• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בצל החלל-(חופשיטה[4\0])

סטטוס
נעול לתגובות.
"תחקרו את החלל העמוק,תישבעו לקונפדרציה הבין כוכבית ותירו בחייזרים בארורים.
היקום נותן לנחותים מוות במגש של לייזר ולנו חרב מידי אחינו הטועים יקולול ראש הקונפדרציה."
קפטן ה s.s comnder ברגעי התפצצות הספינה

טוב אז אם אתם מנחשים המשחק יהיה משחק מד"ב שכל אחד ישחק ספינת חלל שחוקרת את היקום ובעיקרון עושה מה שטוב לקפטן(שאותו אתם משחקים.)בעיקרון כולכם משחקים בני אדם אבל הצוות שלכם לא בהכרח חייב להיות בני אדם.
אתם ספינה ניטרלית שלא חייבת כלום לאף אחד ואתם פשוט מסתובבים וחקרים את החלל העמוק.
אתם יוצרים רק דף דמות של הקפטן כי כל החלקים של הספינה מוגרלים אוטומטית(אבל לכל אחד יש כמה דברים קבועים כמו 2 חברי צוות שני כלי נשק וכו)

ד"ד
שם הקפטן:
התמחות(הטסה,ירי,לחימה,תיקונים.מותר רק אחד):
רקע(מה הביא אותך לספינה?):
ומה אתה רוצה לעשות במשחק?
(ואני יודע שאין הרבה מילים בכללי כי אני פשוט רצה לעשות משחק יחסית כללי שאתם תכוונו מה אתם רוצים שיהיה.אתם תרצו להלחם בסוג מסוים של חייזרים אז זה מה שנעשה.כל דבר שתרצו)
לשלוח לפרטי דפי דמות בבקשה.

יש איזה עולם מסוים שחיים בו?
וההרפתקאות קורות בו?

אשמח להצטרף, הנה מה שבניתי.

שם הקפטן: בראנד "אל תיגעו לי בחסה" קולין.
התמחות: הטסה (כיאה למבריח מהשורה הראשונה)
רקע: אביו של בראנד, בייס, היה מבריח חלל, ויום אחד נעלם במהלך הברחה של מטען גדול במיוחד של נשק איפשהו באזור של גזרה 24-A-CE-38 והשמועה שהסתובבה בפאבים שבהם בייס נהג לבקר אמרה שלא היה מדובר בתאונה רגילה, אלא בהתקפה מכוונת של אחד מגזעי החייזרים באזור. בראנד נאחז בשמועה הזאת בכל כוחו ונהיה קפטן של ספינת מבריחים וותיקה יחד עם צוות שעבד בעבר אצל אביו במטרה לחקור את השמועה הזאת.
מה ארצה לעשות במשחק: לחקור את הגזרה בה אביו של בראנד נעלם, לגלות האם הוא אכן נחטף או נרצח, ולנסות להציל אותו מהשבי או לנקום את מותו. לאחר שיסיים את זה יפנה בראנד לנסות להקים אימפריית הברחות ושוק שחור שתביס כל אימפריית פשע אחרת שהייתה לפניו.

דרך אגב, אני שומר שבת אם זה משנה לך לצורך בחירת השחקנים.

כחוסר תגובות אני אחכה עד יום שלישי, אם לא תראה התעניינות במשחק אני אסגור אותו.

המשחק נשמע נהדר ואני רוצה לשחק בו,במקביל אני משחק במשחק נוסף אבל אני לא חושב שזה יפריע כי הקצב שלו איטי מאוד, והנה הקפטן שיצרתי למשחק.
שם:
שם הספינה: "הארמגדון"
התמחות: ניווט (ובספציפי באזורים מסוכנים)
מקצוע: מבריח
חולשה: גאווה - לאף אחד אסור לנווט יותר טוב ממנו, ליסוע מהר יותר ממנו או לנצח אותו במשהו
יתרון: נחישות - מוכן להשקיע שעות כדי לעבור כמה אלפי קילומטרים בלבד באזורים שקשים לניווט או כאשר יש צורך לנוע לאט ובזהירות
אויב: הקפטן המקורי של הארמגדון
היסטוריה: נולד בכדור הארץ למשפחה ממוצעת, ובגיל 12 התגייס לספינת חלל שהעבירה אספקה לבסיס החלל בפלוטו, באחת הטיסות התרחשה תקלה במערכת והאונייה החטיאה את פלוטו ונזרקה לחלל העמוק. בספינה שהייתה מצויידת לשבוע הם נתקעו בחלל למשך חודש עד שהגיע החילוץ וחצי מחברי הצוות לא שרדו עד אז. הוא התחבא על האונייה כאשר חילצו את כולם ונותר שם לבדו, ואז עם המון ציוד ואוכל שיספיק לחודשים רבים (כי הוא נותר לבדו והאוכל היה מיועד לעשרות חברי צוות) הוא התחיל לתקן את האונייה ולבסוף התניע אותה ונמלט בדיוק לפני שאוכלי הנבלות באו לפרק אותה. היום הוא הקפטן של האונייה והוא מפליג בה ברחבי החלל ומבריח סחורות.

בזמן שכתבתי את הדמות שמתי לב שלא סיפרת כלום על המכניקה של העולם, ואני אשמח אם תוסיף אותה כדי ליצור אחידות בין הדמויות (בעיקר היה חסר לי המכניקה של טיסה, התקופה הטכנולוגית והשלטון בעולם)

אני עדיין עומד מאחורי הרצון שלי לשחק אם המשחק עדיין על הפרק.

העץ הוקפץ והועלה מהמתים על ידי waleed, שעד כמה שידוע לי אין קשר בינו לבין דינרבלו. אם מישהו מהמגיבים פה מעוניין לפתוח משחק דומה, בשמחה - אבל זה לא המקום לכתוב בו.

נעלתי. דינרבלו, תרגיש חופשי לשלוח לי או לג׳וקר ה״פ אם אתה רוצה לפתוח את העץ.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה