נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

Re: משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 דצמבר 2013, 22:00

דרגונס
ספוילר
הצג
OUT
אם במילא מחכים לאחרים אז אני קצת אמשיך לעבוד ברכבת
IN
ניגש לחדר של המתמודדת השנייה (לא אמרת איך קוראים לה) ודפק בדלת , "אני מפריע?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 28 דצמבר 2013, 22:04

ליאור-
ספוילר
הצג
אאוט- אני פשוט רוצה שכולם יגיעו לארוחת הערב בערך באותו זמן.
אין
"לא, אתה לא מפריע" היא פותחת את הדלת, לבושה בחולצה ומכנסיים חומים חדשים. היא כנראה התארגנה. "מה אתה רוצה?" היא אומרת, בקול לא כל כך ידידותי. היא כבר חושבת לזירה, את זה רואים עליה.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 דצמבר 2013, 22:12

דרגונס
ספוילר
הצג
IN
"יש עוד בערך שבוע עד שתצטרכי להרוג אותי." אומר אנטון בחיוך , "עד אז ואם קצת מזל אז עד קצת אחרי , אנחנו גם יכולים להכיר אחד את השני., תרשי לי להתחיל , שמי הוא אנטון, ושמך?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 28 דצמבר 2013, 22:23

דרגונס
ספוילר
הצג
"תראה, אם אנחנו נגיע במצב רוח נוראי, זה יגרום למצב בעייתי איתנו, שיכול לגרור בעיות בהשגת נותני חסות. אפשר לנסות לארגן משהו, איזה קאץ' שכזה שיגרום לאנשים לזכור אותנו ולקרוא לילדים שלנו בשמות שלהם. אתה יודע, אני לא ממש חכמה, ואת זה תראה בתעודה שלי, אבל אם יש דבר אחד שלמדתי מכל הימים שצפיתי במשחקים, הוא שאפשר לרמות אנשים בשביל נותני חסות. עכשיו, חשבתי על משהו כמו קשר מאוד חזק, כמו חברות מחושלת בפלדה, אבל זה נתון לויכוח, עד עכשיו הרי בקושי למדתי את השם שלך."
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 00:50

ליאור-
ספוילר
הצג
"הולי. ושובע זה לא כל כך הרבה. מצד שני, זה דווקא כן יהיה יותר, אם הברית הקבועה תתקיים. אני זוכרת אותך מאזורי האימונים. זורק סכינים, כן?"
ירינארק -
ספוילר
הצג
OUT
לא להעתיק את הטקטיקה של קטניס בבקשה, אם אפשר אפילו לא קצת :)
IN
"מה שיכול לגרום לזה שיזכרו אותנו הוא הסטייליסטים שלנו, וזה לא תלוי בנו. חברות? זה לא יעבוד. כמו שאמרת, אנחנו לא מכירים אחד את השני. חוץ מזה שזה רק יקשה עלינו להרוג אחד את השני בזירה. אבל משהו שיהפוך אותנו לבלתי נשכחים זה רעיון טוב, אם רק היה כזה"
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 דצמבר 2013, 04:28

ספוילר
הצג
ה"דוקטור".
הוא שור על הבעה קרה ושקולה. הבעה שרופאים לומדים לאמץ, גם מול ההיסטרים שבחולים ומול המצבים המבהילים ביותר.
מקצועי.
אבל גם אדיבה. היא פונה לשותפתו:"שלום. אני דוקטור לארי קלארקס מה שמך?" מושיט את ידו בידידותיות. משתדל שלא לחשוף את המתח.
האם תיגעל ממנו?
הרי... הוא... בוגד.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2013, 13:29

דרגונס
ספוילר
הצג
"זורק ,דוקר , או סתם חותך, אני שמח לדעת שיש בכוונתך להחזיק בברית , נקווה שהחברה מהמחזות האחרים יהיו שווים ,משהו , או שבעם נקווה שלא אני עדיין לא סגור על זה, אבל אני חושב שהגיע הזמן לגוון קצת , מה דעתך?"
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 15:57

דרגוניין-
ספוילר
הצג
היא מסתכלת עליך, מבולבלת. הרי אתם יוצאים להרוג אחד את השני בזירה עכשיו. ואז היא מזהה אותך. היא בוחנת אותך בחשדנות כעת, לא נגעלת אבל גם לא נלהבת. "אתה היית ההוא... כן זה היית אתה. קוראים לי אלייזה. מה אתה רוצה ממני בכלל? הרי אנחנו בכל מקרה הולכים לזירה להרוג אחד את השני." לפחות היא לא דוחה אותך, אבל היא בטח שמחה קצת- כך היא לא תרגיש כל כך רע אם היא תהרוג אותך בזירה. כמו מגן נפשי כזה (התייחסתי לאיטואיציה שלך)
ליאור-
ספוילר
הצג
out מה זאת אומרת לגוון?
in
"כן, אם הם יהיו טובים זה אומר שכנראה נצטרך להתעמת איתם בסוף, ואם לא טובים אז זה אומר שהמיועדים האחרים יהוו סיכון גדול יותר" מחשבה טקטית טהורה. אתה רואה שהיא תהיה בת ברית בעלת ערך.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2013, 16:05

דרגנוס
ספוילר
הצג
IN
"אז מה דעתך שניצור לעצמו קצת בשר תותחים השנה? , בואי ניתן למחזות הקטנים להרגיש שיש להם מה שצריך כדי לנצח במשחקים האלה , במקרה הרע ביותר הם ימותו בשבילינו , במקרה הטוב ביותר כשנגיע למצב שהברית נשברת נמצא עצמנו עם
חבורות ילדים מפוחדת שלא יודעת להסתדר לבד ..."
OUT
בגיוון הכוונה לליצור ברית עם המחזות הקטנים ולא רק עם 1ו4
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 16:26

ליאור-
ספוילר
הצג
"זה נשמע רעיון מעניין למדי. מצד שני, יחשדו בנו- הרי אנחנו קרייריסטים. חוץ מזה, אי אפשר לכרות ברית עם כל העולם, ואני לא חושבת שהחברה ממחוז 1ו4 יאהבו את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2013, 16:31

דרגונס
ספוילר
הצג
IN
"אני לא מדבר על כל המחזות , אנחנו פשוט צריכים למצוא מחוז או שניים אם חברה קטנים מספיק ומפוחדים מספיק , לא כולנו מתנדבים למשחקים , בקשר לחברה מ1ו4, בואי קודם נראה מי הם ומה יהיה בקרן השפע."
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 16:59

ליאור-
ספוילר
הצג
"אז אתה מציע שלא בהכרח נתחבר עם הקרייריסטים הרגילים, ושאם יהיה לנו מזל נוכל להישאר בסוף עם כמה ילדים מפוחדים קלים להריגה? זה נשמע טוב"
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2013, 17:16

דרגונס
ספוילר
הצג
"אז את בעינין, אני שמח , בכל מקרה מצפה לנו עבודה קשה ,אנחנו נצטרך לעבוד על קטע האח/ות גדולה לילדים האלה, אני יפסיק להפריע לך , ניפגש בארוחת הערב."
OUT
מחכה לארוחת ערב
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 29 דצמבר 2013, 17:58

דרגונס
ספוילר
הצג
out
הוגן, אני אשתדל להתעמק על שיטות משלי, אבל אחרי קריאת הספרים אתה מגלה שזה מעט קשה.

in
"יש משהו בדבריך. זה יהיה בלתי אפשרי לא להרוג אחד את השני, אבל עדיין. אם רק היה לי כאן את הכינור שלי. תן לי כינור, שלח אותי אל הבמה וטען שהינך חברי. זה לא יציל אותנו, אבל בשבילך לקבל נניח 9 נקודות במקום 8 זה דבר שמושך יותר נותני חסות. זה שאני הולכת להרוג אותך לא אומר שאני לא אתחרט על זה כל ימי חיי, אם אצא מזה בחיים. בכל מקרה, אם אתה משיג קבוצה, תלכו נגד הקרייריסטים בכל מחיר, ואל תלך לקרן השפע אם אתה לא בטוח מה לקחת, זה מוות בטוח, ואני מעדיפה שאם לא אני אחיה, אז אתה."
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 דצמבר 2013, 18:38

"דוקטור" קלארקס
ספוילר
הצג
"אין צורך לשנוא אחד את השני, בגלל מה שהקפיטול מאלץ אותנו לעשות." אני אומר.
"למעשה, אני חושב שנוכל ליצור ברית מצוינת." אומר בקול בטוח
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
שלח תגובה