שחייליו יבוזו לו, לכן היא רפאה את רגליו באופן חלקי, לוקס אומנם מסוגל ללכת, אבל התחושה לא חזרה עם היכולת הזו.
כינוי: הנכה המהלך
גזע: בן אנוש
מקצוע: לוחם/טקטיקן
חפץ קסום:תליון המאפשר ללוקס ללכת, בלעדיו הוא חוזר להיות נכה.
בן ברית: סירן אור-ירח, מנהיג קבוצת אלפים גולים מקנגוסיטי (אלפי הפרא) לוקס חס אליהם לאחר שפגש בהם בפשיטה של הצבא הכחול על ביתם, ובתמורה הם הפכו לכוח העילית הקטלני שלו (לוחמי קומנדו)
הערות : לוקס הוא הכל חוץ מחסר רחמים, הוא דוגל בגשיה כי חייל שמח יעיל יותר מחייל מפוחד, ההלקאות/הוצאות להרוג יצאו מהחוק במקומות תחת שלטונו, ומנגנון הגיוס של הצבא במקומות הנכבשים הוא אינו בכפייה, לאור זאת לוקס לא בדיוק אהוד על ידי שאר שרי הדרקונים, הרואים בו חלש אופי ומוגבל.
דרקון : לוקס רחוב על הדרקונית הכחולה סופה, שאופיה מזכיר מעט את ההתנהגות שלו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
House

שליחה על ידי House » 10 אוקטובר 2014, 10:31

בתור שרוף של רומח אני מרגיש חייב לתת כמה הערות:
1. רמץ היה הדרקון של שר הדרקונים קטב מררי ברשומות רומח הדרקון כרך א'. והוא נהרג. אני מציע שאם אתה רוצה לדבוק בשם הזה תן לו איזשהיא משמעות משפחתית.
2. הייתי מוסיף למידע את סוג הנשיפה של הדרקון. אדום - אש, כחול - ברק, ירוק - גז מאכל(חומצתי), שחור - חומצה, לבן - כפור. דרקון רשאי לנשוף רק אחת ל-1ק4 סיבובים.
3. אי אפשר לשהם במשחק הזה, לדעתי, בלי הכרה טובה מאוד של חוקי הדרקונים. אני יכול לעזור בנוגע לחוקים של מהדורה 3.5. הנה קצת מהפרטים:
דרקונים של שרי דרקונים הם דרקונים בוגרים (לרוב), ולכן יש להם הגדרות מסויימות. לדוגמא, דרקון אדום מבוגר יכול לצעוד ולעוף, נשק הנשיפה שלו הוא חרוט אש (ד"ק 14ק10) והוא מקבל דרג"ש 32, יש לו יכולות מיוחדות (חסינות לאש, פגיעות מקור, איתור חפץ, הפחתת נזק 10\קסם) ודרגת המטיל שלו היא 9. דרקון לבן מבוגר לעומת זאת יכול לצעוד, להתחפר, לעוף ולשחות. נשק הנשיפה שלו הוא חרוט קור (ד"ק 7ק6) והוא מקבל דרג"ש 28. יש לו יכולות מיוחדות (הליכת קרח, חסינות לקור, פגיעות מאש, ענן ערפל, הפחתת נזק 10\קסם ומשב רוח) ודרגת המטיל שלו היא 3. זאת רק דוגמא ואתה יכול לראות שההבדלים חשובים מאוד! יש כמובן עוד הרבה פרטים נוספים בספרים שלא הזכרתי פה.
4. בספר "מדריך המפלצות מהדורה 3.5" רק לדרקונים מסוג זהב וכסף יש יכולת טבעית לשנות צורה. הדרקונים הכרומטיים יכולים לבצע לחש "התמרה" אך אין להם יכולת טבעית שכזאת (למרות שבספר "אחים לנשק" טאקיזיס מצווה על דרקון אדום לעטות את צורתו האנושית, או שהוא משתמש בלחש ההתמרה או שהחוקים בעולם שונים).
5. לדרקונים יש שני שמות: הראשון הוא שמם האמיתי שבו רק בני מינם משתמשים, הוא נוטה להיות מסובך אך מרשים. שמם השני הוא השם בו מכנים אותם הזנים ה"נחותים", הוא בדרך כלל פשוט ובעל משמעות בשפה המדוברת.
6. רק לשם ההבנה, השלב ההיסטורי הוא בזמן מלחמת הרומח לפני בוא הדרקונים הטובים? או לאחר חזרתם?
7. שחקנים, אלה הערות גם לכם. תשקיעו יותר ותהנו יותר! אם אתם שולטים בדרקונים שלכם מגיע להם היסטוריה ורקע משל עצמם.
באופן כללי אני מציע שתבחר את המהדורה האהובה עליך ותקרא טוב טוב את החוקים של הדרקונים. דברים כאלה ישנו את צורת החשיבה שלך ויוסיפו הרבה נפח למשחק.
לבסוף אני אגיד, סחטיין על הרעיון! נשמע משחק מגניב! אם היה לי הזמן הייתי נרשם בלי ספק.
לשאלות נוספות אני כמובן זמין בה"פ. יום טוב וחג שמח!
תמונה
"EVERBODY LIES"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 10 אוקטובר 2014, 10:49

אני חייב להגיד שעקבתי מתחילת העץ על דפי הדמות וכו׳, כי זה רעיון נורא מעניין. אני לא מסכים עם האוס שצריך כאן מכאניקה, כי מכאניקה רק תסבך את המשחק, למרות שאפשר (אם כי ממש לא חייב) לקחת ממנה השראה. לדוגמה אני חושב שממש לא מעניין במשחק האם לדרקון יש 32 דרג״ש או 27 דרג״ש, או אם הנשיפה שלו היא חרוט או קו. העיקר הוא שדרקונים אדומים הם יצורים ענקיים נושפי אש שכמעט בלתי ניתן חהביס ומפיצים בהלה סביבם.

והנה חוקי הדרקונים המדוברים- Dragon, True :: d20srd.org
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 10 אוקטובר 2014, 12:01

ערכתי את הדף דמות שלי הרקע נוסף.
שמעו את זה ברקע הודעותי
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 11 אוקטובר 2014, 15:20

fergi123 כתב:יכולים להיות כמה מפקדים לכל צבע?
אריאקוס וורמינארד היו שניהם מפקדים של צבא דרקונים אדומים. אבל לא ראיתי עוד כפילות כזאת בשום מקרה אחר.
Tasslehoff Burrfoot
yds

שליחה על ידי yds » 12 אוקטובר 2014, 13:26

יש מועמד אחד לפחות לכל צבע חוץ מללבנים, מחפש מתנדבים.
עריכה: הוספתי מכניקה לקרבות.
זהב!!!
yds

שליחה על ידי yds » 17 אוקטובר 2014, 12:49

הוספתי מכאניקה. הרשמה פתוחה עד ה8 ל11. ב9 אני אפרסם מי התקבל. תעלו כמה מפקדים שתרצו לכל צבע אבל רק אחד מכל צבע יכול להתקבל.
עריכה: אנשים, אני צריך לפחות לבן אחד כדי לפתוח. תוסיפו!
זהב!!!
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 19 אוקטובר 2014, 18:25

אם אנשים עדיין מעוניינים, אני חושב שאני אולי אשחק את הצבא הלבן
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
yds

שליחה על ידי yds » 19 אוקטובר 2014, 18:40

אנשים יהיו מעוניינים אם המשחק ימשיך לזרום. תכתוב בשמחה.
זהב!!!
fergi123
תשובות: 2

שליחה על ידי fergi123 » 19 אוקטובר 2014, 19:12

מה קצב התגובות הנדרש?
yds

שליחה על ידי yds » 19 אוקטובר 2014, 19:21

ככל הנראה משהו בין 2-3 ביום חוץ ממקרים של קרב חשוב או דברים כאלה ואז אפשר יותר לבין פעם ביומיים שלושה. לא כולל שבתות וחגים (לא כולל חול המועד)
זהב!!!
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 19 אוקטובר 2014, 19:28

מפקד הצבא הלבן
ספוילר
הצג
שם: טוראש "שובר הקרח" (טור לקיצור)
גזע: דרגון
מקצוע- לוחם
אופי: טור הוא דברן גדול- הוא לוקח הנאה גדולה מהשתחצנות כלפי אויביו ובעלי בריתו כאחד, וגם כאשר אין לו שום דבר להתגאות בו, הפה של טור נסגר רק לעיתים רחוקות. המניע העיקרי שלו הוא להתגבר על אחרים, בין עם זה קרבית, פיזית, כלכלית, אינטלקטואלית או דתית- ולכן הכבוד הכי גדול שטור מרגיש כלפי מישהו זה כבוד כלפי יריב ראוי: אויב (או בעל ברית) שממשיך לאתגר אתו להשיג עוד ועוד. בניגוד לחלק מהשרים, לטור כן אכפת מהחיילים הפשוטים בפיקודו, בצורה טיפה מעוותת- הוא מתייחס אליהם בתור "חיות מחמד", שהתפקיד שלו זה לשמור עליהם- אבל הוא לא יהסס להקריב אותם בשביל עצמו.
חפץ: קשקש דרקון קטן מוקסם, שאותו טור יכול לשים ברווחים בקשקשים של כול דרקון בשביל להפוך אותו לחכם יותר (את הדרקון)
בן ברית: דרקון לבן זקן בשם טאוקייאו, שעליו טוראש רוכב. אפילו שהוא היה צעיר, טאוקייאו נחשב גאון אצל הדרקונים הלבנים (התבונה שלו לא הייתה מרשימה כול צבע אחר, אבל הוא אחד באלף אצל הלבנים, כבר מלידה). התכונות הפיזיות שלו לא היו מרשימות- למשך זמן רב הוא היה חלש יותר מרוב בני גילו, והשליטה שלו בנשיפת הקרח הופיע רק בגיל מאוחר, אבל היכולת שלו ללמוד ולהבין (אולי אפילו ללמוד קסם?) נתנה לו יתרון עצום, שאפשר לו לשרוד כול כך הרבה זמן (וככול שהוא הזדקן הוא גם נעשה יותר חכם, בנוסף לגדילה הפיזית שלו). כאשר הוא וטור נפגשו, טור זיהה את הפוטנציאל של טאוקייאו ונתן לו את הקשקש בתמורה לנאמנות שלו- וכתוצאה מכך התבונה של טאוקייאו גדלה אפילו יותר.
מיקום- משטחי הקרח
רקע: טור לא בא במקור ממשטחי הקרח. במקור, הוא שירת את הדרקונים השחורים עד שיום אחד הוא נשלח להעביר הודעה לאחד המבצרים של הצבא הלבן מדרקון שחור (שכנראה נהנה מהמחשבה של לראות אותו מנסה להצליח במטלה הבילתי אפשרית). מפחד מהעונש על סירוב, טור לקח את הציוד המינימלי שנתנו לו, ויצא לדרכו. האספקה שניתנה לו נגמרה הרבה לפני שהוא אפילו נכנס לשדות הקרח, וטור פנה לשוד בשביל לחיות. במסע הפשע שלו לכיוון השדות, לא רק שטור גילה שהוא טוב מאוד בגנבה ושוד חמוש, הוא גם גילה שהכוח שלו מושך גנבים, שודדים ופושעים (אולי מפחד, אולי מרצון להתעשר) שמוכנים לציית לו. כאשר הוא הגיע למבצר, טור כבר הנהיג צבא קטן של פושעים. במקום למסור את ההודעה, טור זיהה את שר הדרקונים הלבנים שהיה באותה שעה במבצר, והחליט להרוג אותו ולקחת את מקומו. במשך ימים טור והפושעים שלו עבדו על מציאת ושבירת נקודות חולשה בקרחון קרוב, עד שהוא כבר היה חלש מספיק- ואז במכה אחת אדירה טור שבר את הקרחון (וכך הוא קיבל את הכינוי), שממנו גוש עצום החליק את המבצר, שובר חלק גדול ממנו ומוחץ את השר הקודם למוות.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
שלח תגובה