ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8085
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 44
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Nextorl » 01 ספטמבר 2014, 14:03

הי! המשחק מתחיל רשימת, אני מקווה שכולנו נהנה וכו' וכו'. נתחיל בקצת רקע למשחק לעצלנים בינינו-
המשחק נערך בעצם בספטמבר 2015, תל אביב. עוד שנה בדיוק. זהו משחק גיבורי על, בו אין כוחות על דמויי "תכונות על אנושיות" כמו כוח על או מהירות על או חוסן על וכו' וכו' אלא יכולות המוכרות על ידי האו"ם כESP- תע"ח. תפישה-על-חושית. במילים אחרות- חוש שישי.
אף אחד לא יודע מי בוחר את האנשים שמקבלים את הכוחות הללו, להם הם קוראים אספרים (ביחיד- אספר. באנגלית- ESPers). אף אחד לא יודע איך הם מקבלים אותם.
רק הם יודעים- דגי זהב. זוהרים. מרחפים. עד כמה שזה נשמע טיפשי- זו האמת.


הדמויות הן- נטע פרידמן, משוחקת על ידי Danny
אלכס גאריצ'יי, משוחק על ידי Dragonian
סול יוקאי, משוחק על ידי Saradomin
שון דרמונט, משוחק על ידי Rollthedice3000 (פרש)
זאב גורנים, משוחק על ידי טסוקימארו
קונור טקסלי- משוחק על ידי MoriD

נטע (דני)
ספוילרהצג
נטע שומעת קול סירנות, המשטרה מגיעה. הטלפון נמא עדיין ביד שלה, מולה- אבא שלה. אוחז בסכין מלא דם. הגרון שלו חתוך. היא רחצה את הסכין לפני שהיא שמה אותה ביד שלו כמובן. היא לא טיפשה.
קול דפיקה בדלת, נטע קמה ממקומה לקול הדפיקות הדחופות. היא לא ממהרת, היא עדיין בהלם ממה שהיא עשתה. "יש שם מישהו?" היא שומעת אדם קורא מבחוץ. היא פותחת את הדלת, לא מהר, אבל גם לא לאט. "את נטע פרידמן?" השוטר שואל אותה, ניגש היישר לעניין. חבורת פרמדיקים רצים פנימה, דוחפים מעט את נטע. היא מהנהנת, "מה קרה?" הוא שואל אותה, "את בסדר? מה זה החתך הזה?" העיניים שלו מראות דאגה, הוא דואג לה. מישהו באמת דואג לה. ברקע, הטלוויזיה עדיין פועלת. האו"ם מתכנס כעת לישיבת חירום על מנת לדון בבעיית כוחות העל. ממחקר מקדים שערכנו, נראה כי לפחות 3 מנציגי המדינות השונות קיבלו כוחות על מסוג כלשהו. מגישת החדשות אומרת, הכתב מוסר לי זה עתה שהוכרז לשייך את כוחות העל האלה ל-תפישה על חושית, או באנגלית ESP ולקרוא לבעלי הכוחות הללו אספרים. היא שותקת לרגע. ואז ממשיכה. נראה כי רק אחד ממאה אנשים קיבל כוחות ESP, דבר מתמיהה בהחלט.
אלכס (דרגוניין)
ספוילרהצג
אלכס חוזר עכשיו מהמכללה, הוא נכנס לתחנת הרכבת, שותק. זה שוב קרה לו. באמצע הלימודים. הסכיזופרניה הזו. הוא רחץ ידיים, ואז הוא ראה אותו ליד הדלת- חייל-סער של האימפריה, לבוש בשריון הלבן. החייל הרים את הרובה שלו אל מול אלכס ההמום, וירה. הדבר הבא שהוא זוכר זה כאב בגב, כאשר מעד היישר על הכיור.
אחרי זה, כמובן, הוא לא הצליח להתרכז בלימודים. לפחות עכשיו הם נגמרו.
הוא יצא החוצה, בדרך לרכבת. והנה- הכרוז מכריז. קול רעש מחריש את אוזניו של אלכס, והרכבת מגיעה אל התחנה. הוא עולה עליה, בינתיים הכל רגיל. ואז החשמל נכבה בפתאומיות. הרכבת נעצרת, האנשים מתחילים להתלחש ביניהם. לאחר כמה דקות, הרכבת ממשיכה כרגיל. משהו קרה? הוא לא בטוח. כשהוא מגיע הביתה, הוא שומע את הטלוויזיה- האו"ם מתכנס כעת לישיבת חירום על מנת לדון בבעיית כוחות העל. ממחקר מקדים שערכנו, נראה כי לפחות 3 מנציגי המדינות השונות קיבלו כוחות על מסוג כלשהו. מגישת החדשות אומרת, הכתב מוסר לי זה עתה שהוכרז לשייך את כוחות העל האלה ל-תפישה על חושית, או באנגלית ESP ולקרוא לבעלי הכוחות הללו אספרים. היא שותקת לרגע. ואז ממשיכה. נראה כי רק אחד ממאה אנשים קיבל כוחות ESP, דבר מתמיהה בהחלט. מול הטלוויזיה, על הספה, יושבת סבתא פולה. "אחרת" היא מפטירה לעברך.
סול (סרדומין)
ספוילרהצג
סול עומד להשתחרר סוף סוף מבית החולים, לאחר לילה של מנוחה. "הפיצוץ לא פגע בו בכלל" הוא שמע את האחיות מדברות ביניהן, "מעניין איך". הרופאים לעומתן, מרכלים פחות. "אין לנו את המקום להחזיק אותך כאן עוד זמן. לא אחרי הקיצוצים בתקציב" הרופא שהוצב אצל סול- דוקטור דויד- אומר לו. "אתה בטוח שאתה יכול ללכת הביתה לבד?" הוא שואל שוב, מודאג קצת. אבל לא יותר מדי. על הקיר- הטלוויזיה דלוקה, סול רואה את הכתבת מדברת על משהו, האו"ם מתכנס כעת לישיבת חירום על מנת לדון בבעיית כוחות העל. ממחקר מקדים שערכנו, נראה כי לפחות 3 מנציגי המדינות השונות קיבלו כוחות על מסוג כלשהו. מגישת החדשות אומרת, הכתב מוסר לי זה עתה שהוכרז לשייך את כוחות העל האלה ל-תפישה על חושית, או באנגלית ESP ולקרוא לבעלי הכוחות הללו אספרים. היא שותקת לרגע, מעלעלת בדפים שלה, ואז ממשיכה. נראה כי רק אחד ממאה אנשים קיבל כוחות ESP, דבר מתמיהה בהחלט. "סול?" דוקטור דויד מפנה את תשומת ליבו של סול אליו, "תענה לי בבקשה"
שון (רולדהדייס)
ספוילרהצג
שון נסע הביתה במהירות, מחפש במשך דקה את המפתחות שלו עד שהוא מוצא אותם. הוא פותח את דלת החנייה, ומחנה את האוטו שלו. נכנס לבית הגדול. "Good afternoon son, what are you doing home so early?" אבא שלו שואל אותו מהמטבח, אבל לשון אין זמן לענות לו. הוא רץ לחדרו, המום במקצת, ומדליק את הטלוויזיה. אולי שם הוא ימצא משהו בנוגע ל...חוויה הזו. מה שזה לא היה.
אלו החדשות- וכעת נעבור לישיבת האו"ם. האומות המאוחדות התכנסו היום לישיבת חירום על מנת לדון במצב החדש- אחד ממאה אנשים קיבל במהלך השבוע האחרון דבר שניתן לקרוא לו- כוחות על. לפי מה שהכתב מסר לי הרגע באוזניה, האומות המאוחדות החליטו לשייך את הכוחות הללו לתפישה על חושית. ולקרוא לבעלי הכוחות הללו אספרים,על שם התופעה באנגלית- ESP." שון מכבה את הטלוויזיה, זה כל מה שהוא צריך לדעת. הוא אספר. הוא לא לבד.
זאב (טסוקימארו)
ספוילרהצג
זאב עושה הליכה נוספת ברחוב הרגיל שלו, לא משהו מיוחד. הראש שלו טרוד עדיין בכוח הזה. האם זה היה רק חלום? הוא לא חושב. בלי לשים לב, הוא נתקע במישהו. "הי! תסתכל לאן אתה הולך!" האדם צועק עליו, עצבני. הוא נראה מסוכן, מכין את האגרופים שלו. זאב קצת המום. "אז מה יש לנו כאן הא? איזה חלשלוש לבנבן שחושב שהוא יכול לעשות מה שבא לו ברחוב ציבורי?" האדם הזה, ערס ליתר דיוק, מתקרב אל זאב באיום. הם נמצאים קרוב לחנות טלוויזיות, והחדשות מוקרנות על כל הטלוויזיות. הכותרת היא "ישיבת חירום של האו"ם בנושא כוחות על". חלש, זאב מצליח לשמוע את הקול דרך הדלת החצי פתוחה, האו"ם מתכנס כעת לישיבת חירום על מנת לדון בבעיית כוחות העל. ממחקר מקדים שערכנו, נראה כי לפחות 3 מנציגי המדינות השונות קיבלו כוחות על מסוג כלשהו. מגישת החדשות אומרת, הכתב מוסר לי זה עתה שהוכרז לשייך את כוחות העל האלה ל-תפישה על חושית, או באנגלית ESP ולקרוא לבעלי הכוחות הללו אספרים. היא שותקת לרגע, מעלעלת בדפים שלה, ואז ממשיכה. נראה כי רק אחד ממאה אנשים קיבל כוחות ESP, דבר מתמיהה בהחלט. הוא שומע, והערס ממשיך לצעוק עליו.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
לינק לעץ ההרשמה- http://forums.pundak.co.il/viewtopic.ph ... 94#p607994
ESP- או בעברית- תע"ח משמעו תפישה-על-חושית, ידוע גם כחוש שישי. לינק לוויקיפדיה בנושא- http://en.wikipedia.org/wiki/Extrasensory_perception
נערך לאחרונה על ידי Nextorl ב 23 מרץ 2015, 15:56, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Danny
הודעות: 941
הצטרף: 18 אוגוסט 2013, 11:27
מיקום: ליץ' ונטוטו ישתלטו על העולם!
יצירת קשר:

Re: Israel ESP- עץ משחק. (4/5)

שליחה על ידי Danny » 01 ספטמבר 2014, 16:09

נקסטורל
ספוילרהצג
out
נטע תקעה את הסכין בלב ולא בגרון.
in
עשיתי את זה, באמת עשיתי את זה, אני לא מאמינה. ''אני בסדר, גם מופתעת, הוא אמר שהוא יעשה את זה כמה פעמים אבל חשבתי שהוא מתלוצץ'' היא משקרת בעורמה, ''יש לך שמיכה?, קר לי מאוד וריקני פה''.
למה אכפת לו ממני?, אין לי מושג, היא חושבת.

''הוא התאבד''.
''לקח את הסכין ומת איתו, באתי הביתה וככה הוא היה, חסר הבעת פנים וקר כקרח''. ''אני צריכה לבוא לאן שהוא?, משטרה, משרד עורכי דין?, לאן?, מה איתי?''
''מה השם שלך?''.
היא שומעת את הטלוויזיה, מה קורה פה ובארץ?, רגע, היא חושבת, האם אני כזאת?, אני חייבת לגלות.
ברגע שסרטי ההוביט ילכו אפילו קצת לפי הספרים, דובוני מים לא יוכלו לחיות במינוס 272 מעלות צלסיוס.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
הודעות: 2229
הצטרף: 01 אוגוסט 2011, 12:43
מיקום: היכנשהו בבריאה, רוב הזמן.
יצירת קשר:

Re: Israel ESP- עץ משחק. (4/5)

שליחה על ידי Qurrion » 01 ספטמבר 2014, 18:30

נקסטורל
ספוילרהצג
"הא? אה, סליחה דוק. הראש שלי קצת בוער. אח, כל הגוף שלי בוער..." סול עונה לדוקטור. סול מפנה את תשומת ליבו חזרה למקלט הטלוויזיה, ומקשיב עוד חצי דקה. "תגיד דוק, אתה יודע במקרה איפה אני יכול להשיג עוד מידע על ה"אספרסו"-אים שמככבים עכשיו בטלוויזיה? אולי איזה מכון למחקר "אספרסו"-אים באזור?"
סול מחכה לתשובתו של הדוקטור, לוקח את מעילו ויוצא מביה"ח.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
Rollthedice3000
הודעות: 251
הצטרף: 12 יולי 2013, 16:26
מיקום: משחק state of decay

Re: Israel ESP- עץ משחק. (4/5)

שליחה על ידי Rollthedice3000 » 01 ספטמבר 2014, 20:09

נקסטרול
ספוילרהצג
שון חושב על זה כמה רגעים. הוא מחליט שהוא צריך לשתף מישהו. כלשהו.
הוא מחליט לספר לאבא שלו הכל. "Hey dad, can you come here for a second?..."
האח הקטן שלי כתב:במבוכים ודרקונים,אתה בוחר אם להיות הדרקון או המבוך?
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו
הודעות: 2074
הצטרף: 02 אוקטובר 2011, 15:58
מיקום: ראשון לציון

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי טסוקימארו » 01 ספטמבר 2014, 22:14

נקסטורל
ספוילרהצג
זאב מנסה להעריך במהירות את המצב. הערס הזה חושב שהוא רואה מטרה קלה. הוא לא פוחד, והוא כנראה מחפש לריב. אולי הגיע הזמן להתחיל להילחם למען הצדק? לא. לא ככה, לא עכשיו. "אתה צודק, סליחה." אומר זאב מחייך קלות. הוא זז הצידה ומתחיל ללכת במהירות על המדרכה. אבל בקרוב. כדאי להתחיל להצטייד. במחשבה זו פוסע זאב בין החנויות- הוא מעולם לא הקדיש יותר מדי תשומת לב להן- בחיפוש אחר חנות שתכלול אולי חומרים לעשות מהם את תלבושתת גיבור העל שלו.
OUT
אם נניח הייתי רוצה להילחם בו, האם אני אומר מה אני עושה, או מתאר את כל הקרב או פשוט מציין שאני מתחיל להילחם בו או מה?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8085
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 44
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Nextorl » 01 ספטמבר 2014, 22:37

טסוקימארו, ולמעשה- כולם.
כאשר אתם נכנסים לקרב, אתם מתארים את הפעולות שלכם. לא את כל הקרב ולא סתם לציין שמתחילים להלחם.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6131
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי dragonian » 02 ספטמבר 2014, 00:15

אלכס
ספוילרהצג
מוחו הלום בהזית לוחם הסער ממלחמת הכוכבים. "על חושי?" הוא תוהה מעט בקול מדי. הוא מתעורר להערתה של סבתו.
"אני... אני מתנצל." אומר חיוור מפוזר נפש. "הרכבת התעכבה..." אלכס אומר במגושמות ומשפיל ראש.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8085
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 44
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Nextorl » 02 ספטמבר 2014, 14:58

נטע (דני)
ספוילרהצג
"אני רון. רון רותם." הוא עונה לה, "בשביל שמיכות וכאלה לכי אל האמבולנס בחוץ. המשטרה צריכה לבדוק את זירת הפשע וכל זה וכל זה" הוא אומר, מתנצל, ועובר את נטע. הולך אל עבר אביה. ושם, הוא עוצר, מדבר עם הפרמדיקים. בחוץ, האמבולנס חונה.
סול (סאראדומין)
ספוילרהצג
"אספרסו? אתה מתכוון לאספרים?" הוא שואל אותך, מבולבל. "אספרסו יש בקפיטריה אם אתה רוצה. ואם אתה מחפש מידע על אספרים- אני ממליץ לך ללכת לאוניברסיטה או משהו כזה. אין לי מושג מי חוקר את זה"
שון (רולדהדייס)
ספוילרהצג
"sure son, whats up?" אביו של שון עולה לחדרו, מסתכל עליו במבט מודאג. "you know you can talk with me about everything right?"
זאב (טסוקימארו)
ספוילרהצג
ז'ביק רואה חנות תפירה, היא די קטנה, דחוסה בין סניף של קסטרו לבין בנק לאומי. בתוכה, הוא רואה את התופרת עובדת במרץ. בגדים לא גמורים תלויים בכל מקום בחנות.
אלכס (דרגוניין)
ספוילרהצג
"אני מבינה" היא אומרת, "אני אכין ארוחת ערב". סבתא פולה קמה מהספה, שולחת את אלכס לחדרו. והולכת למטבח. בחדרו, אלכס מפרק את התיק- מוציא את המחשב הנייד. למטה, הוא שומע את סבתא שלו קוראת לו לאכול, אמא שלו כנראה שוב עובדת עד מאוחר
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו
הודעות: 2074
הצטרף: 02 אוקטובר 2011, 15:58
מיקום: ראשון לציון

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי טסוקימארו » 02 ספטמבר 2014, 15:16

ספוילרהצג
"אהה... סליחה?" פונה זאב למוכרת "אני מבין שאת תופרת פה. את יודעת אולי משהו על חליפות ספוג? אני מדבר על חליפות שרירים כאלה. את יודע אולי איפה אני יכול, אממ... להשיג אחת?
במקביל זאב מתבונן החוצה לכל הכיוונים ומחפש חנויות מקצועיות- חנות ציוד לאופנועים וחנות ציוד לריתוך, ספציפית. הוא כבר יודע בערך מה תהיה התלבושת שלו.
סמל אישי של משתמש
Danny
הודעות: 941
הצטרף: 18 אוגוסט 2013, 11:27
מיקום: ליץ' ונטוטו ישתלטו על העולם!
יצירת קשר:

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Danny » 02 ספטמבר 2014, 15:22

ספוילרהצג
''תודה'', היא אומרת, בזמן שהיא מתקדמת לעבר האמבולנס למטה, בדרך היא בודקת בטלפון על מה שסופר עליו בטלוויזיה, רואה עליו פרטים.
כמו כן היא בודקת אם היא השאירה ראיות ומטשטשת אותם בלי שישימו לב, היא פונה לעבר האמבולנס מהרהרת על מה שסופר בטלוויזיה, על התע''חים.
ברגע שסרטי ההוביט ילכו אפילו קצת לפי הספרים, דובוני מים לא יוכלו לחיות במינוס 272 מעלות צלסיוס.
Rollthedice3000
הודעות: 251
הצטרף: 12 יולי 2013, 16:26
מיקום: משחק state of decay

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Rollthedice3000 » 02 ספטמבר 2014, 19:11

נקסטרול
ספוילרהצג
שון מספר לאבא שלו את כל הסיפור מהדג עד הרגע שבו חזר הביתה.
האח הקטן שלי כתב:במבוכים ודרקונים,אתה בוחר אם להיות הדרקון או המבוך?
דרגן

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי דרגן » 03 ספטמבר 2014, 08:14

אלכס
ספוילרהצג
הוא מתחיל כמה צורות תלת מימדות לא ברורות בתוכנה, שכנראה יהפכו בהמשך לדמות. הוא מרגיש מוזר ומשום מה אסוציאטיבית חושב על אקסמן ובמיוחד על אקסבייר. הוא הולך כמעט על אוטומט לארוחת ערב. "תודה סבתא." אומר בשקט פוזר נפש.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
הודעות: 2229
הצטרף: 01 אוגוסט 2011, 12:43
מיקום: היכנשהו בבריאה, רוב הזמן.
יצירת קשר:

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Qurrion » 03 ספטמבר 2014, 14:09

נקסטורל
ספוילרהצג
"אספרסו, אספר, אותו דבר. נשמע כמו נושא חם עכשיו. תודה בכל מקרה דוק." אומר סול, לוקח את מעילו ויוצא מביה"ח. מחוץ לגבולות ביה"ח סול עוצר מונית ונוסע חזרה לביתו. הוא בודק את תיבת הדואר שלו ועולה לדירתו. בבית הוא אוכל ארוחת צהריים, משלים סשן אימונים ארוך במיוחד ואחרי מקלחת מרעננת מתיישב מול המחשב. הוא פותח את גוגל ומקליד: "ESPer information 2015"."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8085
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 44
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Nextorl » 04 ספטמבר 2014, 14:48

לצערי יש לי כמה ימים עמוסים, אגיב בערב או מחר. מתנצל על זה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8085
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 44
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

Re: Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

שליחה על ידי Nextorl » 04 ספטמבר 2014, 18:04

אלכס (דרגוניין)
ספוילרהצג
אלכס יורד למטה ואוכל, בזמן הארוחה אמא שלו חוזרת הביתה מהעבודה. "שלום אלכס, איך עבר עליך היום?" היא נראית תשושה.
סול (סרדומין)
ספוילרהצג
שלושת אלפים חמש מאות שבעים ושש תוצאות. הרוב אתרי חדשות שונים ברחבי העולם. סול היה כל כך נואש עד שעבר לעמוד השני של גוגל, שם הוא מצא את וויקיפדה. לא רשום שם הרבה, אך מסופר שתפישה על חושית היא דבר שקרוי גם חוש שישי, וכולל תפישה מעבר לחושים הרגילים. זה למה קוראים לזה ככה. כמו כן, מסופר כי האומות המאוחדות סיווגו את כוחות העל השונים כESP אף על פי שכמעט אין דבר שידוע עליהם.
שון (רולדהדייס)
ספוילרהצג
"Are you allright son?" אבא שלו שואל אותו, שם יד על המצח שלו. "I think you need to go to the doctor, it seem like you are sick"
נטע (דני)
ספוילרהצג
נטע הולכת לאמבולנס, שם היא מקבלת שמיכה נגד חרדה, או לפחות ככה קוראים לזה. הפרמדיקים בודקים אותה באופן שטחי, ולוקחים אותה לבית החולים לתפור את השריטה המכוערת שלה, נראה כי היא הרבה יותר עמוקה משהיא ציפתה- הברזל פגע בה, לא העור.
לאחר הניתוח, מספר שוטרים מתשאלים אותה, ולבסוף משחררים אותה חזרה. "תשני אצל חברה" השוטרים אמרו לה, "אנחנו עדיין בודקים את זירת הפשע"
ז'ביק (טסוקימארו)
ספוילרהצג
"חליפת שרירים? אתה רוצה להתחפש למתאבק או משהו בפורים? אתה יכול לחפש את זה בחנות תחפושות" היא אומרת בלי להביט לעברו, מרוכזת בתפירה. אבל זאב בטוח שהוא שמע נחירת בוז מבעד לבדים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה