פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[5\0]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
הודעות: 3198
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[5\0]

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2014, 15:36

לאחר מסעות רבים, צבאות הדרקונים הגיעו לבסוף אל קרין, אולם לקראת סוף המסע, הקיסר מת ממחלה משונה והכהן הראשי חובש כעת את כתר העוצמה. אולם טאקיזיס לא רוצה כהן שייקח את הכתר, היא רוצה לוחם, היא רוצה אחד משרי הדרקונים, היא רוצה אחד מכם.
במשחק הזה אתם למעשה את צבאות טאקיזיס שהגיעו זה עתה לקרין, והם מתחילים במסעות הכיבוש שלהם ברחבי אנסאלון. כל אחד מהשחקנים ישחק את אחד משרי הדרקונים, כשהמטרה היא להחליף את כוהן טאקיזיס ולקחת את מקומו כחובש כתר העוצמה, בין אם זה בהתנקשות, איום, כיבוש שטחים גדולים כדי לשכנע את טאקיזיס שאתה ראוי.
דפי הדמות הולכים ככה:

שם: כל שם קריני טיפוסי
מפקד הצבא ה:כחול, אדום, לבן, ירוק, שחור (פרטים בהמשך).
אופי: אתם יכולים להתפרע, אבל אל תשכחו שאתם הנבחרים של טאקיזיס, אל תיקחו דברים לא הגיוניים לשר דרקונים.
רקע: מינימום 3 שורות, אפשר גם מגילות אבל רצוי פחות.
כינוי: לא חובה, סתם שיהיה כיף
גזע: בן אנוש, דרגון רגיל, אלף אפל.
מקצוע: לוחם בלבד(אם מישהו רוצה להיות קוסם שיפנה אלי בפרטי)
חפץ קסום: חפץ כלשהו שמוטמע בו קסם אשף ממהדורה 3.5 בסביבות דרגה 5 (פרטים בהמשך גם), רק אל תשכחו שלא יהיו הרבה קרבות אישיים, אתם מפקדים. קחו פחות לכיוון המסורות האגרסיביות ויותר על העדינות
בן ברית: לא גמד מחילות ולא הנגיד סות', דברים באמצע.
מיקום: היכנשהו ביבשת אנסאלון. מפקד הצבא הלבן מתחיל במשטחי הקרח בגלל ההעדפות האקלימיות שלהם.

טוב, אז דרקונים:
אדומים
ספוילר
הצג
אדומים
האדומים הם מרושעים וטיפשים יחסית, וקשה מאוד לשלוט בהם. בעלי חיבה לשוד ורצח ואלה מפתים אותם בקלות. חזקים מאוד ונשק הנשיפה שלהם חזק יותר משל רוב הדרקונים.
כחולים
ספוילר
הצג
כחולים
הכחולים הם נבונים ואמיצים, והם נאמנים מאוד לבעליהם ביחס לדרקונים האחרים. הם מעדיפים קרב פנים אל פנים והם לא אוהבים להפסיד או להיכנע
ירוקים
ספוילר
הצג
ירוקים
הירוקים הם יצורים נבונים ושקטים, שמעדיפים להתגנב מאחורי היריב בסביבה מיוערת ולתקוף אותו בנשק הנשיפה שלהם. הם ערמומיים ומעדיפים לעוף ולתקוף מטווח בשל חולשתם הפיזית היחסית
לבנים
ספוילר
הצג
לבנים
הלבנים ידועים בכך שהם הטיפשים מכל הדרקונים וזה יחסית נכון. אולם הם פועלים היטב עם הם מקבלים אוצר בסוף. הם תאוותנים וחמדנים, ומעדיפים להיכנס לקרב ללא מחשבה, לקחת מה שאפשר לקחת ולחזור לטווח ביטחון.
שחורים
ספוילר
הצג
שחורים
השחורים הם סדיסטים ומרושעים, ונהנים להבהיל אנשים ולהתעלל בהם באמצעות נשק הנשיפה המייס רשלהם ואימת הדרקון שהם מפיצים, החזקה ביותר מבין בני מינם. הם נוהגים להתקיף מטווח, ואז להסתער על היריב החלש ביותר ולחסל אותו
חפצים קסומים: בעצם כל אחד ישלח עם דף הדמות שלו איזה חפץ הוא רוצה ואיזה קסם הוא מטמיע בו. לדוגמה, מישהו בחר משקפי ראיית אמת, הוא יכול פעם ביום להבחין בדברים שהותמרו, דברים נעלמים וכדומה. לגבי לחשים מסויים אני אסביר בפרטי.

קסמים:אם משיהו רוצה להיות קוסם אז זה הולך ככה:הוא בוחר שני לחשים מכל דרג מ0 עד 6 ומוסיף אותם לדף הדמות שלו. הוא יכול להטיל כל לחש פעם ביום. כולל רכיבים ותשלומים אחרים. נק"נ שווה מספר לחשים שאי אפשר להטיל למשך זמן מה לפי הכמות. אשלח בפרטי.
קסמי דרקונים: כל דרקון מקבל לחש שמאפשר לו לחקות באופן מושלם כל דמוי אדם קיים, כולל אחד מסוים. דרקונים שחורים גם מקבלים יכולתל להטיל כדור של עלטה.

דרקונים אדומים יכולים להטיל כדור אש. דרקונים כחולים יכולים להטיל קשת ברקים. דרקונים ירוקים יכולים להטיל לחש הקסמת אדם. הלבנים אינם מקבלים לחשים מפאת העובדה שהם טיפשים יותר משאר הדרקונים.

מכניקת קרבות: הקרבות הולכים באופן הזה:אם שר דרקונים רוצה לתקוף מקום כלשהו. הוא שולח ה"פ. יש לו 48 שעות של זמן אמת לבצע הכנות עם הצבא שלו. דוגמאות: לתת לחיילים לשתות יותר מדי נותן מינוס כי הם שיכורים. לשלוח מרגל לתוך העיר נותן בונוס כי... טוב זה די ברור. אחרי 48 שעות, אני מחשב את כל הנקודות של צבא הדרקונים (ערך התחלתי 4, ערך התחלתי של יריב משתנה) והצבא בעל הערך הגבוה יותר מנצח. אם הערך של אחד הצבאות כפול מהשני או יותר המפסיד סופג תבוסה מוחצת שלמעשה משתקת מחצית מהצבא למשך זמן מה ומורידה את כמות החיילים. תנאים נוספים הם תנאי שטח. למשל אם היריב נמצא על הר זה נותן לו בונוס.

מכניקת ניצחון: המטרה שלכם היא להגיע ל15 נקודות חיבה בעיני טאקיזיס כדי להגיע לכתר. על כל מעשה משמעותי אתה מקבל\ מפסיד נקודה בהתאם למה שעשית, טוב לטאקיזיס מעלה ורע לטאקיזיס מוריד. מי שהגיע ל15, המשחק נגמר והוא ניצח. מי שבאפס, יש לו 48 שעות של זמן אמת לנסות להתכונן לאסון שטאקיזיס מתכננת לו. אם הוא שרד. יופי, הוא חוזר למס' הניקוד ההתחלתי שהוא 4, פחות 1 על כל פעם שהוא ירד ל0. אם ההתחלתי הוא אפס, הוא נהרג. אם מישהו לא התכונן לאסון או שההתחלתי שלו הוא אפס, מת ויוצר שר דרקונים מחליף במקום מי שנהרג. חוקים מפורטים יהיו אם מישהו יהרג.

עריכה: כמובן שכל שר מקבל דרקון משלו

מועמדים:

שם: ג'והום "להב חד"
מפקד הצבא האדום
אופי: ברוטאלי וחסר רחמים ללא מצפון מינימאלי, אשר לא סומך על פקודיו ובעל פרנויה מבגידה
רקע: ג'והום הצטרף לצבא לאחר שהכפר שלו נכבש ומשפחתו איבדה את כל הונה (כדי להמנע מהרג או מכירה לעבדות ולאחר מכן בבזיזה של הצבא), לאחר כמה שנים הוא קודם למפקד יחידה, והראה כישורי פיקוד טובים מאוד כאשר יחידתו נשלחה לדכא מרד באחד הכפרים ושם קיבל את כינוי השוחט האדום בעקבות ההשמדה של 70% מאוכלוסיית הכפר ומכירת כל השאר לעבדות. הוא התקדם בדרגות בעזרת בוגדנות (מה שיצר אצלו את הפחד מפני הבוגדנות), ובעזרת כישורי הפיקוד שלו עד שקודם לבסוף למפקד הצבא האדום וזכה בדרקון האדם שלו "רמץ"
כינוי: השוחט האדום
גזע: בן אנוש
מקצוע: לוחם
חפץ קסום: נוצת אשליה
בן ברית: סהר-הירח, מפקדת המחלקה השלישית של הארמייה השנייה בצבא הכחול
מיקום: פקס תרקס
דרקון: רמץ

שם: מקראם "יד ההרס"
מפקד הצבא השחור
אופי: שום כבוד, רחמים, אהבה וכל רגש "טוב" אנושי, עצבני ודורש ציות מוחלט מפקודיו (ע"י הריגתם על כל טעות קטנה)
רקע: מקראם לא זוכר מתי נולד, את הוריו או את שמו. הוא המציא לעצמו שם ומאז שהוא זוכר את עצמו הוא סגד לטקיסיס והתקדם כמכשף בגלימות השחורות הוא התקדם מהר מאוד עקב קשרים עם השר דרקונים השחור (דבר שבגללו שרי הדרקונים האחרים מזלזלים בו) ואז הרג אותו כדי להשתלט על מקומו כמובן. כך הוא זכה בדרקונו חושך
כינוי: "יד ההרס"
גזע: בן אנוש
מקצוע: אשף
חפצ"ק: נזר הצעה (דרג 4)
בן ברית: דרקון אדום בשם להב (מודיעין על הצבא האדום)
מיקום: זק טרות

שם: הוראן צח מגן. מסתובב כעת תחת השם הוראן מנפץ מגן.
מפקד הצבא הירוק
אופי: ישר באופן מפתיע. מאמין בסדר מעל לכול ובענישה מחמירה כלפי מפרי הסדר. מילתו היא מילה. עונשו אכזרי, ופרסיו נדיבים. מכבד אנשי כבוד, אך יודע גם לעשות מניפולציות. הוא לוקח את ערכיו הסולמאנים בשירות טקיזיס אלי נשבע אמונים
רקע: הוראן נולד לשושלת האצילית של צח מגן. הוא גדל על ערכי האבירות והכבוד, שואף להשיב את הכבוד אל המסדר הסולמאני, ואת הסדר והאמונה לסולמאניה. הוא ניסה לארגן כוח אבירים שישתלט וישליט סדר, והתפלל רבות לפאלאדין בתקווה שיקבל תשובה. אך הוא נכשל, וכן, אהובתו נרצחה במרד של איכרים שהחריבו את אחוזתו וטבחו את משפחתו.
הוא שבר את חרבו בזעם, מקלל את פלאדין חושב לשלוח יד בחייו.
אך אז, הגבירה האפלה התגלתה אליו במלוא יופיה, מבטיחה לו כוח ותהילה. הוא.. העריץ אותה, הוא אף התאהב בה.
הוא נשבע שיגרום לה להתגאות בו.
והיא בתמורה נתנה לו את צבא הדרקונים הירוק. הוא החליט שיקים אימפריה מפוארת למען טקיזיס, ושאולי, היא תהפוך אותו למלך הכוהן שלה, ואולי... ליותר מכך.
כינוי: רוצץ דלים
גזע: בן אנוש,
מקצוע: לוחם
חפץ קסום: קערת הרונות של טקיזיס: פעם בשבוע, הוא יכול לשאול שאלה את טקיזיס ולקבל תשובה, שלא תמיד תהיה ברורה.
בן ברית: קפטן הארגרל, הנסער. מינוטאור מהעידן של המלך הכוהן. היה פיראט אגדי, שזבואים חשקה בו. הוא דחה אותה בגאווותו, אומר שהים היא אהבתו היחידה. היא קיללה אותו להיות יצור חצי ימי(סוג של דייוי ג'ונס יחד עם כל צוותו) היא גזרה עליו לעד לנדוד בים בלי יכולת לרדת לחוף. (אם כי בני צוותו יכולים לפרקי זמן קצרים) הוראן הבטיח לו שאם יעבוד קשה מספיק טקיזיס תבטל את הקללה.
מיקום: קץ דרקון. (dragon point) בקרן.
דרקון: דרקונית ירוקה, בשם דארמארה.

שם: לוקס ?
מפקד הצבא הכחול
אופי: שליו, סבלני, אכזרי, מתחשב, -"מוות חסר תועלת שווה הרבה פחות מחיים בעלי תועלת מעוטה"
רקע: לוקס נולד בסלאומניה לפני 25 שנה, אביו היה נגיד ממסדר הורד, ואחיו הגדול היה אביר מפורסם ממסדר החרב.
האבירים בחרו בלוקס להיכלל בסמדר הכתר, מה שבני משפחתו ראו כבושה גדולה, זה היה השלב הראשון בתהליך הנפילה שלו.
לאחר כמה חודשים יצא לוקס למשימת סיור קלה, במהלכה נפל הפטרול למארב של עוגים, מרבית חברי הפטרול לא חזרו מהסיור, לוקס חזר נחה ברגליו, וכתוצאה מכך נזרק מהמסדר.
כשמשפחתו מתכחשת לו, וכשאין איש שיעמוד לצידו, נסיה לוקס לשים קץ לחיו בשתיית רעל, אולם נראה כלגורל היה תוכניות אחרות בשבילו.
לוקס שרד את הרעל, ורק בזכות רחמיהם של המשרתים בביתו נשלח לבית מרפא בפלאנתוס, אשר בו, בשקט בשקט הגיע קולה של המלכה האפלה.
טיקאזיס ידעה אז דבר שלוקס לא ידע על עצמו -גופו לא בנוי ללחימה, אבל מוחו הוא הנשק המושלם, ללוקס הבנה של שדה הקרב באופן מפחיד, סוכניה של המלכה נשלחו לבשר ללוקס כי היא רוצה בו.
לוקס לא סירב להזדמנות להגיע למקום שבו הוא רצוי, גם אם מדובר בצבאה של המלכה האפלה, אשר שליחה בחנו את לוקס בכל דרך אפשרית.
לבסוף לוקס קיבל את מתנתה הגדולה של המלכה- המלכה לא רצתה במפקד שחייליו יבוזו לו, לכן היא רפאה את רגליו באופן חלקי, לוקס אומנם מסוגל ללכת, אבל התחושה לא חזרה עם היכולת הזו.
כינוי: הנכה המהלך
גזע: בן אנוש
מקצוע: לוחם/טקטיקן
חפץ קסום:תליון המאפשר ללוקס ללכת, בלעדיו הוא חוזר להיות נכה.
בן ברית: סירן אור-ירח, מנהיג קבוצת אלפים גולים מקנגוסיטי (אלפי הפרא) לוקס חס אליהם לאחר שפגש בהם בפשיטה של הצבא הכחול על ביתם, ובתמורה הם הפכו לכוח העילית הקטלני שלו (לוחמי קומנדו)
מיקום: מחנה צבאי סודי הנמצא במרחק סביר מצריך הכוהן הראשי.
הערות : לוקס הוא הכל חוץ מחסר רחמים, הוא דוגל בגשיה כי חייל שמח יעיל יותר מחייל מפוחד, ההלקאות/הוצאות להרוג יצאו מהחוק במקומות תחת שלטונו, ומנגנון הגיוס של הצבא במקומות הנכבשים הוא אינו בכפייה, לאור זאת לוקס לא בדיוק אהוד על ידי שאר שרי הדרקונים, הרואים בו חלש אופי ומוגבל.
דרקון : לוקס רחוב על הדרקונית הכחולה סופה, שאופיה מזכיר מעט את ההתנהגות שלו.

שם: דרורמייר
מפקד הצבא ה:כחול
אופי:דרורמייר הוא כל מה שלא ציפית למצוא באלף הוא תאב בצע ונקמן אבל בכל זאת שנותיו במולדתו הפכו אותו לסבלן(סבלנות לא סבל) עיקש ונאמן לחבריו אך לא יותר מזאת.כל קציניו יגידו שהם מצפים לראות אותו משתלט על כס העוצמה הרי הוא הבטיח להם את משרתו(המשרה שלו) אם יצליח
רקע:דרורמייר הוא אלף.דבר נדיר ואקזוטי בצבאה של האחת. בהתחלה הוא התכחש וחשב שהוא השתגע.למה לאציל אלפי עשיר לשמוע את קולה של האחת.אבל הקולות והסיוטים המשיכו והמשיכו הוא צרח,ילל וגנח במשך ימים.התהליך להפיכת עורו השזוף והיפה לשחור היה קטלני לו.היופי והשנינות אבדו לו וכך גם אהבתם של בני עמו שנידו אותו.הוא הסתובב בעולם והלך למקור של האלפים אולי שם הוא יוכל למצוא את הסיבה למהפך הקטלני.ובמקום למצוא מוות ופתרון הוא מצא את כרתי,כרתי דרקון ענק וקטלני בקסמיו(לפי הספרים הוא מאוד טוב בשימוש בקסמים) הם שוחחו ימים ולילות ולבסוף הוא שיכנע אותו לנקום בבני עמו שנידו אותו הם יצאו למסע ארוך ומתמשך לטקאיזיס ואז הוא עלה בדרגות ולבסוף התמנה לשר הדרקונים הכחול.אבל אז הקרע נגרם.הכוהן הגדול לא איפשר לדרורמייר להתמש בכתרי כדרקון ומאז הוא כועס.הוא נשבע לחסל את הכוהן הגדול ולקחת את הכתר שלו.ולמחוץ את שאר שרי הדרקונים ולהביא לאיחוד.
כינוי:"כחול עמוק"
גזע:אלף אפל
מקצוע: הוא סוג של לוחם הוא לא ממש ממש טוב הלחימה אבל הוא יכול לנצח בדו קרב כל חייל פשוט הוא יותר מתנקש או מושך בבובות לדעתי אבל הוא לא קוסם,אביר קודש.
חפץ קסום:טבעת עם הקסמת אדם.טבעת שניתנה לו מהדרקון שלו.שיודע שהשותף שלו לא כל כך טוב בלחימה והוא מעדיף שלא ימות
בן ברית: כרתי רועץ דרקון
מיקום:הצבא שלו חונה בסילבנטי בעל הברית שלו כרתי רועץ-דם מאמין שצריך למחוץ את האלפים כמוהו ושם הוא מרכז את הוחות שלו לפני התקיפת אדמות האלפים
דרקון:שחק

שם: טוראש "שובר הקרח" (טור לקיצור)
גזע: דרגון
מקצוע- לוחם
אופי: טור הוא דברן גדול- הוא לוקח הנאה גדולה מהשתחצנות כלפי אויביו ובעלי בריתו כאחד, וגם כאשר אין לו שום דבר להתגאות בו, הפה של טור נסגר רק לעיתים רחוקות. המניע העיקרי שלו הוא להתגבר על אחרים, בין עם זה קרבית, פיזית, כלכלית, אינטלקטואלית או דתית- ולכן הכבוד הכי גדול שטור מרגיש כלפי מישהו זה כבוד כלפי יריב ראוי: אויב (או בעל ברית) שממשיך לאתגר אתו להשיג עוד ועוד. בניגוד לחלק מהשרים, לטור כן אכפת מהחיילים הפשוטים בפיקודו, בצורה טיפה מעוותת- הוא מתייחס אליהם בתור "חיות מחמד", שהתפקיד שלו זה לשמור עליהם- אבל הוא לא יהסס להקריב אותם בשביל עצמו.
רקע: טור לא בא במקור ממשטחי הקרח. במקור, הוא שירת את הדרקונים השחורים עד שיום אחד הוא נשלח להעביר הודעה לאחד המבצרים של הצבא הלבן מדרקון שחור (שכנראה נהנה מהמחשבה של לראות אותו מנסה להצליח במטלה הבילתי אפשרית). מפחד מהעונש על סירוב, טור לקח את הציוד המינימלי שנתנו לו, ויצא לדרכו. האספקה שניתנה לו נגמרה הרבה לפני שהוא אפילו נכנס לשדות הקרח, וטור פנה לשוד בשביל לחיות. במסע הפשע שלו לכיוון השדות, לא רק שטור גילה שהוא טוב מאוד בגנבה ושוד חמוש, הוא גם גילה שהכוח שלו מושך גנבים, שודדים ופושעים (אולי מפחד, אולי מרצון להתעשר) שמוכנים לציית לו. כאשר הוא הגיע למבצר, טור כבר הנהיג צבא קטן של פושעים. במקום למסור את ההודעה, טור זיהה את שר הדרקונים הלבנים שהיה באותה שעה במבצר, והחליט להרוג אותו ולקחת את מקומו. במשך ימים טור והפושעים שלו עבדו על מציאת ושבירת נקודות חולשה בקרחון קרוב, עד שהוא כבר היה חלש מספיק- ואז במכה אחת אדירה טור שבר את הקרחון (וכך הוא קיבל את הכינוי), שממנו גוש עצום החליק את המבצר, שובר חלק גדול ממנו ומוחץ את השר הקודם למוות
כינוי: "שובר הקרח"
גזע: דרגון
תת גזע: בוזאק
חפץ: קשקש דרקון קטן מוקסם, שאותו טור יכול לשים ברווחים בקשקשים של כול דרקון בשביל להפוך אותו לחכם יותר (את הדרקון)
בן ברית: דרקון לבן זקן בשם טאוקייאו, שעליו טוראש רוכב. אפילו שהוא היה צעיר, טאוקייאו נחשב גאון אצל הדרקונים הלבנים (התבונה שלו לא הייתה מרשימה כול צבע אחר, אבל הוא אחד באלף אצל הלבנים, כבר מלידה). התכונות הפיזיות שלו לא היו מרשימות- למשך זמן רב הוא היה חלש יותר מרוב בני גילו, והשליטה שלו בנשיפת הקרח הופיע רק בגיל מאוחר, אבל היכולת שלו ללמוד ולהבין (אולי אפילו ללמוד קסם?) נתנה לו יתרון עצום, שאפשר לו לשרוד כול כך הרבה זמן (וככול שהוא הזדקן הוא גם נעשה יותר חכם, בנוסף לגדילה הפיזית שלו). כאשר הוא וטור נפגשו, טור זיהה את הפוטנציאל של טאוקייאו ונתן לו את הקשקש בתמורה לנאמנות שלו- וכתוצאה מכך התבונה של טאוקייאו גדלה אפילו יותר.
דרקון: טאוקייאו.
מיקום- משטחי הקרח

אז זהו, תתחילו להירשם אנשים, והשתחוו להוד מעלתה האפלה!
נערך לאחרונה על ידי yds ב 24 אוקטובר 2014, 10:10, נערך 16 פעמים בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6547
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי dragonian » 02 אוקטובר 2014, 16:44

ואו. קנית אותי.
אעבוד על דמות.
זה הגזעים היחידים? מה עם... נגיד גמד?
קנדר(?!) או שעקרונית רק שלושת הגזעים האלה?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9053
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 27

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוקטובר 2014, 18:13

מעוניין מאוד, כנראה אשלח משהוא ראשוני אחרי הצום..

מצטרף לשאלה של דרגוניין, ולמה רק לוחמים? היו גם שרי דרקונים כוהנים...
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
fergi123
הודעות: 1002
הצטרף: 16 ספטמבר 2014, 16:09
תשובות: 2

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי fergi123 » 02 אוקטובר 2014, 19:07

אני רוצה! יש לדרקונים קסמים?
דרגוניין: לא שאני המנחה, אבל תנסה לדמיין קנדר/גמד כשר דרקונים ואחד מראשי כוחות האופל
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6547
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי dragonian » 02 אוקטובר 2014, 20:16

גמד? אין לי בעיה. יכול למצוא אפילו תמונות מגניבות.
יש גם שבט שלם של גמדים אפלים.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
fergi123
הודעות: 1002
הצטרף: 16 ספטמבר 2014, 16:09
תשובות: 2

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי fergi123 » 02 אוקטובר 2014, 20:34

גמדים אפלים? בכל יום לומדים משהו חדש.
ולנושא העץ: sdy, אפשר להיות כמה שרי דרקונים מאותו הצבע? (נגיד 2 אדומים)
yds
הודעות: 3198
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2014, 20:45

נכון. אבגל הגמדים האפלים נשארו בתורבאדין בשל חולשתם לאור השמש. בנוגע לכוהנים, אני אנסה לעבוד על זה ואם כבר אני אעשה גם מגים. בנוגע לקנדרים, אני לא חושב שטאקיזיס תיתן משרת שר דרקונים לאחד. בנוגע לצבאות, לא נראה לי. זה כמו שיהיו שני רמטכלי"ם, לא?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6547
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי dragonian » 02 אוקטובר 2014, 20:53

גם נכון, אבל עקרונית יכולים להיות גם גמדי גבעות רשעים.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
yds
הודעות: 3198
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2014, 20:57

נכון, אבל אני לא חושב... אם תהיה התעקשות אז ננסה. ואל תשכחו שהגזע משפיע בעיקר על התנהגות סביבך, התייחסות וכאלו. ודרך אגב, אני חושב שכוהן לא ילך, כי טאקיזיס לא רוצה שכהן יחבוש את כתר העוצמה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4404
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי דינרבלו » 02 אוקטובר 2014, 20:58

אני חושב לשחק את הכחול או הירוק.נראה.זה יהיה משחק ניהול?
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9053
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 27

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוקטובר 2014, 21:02

שר הדרקונים האדום מהספר הראשון היה כוהן- הוא לא חבש את כתר העוצמה.

אסטרגט טוב הוא לא בהכרח לוחם מסוכן, יש הבדל שמים וארץ בין תפיסה של שדה הקרב וניהול צבאות לבין עריפת ראשים
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
הודעות: 3198
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2014, 21:06

ניהול? פחות או יותר. תהיה הרבה אסטרטגיה וניהול משאבים. מצד שני, יש גם הרבה משחק תפקידים מול דרקונים, בני ברית, אויבים וכדומה כך שזה סוג של משחק ניהול ואסטרטגיה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6547
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי dragonian » 02 אוקטובר 2014, 21:17

אנחנו משתפים פפעולה?
אם לא גמד, אז ברור שאשחק דרגון. כמה שנים הם קיימים כרגע?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
yds
הודעות: 3198
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 4
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2014, 21:27

אין לי מושג. בסביבות ה15? אחרי הכל, טאקיזיס בטוח יצרה אותם לפני המלחמה. 15 נשמע לי סביר אבל אני לא כ"כ מבין בהיסטוריה של קרין אז תקנו אותי אם אני טועה. הזמן הוא פחות או יותר 3 שנים אחרי ההגעה לקרין, הצבאות התחילו להתפרש בחשאי מנארקה ואתם נמצאים בערך בנקודת זהמן שבה החבורה הייתה מתאחדת אם היינו עושים לפי הספר. אתם יכולים לשתף פעולה, אבל רק אחד יכול לחבוש בסוף את כתר העוצמה... אתם צריכים לכבוש את קרין וכאן אתם כן משתפים פעולה. אבל כשמגיעים לכתר העוצמה, אין בעיה עם בוגדנות וסכינים בגב.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
הודעות: 3437
הצטרף: 28 אפריל 2009, 13:16
תשובות: 1
מיקום: 550 נק"ן פורום
יצירת קשר:

Re: כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רומח הדרקון עץ הרשמה[

שליחה על ידי מרתוס » 02 אוקטובר 2014, 21:54

נשמע מגניב. למרות שאני אישית כבר ביותר מדי משחקים אז אני לא אוכל לשחק.
מתוך סקרנות-עד כמה תהיה שמירה על מה שכתוב בספרים? (בועות הדרקון למשל יכולות להיות כלי מאוד שימושי, ובספרים לאחד משרי הדרקונים יש אחת)
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה