ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

על רגלי תרנגולת, חופשיטה, עץ הרשמה.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Danny
יצירת קשר:

על רגלי תרנגולת, חופשיטה, עץ הרשמה.

שליחה על ידי Danny » 08 אוגוסט 2014, 15:10

טיזר
בוריס הקטן הסתובב בלב היער המושלג, בשעת לילה כשאור הירח המלא בהק במרום השמיים, הוא שכח את המעיל שלו בחוץ כששיחק בשעת הצהריים. למה יצאתי כל כך מאוחר?, הייתי הולך מחר. חשב בוריס לעצמו בזמן שרעד מהקור המקפיא, יש ירח מלא......והיא תתפוס אותי...הוא שמע פתאום רוח איומה מלווה בצלילים מוזרים, ואז זה קרה...הוא שמע קול אומר ''בוא אליי ילדון קטן'' בוריס החל לרוץ במרץ בזמן שהוא מתנשף בכובד, אך ללא הואיל היא מהירה ממנו על המטאטא, היא רדפה אחריו במשך ובאותו הזמן שנחרה וציחקקה לה, עכשיו היא כבר תפסה אותו,''אוי אתה שמנמן, זה טוב..זה טוב..'' היא ליחששה לעצמה בזמן שהיא קשרה אותו. אוי לא, תפסה אותי הבאבא יאגה. זאת הייתה המחשבה האחרונה של בוריס הקטן, בן העשר.

טוב אז כפי שניחשתם המשחק יעסוק בתעלומת\מיתוס הבאבא יאגה , ואתם משחקים כשאנשים שעובדים בחברת הבלשות ''זכוכית המגדלת'', המוזרה ונשלחים לסקר את התעלומה בידי החברה אך אתם מגלים שיש יותר בתעלומה הזאת ממה שנראה. העולם הוא העולם שלנו המודרני, בשנת 2014, החברה בניו יורק.

אתם לא מכירים אחד השני, לכן תכתבו בספוילר כאן בעץ את דפי הדמות.

דף דמות הוא כזה:
שם ושם משפחה:
רקע של הדמות, שבו גם תסבירו איך קיבלתם את העבודה בחברת הבלשות ''זכוכית המגדלת'', רקע יצרתי זה נחמד, רק תזכרו אתם עובדים בחברה, אתם לא ציידי מפלצות או נשיא ארצות הברית.
לפחות יותר משתי שורות.
אופי:
וניתן להוסיף מה אתם מצפים המשחק, או כל מיני פרטים של הדמות שחשובים לכם, למשל סכין שעובר במשפחה ואתם סוחבים אותו לכל מקום, או שעון זהב שקיבלתם מסבתכם כשהיא נפטרה.

אני אאסוף כמות שחקנים שתראה לי מתאימה.
ברגע שסרטי ההוביט ילכו אפילו קצת לפי הספרים, דובוני מים לא יוכלו לחיות במינוס 272 מעלות צלסיוס.
סמל אישי של משתמש
Danny
יצירת קשר:

Re: על רגלי תרנגולת, חופשיטה, עץ הרשמה.

שליחה על ידי Danny » 10 אוגוסט 2014, 00:16

כחוסר תגובות אני אחכה עד יום שלישי, אם לא תראה התעניינות במשחק אני אסגור אותו.
ברגע שסרטי ההוביט ילכו אפילו קצת לפי הספרים, דובוני מים לא יוכלו לחיות במינוס 272 מעלות צלסיוס.
שלח תגובה