• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

בשעה טובה אני שמח להתחיל , מאחר ואף אחד פרט לשני שחקנים לא מכירים אחד את השני , או אמר לי למה הוא בהתחלה חדשה , לקחתי קצת חופש יצירתי

2 דברים לקרת המשחק
כשתופים לרשום הכול , גלגול + תוסף , נזק +תוסף , כל זה למטרה שקרב לא יהיה רצף תגובות קצרות
אני קצת יעבוד בשיטת סרט , בעצם יהיו דברים שאתם תראו בתור שחקנים אבל לא בתור דמוית , זה נועד נטו לתחושת המשחק , אם זה מפריע אז להגיד.

מתחילים

השמש זורחת על עוד יום יפה , נראה שהאביב עומד להיגמר והקיץ מתכונן להתחיל, הדרך הראשית ל"התחלה-חדשה" מלאה בסוחרים , באזרחים ובהרפתקנים , אי שם בין הנוכחים דוהר לו סוס במהירות , הרוכב שעליו משתדל לא לפגוע באף אחד ,אבל בהחלט נראה שהוא לחוץ.

מורתס ודרגוניין
המכתב שגלהאד קיבל היה די ברור בנוסח שלו , "תבוא מהר , אני זקוק לך פעם אחת אחרונה , שייר." והוא גרם לכם לחזור עוד פעם אחת לעיר הזו , הגעתם מוקדם והצלחתם להגיע לשערי העיר לפני ההמון, השומר בכניסה מייד מזהה אתכם ומכניס אתכם לעיר , תוך הצדעה חפוזה לגלהאד , מבט מהיר מראה את שיוכו למשמר בית קאלאבר , "המפקד ואנגרד ממתין לכם בראש החומה , הוא ביקש שתבואו לדבר איתו לפני רייש."

גדילן
הגעת לעיר בשביל הספרייה , שמישום מה סגורה היום , אתה מתרגז על כך ומחליט ללכת לטייל ומבחין במקדש סגור , ככה זה , נראה שכל יום עוד ועוד כוהנים מאבדים את הכוח שלהם , אתה מסתובב ללכת משם כשאתה מתנגש בטעות בבן אנוש צעיר לבוש שריון שעליו סמלו של מרליוס , אדון הדרקונים הטובים והצדק. "שים לב לאן אתה הולך ידידי הקטן, הוא אומר בנימה רגועה, "עצוב לראות מקדם נסגר, בייחוד אם המקדש הוא של האח של מרליוס , תרלש , אתה לא נראה מכן , מה מביא ואתך לעיר הזו?

רדקלוק
השמועות שניצול מחבורת "השחר האדם" מגייס חברים חדשים בפונדק דרך המלכים ב"התחלה חדשה" גרמה לך לארוז את כל החפצים שלך ולרוץ, אתה נמצא באמצע השביל לעיר , אומנם במרחק של כמה עשרות מטרים אבל בקצב שבו האנשים נכנסים לעיר , אתה תתקע פה שעות.
אתה מחכה ליד עגלה מלא בסחורות שהנהג שלה הוא בן מחצית מבוגר (נראה לך לפחות...) אחרי כעשר דקות שהתור לא זז בהם הוא מביט בך "יש מקום על העגלה שלי אם תרצה לשבת קצת, הוא גם שולף בקבוק שיכר מהתיק שלו , "תתכבד."

מוזר
לא חשבת שהדרך הזו תהיה עמוסה כל כך , יצאת לעיר כדי לפגוש מעסיק פוטנציאלי , חבר משותף שלך המליץ אליך , נאמר לך ללכת לפגוש אדם בשם קרס בפונדק דרך המלכים , החבר שלך הדגיש כי באותו פונדק יש אדם שמגייס אנשים לחבורה שנקרת השחר האדום , זה לא יהיה הוא, קרס הוא אלף גבעות צעיר (במונחי אלפים ) , "אתה תדע מי הוא כשתראה אותו , תאמין לי." אמר לך חברך.
אתה מזנק הצידה ברגע האחרון כשפרש כמעט ודורס אותך , הרוכב מלמל התנצלות חפוזה וממשיך לדהור . "חוצפן" אומרת בן אנוש מבוגרת לידך.

אופק
התחלה חדשה היא הבית שלך בשנה האחרונה , מאז שכישפת את "לורה", לוחמת חסרת מורא שבעבר ניסתה לחסל אותך (עד היום אתה לא בטוח למה, היא טוענת שזה בגלל שעקפת אותה בתור ...) והחלטת להשתקע בעיר , אתה פותח את הבוקר כמו כל בוקר , עד שדפיקה נשמעת בדלת שלך , זו דיירה כשלצידה עומד אדם שלובש את המדים של משמר אחד מבתי האצולה ,"יש לי צו בשבילך." הוא מעביר לך מכתב שנכתב באלפית "יש לי שיחה איתך , עקוב אחרי השומר הזה , הוא יוביל אותך אלי , מלוארן."

OUT
סוף סוף מתחילים! :mrgreen:
רק דבר אחד, עושים רווח אחרי פסיק ולא לפני ואחרי, וכדאי לשים נקודה לפעמים, פשוט היה ממש קשה לקרוא מה שרשמת.
״המערביים המעצבנים האלה, חושבים שכל העולם הוא שלהם״ חושב וואן שינג בזמן שהוא מתחמק מהעגלה באלגנטיות ״מה הוא חושב לעצמו איילר הזה, משכנע אותי ללכת למעסיק שמקים חבורה... אני תמיד עבדתי לבד, עוד מהיום שהוגליתי, אבל בכל זאת העבודה האחרונה הייתה לפני לא מעט זמן וכספי הולך ואוזל במהירות בהתאם למחיר המופקע שדורש ג׳ארו לחדר...״ חושב שינג בזמן שהוא נכנס אל הפונדק.

גלהאד ושה"ם
אאוט: אם התיאור מוגזם, אני מצטער. הנחתי ש22 כריזמה, ראוי לתיאור כזה.
שיג'הארה בודאי נראית כדמות שנלקחה מן אגדות זרות. היא פאקילשמאנית, גזע שבפי עילגים יקרא:"אנשי חתול". וספיציפית משבט "אנשי פנתר". פרוותה שחורה ובוהקת, גזרתה מושלמת באופן שאנשים עשויים להגדיר אלוהי. עיני הברקת החתוליות שלה, כמעט מכשפות במבט. כל צעד שלה נראה חינני וגמיש כמו מחול וכיצירת אומנות. היא לובשת בגדי משי: מכנסי משי, רחבות אדומות מעוטרות ב"גלים" במרחב גווני הצבעים שבין אדום לצהוב, ווסט מעוטר בזהב ופנינים שחושף את הבטן, ועשרות צמידים על ידיה, וחגורת שרשרת על מותניה שאליה מחובר תוף מרים מפואר. לאוזניה עגילי חישוק גדולים, על מצחה נקודה עגולה וירוקה(כמו סמל קאסטה הודי), ורעלה ורודה שקופה "מכסה" עד עיניה.

אין:
שיג'הארה מורה למרבד המעופף:"נחת." היא נותרת ישובה בישיבה מזרחית ונראית כעוסה.
כל הדרך היא טענה והתלוננה לבעלה שהחבר המטופש שלו מנצל אותו, ושזה לא יגמר בטוב. היא לא באמת חשבה ככה, אבל היא נהנתה מהויכוח, וגם בנתה לעצמה קונטרה להזדמנות לומר "אמרתי לך".
היא נותרת על המרבד כשגאלהאד משוחח עם השומר. היא נאנחת בדרמטיות. "מזימות." היא מכריזה, תוך כדי זינוק גמיש מהמרבד.
"יקירי? תואיל בטובך....?" מורה לו לסחוב את המרבד והולכת לצידו בזנב שנע מצד לצד בתהיה. "וברצינות יקירי, יש לך רעיון מה מצפה לנו?" שואלת, יותר בסקרנות מאשר דאגה.

שה"ם ושיג'הארה.
תיאור (כהרגלי בקודש הבסיס יהיה תמונה)-
http://thedurrrrian.deviantart.com/art/I-m-Still-Alive-426730614?q=favby:warlock01/39882746&qo=61
ללא המלאך במרכז החזה, השיער בלונדיני מעורב בחום בהיר ועיניים כחולות בהירות כל כך עד שבאור מסוים הן נראות לבנות.
בנוסף לכך, על מותניו הוא חוגר חרב ופגיון ארוך במקום שני חרבות.

אם שיג'הארה מזכירה את החתולים הגדולים במראה, גלהאד מזכיר אותם בתנועותיו.
הוא הולך כמו אדם שאימן את גופו לכמעט שלמות, תנועותיו זורמות ומשתלבות אחת בשנייה והוא לא מאבד את איזונו לרגע.

IN
תגובותיו של גלהאד לטענות אשתו הגיעו רק בחצי-כוח, כמו גישתו של גלהאד למסע עצמו. הוא התגעגע לשייר הנמהר ולואנגרד הזקן בעל הלב הבלתי נכנע, ומשהוא נע בליבו כשהוא ראה את העיר שהייתה לו לבית במשך שנים, אך הזיכרונות הרעים הגיעו יחד עם הטובים וגלהאד נזכר ברשת השקרים שבה היה צריך לחיות בבירה ובמאבק הפנימי שסער בתוכו במשך שנים לפני החלטתו לעזוב את העיר.

גלהאד מחזיר הצדעה לחייל.
"ההודעה נמסרה, חזור לעמדתך."
הוא מרים את השטיח המגולגל באנחה ומחזיק אותו על כתפו ביד אחת.
"אנחנו צריכים למצוא פיתרון טוב יותר מזה.."
גלהאד שותק כמה רגעים אחרי שאלתה של שיג'הארה ואז הוא משיב בקול מבודח.
"זה חייב להיות משהוא גדול אם ואנגרד הוציא את האף שלו ממגרש האימונים."
הוא מעיף מבט בשיג'הארה והיא יכולה לראות בעיניו את הדאגה לחבריו שמסתתרת בהן בעוד קולו הופך למוטרד יותר.
"כאשר נפרדתי ממנו שייר הבטיח לי כי הוא לא יקרא לי אם תהיה לו ברירה אחרת.
אני לא יודע למה בדיוק אנחנו נכנסים, אבל אני יכול להבטיח לך שיהיו צרות."
קולו חוזר להיות מבודח כשהוא מסיט את מבטו מעיניה קדימה.
"כמובן, ייתכן שהוא פשוט רוצה לברך אותי על נישואי לאישה היפה בתבל."

גאלהד ושה"ם

"אני דווקא ממש נהנית לראות אותך סוחב דברים בשבילי." היא אומרת בגיחוך.
היא מפסיקה להציק לו כשהוא מבהיר לה את רצינות הנושא.
הולכת לצידו, מביטה בו במבט שקט שאומר הרבה.
היא תישאר לעולם אסירת תודה לו, ומלאת אהבה כלפיו. והיא כמובן תמיד תתמוך בו.

"אתה בטוח?" היא אומרת כשהוא נותן אישור לחזרה למצב רוח מבודח.
"אולי הוא רוצה להביע את תנחומיו." מתגרה, כדורשת עוד מחמאות.

מרתוס ודרגונין
כעבור כמה רגעים אתם רואים את ואנגרד מרים את ידו ,"גלהאד ידידי , השנים עשו עמך חסד, וזו בטח אשתך המפורסמת." קד קידה קלה "אני שמח לראות שהגעת , שייר רוצה לדבר איתך בדחיפות אבל אתה חייב לדעת משהוא קודם," הוא מתקדם כדי ללחוש "אביו גוסס, כנרה שאלו השבועות האחרונים שלו..., רייש יעלה לעמדת כוח חזקה יותר ואני חושש שהוא יבקש ממך לעזור לו להשתלט על העיר , הפרשים של בית דלגדו נמצאים במשימת סיור בצפון וכל החיילים שלנו רעננים , אומנם לפני שנים הייתי חושב שזה רעיון רע אבל היום... אם כל מה שקורה מסביב , אני חייב את עצתך ידידי , העיר הזו מפולגת כבר יותר מידי זמן , לא הגיע הזמן לאחד אותה סופית?"

דרגוניין
גלגל בבקשה בדיקת זיהוי

אופק
כן , יש לך מוקסם ניצחית , לורה לוחמת/סיירת/נוכלת , בטעות טעיתי בשם שלה בפעם השנייה היא מגיעה בדיוק ברגע שהשומר מגיע ומעביר לך את המכתב

מוזר
הפונדק הומה אדם, אתה מבחין באדם היושב ליד שולחן שלפניו תור של אנשים , נראה לך שזה האיש שמגייס לשחר האדום. בשולחן אחר יושב אדם מבוגר ומעלעל בעיתון הבוקר.הדבר המוזר הוא קבוצה של שישה שומרים שעומדים ליד שולחן גדול בפינה , בשולחן יש 3 מקומות ואת אחד מהם תופס בן אנוש צעיר בעל חזות של אציל.
בצד השני של הפונדק ישנו שולחן שבו יושבים שני אלפים , לאחד מהם יש צלקת מכוערת על הפנים , לשני שיער בשני צבעים - אדום וירוק , מבט נוסף מראה שגם עינייו לא זהות והם בצבע זהה לשערו, נראה שהוא מבחין בך כי הוא שורק ומסמן לך להתקרב לעברו.

שה"ם ושיג'הארה
גלהאד מעלה על פניו הבעה מהורהרת, עונה לשיג'הארה בקול רציני עד להחריד.
"הממ.. את כנראה צודקת."
הוא שומר על ההבעה הרצינית עוד רגע אחד לפני שהוא נשבר וצוחק, ניגש אל וואנגרד במהירות לפני שלשיג'הארה יש הזדמנות להגיב, שולח לה קריצה מתגרה תוך כדי.

--

גלהאד מסתכל על ואנגרד בהיסוס, כאילו הוא מחכה שישנה את דבריו.
"שייר לא מסוגל להשתלט על העיר ואתה יודע זאת. בית קאלאבר הוא הבית הרביעי בגודלו בעיר, וכל ניסיון השתלטות מצידו יגרור תגובה מוחצת משאר הבתים האצילים בעיר.
אלא אם בית קאלאבר יעמוד בראש ברית של כמה ממשפחות האצולה החזקות שבעיר כל מחווה תוקפנית מצידו תוביל להשמדת הבית."

מרתוס ודרגונין

"אתה לא מבין את המצב, לרייש יש ברית , הוא לא סיפר לי עלייה אבל המרגלים שלי אמרו לי שהוא מחזוק בעוד בתים , אבל הוא לא יזדקק לצבא גדול , חצי מהכוח של הבתים האחרים לא נמצא בעיר, החיילים שלנו חזרו לפני שבוע מפטרול והם רעננים ..." לפתע פרש מתפרץ לעיר ורץ לעבר ואנגרד , מנופף בקלף "תנו לי לעבור!" הוא צועק , "הודעה דחופה לראש המשמר האחראי." ואנגרד לוקח ממנו את הקלף ומקלל בקול , "גלאהד , רייש מחכה לך בפונדק "דרך המלכים" , אמור לו את המילים האלה "הם יורדים מההרים" (אתם מוזמנים לגלגל ידע אצולה ומלוכה ) הוא מביט לרגע בשטיח , "אני מתנצל שעליי להפריד בינכם אבל אני זקוק לעזרתך שיג'הארה," הוא משרבט מספר מילים על קלף "תעבירי לי את זה לשומר בחומה הפנימית , ליד הרובע המלכותי, ומהר בבקשה."
OUT
אני מחכה מעט לשאר....

גאלהד ושה"ם

היא לוקחת את הקלף. זנבה נע מצד לצד בעצבנות. כל הסיפור הזה לא כל כך מוצא חן בעיניה. בעיניה גיבורים צריכים לעזור לחלשים, לא לקחת צד במלחמות שהמפסידים העיקריים בה יהיו פשוטי העם.
"ובכן זה משחק חדש." אומרת בחיוך, שכנראה רק גאלהאד יכול לזהות שהוא חסר שמחה. היא מביטה בו ממתינה לאישור סופי, לאחר מכן היא תיקח את המרבד.

מטה:

ידע בארדי
13+9
21

שה"מ
OUT
אני מגיב רק בערבים, מקווה שזה בסדר..

IN
נז'ים ועד חצי צעד אחורה ומחייך, נבוך. "הגעתי לשם מחקר ולימוד. שמעתי שידע רב מן הנמצא בספריית עירכם. הנני מיסטיקן, חוקר קסם וצמא לידע. ושמי נז'ים. מהו שימך?" נז'ים מרים את ידו, מושיטה ללחיצת נימוס.

שה"מ
OUT
האם כשהדמויות יפגשו אתה תודיע על זה?
אם לא אכפת לך חשבתי שוב על הדמות והחלטתי שלא מתאים לה התיאור העגמומי הטיפוסי של אמגוש
(תיאור המדים בהשראת התמונהhttp://jasonengle.deviantart.com/art/Skirsdag-High-Priest-272575490 )
רודגבעל מתהדר במדים הססגוניים של קצין בגדוד הכושפים הקלוואלדי השלישי מתקופת מלחמת ארבע השנים. קסדה סגולה-כחולה דמויית מגדל מעטרת את ראשו. ממנה משתלשלים מטה שני מגני לחיים המסתירים חלקית את זקנו כמו גם כיסוי עורף מבד אדום. לאורך הקסדה תלויות גם מדליות קטנות רבות המעידות על דרגתו והישגיו. מספר שכבות של גלימות בצבעים דומים משלימות את מדי הצבא המיושנים. חנית תלויה על גבו וכוכב-שחר מחגורתו. ידו הימנית, השחורה והגרומה, נסגרת ונפתחת כמו מעצמה כאשר היא נחה לצד גופו.

IN
"אשמח לחלוק איתך משקה" אומר רודגבעל, מטפס לעגלה, מסדר את גלימותיו ומתיישב בכבדות על הספסל הנמוך. הוא מושיט את ידו השחורה לבקבוק, לוגם לגימה ארוכה ופונה אל הזקן הקטן "יש לך מושג מה גורם לכל הבלאגן הזה?
הייתי שמח להחליף מילה או שתיים עם הממזר שאחראי לכל זה!" הוא צוחק ולוקח לגימה נוספת מן המשקה שלאחריה עולה ארשת חרטה על פניו. הוא בוהה בבקבוק בעצב לרגע ואז משיב אותו לזקן "אני חושב שמוטב שאתה תשתה,חבר".

אילוניאר מביט במכתב לרגע ואומר ללורה "מצטער יקירתי, אבל את תיאלצי לחכות. אני חייב ללכת עם השומר הזה". אילוניאר לובש את הבגדים היפים שלו (כולל גלימת כריזמה), ואומר לשומר "טוב, תוביל אותי לבוס שלך". אילוניאר מקווה שמלוארן כבר לא כועס עליו, ושיש לו משהו להגיד חוץ מיריבויות שאבד עליהן הכלח כבר לפני 50 שנה. הוא מעיף מבט אחרון בלורה, ובבית שלהם(?), ומקווה שיראה אותם שוב תוך זמן קצר. יש לו עניינים לא גמורים עם לורה...

שה"ם ושיג'הארה
ידע אצולה ומלוכה זה חלק מידע מקומי או שזה מיומנות נפרדת? החישוב שלי הוא במקרה שזאת מיומנות נפרדת.
7+13=20

IN
"כמובן"
גלהאד מתחיל ללכת מואנגרד ולרדת בחומה, עוצר לרגע ליד שיג'הארה ופונה אליה בשקט כך שרק היא תשמע בקול צבאי, נוקשה ומהיר, שונה מאוד מקולו הרגיל. שיג'הארה שמה לב כבר מזמן כי גלהאד משנה את קולו מבלי שהוא שם לב כאשר הוא נמצא במצב מסוכן או כזה שדורש את מלוא תשומת ליבו. (ייתכן שהיא נתנה לקול הזה שם?)
"פגשי אותי ליד פונדק דרך המלכים במהירות האפשרית, משהוא כאן מרגיש לי לא נכון."

לאחר מכן גלהאד יורד מהחומה ופונה לבצע את המשימה שהטיל עליו וואנגרד.

שהם וגאלהד

היא מאזינה לקול הקצין שלו. קול שלמדה להעריך ולכבד.
היא לוקחת ממונו את המרבד, ומחייכת:"אני אביא את המכתב במהירות האפשרית" מבטיחה.
היא מניחה את המרבד מחוץ לפונדק. "מאקטום! עלה!" מצווה וקופצת עליו בתנועה גמישה.
המרבד הוא מתנת פרידה שהרשתה לעצמה לקחת מבעלה הקודם, הסולטן של פאקילשמאן.
היא מובילה אותו כדי לסיים במהירות עם משימתה.

רדקלוק שאל משהוא וזה די תקף לכולם , ברגע שתפגשו אחד את השני אני יודיע על זה.
מרתוס
בקשר לבדיקת הידע , אתה חושב שזה קשור לשבר-ים (ממלכת הצפון).
אתה יוצא לעבר הפונדק , נראה שמתחילה תנועה ערה של חיילים , האזרחים נראים יותר סקרנים ממודאגים , אתה זוכר מקרים כאלה מהתקופה שבה שירתת בתור שומר הראש של שייר, ותמיד קורא בהם דבר רע...
גלגל בדיקת זיהוי בבקשה

דרגוניין
בהקשר לבדיקת הידע , אתה יודע שלעיתים לצבאות יש קודים בקשר לתרחשים מסוימים, כנראה שזה אחד מהם.
אתה עולה על השטיח וטס לעבר מטרתך , נראה שמתחילה תנועה ערה של חיילים , האזרחים נראים יותר סקרנים ממודאגים ,כעבור מספר דקות אתה מגיע ליעד, ומצילח להפתיע את השומר שמעולם לא ראה יצור כמוך , הוא מכוון את החנית לעברך "מה... מה את רוצה?"
גדילין
"שמי הוא סר לאון מאורדסר, אביר מהמדרגה השנייה במנזר אדון הכסף(שם אחר למרליוס) " הוא אומר בעודו לוחץ את ידך בחוזקה, "אתה צודק , הספרייה סגורה מסיבה די מוזרה , למעשה הספרן הראשי יצא מהעיר לפני שבוע כשהוא ממלמל משהוא על נבואה חדשה שהתגלתה בספר ישן ..." נראה שהוא מהרהר כמה רגעים במה שאמרת, "מסטיקן אתה אומר ? , אתה ממחללי הקודש הללו שמנסים לחקות את כוחם של הכוהנים?"
מוזר
האלף (ששמו קרס) מחייך , "שלום גם לך , אתה המכונה ההבזק הכסוף? ידיד משותף שלנו אמר לי שאתה מסוגל ל"פטור בעיות"" הוא אומר תוך גיחוך , "זה ידידי מלוארן, ויש לנו עבודה בשבילך.
אל תדאג אני משלם טוב,תקבל גם חצי עכשיו," הוא מרים שק מלא מטבעות , "אבל לצערי הצעת העובדה הזו נועדה לקבוצה , אנחנו מחכים לאדם נוסף שבדרכו הנה , אני מניח שנוכל לשמור בינינו את עניין השק הזה , אתה מבין , לידידי יש חשבון ארוך אם מי שאנחנו מחכים לו , והוא ישמח אם הוא לא יקבל תשלום על העבודה."
כעבור כמה דקות נכנס אלף מלווה בשומר לפונדק, נראה שמלוארן מסמל לו להתקרב.
(פגשת את אופק תרגיש חופשי לתאר את עצמך)
אופק
השומר מוביל אותך , תחילה אתה לא מזהה את הכיוון המדויק , אבל לאחר כמה דקות את נעמד מול פונדק "דרך המלכים", השומר מסמל לך להיכנס ומייד נכנס , הדבר הראשון שאתה מזהה זה את מלוארן יושב ליד אחד השולחנות, על פניו הצלקת שהשארת לו לפני 50 שנה , לידו יושב אלף בעל שיער בשני צבעים - אדום וירוק , מבט נוסף מראה שגם עינייו לא זהות והם בצבע זהה לשערו , מולם יושב דמוי אדם עטוי מסכה בצד השני של הפונדק אתה מבחין באדם היושב ליד שולחן שלפניו תור של אנשים, בשולחן אחר יושב אדם מבוגר ומעלעל בעיתון הבוקר.וקבוצה של שישה שומרים שעומדים ליד שולחן גדול בפינה , בשולחן יש 3 מקומות ואת אחד מהם תופס בן אנוש צעיר בעל חזות של אציל .
מלוארן מרים את ידו ומסמל לך לבוא אליו.
(פגשת את מוזר , תרגיש חופשי לתאר את עצמך)
רד קלוק
נראה כאילו האלים האזינו לך כי בתוך מספר רגעים "הפקק משתחרר" בעוד השומרים מכנסים עוד ועוד אנשים לתוך העיר , אתה נפרד מבן המחצית ויצא לעבר הפונדק , אתה שם לב שיש תנועה קבדה של חיילים בעיר , וחוש החייל שלך אומר לך שמשהוא רע עומד לקרות, בועדך הולך אתה מבחין באדם בעל חזות של חייל ותיק שנא גם הוא לכייון הפונדק , הוא אומנם לא לובש מדים אבל אתה יכול לזהות איך חייל לשעבר נראה , אבל ...
גלגל בדיקת זיהוי

חזרה