ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
muzar

Re: התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

שליחה על ידי muzar » 22 אוגוסט 2014, 15:27

muzar כתב:OUT
לא ידעתי שמוסיפים 1 גם לנזק, 51 נזק גם כדאי שכל אחד יתאר את הדמות שלו
ההבזק הכסוף הוא בן אנוש גבוה למדי ושרירי מאוד, שיערו חום ועורו שחום-צהבהב, הוא לבוש בגדים לבנים רפויים עם אות אדומה גדולה לא מוכרת מצויירת על גב החולצה, על גבו קטאנה ענקית (נכון לעכשיו בידו), תליון בצורת ראש נמר על צווארו, טבעת שנראית קסומה על אחת מאצבעותיו, שרביט תחוב בחגורתו וגם מה שנראה כחלקים של קשת מהסוג המתקפל ואשפת חצים. והוא לובש מסיכה כסופה פשוטה (המסכות חסרות ההבעה האלה, יש הרבה כאלה מנייר), כמובן.
IN
״אני נווד ולוחם להשכרה, מעבר לזה אין קשר ביני לבין העיר הזאת, אני צריך לדאוג?״
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 22 אוגוסט 2014, 16:07

IN
"אני חבר בכיר בשחר האדום!" מכריז רודגבעל "אתה יכול להרגיש בטוח לחלוק איתי את בעיותיך ואנחנו נחוש לעזרה."
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 23 אוגוסט 2014, 10:01

In
נז'ים מנסה להבין מה גרם לפיצוץ ולמה הוא קרה. הוא הולך למיקום בו הגופות שכבו ובוחן אותו, במיוחד את המקומות בהם היה דם.

במידה ומשהו צד את עינו הוא מספר על כך מיד לשאר הנוכחים בפונדק
Out
תורת הלחשים 28
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוגוסט 2014, 21:52

גדילין
ספוילר
הצג
אתה מצליח לזהות עקבות של לחש חזק מאוד, מזכיר מעט את הלחש שנותן לגולם חיים, אבל זה לא זה... בדיקת ידע מאגי תעזור יותר (מקבל תוסף 4)
אחד האלפים , אתם חושבים ששמעתם שקוראים לו מלוארן, ניגש לאלף השני (אופק) "אני מניח שהיגע הזמן שלי לעזוב, אנחנו עוד ניפגש, אתה יכול להיות בטוח בזה." , ובמילם אלה הוא מתחיל לזהור מעט ונעלם באוויר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 23 אוגוסט 2014, 22:01

ספוילר
הצג
OUT
ידע מאגי 40 :shock:
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוגוסט 2014, 22:06

גדילין
ספוילר
הצג
איך?.... הרסת לי את ההרפתקה.

ובנימה רצינית יותר

שמעת על לחש, מאוד עתיק, מאוד נדיר. המאפשר למטיל לפצל את הבניה שלך לחפצים דוממים, ובעצם לשלוט בבובות שמסוגלות לחשוב בעצמם ולהיות יעילות כאילו היו יצורים חיים, היה בהם שימוש במלחמה לפני המון שנים.
אחד הייתרונות של הלחש הוא שניתן להשמיד את החפץ במילת פקודה, ובכך לגרום לו להתפוצץ.

הסיבה שלא מצאתם דם היא בגלל שלבובות הללו אין דם בגוף, והפיצוץ... הוא פיצוץ.

שאלות על הלחש?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 אוגוסט 2014, 22:24

IN
(לעבר ההבזק) "לפי הידוע לי לא. אבל אם הייתי במקומך לא הייתי נשאר בעיר יותר מהזמן ההכרחי. ברור שקורה כאן משהו מוזר ושהעיר הופכת להיות מסוכנת מרגע לרגע."
OUT
שה"ם-מה אני יודע על השחר האדום? (את התשובה אשמח לקבל ספוילר למקרה שאני יודע משהו שרדלוק לא יודע או לא חושב שאני יודע, את השאלה לא כתבתי בספוילר כדי שרדלוק לא יחשוב שהתעלמתי מהדמות שלו)
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוגוסט 2014, 22:27

מרתוס, אין משהוא שאתה אמור לדעת על השחר האדום שרד קלוק לא יודע, אני אתן לרד קלוק להרחיב עם ירצה, אבל מדובר בקבוצת הרפתקנים חזקה שנעלמה לאחורנה, יש שמועות שבמהלך קרב מול יריב אימתני.
(זה ברמת העיקרון מה שכולכם יודעים על השחר האדום, אם אתם מעוניים לדעת עוד אתם מוזמנים לשאל את רדקלוק...)
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 23 אוגוסט 2014, 23:01

גלהאד פונה בנימוס לרודגבעל.
"אני מודה לך על ההצעה לעזרה, אבל הדבר היחיד שאני צריך כרגע הוא לדעת לאן נעלם האציל שהיה כאן מקודם."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 24 אוגוסט 2014, 15:30

IN
"האציל שהיה כאן? אה כן, הוא הזמין את החתולה הזו ואיזה גלהאד אחד לפגוש אותו בביתו והסתלק" אומר רודגבעל כלאחר יד.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 24 אוגוסט 2014, 20:23

ספוילר
הצג
OUT
19+17+4 שאתה נתת לי :)
אני מכיר קשר כלשהו בין הלחש הזה לבין ויסי- אלת הרעלים? היא קשורה ללחש שהאלף-אפל-בובה הטיל.
IN
נז'ים מטפס על שולחן קרוב ומכחכח בגרונו, מנסה למשוך תשומת לב. "אני יודע למה הגופות התפוצצו ולמה אין דם בשום מקום"
הוא מחכה שהראשים יסתובבו לעברו וממשיך בהתלהבות "מדובר בלחש עתיק מאוד שמפיח חיים בבובות וגורם להן להתפוצץ בפקודה! קראתי פעם איזכור שלנו באחד מהספרים בביתו של האדון. ממש מדהים שיש מישהו שמכיר אותו!"
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2014, 21:39

גדילין
ספוילר
הצג
לא שמעת בחיים על קשר וזה לא רק מפייח חים (זה לא גולם) הבובות הללו הן פיצולים של המטיל, הם חושבות כמהו ופועלות כאילו היו תבונייות, למעשה יש אומרים שהם תבוניות. , בנוסף שמעת על דרך "לדחוף אישייות" של אדם אחר לתוך הבובה, ובכך לתת לה זיכרונות וכישרויים נוספים, כך מכשף יכול ליצור בובה של חייל, או כוהן, אבל זה מצריך להרוג את בעל הזיכרון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 אוגוסט 2014, 01:55

שיג'הארה ממהרת לחבק את גאלהאד.
"אני חושבת שהוא אמור להיות כאן..." מסתכלת סביב.
"הדרו האלה התפוצצו..." היא מביטה בו.
"נישאר כאן?" שואלת אותו.
זה היה מסריח מהרגע הראשון
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 26 אוגוסט 2014, 00:56

גלהאד מחזיר לה חיבוק קצר ואז הודף אותה בצחוק.
"אני לא חושב שאת רוצה להיות יותר מדי קרוב אלי כרגע."
ריחות הביוב בו בילה גלהאד את הדקות האחרונות ושנדבקו בגלהאד הופכים את כוונתו לברורה.
(בקול רציני יותר) "אני רק צריך לשאול את הבחור שכאן-" מחווה לעבר נז'ים "-כמה שאלות ונוכל לצאת מכאן."
הוא פונה לנז'ים "מי יכול להכיר את הלחש הזה, ויותר מזה, מי יכול להטיל אותו?"
סמל אישי של משתמש
ofek8010
תשובות: 2

שליחה על ידי ofek8010 » 26 אוגוסט 2014, 18:51

שהמנו:
ספוילר
הצג
אני מנסה לחשוב ולזהות את הלחש שהוא תיאר
תורת הלחשים: 18
ידע מאגיה: 9
ידע דת(אין לי רמות): 15