ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ofek8010
תשובות: 2

Re: התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

שליחה על ידי ofek8010 » 09 ספטמבר 2014, 21:24

"אאני מניח שנוכל לחכות בבית שלי, מלוארן יודע איפה הוא. “
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 10 ספטמבר 2014, 22:20

"מקובל עליי"
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 12 ספטמבר 2014, 18:23

IN
"גם עליי. אני אשמח להסביר על הלחש שהדרו נוצרו ממנו עוד למי שיתעניין"
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 ספטמבר 2014, 23:19

גלהאד מהנהן.
"מוסכם עלי, אבל אני חושב שאחד מאיתנו, אחד שהפרצוף שלו לא מוכר בעיר ויודע לא למשוך תשומת לב צריך להישאר אחורה למקרה שהמעסיק יחזור לביתו."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 ספטמבר 2014, 13:53

אאוט: שיג'הארה בינתיים בחוץ. אני מבין נכון? נצלו את זה. היא מתכוונת לתת לכם כמה שיותר זמן
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 ספטמבר 2014, 17:00

אז כולם פרט לדרגוניין הולכים לבית של אופק?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 15 ספטמבר 2014, 17:56

נראה לי שכן
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 ספטמבר 2014, 22:51

אוקי

חבורה (כולם חוץ מדרגוניין)
ספוילר
הצג
אתם נפרדים מאשת החתול ונעים במהירות בין הרחובות, העיר מלאה בחיילים שנושאים שלל סמלי בתים למינהם, נראה שלאיש לא בדיוק אכפת מהקבוצה שנעה לתוך לב העיר, ואחרי כרבע שעה הליכה מהירה את מגיעים לבית דו כומתי ברובע מעמעד הביניים בעיר, סמוך למקדש קריוס, בת האנוש שפגשתם קודם נעמדת מול הבית בחיוך "פעם גרתי פה לבד, אבל אז פגשתי את מלוראן שהציע שנגור יחד, לא יחד יחד אלא רק יחד...,הלכתי להביא הספקה בבוקר כשהוא ניאלץ לעזוב בכזו גסות רוח."
אתם נכנסים פנימה ורואים מטבח וסלון "אני בטוחה שתוכלו לשבת כאן ולדבר, אני אוודע שאיש לא יפריע לכם." היא אומרת ויוצאת מהבית.

"אישה מוזרה" אומר המגייס, "אבל לא לשם כך הגענו לפה," מביט לעבר האיש הקטן (גדילין),"אשמח אם תפרט קצת על הלחש שיצר את הבובות."
דרגוניין
ספוילר
הצג
אתה ממשיך לנגן/לשיר כמה דקות לאחר שהחבורה נעלמת בין הרחובות, אתה מביט סביב בעוברים ושבים המרותקים לנגינה שלך כשיד מונחת על הכתף שלך, מבט מהיר מראה שמדובר באלף בעל השיער והעיניים בצבעים שונים מהפונדק, הוא לוחש לך במהירות "עוקבים אחריך, אני יכול להריח את הריח שלהם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 ספטמבר 2014, 02:19

ספוילר
הצג
"מי?" היא לוחשת, מנסה להמשיך בהופעה.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 18 ספטמבר 2014, 20:39

IN
נז'ים מכחכח בגרונו וסוקר את הנוכחים בחדר בעיניו הלבנות "הרשו לי להמשיך בהסבר שלי מאיפה שהפסקתי בפונדק. כמו שאמרתי, הלחש הזה מנפיש בובות. אבל לא מדובר בסתם גלמים פשוטים. החפצים האלה תבוניים, למעשה הם אפילו חלק מהמטיל. וקיימת דרך מחרידה להגביר את כוחן של הבובות הללו, במידה ומוציאים להורג אדם כחלק מהטקס אפשר לקחת כל זיכרון וידע שהיו לו בחייו ולתת לחפץ שיוצרים"
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
ofek8010
תשובות: 2

שליחה על ידי ofek8010 » 19 ספטמבר 2014, 13:55

"אשמח לדעת בעצמי את הלחש הזה" מציין אילוניאר, "בלי החלק של ההקרבה כמובן".
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 ספטמבר 2014, 14:55

חברה אני מבקש שאם יש פיצול אז לכתוב תגובות בספוליר מתאים...

חבורה
ספוילר
הצג
לאנס מהנהן, "חששתי שמדובר במשהוא אפל, לצערי רוב הידע שלי בקסם ממתקד בלהרוס דברים, ולא ליצור בובות."

"הבעייה היא כזו, מישהו ניסה להתנקש באחד מיושבי הפונדק, בתחילה חשבתי שידידינו האציל הוא המטרה, אבל אם למי ששלח את הבובות כלל לא חשוב אם הם ישרדו את המשימה או לא אז הייתי מצפה מהם "להתאבד" על המטרה שלהם."

"בכל שנותי בתור מכשף שמעתי על 5 מטילי לחשים שיכולים לעסוק בקסם כזה אפל, ואתה ידידי רודגבעל, (רד-קלוק) הכרת אחד מהם באופן אישי, הייתי מציע שתצאו לחפש את המקור שלהם בטירה הישנה שלו, אבל אני חושב שאתם צריכים להיות בעיר כרגע, בייחוד עם הדיווח על הברברים הוא נכון."
דרגוניין
ספוילר
הצג
"אני לא יודע מי!" הוא אומר בצעקה , "אני רק מסוגל להריח אותם, ריח של תבלינים יקירים ושל פלדה נקייה, ריח של רצון לרצח וריח של נקמה..., יש לך אויבים?
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 19 ספטמבר 2014, 15:26

OUT
אפשר לישון ולהריץ?
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 19 ספטמבר 2014, 17:00

חבורה
ספוילר
הצג
IN
פניו של רודגבעל מרצינות לפתע לשמע הרעיון "כן, אני מניח שרוריק היה מסוגל לדבר כזה. הייתי בטוח שלא אצטרך לחזור למקום האפל ההוא, אבל אני מניח שאין לנו ברירה...
אך לפני הכל אני צריך להתאושש" אומר רודגבעל ומשתעל "הקסם של הבובות האלו היה די אכזרי".

OUT
יש למישהו לחש שיקום? אני איבדתי 6 נקודות חוסן בקרב ההוא.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 ספטמבר 2014, 17:45

חבורה
ספוילר
הצג
קולו של גלהאד קודר כשחשד נוצר בראשו.
"אם מטרת הבובות לא הייתה להרוג את האציל, המטרה הייתה כנראה לחטוף אותו או מישהו אחר מהפונדק. או להוות הסחה בשביל משהו אחר. במקרה כזה ייתכן שהיעלמות האציל מהפונדק לאחר הקרב לא הייתה מרצונו."
הוא פונה לנז'ים.
"האם הבובות האלה נשלטות מרחוק ע"י מטיל הלחש במקרה שהשתמשו בקורבן חי או שבמקרה כזה הלחש פשוט קושר את הנשמה לגוף מלאכותי ולבובה יש רצון משלה?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
שלח תגובה