• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בארץ הפלאות-משחק איגיון ( 4/4)-הרשמה נסגרה מתחילים בראשון

רונלד לא ידע איך זה קרה, רק אתמול הוא עוד היה בביתו, והיום הוא פשוט התעורר במקום המוזר הזה, מסביבו היו רק עצים סגולים שנחשים מתפתלים מהם. ״אז מי אתה?״ נשמע קול שואל, רונלד קפץ במקומו מבהלה, מנסה לאתר מהיכן הקול מגיע ״אני ממש כאן״ פתאום הופיע נחש סגול עם מונוקול בעינו מול פניו ההמומות של רונלד, הנחש נתלה מן העץ בזנבו כשפניו בדיוק מול פניו של רונלד ״מה אתה לא שומע? שאלתי שאלה״ רונלד גימגם ״ל...לא..יכ...יכול להיות״. ״אז לאן אתה מתכנן ללכת?״ שאל הנחש....

זהו משחק ניסוי, שבו אני אבדוק אם אפשרי לנהל משחק תפקידים איגיוני. הכל יכול לקרות, ובשום דבר לא יהיה היגיון, מלבד מעט דברים ספציפיים.

דף דמות:
שם:
רקע: הדמות יכולה להגיע מכל מקום, החל מאנגליה של המאה ה19, דרך אלף מכשף מעולם פנטזיה ועד חייזרים עתידניים (טכנולוגיות עתידניות וקסם באישור בלבד), החובה ברקע היא אחת, הדמויות שלכם הן אנשים פשוטים, לא נשגבים, לא מחסלי דרקונים ולא יוצרי עתקים
חפצים: הדמות הגיעה לארץ הפלאות בפיתאומיות, רק מעט חפצים ומה שנראה הגיוני
אופי: חשוב!!
הכשרה: הכשרה יכולה להיות בכל דבר, בהתאם למקום שממנו הדמות הגיעה, כל דבר זה אומר כל דבר, ממחשבים דרך קפיצה בחבל ועד הטלת לחשים, הכשרה היא גם בקרב ובמאגיה
דרך הגעה לארץ הפלאות: דרך ההגעה חייבת להיות בלי שהדמות תהיה מוכנה לה, הדרכים להגיע יכולות להיות מגוונות, כישוף כושל, שימוש בסם, כניסה לחור שחור וכו׳

אני כל כך מצטרף למשחק הזה! כותב עתה דף דמות ואסיים בקרוב!
היו מוכנים לפגוש בציפורנע המופלאה (היא בגדול ציפור דודו מדברת עם כמה תחביבים והרגלים מוזרים למדי, זה בסדר?)

נראה מעניין, אבל אין לי מי יודע מה היכרות עם עליס בארץ הפלאות. יש הרבה אנשים אחרים שרוצים אז אני לא אצטרף כנראה, אבל אעקוב וח"ח על הרעיון.

דרגונס, מי יודע, תנסה.
לשאר מי שניסה להתקבל, אני מאוד אשמח אם תשלחו לי גם ווריאנטים רציניים יותר של הדמויות שלכם, כי התכנון הוא שהמשחק יהיה הומוריסטי או רציני בהתאם למעבר העולם שאתם נמצאים בו (מעברי עולם הם שינויי עולם דרסטיים, הם יכולים להתרחש סתם ככה, פתאום, או בגלל שאתם מתרחקים מהמקום בו אתם נמצאים)

אפשר גם לשחק?
למרות שאשמח אם מישהו יסביר לי את החוקים בגלל שזה משחק הפורום הראשון שלי.
אם אשחק אני אשחק את פינקוביץ' מהמחתרת הסובייטית (ww2) או פייטן יהודי מספרד של המאה ה-10.

ברור שאפשר לשחק, פשוט תשלח דף דמות ואם ישלחו לי יותר מארבעה דפי דמות עד חמישי יכול להיות שאני אצטרך לא לקבל מישהו. החוקים בחופש יטה הם שאין חוקים, אתה אומר מה אתה עושה (בגבולות הטעם הטוב) ואני מאשר/משנה בהתאם למה שנראה לי/מה שתיכננתי (גם בגבול הטעם הטוב) אני מבקש לשלוח גם ווריאנט הומוריסטי וגם ווריאנט רציני לאותה דמות, זה יהיה מאוד חשוב בהתאם למעברי העולם (מפורטים כמה תגובות למעלה).
נ.ב.
הודעה פעם ביומיים חובה! (לא כולל שישי שבת)

דסטריקס אמר/ה:
אני כל כך מצטרף למשחק הזה! כותב עתה דף דמות ואסיים בקרוב!
היו מוכנים לפגוש בציפורנע המופלאה (היא בגדול ציפור דודו מדברת עם כמה תחביבים והרגלים מוזרים למדי, זה בסדר?)
העניין הוא לא לשחק דמויות של אנשים רגילים? אם הדמות מוזרה, אז אין שום עניין בזה שהיא עוברת לעולם מוזר.

טוב בעיקרון אני מתכנן להתחיל אחרי חופש שבועות אבל אם מישהו רוצה ולא יכול להספיק עד אז שיגיד
שלחו ד״ד:
רולדהדיס3000
דרגוניאן
שלחו ד״ד חלקי:
ברון מקומנגוס
התעניינו ולא שלחו:
טומאצ׳
דסטריקס
מהה
דינרבלו
אראגון7
דרגונס