יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
plasmid

Re: מלחמת הפרי המורעל! מתחילים!

שליחה על ידי plasmid » 08 יולי 2014, 16:06

דרגו
ספוילרהצג
הימינז מביט בעץ השזיף. העץ הזה תמיד היה משהו אחר- הוא לא היה דומה להימינז או לכול יצור חי אחר שהוא הכיר. הדמות שלו מניחה יד על העץ "אני מבטיח שאני לא אפגע בשבט שלך... ולא אפגע בך. בשם עץ השזיף הקדום, אני נשבע בזאת." הימינז מוריד את הידע מהעץ "אתה יודע הרבה יותר ממה שחשבתי לגבי הלבבות, חבר וותיק. למה לא סיפרת את זה עד עכשיו?"
דינרבלו
ספוילרהצג
"הרקב הוא האחריות שלך, לא שלי, הו אדון כול עובש" ואולוט אומר בצחוק "אבל אנחנו זקוקים לחוזק האדמה. אנחנו נביא לך את הברזל באיכות שאתה צריך... ואת האיתים ברגע שיהיה לנו מספיק בשביל לחלוק, ואתה תביא לנו עץ- את אותו עץ שאתה רוצה שיהיה באיתים שנביא לך"
ספוילרהצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 09 יולי 2014, 17:56

אני לא אוכל להגיב עד ה19 אני טס לחו"ל.
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 17 יולי 2014, 18:05

פלסמיד
ספוילרהצג
הוא מגחך למשמע הבדיחה.נראה שהבדיחה בעיקר נשמעת הזויה.כולם יודעים שהוא עלול לירש את הכס.אבל הוא לא מעוניין בזאת.
הוא שוקל את מילותיו בקפידה לפני שהוא ממשיך כאילו הוא שוקל רעיונות שנמצאים על הפרק ופותר אותם אחד אחד.לבסוף הוא פוצח את פיו דמוי האבן החיה:"יש לי עוד רעיון שחשבתי עליו.שיועיל לשני הבטים שלנו ויזכה אותנו בסכום משאבים רבים.אנחנו יכלים ליצור יחידת המרה אוניברסלית לשבטים ממתכת כאשר השווי של קערה אחת של יחידות המרה תהיה שווה כמה קערות וכך נוכל ליצור רווח גדול.כמובן ששרותינו יעמדו לראשותכם כנפחים ובנאים.נוכל גם לבנות תחנות מסחר מתחת ומעל האדמה בשביל הסחר.
שמעו את זה ברקע הודעותי
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 21 יולי 2014, 15:47

ספוילרהצג
META
3+1+5=9
הצלחה
OUT
מתי היוזמה יוצאת לפועל? אני יכול להשפיע על זה?
ואיך הזמן עובד? כמה זמן זה כל הודעה?
IN
אלנה יושבת בעץ האלון המלכותי וחושבת. היא חייבת להשיג את הלבבות! חייבת! אבל איך? השלב הראשון חייב להתבצע, וכמה שיותר מהר.
היא קוראת לכמה מנאמניה, ומסבירה להם בדיוק איך כל הצוותים צריכים להתארגן. אחר כך היא פוקדת עליהם לארגן את זה כמה שיותר מהר, והיא מבקשת מהם שהצוותים יהיו מוכנים עד (לפחות!) ה16 ללב אביב. היא מקדישה הרבה מאוד זמן לארגון צוות איסוף, ממנה לשם את הטובים והמוכשרים ביותר, נותנת להם יונקי דבש לסיורים, את מיטב הסיירים חדי-העין וזריזי-הידיים ותיקי אוכף חזקים וגדולים מקליפות עצים ושרף משובח. "העבודה שלכם חשובה מאוד" אומרת לכל אחד מהצוות בשיחה אישית (שאגב, מורכב מהאנשים הטובים ביותר שנמצאים בנאמניה בנוסף לסיירים) "היא תבטיח את ביצוע המשימה." אחר כך היא מזמנת שלושה סיירים נאמנים אדוקים לה לשיחה פרטית. "לכם יש משימה חשובה אחרת, מעבר לאיסוף זרעים. אתם תהיו עיניי ואוזניי ביער, ותדווחו לי על כל דבר חשוד שאתם רואים או מוצאים. אם אתם מוצאים משהו חשוד, הביאו אותו אליי, אבל זכרו, משימתכם היא סוד גמור. מה שאף אחד לא יודע לא ייצא החוצה, וגם לי יש אויבים, מבחוץ או מבפנים."
היא קוראת אל גונדלין, ומקבלת אותו בחדר המנוחה שלה. "חברי הטוב ביותר" היא אומרת ברכות "יש לי משימה בשבילך. אני רוצה אומת פיקסים חזקה ומאוחדת לשלוט בה, שתוכל לעמוד בקשיים ונגד אויבים מכל סוג ומין, אבל האומה שלי שאננית ומפולגת. יצורי היער רוצים להצמיד אותנו להסכם הישן, והם יפחדו ויכעסו ברגע שיגלו שסטינו ממנו. לכן, אני שולחת אותך כשגריר רשמי לעמים האחרים. זה רק התפקיד המשני שלך. אני רוצה שתרגל אחריהם, תבין מה חולשותיהם וחוזקותיהם ותיידע אותי. אני חייבת להיות בטוחה שאני מכירה את האויב מספיק טוב, ואני מפקידה בידך את התפקיד הזה, החשוב והרגיש מכל. צא בליווי ברכתי, ואל תשכח. לך ללפריקונים תחילה. הגד להם שזו ערובה ליחסים טובים בינינו, ומשם, אתה יודע מה לעשות. לך."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 אוגוסט 2014, 23:38

יש מעוניינים להחיות את המשחק?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 12 אוגוסט 2014, 23:53

בהחלט
דינרבלו
ספוילרהצג
"כן אנחנו מכירים שיטה דומה מבני האנוש. סתם בזבוז של זמן וחשיבה. זה הרבה יותר כיך לשחק את משחק ההחלפות מאשר לשבת ולספור את המשקל של כול חתיכת מתכת ומתכת. אז לא, תודה. אבל לגבי תחנות המסחר... אנחנו נבנה אותם בשטחנו-מתחת לאדמה, כמו שתמיד היה. אם אתם רוצים, אתם תוכלו לבנות בשטחם- אם אתם באמת זקקוים לכך"
ספוילרהצג

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 13 אוגוסט 2014, 11:16

לא ממש... מצטער
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
דסטריקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי דסטריקס » 13 אוגוסט 2014, 11:46

אני בהחלט מעוניין להחיות את המשחק, אם זה בסדר מבחינתך.
הרגעים הסוציאליסטים הגדולים ביותר של הרפובליקה העממית הסוציאליסטית הדמוקרטית הגדולה של הפונדק
ספוילרהצג
forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=825#p583382

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1215

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33607

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=150#p581701

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1065#p584547
תחי המהפכה!!!
באדיבות חברוי זחקא"ל (זכרון חבר קומוניסט אדוק לברכה)
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 13 אוגוסט 2014, 20:15

מעוניין מאוד.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 20 אוגוסט 2014, 02:01

לפרקונים
ספוילרהצג
הוא מלטף את זקנו. "לא היה לכם צורך לדעת." אומר בקול קודר מאוד. "ובכן, בוא נסיים עם העניין הזה." הוא שולף מתוך גלימותיו, מה שנראה כזרע. זרע לבן שפועם בחיות.
"זהו לב האיזון. הלב של שבט הננסים." הוא אומר. הוא מושיט להימינז את הזרע. "זה הצעד הראשון שלך אל הנצחון.
"

לפרקונים וגרמלינים
ספוילרהצג
אאוט: רק תביאו בחשבון שלהעלות רעיונות זה בסדר גמור, אך ליישם אותם עלול להיות תהליך.
גרמלינים
ספוילרהצג
אאוט: הצלחת להשחית 3.
איו:
הם קצת נראים חוששים מהדרך החשדנית שבה אתה מדבר על השבטים האחרים, אך הם משתתקים. "מכות?" אחד אומר בחיוך. שלושה מתוכם דוקא נראים נלהבים.
לאט לאט, השפעתך מתחזקת בשבט.
פיקסי
ספוילרהצג
הסיירים נראים חוששים, ומתוחים. אך הם ממלאים את פקודתך בנאמנות.
בערב הם חוזרים עם דיווחים:
האוניקילי אוגרים מאגר מים גדול מסיבה כלשהי. הימינז מנהיג הלפרקונים בקושי נראה בזמן האחרון.
והגרמלינים החלו בתחרויות קרב.

גונדאלין מביט בהערצה. "בודאי הוד מעלתך"
(בתגובה הבאה אתן לו להגיע ללפרקונים)
קווארפילי
ספוילרהצג
את משתלטת על האסיפה במעט סמכותיות. הסיירים לא הצליחו למצוא לב, אבל הם מספרים שהפיקסי גם מסיירים, וגם נראים כמחפשים משהו.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 20 אוגוסט 2014, 10:34

טוב שחזרת!
דרגוניין
ספוילרהצג
IN
"אני מודה לכם על העזרה" אלנה אומרת בחינניות ונושקת לכל אחד על מצחו. "מי ייתן וכנפייכם לעולם לא ישקטו" היא אומרת בברכה טקסית ושמסמנת שעליהם לעזוב.
אחרי זה היא יושבת וחושבת. במיוחד מציק לה תחרויות הקרב של הגרמלינים. ברברים מלוכלכים, ואיך הם נעשו פראיים כל כך? והימינז של הלפרקונים בקושי נראה. טוב, היא תקבל משוב מסודר מגואנדולין, כמו תמיד. עכשיו, לשלב השלישי. היא צריכה להפוך את האומה שלה לחזקה נפשית!
היא חובשת את הכתר שלה, מתלבשת בבגדים ראויים ונכנסת לבית הספר המרכזי של הפיקסים. היא אוספת את כל המורים והתלמידים סביבה, ואז עולה על מעין במה מאולתרת ואומרת: "תלמידים יקרים,
אתם וודאי מכירים אותי, המלכה שלכם. אתם הגעתם לשלב הקריטי ביותר בחייכם, זה שיקבע לאן תצעדו עם העתיד שלכם. זה השלב החיוני ביותר בהתפתחות שלכם, שלב הלימוד. חשובה לי הלמידה שלכם, חשוב לי החינוך, ויותר מכל, אתם חשובים לי. לכן, בגלל זה, החלטתי להציב את בית הספר הזה תחת שליטה ישירה של המלכות! אנו נדאג לכל מה שתצטרכו, נפקח על התהליך המסודר של התפתחותכם, ונפקח את עיניכם לאור האמיתי, כדי שתוכלו לעוף בשחקים ולחיות מאושרים! עכשיו, אתם רשאים לחזור הביתה, יום הלימודים נגמר." היא אומרת ומחייכת חיוך קטן בסוף, כשהמשפט האחרון נגמר בתרועות ובבלגן קטן. אחר כל היא פונה אל המורים:
"מורים יקרים,
אנא, אל תראו את זה כעונש. אל תסבו את פניכם ממני, כאילו אני גוזלת מכם את תפקידם. נכון, יהיו קצת שינויים, ונכון, חלק מכם יאבדו קצת מסמכותם, אבל זמנים קשים באים, וכל אחד חייב לעשות הקרבות. לא עשיתי את המהלך הזה בגלל שאני לא מרוצה מכם, או מתפקודכם כמורים, להיפך! עשיתי את זה כדי לחזק את מעמדכם ולתמוך בכם, בעזרת משאבי המלכות. אתם לא תהיו מנושלים ולא תפוטרו, אלא רק יתבצעו כמה שינויים במערכת. אני מקווה שתמשיכו בעבודה הטובה! תודה לכם על כל מה שעשיתם ומה שתעשו." היא אומרת, ומנופפת לשלום ומרחפת בחזרה לביתה.
OUT
השינוי הולך ככה: כל השיעורים נשארים כרגיל, חוץ משיעורים שמתעסקים ביצורים ותרבויות אחרות, שבהן המלכה יוצרת ומכינה את חומר הלימוד ומפקחת עליו בקפדנות.
חוץ מזה, ישנם שלוש שיעורי חינוך בשבוע, שניים בידי אחד מהנאמנים הכריזמטיים של אלנה ואחד שהיא בכבודה ובעצמה עושה, שם מחדירים להם את התפישות הגזעניות שאלנה מחזיקה בהן.
כמו כן, בית הספר מקבל תמיכה כלכלית גדולה ממשאבי המלכות, שמתבטאים בעיקר בדברים בולטים לעין ולאו דווקא איכותיים.
ואחרון, אלנה ממנה קבוצת נאמנים מיוחדת שתעשה תנועת נוער עם תפיסה זהה לזאת של אלנה, וגם שתהיה מאוד כיפית לילדים (לפחות בהתחלה).
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 20 אוגוסט 2014, 11:16

דרגו
ספוילרהצג
גסאפר מחייך בנוגע להשחתת חברי המועצה.הוא מכונן בליבם אלימות ושנאה ונאמנות,כלפיו.משתמש במשאבים שלהם ושל הבתים שלהם לקנות עוד מתכות ושולח אנשים מהבתים שלהם לעמים האחרים שמחפשים בשטח.הוא מיצר לעצמו חבורות נאמנים של הנוער של הבתים שלו ושל המושחתים ומלמד אותם על סת ועל לחימת האבקות ואף הוא רומז להם שהעמים השונים גזענים כלפיהם,מדכאים אותם רוצים בהשמדתם ורק העם הגרמליני יכול לשרוד לבדו,ובעתיד לשלוט על היער. הוא עצמו הולך לננסים לבקשת יצוא סחורות עמו לבני האנוש.ותוך כדי מנסה לרמוז על שבעת הלבבות למנהיג הננסי.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
דסטריקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי דסטריקס » 20 אוגוסט 2014, 17:22

דרגו
ספוילרהצג
צו חדש ומשונה יצא עבור קבוצה קטנה של שליחים-הוטל עליהם להתחקות ביער אחר נתיביהם של הפיקסי, להיזהר ממגע עמם ולאסוף כמה שיותר מידע על שיטוטיהם, נטישיהה אומרת שתנועותיהם הקבועות ביער כובשות שבילים חדשים במקומות שבהם הם לא היו קודם, ולכן צריך לאסוף את המידע כדי להתארגן עבור המצב החדש.*

---

נטישיהה מתיישבת על השולחן, תוך העברת רגל ימין שלה מאחורי גבה, מחווה של רוגע ובטחון.
היא מדברת אל האסיפה המיוחדת שכינסה בקול מרגיע, "למה זאת תתגעשו, ולצאת למלחמה תחשבו שרצוני הוא? בשגשוג הקווארפילי ענייני ובשאריער חפץ אין, ולשם כך לקבץ שלוש 3 קבוצות נצטרך, לשלום הן ולשונן לא תפנה למלחמה, למה למלחמה להידרש לקומץ אנשים, ולשגרירים מיומנים בהליכות התרבות? ומה חטא לשבח בני קווארפילי על תכונותיהם באוזניי? חטא אין.
טובות כוונותי, ותובילנו אל השבת עטרה ליושנה, באמצעות אלו השלוש; ומנהיגתכם הטיפשה מועצה כינסה עצה לעוץ לה, טובה תהא ותקבץ היא קבוצות אלו ותשזור בתכניותי עלים, וגדולות הן מן הירח המלא, כי זמן זריחת קווארפילי הגיע.
פתחו סוגר פיתיכם, היעש זאת ייזכו ללכוד זבובים שמנים, כך יהי, וכך אנהג"**

---
ידיה של נטריקז מלאות עבודה, שכן גם מחצלת יפה מזמינה ממנה נטישיהה, ובמשק ביתה השוליות מתרוצצות בלא הפסק, מביאות חומרים, כלים ואוכל לגברתם העמלה, והבכירות מקרבן גם לוקחות חלק במלאכה, נטריקז חושבת במרמור "תכניות גדולות דורשות הרבה עבודה, אך לפחות זה אישוש לכך שאני הכי טובה" בשעה שחרטה על לוח צפחה את המתאר של המחצלת, חגיגית ומפוארת מאין כמוה.

---
הארמון כבריכה מלאה עד להתפקע בראשנים, כקלחת רוחשת הוא, שכן נטישייה ציוותה על עריכת נשף גדול ומפואר, הזמנות נכתבות בכל פינה, ושליחים נשלחו אל כל שאר ריבוני היער עם הודעה בזו הלשון, בשפת הקווארפילי הגבוהה:

"לכבוד ריבוני היער, ריבוא הגזעים ושלטון הפיות,
באביב השלושים ושבעה לשלטון הריבון נטישייה, ערוך תערוך היא נשף גדול בארמון העלים הנאווה, בליל העשרים ושניים ללב אביב.
נשף פנימי וחיצוני יהו, ובפנימי שכון שכנו, יחד עם בני קלרנולוהת ג'רלול בעלי הסגולה והמעלה. מטוב קווארפילי תהנו, ונטישיהה הריבון תנאם בפני עמה ובפני נכבדי היער תיוועד.
לבוא מתבקשים עם פמליות קטנות שכן פרטית שיחה זו, וכל כללי הטקס קיום ייתקיימו.
בברכת היער,
מזכירי נטישיהה וסופריה, עם הקווארפילי"***

OUT
*אם צריך גלגול שחיתות כדי לגרום להם לעשות את העבודה- 1ק12 (תוצאה של 10)
**נסיון להרגיע אותם, אני לא רוצה להתעכב על גלגולים אם צריך כאלו, אז אני עושה את הגלגול ואם תצטרך תשתמש בו
(10 בק12)
***אני מעדיף שאתה תתאר את השיבה של השליחים לי ואת ההגעה שלהם, ההתנהגות שלהם ואת ההודעות בנפרד לאחרים, אבל אם אני צריך לעשות זאת ישירות תודיע בבקשה.
הרגעים הסוציאליסטים הגדולים ביותר של הרפובליקה העממית הסוציאליסטית הדמוקרטית הגדולה של הפונדק
ספוילרהצג
forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=825#p583382

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1215

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33607

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=150#p581701

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1065#p584547
תחי המהפכה!!!
באדיבות חברוי זחקא"ל (זכרון חבר קומוניסט אדוק לברכה)
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 21 אוגוסט 2014, 14:18

דינרבלו, תגובה?
דרגו
ספוילרהצג
״ולכם היה?״ הימינז משיב בקול קודר גם הוא ״... תודה לך. עזרת לי בלידות את הצעד הראשון למציאת התרופה.״. הימינז לוקח את לב האיזון בידו, בוחן אותו מקרוב ״אבל אם אני רוצה לרפא את עצמי, אני צריך את שאר הלבבות, ולדעת איך להשתמש בהם. האם ידוע לך עוד לגבי הלבבות? אני חייב למצוא אותם, לפני שיהיה מאוחר מידי״
ספוילרהצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 21 אוגוסט 2014, 14:25

אין כל כך על מה.אמרת שלא אז לא הוא לא מתווכח מסיים את ענייניו והלך עם הפמלייה שלו.
שמעו את זה ברקע הודעותי
שלח תגובה