ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
muzar

Re: התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

שליחה על ידי muzar » 05 יולי 2015, 21:28

OUT
אין לי כלום להגיד, אולי תריץ?
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2015, 22:29

כן..

אני יריץ מחר,
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 05 יולי 2015, 23:03

גם אני בעד להתקדם. אמרתי את מה שהיה לי לומר.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 06 יולי 2015, 00:26

אאוט: בעקרו חיכיתי שמרתוס יענה לי בפרטי.
אין: שיג'הארה נראית עצבנית ומתוחה. היא מביטה בגאלהאד "אז.. מה התוכנית... להיום?"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 יולי 2015, 16:35

גלהאד עונה לרודגבעל בנימה חדה מעט.
"אני לא לורד, ולא מעוניין להיות אחד, אני ממלא תפקיד של אחד באופן זמני, מאוד."
בתגובה לדברי שיג'הארה, גלהאד פונה לכל היושבים מסביב לשולחן.
"אני מאמין שלפני שהחליט כיצד אנחנו ממשיכים, אנחנו צריכים לבדוק היכן אנחנו נמצאים.
אתמול לכולם כאן היו משימות, מה הדיווח שלכם עליהן?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 יולי 2015, 19:01

קצת מריץ...

"הדיווח" אומר לפתע סדריק, אשר נכנס לחדר ומתפרץ לשיחה,"הוא שהחברים שלך הצליחו לגייס את צבא האלפים וגם ליגיון סיירים, ואלה חונים עכשיו בצד השני של מחנה הברברים, מחכים לאות בשביל לפתוח במתקפת של פטיש וסדן."

"וכמובן צבא הפרשים האלפים, שהספיק לחתוך את האספסוף הברברי, ולהגיע לעיר, בואו לא נשכח את העזרה האדירה שהם הגישו בזמן הבגדיה(ההסתערות של הפרשים מהעיר אחרת), אני מניח שניתן לומועצת העיר להחליט על פעולה מתאימה לאחר שכל זה יגמר."

"ובנוגע לתואר האצולה של ידידינו... טוב, ראש הבית הזה נפטר אתמול בלילה, והוא מינה את גלהאד לראש הבית, עד ששיר יהיה ראוי לשלוט, מה שאני די בטוח שלא יקרה, בייחוד לאור ההיעדרות שלו ושל המשמר האישי שלו.",הוא מביט בכם, "מה, לא שמעתם?, הבחור נעלם אם המשמר האישי שלו, אף אחד לא בטוח איפה הוא, השומרים לא ראו אותו בשערים, והאמת שקצת קשה להעלים מאה איש, אבל נראה שהבחור הצליח, מה שקצת יהיה בעייתי, כי הוא הבחור ששכר את כולנו..."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 11 יולי 2015, 00:27

"בדקת בבית הבושת הקרוב? אני יודע שדיבור כזה פוגע בטוהרך, הו כוהן נכבד, אבל זה המקום בו כל חייל שאני מכיר ירצה להיות אחרי קרב כזה!" רודגבעל פורץ בצחוק מהדהד ומניח את ספל השיכר שלו בחבטה על השולחן.
"כמובן שכבר שלחת יחידות חיפוש וליקטת מידע מאנשי הקשר שלך בעיר, אז איזה מידע העלית ברשת?"
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2015, 18:12

"שיר הוא אציל מחונך, ולא חייל חסר כבוד, הוא לא יתקרב לבית בושת, ביחוד לאור העובדה שהוא יכול לבחור כמעט כל נערה בעיר, הוא נחשב לרווק מבוקש את ידוע..."

מכחכך בגרונו, "בכל מקרה, זה הופך את ידידנו לגהאד ללורד המכהן, ואת אשתו לגבירת הבית, לפחות בינתיים, אז אני בטוח שיש להם הרבה עבודה פה, אבל חשבתי שאתה וההבזק הכסוף תסכימו לקצת תעסוקה, לא כך?"
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 12 יולי 2015, 23:52

"הבא נשמע מה בפיך!"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 13 יולי 2015, 18:29

"העניין הזה עוד... לא סגור סופית." אומרת שיג'הארה בהסתיגות
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 יולי 2015, 13:58

מרתוס ומוזר?
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 28 יולי 2015, 21:12

אין לי שום דבר להגיד
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 01 אוגוסט 2015, 21:36

גלהאד נשמע עצבני מעט.
"כמו שכבר אמרתי, אני לא לורד ולא ומעוניין להיות אחד.
עד שהאיום המיידי של הברברים אני אקח פיקוד על כוחות הבית, וכאשר כל הסיפור הזה יסתיים אני אדאג לשלם לכם את השכר שרוי הבטיח לכם."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוגוסט 2015, 18:08

לא שוכח אתכם, אבל קצת בעומס, אני אגיב בהמשך השבוע ככל הנראה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 אוגוסט 2015, 22:49

"מה שתגיד" אומר סדריק בצורה קצת לא ראויה, "בכל מקרה, העניין הוא כזה: יש פלוגה של שומרים, הם אלה ששמרו בלילה האחרון. והיום בבוקר הם התגלו במצב קצת מוזר."
נראה שהוא מחפש את המילים המתאימות, "כשהפלוגה השנייה באה להחליף אותה, אז כל הפלוגה הראשונה, ללא יוצא מהכלל, ובזה אני מתכוון גם לקצינים הבכירים תקפו את הפלוגה השנייה בזעם עיוור."

"הקפציו למקום פלוגה נוספת כדי להפריד את הפלוגות, וכעת הפלוגה נמצאת בהסגר במגורים שלה, אני חושב שתוכלו להכניס בהם קצת שכל אם תלכו לשם, לברר למה זה קרה, ולהרביץ בהם קצת משמעת.

תוכלו לעשות זאת?"
שלח תגובה