נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Redcloak

Re: התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

שליחה על ידי Redcloak » 24 יוני 2014, 16:15

OUT
ידע(היסטוריה)- 15
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 24 יוני 2014, 19:47

IN
ההבזק עומד בצד, רובכם כבר שמים לב שהוא שתקן למדי
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 24 יוני 2014, 22:39

ספוילר
הצג
גלהאד לא מתקרב ומשאיר את נשקיו שלופים.
"איך הספקת להגיע לכאן לפני ולהרוג את הדרו? מה שמך?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יוני 2014, 23:12

מרתוס
ספוילר
הצג
"שמי רקורן המנודה , אבל חברי קוראים לי רק "רק"", הוא אומר בצחוק, "והבקשר לידידינו הדרוו.... בוא רק נגיד שהוא לא ציפה לפגוש בחיות פרא בביוב, טוב לפחות לא לחיות מסוכנות,ובוא נגיד שהוא לא הדרו שאנחנו חושבים שהוא ידידינו..." הוא חוזר לצחוק , "ואתה, אני מכיר אותך, אתה גלהאד לא?, כלב השמירה של האציל ריש, או שזה שיר?,אני כבר לא זוכר, אבל שמעתי שהוא שחרר את הרצועה שלך, אבל עכשיו חזרת, כמו כל כלב ששוחרר."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 יוני 2014, 23:16

מטה:

ידע בארדי 13+17=30

אין:

"את מי נשלחתם לחסל?" היא שואלת בחיוך מסוקרן.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 יוני 2014, 00:13

ספוילר
הצג
גלהאד משתמש בקול הקצין שלו, כפי ששיג'הארה מכנה אותו.
הוא מתקדם צעד אחד. נשקיו מורמים ומכוונים אל האלף.
"לא ענית על שאלתי. איך הגעת לכאן לפני והספקת להרוג את האלף האפל?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2014, 00:41

ספוילר
הצג
"שאלות,שאלות,שאלות ..., זה כל מה שמעניין אותך, הגעתי לפניך כי אני מכיר את העיר הזו כמו את כף ידי, והרגתי אותו בכך שתלשתי את הקרביים שלו, אתה רוצה הדגמה?, אני מבטיח לרפא אותך אחרי זה."
לפני שאתה מספיק לענות הוא פותח את הפה בחזרה ועונה בקול שונה "רעיון רע, רע מאוד, אל תעשה את זה, אנשים לא אוהבים שתולשים להם את הקרביים."
הוא חוזר לקול הרגיל שלו ,"אבל הוא רוצה לדעת," הוא מביט בך"אתה מוכן לפסוק? , מצד אחד אני אומר שהדרך הכי טובה להסביר זה להדגים , מצד שני אני אומר שלהדגים יהיה משהוא לא נעים ולא רצוי..., מי צודק,אני או אני?
"תשתקו!",הוא עונה בקול שלישי ומביט בך במבט רציני,"אני מצטער, אבל הם לא תמיד זוכרים מה מקומם, וכל הדם וההרג הזה ממש לא עוזר לי לשלוט בהם,תרשה לי להציג את עצמי כמו שצריך- שמי רקורן , ואני דרואיד מנודה ממעגל הכסף הדרומי, כשלגיון המשמר הסיירי ניסה לחתום את הכוח שלי נוצרה תקלה ו"בטעות" נדחף לי לראש את התובנות של הזאב והבז שלי, ככה שיש לי יותר מידי מחשבות בראש...
רצתי מיד אחריך כדי לעזור, נעזרתי בחוש הריח שלי ובעיניי הבז שלי למצא את האלף ,נלחמנו , הפכתי ליצור חסר שם שהוא סוג של שילוב בין זאב,בז וגמל שלומה, והשאר היסטוריה ארוכה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 יוני 2014, 01:21

ספוילר
הצג
גלהאד עדיין לא מורדי את חרבותיו, אך קולו נרגע והופך להיות מעט הומוריסטי.
"אז יש לך אלף, נץ וזאב בתוך הראש שלך? זה בטח לא קל. אני מתקשה לחיות אפילו עם מוח אחד בלבד"
חצי חיוך.
"שמי גלהאד פארגנדר, והייתי לוחץ את ידך אם לא הייתי חושש שהזאב שבך ינגוס אותה."
קולו מרצין.
"בנוסף לכך, אין לנו זמן להיכרויות רשמיות. התכוונתי לעקוב אחר האלף האפל למקום המסתור שלו.
אני לא יכול לעשות זאת עכשיו, אבל אני רוצה לבדוק מה יש בהמשך הדרך הזאת. אולי נמצא סימן או רמז לאן הוא התכוון ללכת.
האם תעזור לי בחיפוש? ראיתי שלא ניסית לחסל את שייר בפונדק אז אני מניח שאתה בן ברית, או לפחות שיש לנו אויב משותף."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2014, 23:28

מי שנמצא בפונדק... אני ממתין לגלגול של אופק אז אני מתקדם לאט יותר איתכם בינתיים
ספוילר
הצג
"בן אנוש אחד, הוא היה אמור להיות בפונדק הזה כמעט לבד , לא ציפינו לכזו קבוצה גדולה של לוחמים." הוא מוחה זיעה ממצחו "בחיי כשאני אניח את ידי על בן האצולה ששכר אותנו, אני אחסל אותו..."
דרגוניין וכל מי שמצליח לעבור 25 בידע היסטוריה
ספוילר
הצג
ציידים רעולים הם מתנקשים מיומנים שמשתמשים ברעלים עתיקים, הם ידועים בכך שהם לא סוגדים לשום אל.
דרגוניין ומוזר
ספוילר
הצג
בדיקת זיהוי בבקשה
מרתוס
ספוילר
הצג
"אה... אבל אויב מת לא יכול לשקר, בניגוד לאויב חי שיעשה הכול כדי להציל את עורו." הוא ניגש לגופה ו"בוזז" אותה, "בינגו" הוא אומר כשהוא שולף מכתב חתום, "אני לא יודע לקרוא... בשום שפה, תואיל בטובך להקריא לי?"
המכתב
"כמו שנמסר לראש החולייה שלך, כדי שהמלחמה הזו תתקים אנחנו חייבים ליצור לחץ במועצה, הדרך שבחרנו בה היא לחסל אותו, זה יראה כמו ניסיון התנקשות כושל באציל, האציל חייב לחיות בכל מחיר!. ובקשר לאשת החתול.... מסתבר שיש פרס לא קטן על ראשה בארץ מולדתה, ראה בזה בונוס....
על החתום
ש.ר
חותם שמעולם לא ראית בצורת גריפין שחור
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 25 יוני 2014, 23:48

ליאור ודרגוניין
ספוילר
הצג
META
3 (גלגול)+2-2=3
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
ofek8010
תשובות: 2

שליחה על ידי ofek8010 » 27 יוני 2014, 11:01

סליחה שלא הגבתי הרבה זמן
שה"מ
ספוילר
הצג
אילוניאר מחליט להשתתף במשחק. אבל ליתר בטחון, ידו מוכנה מתחת לגלימה, ולחש מוכן על שפתיו.
META
הכנת פעולה: ברגע שהדרו יעשה משהו נגד מישהו אחר מהחבורה, הטלת מכת חשמל עליו תוך שימוש ביחידת לחש מדרג 4.
זיהוי מניע: 19
כל מי שאני איתו:
ספוילר
הצג
אילוניאר צוחק בקול, וטופח על כתפו של הדרו. "יפה, אז אולי תאמר לנו מי ניסית להרוג מבין אלו שכאן, ואחר כך תוכל לקחת אותנו אל מי ששכר אותך, כדי שנדבר איתו."
שה"מ
ספוילר
הצג
אילוניאר מנסה להיראות כאילו הוא לא מודע לתרמית של הדרו.
META
גלגול תרמית: 29(!)
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 28 יוני 2014, 18:03

ספוילר
הצג
OUT
לא שאני מתלונן, אבל אין מצב שייתנו הוראות בכתב לכל מתנקש בחוליה. זה מסוכן לתת אפילו לראש החוליה. בטח אם הוא לא משמיד את המכתב רגע אחרי שהוא קורא אותו.
IN
גלהאד מקריא את המכתב לרקורן.
"כמו שנמסר לראש החולייה שלך, כדי שהמלחמה הזו תתקיים אנחנו חייבים ליצור לחץ במועצה, הדרך שבחרנו בה היא לחסל אותו, האציל חייב למות בכל מחיר.
האציל כנראה יהיה בחברת שומר הראש שלו שלעבר ואשת חתול. יש פרס לא קטן על ראשה בארץ מולדתה, ראה בזה בונוס.
על החתום
ש.ר

והמכתב חתום בחותם שאני לא מזהה.
מה אתך? ראשי התיבות האלה או החותם אומרים לך משהוא?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יוני 2014, 21:46

מרתוס
ספוילר
הצג
"לצערי לא, ראשי התיבות הללו יכולות להיות "שרים ורוקדים" מבחינתי." לאחר כמה רגעים "אני בעד שנחזור לחברים שלך ונראה איך מצליחה החקירה שלהם..." משנה קול לקול של הזאב "אולי אני יוכל את האלף קודם?", משנה לקול של הנץ "אין זמן, יש חיים בסכנה..."
מי שבפונדק
ספוילר
הצג
"טוב, אני לא יודע את שמו של מי שאני אמור להרוג, אני יודע שהוא בן אנוש אבל הוא לא דומה לאיש משוכני הפונדק הזה... והאציל ששכר אותי.... אני לא מכיר אותו, איש קשר חיבר בינינו...
אופק
ספוילר
הצג
עלית עליו...
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 29 יוני 2014, 22:36

שה"מ ומי שבפונדק
ספוילר
הצג
IN
רודגבעל ניגש אל הדרו הקשור "אם כך, אמור לנו, מי איש הקשר?"
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 30 יוני 2014, 20:18

out
סליחה על העיכוב, אין כמו שבוע בתגלית.
IN
נז'ים נשאר רחוק בהאלף ופונה למגייס שטען שהוא זימן אותו לכאן, ומדבר איתו בשקט "למה התכוונת כשאמרת שזימנת אותי לכאן? על פי מה החלטת את מי לזמן לפונדק?"
נערך לאחרונה על ידי גדילן קוץ רגל ב 01 יולי 2014, 07:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
Tasslehoff Burrfoot
שלח תגובה