מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

בארץ הפלאות (חופשיטה)-עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Rollthedice3000

Re: בארץ הפלאות (חופשיטה)-עץ משחק

שליחה על ידי Rollthedice3000 » 24 יוני 2014, 16:51

OUT:

אני חושב שכדאי להפגיש את כולם כבר (אני לא השה"ם או משהו, זו הבחירה שלך).
לגבי בדיקת שפיות, זה יכול להיות מגניב ממש. אבל מה קורה אם אתה נכשל בה?

IN:
ספוילרהצג
"איפה היציאה?! תגיד לי עכשיו! הנרי צועק. הוא מתחיל להיכנס לפאניקה אם הוא לא מוצא את היציאה.
האח הקטן שלי כתב:במבוכים ודרקונים,אתה בוחר אם להיות הדרקון או המבוך?
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 24 יוני 2014, 19:44

אם אתה נכשל בבדיקת שפיות אני אוכל להחליט על פעולות מסויימות שהדמות שלך עושה בגלל זה או לתת לך קווים מנחים של מה חוסר השפיות עושה, לגבי להפגיש את כולם אני מתכנן לעשות את זה לאט לאט ולא את כולם בבת אחת, ויכול להיות שאני לפעמים אפילו אפריד אותכם, מה דעתך לגבי התקדמות בנפרד?
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
דסטריקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי דסטריקס » 24 יוני 2014, 20:23

הרעיון של השיטה סבבה, אין לי ממש דעה בעניין.
מעבר לזה-יהיה נחמד שגם כשניפגש אם ניפגש אז כל דמות תרגיש כאילו היא היצור השפוי היחיד בעולם. והכרת העולם על חשבון שפיות זה דבר נחמד.
הרגעים הסוציאליסטים הגדולים ביותר של הרפובליקה העממית הסוציאליסטית הדמוקרטית הגדולה של הפונדק
ספוילרהצג
forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=825#p583382

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1215

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33607

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=150#p581701

forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=8&t=33499&start=1065#p584547
תחי המהפכה!!!
באדיבות חברוי זחקא"ל (זכרון חבר קומוניסט אדוק לברכה)
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 יוני 2014, 23:12

שיטה כזאת נשמעת מעניין.
עדכון?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 25 יוני 2014, 00:38

OUT
בינתיים אני מחכה לדעה (ולתגובה) של אראגורן7, אתם מסכימים שלא נחכה לכולם כל פעם או לא? את התחלת השיטה אפרסם מחר. בקשר לשפיות, הדבר היחיד שאמור להחזיק את הדמויות שלכם מאוגדות זה זה שכולן שפויות יחסית (ובמקרה כולם באות מאותו עולם בטווח זמן של 80 שנה מקסימום (גם זה לא נראה לי, לא בדקתי) אחת מהשניה, ככה שהם אמורות להרגיש יחסית בבית אחת עם השניה) אבל אני עדיין מכין לכם כמה הפתעות למפגשים בינכם.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 יוני 2014, 01:00

אין צורך לחכות. לדעתי
אבא סטאלין
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 25 יוני 2014, 19:41

OUT
לא אכפת לי להיות ביחד או לחוד,
זה תלוי מה השאר יחליטו.
וגלגולי שפיות יהיו מעולים במשחק הזה. כי הכל לא הגיוני ואתה מרגיש שאתה לא מבין מה קורה ונלחץ ונכנס להיסטריה ומשתגע, דברים כאלה :D
IN
ספוילרהצג
בובי מבין שזה לא עוזר ומסתכל עליו במבט ערמומי לבן 9. "אם אני אתן לך כיף, תתן לי את הדלי?" הוא שואל בתמימות "'תה יודע, דבר תמורת דבר" הוא מנסה לחקות מבטא רחוב ונכשל. "אתה תביא לי את הדלי ואז אני אביא לך כיף, וכולם יהיו מרוצים".
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 25 יוני 2014, 19:53

OUT
אוקיי, אני אתקדם איתכם לחוד במהירות שונה, ואכניס את המכאניקה של שפיות לעומת הכרת העולם, אני אכתוב הודעת המשך למשחק ואת המכאניקה מחר לכל המאוחר
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 27 יוני 2014, 00:06

OUT
מכאניקת השפיות: בכל סיטואציה שהשה"ם מחליט שדורשת גלגול שפיות השחקן מגלגל ק12 מול ד"ק שהשה"ם קובע, השחקן מקבל תוספים/מחסרים בהתאם לבחירה שלו בדף הדמות, דברים שקרו לו במהלך המשחק וכמות ההצלחות/כשלונות שהיו לו בגלגולים הקודמים. על כל תוסף לבדיקת שפיות יש מחסר לבדיקת הבנת העולם ולהפך. על כל הצלחה בבדיקת שפיות הדמות מקבלת תוסף 1+ (מצטבר)לבדיקות שפיות הבאות באותו יום ועל כל כישלון מחסר 1- (מצטבר) לבדיקות שפיות הבאות באותו יום, אם התוסף/מחסר הוא 6 ומעלה יש לדמות תוסף/מחסר בהתאם של 1+/- ליום הבא. על כל ספרה בתוסף לבדיקות הבנת העולם הדמות יכולה לנסות לבצע "רגעי הבנה" השחקן מגלגל ק12 נגד ד"ק שהשה"ם מציב כדי לצפות מראש מעברי עולם, להבין דיונים חסרי היגיון וכו'. על כישלון אחד בבדיקת שפיות השה"ם מציב קווים מנחים לשחקן איך לשחק את הדמות המשתגעת, על שני כשלונות עליו להקשיח אותם ולהחריף אותם ובשלושה כשלונות הדמות חווה "התקף שיגעון" ההתקף נמשך במשך מעבר עולם אחד כל עוד השחקן לא מצליח בבדיקת שפיות במחסר 2- המצטבר עם המחסרים שכבר היו לו, במהלך התקף שגעון על השה"ם לתאר במה מתבטא השגעון של הדמות ועל השחקן לשחק אותה בהתאם. במהלך יצירת הדמות כל שחקן צריך לבחור אם הדמות שלו שפויה לגמרי (1+ לשפיות,1- להבנת העולם), מאוזנת (אין תוסף ואין מחסר) או משוגעת קלות (1+ להבנת העולם, 1- לשפיות)

אם זה לא היה ברור, תבחרו כמה הדמות שלכם שפויה, תכניסו את זה לד"ד שלכם ותשלחו לי בספויילר (תזכרו שזה צריך להתאים לדמות, מישהו שמשחק נרקומן לא יקח "שפוי לגמרי")

IN

בובי
ספוילרהצג
IN
"דלי תמורת כיף? לא, אני לא... לא פראייר, החברים אמרו שאני לא... לא פראייר. רוצה לפגוש אותם? נראה לך משחקים..." אומר הילד בעיניים מזוגגות. מאחורי אחת הקובייות ההונגריות יוצא איש מבוגר עם מסיכת תרנגול, מפינת החדר מתקרבת סלמנדרה וילד שנראה פשוט... שטוח מגיע גם הוא, הם והילד (שעדיין מחזיק בחוזקה את הדלי) מתיישבים ליד שולחן אבן ומתחילים לשחק משחק מוזר, הסלמנדרה אומרת לילד "אתה לא פראייר, אתה לא פראייר, רק מי שמנצח במשחק מקבל דברים..." הילד מסמן לך להצטרף באותה איטיות חולמנית שמאפיינת אותו.

הנרי
ספוילרהצג
IN
"היציאה שם, משוגע" אומר האיש ומצביע לעבר אישה אחת שעסוקה בלצעוק "שריפה! שריפה!" אך נדמה שלאף אחד לא אכפת, ויש באמת מדורה קטנה על הרצפה לידה. בזמן שהנרי מחפש בקדחתנות את היציאה כולם מפנים אותו למקומות שונים בזעף, הקולות מצטלצלים בראשו, הוא חייב פתאום את החומרים שלו, הוא לא מוצא אותם! הוא נעצר, מחפש, כל יושבי החנות מתחילים לצעוק עליו לעזוב! הוא חייב לצאת מכאן!!!

OUT
גלגל שפיות
ג'ון
ספוילרהצג
IN
"לא הכל חייב להיות אמיתי..." אומר החד קרן "הנה, קח, הא לך, אויב אכזר, כי אינני חושב שתוכל בלי זה, או עם זה, יכול להיות שאם תתן, לא תקבל אבל ביקור אינו שווה את זה, לך רק צפונה אם תרצה לצאת..." אומר הסוס ומופיע בידך דף גדול בו כתוב רק "לך שמאלה" בעת שהחד קרן אומר "התרצה עוקלל?"
מקס
ספוילרהצג
IN
"יעלה ארבעה עלים, שתי שיערות וארנב" אומרת האדמה ורועדת קלות "אבל קודם אתן לך דוגמית" ריבוע של 5X5 ס"מ יוצא מן האדמה, כשמקס נוגע בו הוא חש הרגשה שלא חש פעמים רבות בעבר, העולם מטשטש, הוא מבין, זה סם שרק מגע בו מוביל להשפעות, האדמה עצמה היא סם! עיניו נעצמות, מערבולות של צבעים, תחושות טעמים וריחות ממלאים אותו הוא נופל לאדמה, מפרכס... כשהוא מתעורר אותו קול בוקע מהאדמה "איך היה? מספיק טוב?" ולפני שהוא מספיק להגיב הוא נשאב השמימה, לאותו טריפ ממש רק שהפעם זה אמיתי יותר, לא כיף, ושדון בגובה 10 ס"מ בחליפה כחולה צובט אותו

OUT
גלגל שפיות עם 1- מהסם
Rollthedice3000

שליחה על ידי Rollthedice3000 » 27 יוני 2014, 14:34

מוזר:

OUT:
ספוילרהצג
דמות: לא שפוי
IN:
ספוילרהצג
(גלגול שפיות 8- 1=7)
האח הקטן שלי כתב:במבוכים ודרקונים,אתה בוחר אם להיות הדרקון או המבוך?
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 27 יוני 2014, 15:13

ספוילרהצג
הוא חש בחילה, כעס ודחיה במקביל לשמחה ותקווה לא מוסברים משולבים בתחושת נוסטלגיה.
הוא זורק את הדף. "אני חולם!" מצהיר בכעס, ורץ ימינה.
אבל מדוע הוא חש צביטה בלב? זה כל כך משונה שזה נתעב. אז מדוע שיחוש רע מהתנגדותו החריפה להזיה המטופשת הזאת?
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
דסטריקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי דסטריקס » 27 יוני 2014, 16:51

מוזר
ספוילרהצג
תגובת מטא קטנה
אז בעיקרון הוא שפוי לגמרי, זה מה שמתאים לו
+ אחד מהמצב ההתחלתי
- אחד מהסם
סך הכל-ללא תוסף או מחסר

תוצאה-4

IN

מקס חושב לעצמו במהלך כל אותן התרחשויות, שחוט למחצה עקב השפעות החומר "סמים, תמיד אמרו לי להתרחק מסמים ואני יודע שהם צודקים. אז כדאי שלא אסמוך על חושי לעת עתה מכיוון שהכיול שלהם נפגם בהשפעת החומר הפסיכואקטיבי. חוץ מזה, החומר אמור להתפרק מתישהו, אקווה שזה יהיה בקרוב, עד אז אין לי מה לעשות פרט להמתין עד תום השפעת החומר, ולהימנע ממגע באדמה.
אולי האדמה מכילה פטרייה עצומה ופסיאוקטיבית שהחומרים הפעילים בה מפעפעים במהירות דרך העור? כדאי בכל מקרה להיזהר.
אני מניח שלא איענש על סחר בסמים, מכיוון שלא היה ידוע לי מה טיב האדמה וחשבתי לתומי שמדובר בעסקת נדל"ן רגילה, האדמה תיאשם בהונאה. רגע אחד? האדמה אדמה אז היא לא תיענש בפני עצמה, היא כנראה תיוצג ע"י חברה בע"מ, מכיוון שלה עצמה אין ייצוג משפטי, אני צריך לברר מה ערך השוק של החברה כדי לדעת כמה פיצויים לדרוש בהתאם למדרגות המס ולגודל ההונאה. בנוסף, אני צריך למצוא באזור הזה תחנת משטרה כדי להגיש תלונה מתאימה על האדמה. הממ, מעניין אם גם השדון הכחול הזה נחשב? אני משער שהוא רק הזיה שלי אז אין סיבה לכך שאתבע אותו, אך אוסיף גרימת חבלה לאישום כנגד האדמה. הפרקליט שלי יימצאני כאזרח יודע חוק" מהרהר לעצמו מקס
נערך לאחרונה על ידי דסטריקס ב 27 יוני 2014, 22:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
הרגעים הסוציאליסטים הגדולים ביותר של הרפובליקה העממית הסוציאליסטית הדמוקרטית הגדולה של הפונדק
ספוילרהצג

תחי המהפכה!!!
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 27 יוני 2014, 16:55

שה"מ
ספוילרהצג
בובי מסתכל עליו וחושב. הילד חזק ממנו, ויש לו חברים. הוא כנראה לא יכול להרביץ לו. הוא מגיב למה שבובי אומר, אז אפשר לשכנע אותו לעשות דברים.
גם צריך לשכנע את החברים שלו, אחרת הם יגידו לו דברים אחרים. הוא צריך להשתיק אותם. מעודד מההגיון שהופיע לפניו, הוא אומר "מה דעתכם שאני אלמד אותכם משחק?"
ומחייך בתמימות "הוא ממש כיף, אני מבטיח לכם. הוא הולך ככה. אנחנו מתחלקים לזוגות, אני איתך" הוא מצביע על הילד עם הדלי "ושניכם ביחד." הוא מצביע על הסלמנדרה וה...שטיח האנושי?. הוא מתעלם מזה, יש לו דברים חשובים יותר לעשות. "אתם עומדים קפואים, אסור לכם לעשות כל פעולה שהיא, לא לדבר, לא לזוז, רק לעמוד ככה"
הוא מצמיד ידייים לגוף ומזקיף את הגב שלו. "אנחנו"הוא מצביע על עצמו ועל החולמני "צריכים לגרום לכם לזוז. יש לנו חמש דקות לבנות אסטרטגייה ואתם בינתיים עומדים כמו שאמרתי" הוא מתקרב לילד החולמני ולוחש "אתה תלך לילד הזה" הוא מצביע על השטיח "ותגיד לו דברים שיגרמו לו לצחוק. אני אקח את הדלי" הוא אומר לו ומיד מוסיף "אני אחזיר לך אותו מיד אחר כך". "אני אקח אותו, אלך ליד הסלמנדרה ואתחיל לשקשק אותו שיעשה לו קולות מוזרים באוזן ואשפוך עליו קצת חול. "
אם הילד מסכים, הוא לוקח את הדלי ועומד מאחורי הסלמנדרה ומתחיל לשקשק את החול, לא לפני שהוא מצא את הנוצץ. אחרי שהוא מוצא אותו הוא מיד תופס אותו ודוחף אותו לאחד מהכיסים שבמכנסיים שלו, מסתיר אותו מהילד. אחר כך הוא ממשיך במשחק, זורק חול, עושה קולות מוזרים וכולי.
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 27 יוני 2014, 18:54

OUT
רק רולדהדיס ודסטריקס כתבו לי כמה שפויה הדמות שלהם, ודסטריקס לא כתב תגובה בin, בבקשה תכתבו בדף דמות ובתגובה שלכם כמה הדמות שפויה מהאפשרויות בהודעה הקודמת שלי 
סמל אישי של משתמש
דסטריקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי דסטריקס » 27 יוני 2014, 22:46

סליחה, לא היה ברור לי איך העניין הולך להתנהל, אערוך.
ספוילרהצג

תחי המהפכה!!!
שלח תגובה